Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Magazyn arrow Pozioma integracja międzyspółdzielcza

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Pozioma integracja międzyspółdzielcza Drukuj
05.03.2007.
26 lutego 2007 r. Powiatowy Bank Spółdzielczy z siedzibą w Lubartowie  dokonał otwarcia dziesiątej z kolei placówki. Tym razem jest to Punkt Kasowy w Lubartowie, zlokalizowany w budynku administracyjnym Spółdzielni Mieszkaniowej przy ulicy Cichej 6. To efekt zawartego, wzajemnie korzystnego porozumienia między obiema spółdzielniami.

Bank przejmuje dotąd prowadzoną tu prostą obsługę kasową, wzbogacając ją o wszystkie dostępne produkty i usługi. To także sposób na rozszerzenie działalności banku i pozyskanie nowych klientów. Inicjatywa ta jest też przykładem poziomej integracji międzyspółdzielczej, której niedostatek tak negatywnie odbija się na relacjach biznesowych w terenie.
W uroczystości otwarcia uczestniczyli członkowie Rady Nadzorczej Banku na czele z jej Przewodniczącą, Panią Wandą Włodarczyk, Zarządu z jego Prezesem, Panem Władysławem Mikucewiczem i kierownictwa operacyjnego, Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej z jego Prezesem Panem Jackiem  Tomasiakiem, przedstawiciele wykonawcy i nadzoru budowlanego oraz lokalnych mediów. Aktu poświęcenia lokalu dokonał proboszcz tutejszej parafii, ks. kan. Józef Huzar.
Punkt jest czynny w dni robocze w zróżnicowanych godzinach, dostosowanych do oczekiwań różnych grup klientów.

Informacja nadesłana przez Powiatowy Bank Spółdzielczy z siedzibą w Lubartowie 

 
designed by www.madeyourweb.com