Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Ludzie arrow Mazowieckie arrow Gepardy Biznesu 2012 województwa mazowieckiego
Gepardy Biznesu 2012 województwa mazowieckiego Drukuj
13.05.2013.

ImageSpośród 7082 przedsiębiorstw województwa mazowieckiego, których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Gepard Biznesu 2012 uzyskało 3905 firm, bo rozwijały się dynamicznie w latach 2011-2012. Na podium znalazły się Albau S.J., 4 Finance Sp. z o.o. i  MC Comp S.A.

Przedstawiamy ranking dynamicznych firm, których wartość rynkową w okresie marzec 2011 - marzec 2012 w maju 2013 r. na zlecenie Instytutu Nowoczesnego Biznesu według jego metodologii policzyła Wywiadownia Handlowa InfoCredit.


Spośród 60 tysięcy firm Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała te, które w latach 2010 -2012 miały każdego roku przynajmniej milion zł przychodów, wykazywały zysk netto, a wartość ich kapitału była dodatnia.

Znalazła 32 817 takich przedsiębiorstw i policzyła ich wartość rynkową na koniec marca 2011 i 2012.


Wartość rynkową 32 817 firm na ostatni dzień roboczy marca 2011 i 2012 policzyliśmy przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. To największa tego typu analiza w Polsce.

GPW podaje wskaźniki Cena/Zysku netto (C/Z) i Cena (Wartości księgowej (C/WK), dlatego tylko te wskaźniki Instytutu Nowoczesnego Biznesu wykorzystuje do liczenia wartości rynkowej firm na potrzeby Konkursu Potęgi Biznesu.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej

C/Z w marcu 2011 r.: 15,86.
C/WK w marcu 2011 r.: 1,61.

C/Z w marcu 2012 r.: 9,23
C/WK w marcu 2012 r.: 1,22

źródło: Biuletyn Miesięczny GPW
W badanym okresie wskaźniki giełdowe spadły, dlatego wyceny firm zmniejszyły się nawet wtedy, gdy rok wcześniej miały taką samą wartość zysku netto i kapitału własnego. Dlatego w tym okresie INB zdecydował na potrzeby konkursu Gepardy Biznesu 2012 badać dynamikę w inny sposób: licząc średnią z dynamik zysku netto, przychodów operacyjnych i kapitału własnego.
Sposób liczenia dynamiki rozwoju przedstawiony jest w poniższej tabeli.
Wyniki finansowe GPR Bartek Sp. z o.o. w Sieniawce
Rok20102011Dynamika w proc.
Zysk netto (w tys. zł) 0,046103221937
Kapitał własny (w tys. zł) 51082053
Przychody operacyjne (w tys. zł) 15073226114
Suma dynamik224104
Średnia z dynamik74701
Dynamika rozowju74701

Spośród 7082 przedsiębiorstw województwa mazowieckiego, których wyniki finansowe przeanalizował INB, tytuł Gepard Biznesu 2012 uzyskało 3905 firm, bo rozwijały się dynamicznie w latach 2011-2012. Na podium znalazły się Albau S.J., 4 Finance Sp. z o.o. i MC Comp S.A.

 

Gepardy Biznesu 2012 województwa mazowieckiego   


Lp. Nazwa firmy Siedziba Dynamika rozwoju w proc.


1 Albau S.J. Warszawa 100133
2 4 Finance Sp. z o.o. Warszawa 50582
3 MC Comp S.A. Warszawa 26816
4 Consbud Sp. z o.o. Piaseczno 19187
5 Technobud Andrzej Fedio, Tomasz Wieczorek S.J. Warszawa 18977
6 Spaceplan Sp. z o.o. Warszawa 14172
7 Sobpol Development Sp. z o.o. Warszawa 10294
8 Cunningham Lindsey Polska Sp. z o.o. Warszawa 6935
9 Glitter Polska Sp. z o.o. Warszawa 6354
10 Takapol Sp. z o.o. Warszawa 6209
11 KSK Group Sp. z o.o. Warszawa 5852
12 ROLSTAL PAWŁOWSKI Ostrów Mazowiecka 5572
13 Fruit Family Sp. z o.o. Belsk Duży 4719
14 REDET S.A. Warszawa 4579
15 GP - Investments Sp. z o.o. Warszawa 4376
16 Sida M. Gołębiowska Spółka Komandytowa Ożarów Mazowiecki 3853
17 Media Concept Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 3799
18 PHPU ARKOL Sp. z o.o. Warszawa 3769
19 Krajowe Biuro Brokerskie S.A. Warszawa 3111
20 Fru.pl S.A. Warszawa 2960
21 KOMPAN.PL Sp. z o.o. Warszawa 2801
22 MIT Mobile Internet Technology S.A. Warszawa 2730
23 Innovations Sp. z o.o. Warszawa 2652
24 Alpha Trains Polska Sp. z o.o. Warszawa 2608
25 ET Service Sp. z o.o. Warszawa 2568
26 Brog Media Biznesu Sp. z o.o. Warszawa 2513
27 CHAPMAN TAYLOR INTERNATIONAL SERVICE Sp. z o.o. Warszawa 2474
28 Unidevelopment Sp. z o.o. Warszawa 2447
29 „Link Europa” A.jastrząb, K.jastrząb sp. j. Wesoła 2417
30 Aven Travel Sp. z o.o. Warszawa 2320
31 Fibre System Sp. z o.o. Warszawa 2285
32 Time 4 Travel Sp. z o.o. Warszawa 2237
33 Astherm Sp. z o.o. Góra Kalwaria 2098
34 Wodociągi Płockie Sp. z o.o. Płock 2054
35 Akces TM Sp. z o.o. Radom 2048
36 Narodowe Centrum Badań Jądrowych Otwock 1998
37 Astra Sp. z o.o. Warszawa 1983
38 Artal Holdings Sp. z o.o. Warszawa 1941
39 Płocki Park Przemysłowo - Technologiczny S.A. Płock 1939
40 AdMassive S.A. Warszawa 1894
41 Schlumberger Oilfield Eastern Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 1891
42 Towarzystwo Handlowo Udziałowe Jas Sp. z o.o. Warszawa 1871
43 TT.Ricardo - Junior Sp. z o.o. Warszawa 1835
44 A.G.A. MARINE Sp. z o.o. Warszawa 1725
45 Gimex Sp. z o.o. Wyszków 1718
46 Koralowy Świat Sp. z o.o. Warszawa 1712
47 Samodzielny Publiczny Zespół ZOZ Wyszków 1670
48 PK 16 Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 1574
49 JMS Technology Sp. z o.o. Warszawa 1561
50 Alfa Strategy Sp. z o.o. Warszawa 1520
51 Realtyco Sp. z o.o. Warszawa 1516
52 NORDEA FINANCE POLSKA S.A. Warszawa 1463
53 PGA Polska Sp. z o.o. Warszawa 1452
54 Vershold Poland Sp. z o.o. Warszawa 1430
55 Bentina Sp. z o.o. Warszawa 1423
56 Grupa O2 S.A. Warszawa 1353
57 REYNAERS POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 1352
58 Park Development Sp. z o.o. Warszawa 1328
59 Kosmetyczno - Lekarska Spółdzielnia Pracy IZIS Warszawa 1327
60 Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Warszawa 1306
61 Trans Power Logistics Sp. z o.o. Radom 1299
62 SOFTEAM Sp. z o.o. Warszawa 1288
63 Grayling Poland Sp. z o.o. Warszawa 1271
64 H.B. Fuller Poland Sp. z o.o. Warszawa 1261
65 Lumex Sp. z o.o. Siedlce 1261
66 Astex Sp. z o.o. Wierzbówiec 1252
67 Pacific Cars Sp. z o.o. Warszawa 1230
68 Alcon Polska Sp. z o.o. Warszawa 1214
69 Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Warszawa 1191
70 MSA Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 1180
71 Chmielna - INWESTYCJE Sp. z o.o. Warszawa 1131
72 Teva Operations Poland Sp. z o.o. Warszawa 1128
73 Rohm and Haas Polska Sp. z o.o. Warszawa 1122
74 Atina Poland Sp. z o.o. Warszawa 1122
75 Edata Polska Sp. z o.o. Warszawa 1107
76 Nomacom Group Sp. z o.o. Warszawa 1090
77 Budrox Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa Ogólnego i Zagospodarowania Terenów Zielonych Gostynin 1076
78 PBI Administracja Sp. z o.o. Stare Babice 1067
79 Megatronic Sp. z o.o. Płońsk 1058
80 Quality All Development- Fundusz Kapitałowy S.A. Warszawa 1048
81 E. S. Kargon Sp. z o.o. Izabelin 1041
82 Belinwest Plus Sp. z o.o. Warszawa 1035
83 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Kotuniu Trzemuszka 1033
84 Kapter Sp. z o.o. Warszawa 1024
85 Alfa Progres Sp. z o.o. Warszawa 1019
86 II Żoliborska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 1019
87 Przedsiębiorstwo Wod-Inż Sp. z o.o. Warszawa 1011
88 Madax Plus Sp. z o.o. Warszawa 1008
89 Muszkieter Sp. z o.o. Miętne 1005
90 Huta Szkła CZECHY S.A. Trąbki 1002
91 GATE7 Sp. z o.o. Warszawa 978
92 Reas Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 975
93 Iv.Dil Polska Leasing Sp. z o.o. Warszawa 965
94 Connect Sp. z o.o. Warszawa 958
95 Zakład Usług Technicznych i Recyklingu S.A. Radom 951
96 M-TRADE Sp. z o.o. Warszawa 926
97 Zibi Techno sp. z o.o. Sochaczew 914
98 RWE IT Poland Sp. z o.o. Warszawa 901
99 Proto Sp. z o.o. Warszawa 896
100 Chemicals For Industries World Sp. z o.o. Bobrowiec 870
101 Grupa Energia GE Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 866
102 Idelia Sp. z o.o. Warszawa 854
103 Fortuna - Oil Sp. z o.o. Żyrardów 849
104 Dolcan Development Sp. z o.o. Warszawa 845
105 Onico S.A. Warszawa 844
106 Notoria Serwis S.A. Warszawa 839
107 WSI Warszawska Warszawa 816
108 Piecki Sp. z o.o. Warszawa 815
109 Vanako Sp. z o.o. Warszawa 812
110 Huta Szkła Berta Sp. z o.o. Wsola 811
111 Nurv Sp. z o.o. Warszawa 803
112 Zakłady Przemysłu Odzieżowego Marjoss Przedsiębiorstwo Prywatne Zakład Pracy Chronionej S.J. Sierpc 788
113 ORPA S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano - Drogowe Wołomin 775
114 Kuban i Salak Pracownia Konstrukcji Budowlanych Sp. z o.o. Warszawa 775
115 Rede Polska Sp. z o.o. Warszawa 773
116 Belchim Crop Protection Poland Sp. z o.o. Warszawa 772
117 Newbud Sp. z o.o. Jabłonna 769
118 Ventia Sp. z o.o. Warszawa 766
119 Biuro Finansowania Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 760
120 Papaya Films Sp. z o.o. Warszawa 755
121 Organza Sp. z o.o. Warszawa 753
122 Nowy Świat Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Warszawa 752
123 Sudety Crystal Works Sp. z o.o. Warszawa 723
124 3D Factory Poland Sp. z o.o. Błonie 720
125 Merkurion Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 710
126 Siberic Polska Sp. z o.o. Warszawa 710
127 Segar Sp. z o.o. Warszawa 702
128 Kolibro Sp. z o.o. Warszawa 701
129 PB 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 697
130 Spedycja Międzynarodowa Frigodor Sp. z o.o. Siedlce 671
131 Lorens Trade Sp. z o.o. Warszawa 669
132 J.S. Hamilton Mazowsze Sp. z o.o. Maków Mazowiecki 669
133 Ferag Polska Sp. z o.o. Warszawa 668
134 Link Sp. z o.o. Wiązowna 647
135 Waryński S.A. Grupa Holdingowa Warszawa 645
136 Auto - Unia Sp. z o.o. Warszawa 641
137 Wyszkowska Centrala Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Wyszków 640
138 Flexy Sp. z o.o. Warszawa 631
139 CEGŁOWSKI Sp. z o.o. PBU Radom 628
140 Budopol - Mińsk Mazowiecki Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Mińsk Mazowiecki 628
141 G.E.A. S.J. Warszawa 626
142 BILLENNIUM Sp. z o.o. Warszawa 620
143 Dalkia Polska S.A. Warszawa 620
144 ATM Software Sp. z o.o. Warszawa 618
145 Metropol Sp. z o.o. Wolica 616
146 W.J.E. Sp. z o.o. Warszawa 605
147 Styrbet Sp. z o.o. Warszawa 600
148 Kema Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 600
149 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych Warszawa 598
150 IT Partners Telco Sp. z o.o. Warszawa 597
151 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. Zielonka 595
152 Knauf Insulation Sp. z o.o. Warszawa 590
153 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jędrzejewscy Sp. z o.o. Białobrzegi 582
154 TIMBUD Sp. z o.o. Jabłonna 578
155 European Institute Of Environmental Energy Poland Sp. z o.o. Warszawa 576
156 AB Industry S.A. Ożarów Mazowiecki 575
157 OMC Sp. z o.o. Warszawa 575
158 MS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 571
159 Ma - Je - R Sp. z o.o. Warszawa 555
160 Biuro Inżynieryjno Handlowe Budownictwa Stalowego Silexim Sp. z o.o. Warszawa 553
161 Intergrid Sp. z o.o. Warszawa 552
162 Fred Holmberg & Co Polska Sp. z o.o. Warszawa 550
163 Brand Nature Access Sp. z o.o. Warszawa 545
164 R&D Services Sp. z o.o. Warszawa 543
165 CNH POLSKA Sp. z o.o. Płock 542
166 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 541
167 Jastim Sp. z o.o. Warszawa 536
168 INDEL Sp. z o.o. Zakład Podzespołów Indukcyjnych Warszawa 536
169 Tres Consulting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 534
170 Simens Industry Software Sp. z o.o. Warszawa 529
171 PKP INFORMATYKA Sp. z o.o. Warszawa 527
172 Procan Transport Sp. z o.o. Kopytów 524
173 Instytucja Filmowa Max-Film S.A. Warszawa 524
174 M.I.C.S. Polska Sp. z o.o. Warszawa 507
175 Budmal - Art Sp. z o.o. Marki 507
176 Warner/Chappell Music Poland Sp. z o.o. Warszawa 506
177 Orange Customer Service Sp. z o.o. Warszawa 506
178 ZTE RADOM Sp. z o.o. Radom 505
179 NASZ DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa Radom 501
180 Instytut Chemii Organicznej PAN Warszawa 496
181 Apreo Logistics S.A. Warszawa 495
182 Robyg Jabłoniowa Sp. z o.o. Warszawa 494
183 Allergan Sp. z o.o. Warszawa 491
184 HMB Sp. z o.o. Blizne Łaszczyńskiego 490
185 Dituel sp. z o.o. Warszawa 484
186 Profesjonalne Maszyny Leśne Sprzedaż i Serwis Sp. z o.o. Warszawa 482
187 Duet Sp. z o.o. Platerów 480
188 Teleoptics Sp. z o.o. Warszawa 480
189 Analizy Online S.A. Warszawa 480
190 Brainshake&More Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 475
191 Ceva Freight Poland Sp. z o.o. Warszawa 474
192 Centrum Serwisowe Mik S.J. Radom 474
193 ATA Accounting Services Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 472
194 Codemedia S.A. Warszawa 470
195 Miodosytnia i Przemysł Miodowo - Pszczelniczy K. Mieszkowski S.A. Warszawa 468
196 Manat Sp. z o.o. Warszawa 466
197 PROBLEM Sp. z o.o. Warszawa 461
198 CENTRUM NAUKI KOPERNIK Warszawa 461
199 WIS S.J. PPUH Sochaczew 460
200 Volumetric Development Sp. z o.o. Warszawa 458
201 ASF Sp. z o.o. Wólka Kosowska 449
202 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Raciąż 447
203 ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Warszawa 445
204 IT Card Centrum Technologii Płatniczych S.A. Warszawa 444
205 PW WALOR Sp. z o.o. Agencja Ochrony Osób i Mienia Warszawa 443
206 T - Kom Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 443
207 Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Miniekt Sp. z o.o. Warszawa 441
208 PKP Cargo Service Sp. z o.o. Warszawa 440
209 Rodan System Sp. z o.o. Warszawa 440
210 Art-Rol S.J. Bielsk 435
211 KDM Instalacje Sp. z o.o. Warszawa 434
212 Irmark Sp. z o.o. Warszawa 433
213 BNC Sp. z o.o. Warszawa 433
214 Krauthammer Partners Poland Sp. z o.o. Warszawa 432
215 M.T.L. MAXFILM Sp. z o.o. Warszawa 432
216 Atende S.A. Warszawa 430
217 Cybercom Poland Sp. z o.o. Warszawa 429
218 Falesia Systemy Sp. z o.o. Warszawa 425
219 Artbau Sp. z o.o. Mszczonów 422
220 WZM - Bud - Serwis Sp. z o.o. Prażmów 420
221 LUKA Sp. z o.o. Wytwórnia Przekładni Zębatych Warszawa 420
222 SWEDECENTER Sp. z o.o. Warszawa 420
223 Makwi Sp. z o.o. & Sp.k. Płock 420
224 ACSS ID Systems Sp. z o.o. Warszawa 419
225 Everybody Millennium Sp. z o.o. Warszawa 417
226 Curo Sp. z o.o. Warszawa 417
227 Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. Warszawa 417
228 Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. Paprotnia 416
229 Koss-Service Sp. z o.o. Nadarzyn 415
230 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Gór-Pis S.J. i Wspólnicy Ząbki 411
231 CROATON Sp. z o.o. Konserwacja i Restauracja Obiektów Dzieł Sztuki Wesoła 409
232 Foma Stępień i Wspólnicy S.J. Warszawa 409
233 BZK Group Sp. z o.o. Teresin 407
234 Plastelinki Sp. z o.o. Warszawa 406
235 ZEP Centrum Wykonawstwa Specjalistycznego Sp. z o.o. Płock 406
236 Ogrodowa - Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 406
237 Doka Polska Sp. z o.o. Zielonka 402
238 Polixel Sp. z o.o. Warszawa 401
239 LHI Sp. z o.o. Warszawa 401
240 American Way Sp. z o.o. Sochaczew 399
241 Rhenus Port Logistics Sp. z o.o. Warszawa 398
242 Wojskowe TBS Kwatera Sp. z o.o. Warszawa 395
243 Ronomlex S.J. Zygmuntowo 395
244 Dom i Rekreacja Sp. z o.o. Warszawa 394
245 Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk Warszawa 391
246 Rynek 50 - Metropolitan II Sp. z o.o. S.J. Warszawa 390
247 Direct Eservices S.A. Warszawa 388
248 Profi Oil Sp. z o.o. Warszawa 387
249 First Recycling Sp. z o.o. Warszawa 386
250 Tano Dystrybucja Sp. z o.o. Ząbki 385
251 ZPS Sp. z o.o. Warszawa 385
252 European Technology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 385
253 Oxygen Event Sp. z o.o. Warszawa 382
254 Wealth Solutions S.A. Warszawa 381
255 Satoria Group S.A. Warszawa 381
256 ORBIS S.A. Warszawa 374
257 Zakłady Mleczarskie LAKTOPOL-A Sp. z o.o. Łosice 374
258 Instytut Badań Edukacyjnych Warszawa 373
259 ADAL Sp. z o.o. Adamówek 372
260 Agroprodex Sp. z o.o. Warszawa 370
261 Ekofer - Unibud Sp. z o.o. Warszawa 369
262 PPHU Zorza-Trade Sp. z o.o. Warszawa 365
263 Aluchem Sp. z o.o. Warszawa 365
264 Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A. Warszawa 365
265 EuroGlater Sp. z o.o. Radom 364
266 Internetowy Dom Mediowy NET S.A. Warszawa 362
267 GMV Innovating Solutions Sp. z o.o. Warszawa 358
268 Lacteco Sp. z o.o. Warszawa 357
269 PEWEL Sp. z o.o. PPHU Radom 357
270 RECAN Organizacja Odzysku S.A. Warszawa 355
271 Wadwicz Sp. z o.o. Warszawa 353
272 Grupa JMC Sp. z o.o. Warszawa 353
273 Viridconstruction Sp. z o.o. Warszawa 351
274 W & B Metal - WB Sp. z o.o. Sp. Komandytowo - Akcyjna Warszawa 350
275 Rosa-Bud S.A. Radom 350
276 Multiplanta Sp. z o.o. Grupa Szkółek Roślin Ozdobnych Jasieniec 349
277 Massimo Dutti Polska Sp. z o.o. Warszawa 349
278 GRUPA PK Sp. z o.o. Warszawa 349
279 Solid Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Bud Sp. z o.o. Warszawa 347
280 Bessy - Polska Sp. z o.o. Stare Babice 346
281 HDH Sp. z o.o. Wólka Kosowska 344
282 Mediapolis Sp. z o.o. Warszawa 344
283 AD. Drągowski S.A. Warszawa 344
284 Lemarpol - Wózki Widłowe Sp. z o.o. Warszawa 344
285 Zinel Holding S.A. Warszawa 340
286 Jack - Service Sp. z o.o. Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane Warszawa 337
287 International European School Sp. z o.o. Warszawa 336
288 ROLNIK Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna Węgrów 334
289 Gilead Sciences Poland Sp. z o.o. Warszawa 333
290 Takom Sp. z o.o. Laski 332
291 Siti - Tech Sp. z o.o. Milejowice 332
292 Gospodarstwo Rolne Jegliński Sp. z o.o. Kondrajec Pański 331
293 Allport Cargo Services Poland Sp. z o.o. Wólka Radzymińska 330
294 Alfa Sp. z o.o. Warszawa 328
295 Annopol II Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 327
296 ROLMEX S.A. Warszawa 326
297 Ogrodownia Sp. z o.o. Łazy 325
298 Wacławek Sp. z o.o. Warszawa 321
299 BEKER GROUP Sp. z o.o. Raszyn 321
300 Alfred C. Toepfer International (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 321
301 VIA ENTERTAINMENT Sp. z o.o. Warszawa 320
302 Zarząd Majątkiem Górczewska Sp. z o.o. Warszawa 319
303 Sp-nia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Długosiodło 319
304 MTT Polska Sp. z o.o. Warszawa 318
305 Brother Polska Sp. z o.o. Warszawa 317
306 Soho Factory Sp. z o.o. Warszawa 315
307 Arcon Serwis Sp. z o.o. Warszawa 315
308 PORT PRASKI Sp. z o.o. Warszawa 314
309 Grupa Projektowa Geoproject.pl Sp. z o.o. Warszawa 314
310 PZU Centrum Operacji S.A. Warszawa 313
311 Rem - Bud S.J. Płock 313
312 Zanteo Sp. z o.o. Warszawa 311
313 P & L S.J. Sochaczew 309
314 Forspa Sp. z o.o. Warszawa 308
315 Clave Sp. z o.o. Warszawa 306
316 Wadanan Sp. z o.o. Warszawa 306
317 Kat-Master Sp. z o.o. Warszawa 305
318 A.Tokaj i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 304
319 Gruppo Trade Service-Polska Sp. z o.o. Warszawa 304
320 PMP Technika Klimatyzacyjna Sp. z o.o. Warszawa 304
321 BOEHRINGER INGELHEIM Sp. z o.o. Warszawa 303
322 ASSECURO Sp. z o.o. Łazy 302
323 Gut-Pol Sp. z o.o. Orły 301
324 Orlen Transport S.A. Płock 300
325 Futura Cargo Sp. z o.o. Warszawa 298
326 SPC Group S.A. Warszawa 297
327 PCC Prodex Sp. z o.o. Warszawa 296
328 KONSTANS Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 296
329 Kancelaria Brokerska Modus Sp. z o.o. Warszawa 295
330 WEST Produkcyjno - Handlowa Sp. z o.o. Warszawa 293
331 PaChemTech Sp. z o.o. Płock 289
332 Intra Sp. z o.o. Warszawa 289
333 Continental Opony Polska Sp. z o.o. Warszawa 288
334 Transport Ciężarowy Marek Wakuła, Małgorzata Wakuła S.J. Rzeczków 287
335 Yokogawa Deutschland Gmbh Sp. z o.o. Warszawa 284
336 BETON-STAL OSTROŁĘKA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Elektrowni i Przemysłu Ostrołęka 280
337 Bd Lux Sp. z o.o. Warszawa 280
338 Pharmica Sp. z o.o. Warszawa 280
339 Fibox Sp. z o.o. Warszawa 279
340 JA - MAR Sp. z o.o. Nowy Dziekanów 279
341 Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. Warszawa 279
342 Cortina Travel Tour Operator Sp. z o.o. Warszawa 277
343 Stora Enso Polska Sp. z o.o. Warszawa 276
344 Art4Home Sp. z o.o. Łomna 274
345 Fagerhult Sp. z o.o. Warszawa 273
346 Dosema Transport Sp. z o.o. Gąsocin 272
347 TMW Sp. z o.o. Wyszków 271
348 Newpublic Sp. z o.o. Warszawa 271
349 Computex Sp. z o.o. Nieporęt 270
350 United Textiles & Components Sp. z o.o. Warszawa 269
351 Fresh Champ Sp. z o.o. Chotycze 267
352 ABC Inwesycje Sp. z o.o. Warszawa 265
353 HERKULES S.A. Warszawa 264
354 Petrax Sp. z o.o. Warszawa 264
355 Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. Warszawa 263
356 CS Polska Sp. z o.o. Warszawa 263
357 Bunte Polska Sp. z o.o. Warszawa 263
358 Sonic Sp. z o.o. Warszawa 261
359 Flowcrete Polska Sp. z o.o. Warszawa 261
360 Baj - Pros Eko Sp. z o.o. Wyszków 260
361 MARWOKAT Sp. z o.o. Warszawa 260
362 V-Dex Sp. z o.o. Piaseczno 259
363 GRUPA ABG Sp. z o.o. Warszawa 259
364 Warsaw Meats Sp. z o.o. Warszawa 259
365 DB Print Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 258
366 BTK Investors Sp. z o.o. Warszawa 258
367 Sterling Fluid Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 257
368 Volta D.j. Instalatorstwo Elektryczne Sp. z o.o. Warszawa 257
369 Pentacomp Systemy Informatyczne S.A. Warszawa 257
370 Arise Sp. z o.o. Warszawa 256
371 PPH Maxpol Sp. z o.o. Warszawa 256
372 Partner Consulting Sp. z o.o. Warszawa 255
373 Aries Motor Sp. z o.o. Warszawa 254
374 LC ELEKTRONIK Sp. z o.o. Warszawa 254
375 TDI Corporate Finance Sp. z o.o. Warszawa 253
376 RE-AKCJA Sp. z o.o. Warszawa 253
377 PGE SYSTEMY S.A. Warszawa 252
378 Mylan Sp. z o.o. Warszawa 252
379 Motocyklowe Centrum Serwisowe Helman Piszcz S.J. Warszawa 252
380 Euro Prime Stretch Polska Sp. z o.o. Warszawa 250
381 Lectra Deutschland Gmbh Sp. z o.o. oddział w Polsce Warszawa 249
382 EMG SYSTEMS Sp. z o.o. Reguły 249
383 Interum Sp. z o.o. Warszawa 248
384 ZAAP Sp. z o.o. Warszawa 247
385 KWH PIPE POLAND Sp. z o.o. Warszawa 247
386 MUEHSAM - ELEKTROMECH Jan K. Muehsam I Wspólnicy S.J. Warszawa 247
387 G - 4 Sp. z o.o. Warszawa 246
388 NIVA-INWEST Sp. z o.o. Warszawa 246
389 Fruktowy Papa Sp. z o.o. Grójec 246
390 Optimo Sp. z o.o. Warszawa 245
391 Ever Services Sp. z o.o. Warszawa 245
392 BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 245
393 ETC - PZL AEROSPACE INDUSTRIES Sp. z o.o. Warszawa 244
394 Luxor Sp. z o.o. Belsk Duży 243
395 Instytut Badawczy Leśnictwa Sękocin Stary 242
396 Comperia.pl S.A. Warszawa 241
397 AUTO OPONY Sp. z o.o. Warszawa 241
398 Technologie Informatyczne Sp. z o.o. Warszawa 240
399 Geo-Frez Sp. z o.o. Warszawa 240
400 Spółdzielnia Mieszkaniowa STROP Warszawa 239
401 Mercedes - Benz Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 239
402 Ikr Sp. z o.o. Piaseczno 238
403 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Łochów 238
404 Grunty Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 238
405 ESPACE VOYAGES Sp. z o.o. Warszawa 236
406 IDS - BUD S.A. Warszawa 235
407 Techelon Sp. z o.o. Warszawa 235
408 Rgis Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o.o. Warszawa 235
409 Ogilvy One Sp. z o.o. Warszawa 234
410 Studio Filmowe OTO Sp. z o.o. Warszawa 234
411 Inter - Ark Sp. z o.o. Warszawa 234
412 Nobilus ENT Sp. z o.o. Warszawa 232
413 Komandor S.A. Radom 231
414 BRIK Sp. z o.o. Warszawa 230
415 Miratrans-Mazowsze Spółka z Ograniczoną Odpowiedzianością Płock 230
416 Freightliner Pl Spółka Sp. z o.o. Warszawa 229
417 SUPER - PHARM POLAND Sp. z o.o. Warszawa 229
418 Alfa PVC Sp. z o.o. Warszawa 229
419 TMS Sp. z o.o. Warszawa 228
420 Granit Sp. z o.o. Legionowo 228
421 Ursapharm Poland Sp. z o.o. Łomianki 228
422 K-Magazine Sp. z o.o. Warszawa 228
423 Riders Express Sp. z o.o. Warszawa 227
424 PBM Budispaw S.J. Warszawa 226
425 KPMG Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 226
426 B&L International Sp. z o.o. Warszawa 225
427 Efferta Blends Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 225
428 DIOMAR Sp. z o.o. Warszawa 224
429 Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Im.Mirosława Mossakowskiego PAN Warszawa 224
430 BDO Sp. z o.o. Warszawa 223
431 Nelkor Sp. z o.o. Legionowo 222
432 Best Trade Sp. z o.o. Wólka Kosowska 222
433 Forchem Sp. z o.o. Warszawa 222
434 Tamposit Sp. z o.o. Warszawa 221
435 Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. Warszawa 221
436 Grupa Eholiday.pl Sp. z o.o. Warszawa 220
437 MAHLER Sp. z o.o. Warszawa 219
438 West - Tech Sp. z o.o. Warszawa 219
439 Calzature Sp. z o.o. Warszawa 219
440 Technogas Sp. z o.o. Warszawa 217
441 Plattinum Grupa Wydawnicza Sp. z o.o. Radom 217
442 Kuchnia Rybna Sp. z o.o. Warszawa 216
443 HTS Sp. z o.o. Warszawa 216
444 IOG City Point 1 Sp. z o.o. Warszawa 216
445 Foot Step Sp. z o.o. Warszawa 215
446 Przedsiębiorstwo Budownictwa Uprzemysłowionego Warszawa-Północ Sp. z o.o. Warszawa 214
447 Telewolt Sp. z o.o. Warszawa 214
448 Bagpak Polska Sp. z o.o. Warszawa 214
449 Zakład Instalacji Sanitarnych Mróz S.J. Ostrołęka 214
450 Advert Sp. z o.o. Warszawa 213
451 Gram.pl Sp. z o.o. Warszawa 211
452 Mega TV Studio S.J. Warszawa 211
453 Interdean Sp. z o.o. Piaseczno 211
454 UCB Pharma Sp. z o.o. Warszawa 210
455 eXPRESJA Sp. z o.o. Warszawa 210
456 Centrum Naukowo - Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy Józefów 210
457 Aero - Promocja Sp. z o.o. Warszawa 210
458 Raitaro Partners Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 210
459 LST CAPITAL S.A. Warszawa 208
460 Prefamax Sp. z o.o. Warszawa 208
461 GTC Satellite Sp. z o.o. Warszawa 208
462 Dictum Sp. z o.o. Warszawa 207
463 Korman Sp. z o.o. Piaseczno 206
464 GIGA Sp. z o.o. Warszawa 206
465 PREDICA Sp. z o.o. Warszawa 206
466 Strażak Sp. z o.o. Warszawa 205
467 Nikon Polska Sp. z o.o. Warszawa 205
468 SUPERDROB Zakłady Drobiarsko - Mięsne S.A. Karczew 204
469 Sceno Kreacje Sp. z o.o. Warszawa 204
470 P.H.U. Budomur Sp. z o.o. Pułtusk 204
471 Host Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 203
472 HUTMEN S.A. Warszawa 201
473 Brandt Sp. z o.o. Warszawa 200
474 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Przysucha 200
475 Wan 11 Sp. z o.o. Warszawa 200
476 LAND S.A. Warszawa 199
477 HTD Sp. z o.o. Wólka Kosowska 199
478 DMK Sp. z o.o. Warszawa 198
479 Instytut Biotechnolog II Przemysłu Rolno-Spożywczego Im. Prof. Wacława Dąbrowskiego Warszawa 198
480 Intersonex GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Nowy Dwór Mazowiecki 197
481 SID Sp. z o.o. Warszawa 197
482 Spółdzielnia Mieszkaniowa USTRONIE Tarczyn 197
483 Mezzanine Management Poland Sp. z o.o. Warszawa 196
484 ALCHEMIA S.A. Warszawa 196
485 DONA - R Sp. z o.o. Warszawa 196
486 Kathrein Poland Sp. z o.o. Warszawa 196
487 Polska Grupa Tekstylna Sp. z o.o. Warszawa 195
488 Polkan Sp. z o.o. Warszawa 195
489 FOTOSTRADA Sp. z o.o. Warszawa 195
490 NZOZ Karmelicka Sp. z o.o. Warszawa 195
491 Presto Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 195
492 Makab - Uryga, Kołodziej, Łada S.J. Sokołów 195
493 Tatra Spring Polska Sp. z o.o. Miętne 193
494 Cool Serwis Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 192
495 Zakład Automatyki ZREMB WARSZAWA Sp. z o.o. Warszawa 192
496 PELCOWIZNA Wiesław Giler S.J. Warszawa 192
497 PLANTICO ZIELONKI Sp. z o.o. Stare Babice 191
498 DCC Labs Sp. z o.o. Warszawa 191
499 Inter - Construction Sp. z o.o. Warszawa 190
500 Spółdzielnia Nowa Praca Niewidomych - Cepelia Warszawa 190
501 BROAD GATE S.A. Warszawa 190
502 Rowit Sp. z o.o. Warszawa 190
503 Euro-Trans Szlubowski, Kłopotowski S.J. Ząbki 190
504 Business Managament Sp. z o.o. Warszawa 189
505 PKP CARGO S.A. Warszawa 189
506 Roma Sp. z o.o. Warszawa 189
507 PGS Sp. z o.o. Warszawa 189
508 MERICO S.J. PHU Chynów 189
509 VIPHARM S.A. Ożarów Mazowiecki 188
510 Heathland Sp. z o.o. Jabłonna 188
511 Arip Next Sp. z o.o. Warszawa 187
512 Coldor Sp. z o.o. Janówek 187
513 Marc - Th S.J. PPH Sulejówek 187
514 Avmoto Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 187
515 Technobud Sp. z o.o. Warszawa 187
516 Serwis-Gaz Sp. z o.o. Brwinów 186
517 Top 2000 Hamelin Sp. z o.o. Warszawa 186
518 Stepstone Services Sp. z o.o. Warszawa 186
519 Fun And Mobile Sp. z o.o. Warszawa 185
520 Oysho Polska Sp. z o.o. Warszawa 184
521 Dekada Sp. z o.o. Legionowo 184
522 Limassol Sp. z o.o. Warszawa 183
523 Dineras Poland Sp. z o.o. Warszawa 183
524 A.Z. Auto Sp. z o.o. Warszawa 183
525 Http Sp. z o.o. Warszawa 183
526 Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Warszawa 182
527 DSM Transport Sp. z o.o. Czerwin 182
528 Opoka Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 182
529 TAURUS EWA I JANUSZ MULTON SPÓŁKA JAWNA Bodzanów 182
530 Niebieski Dom Sp. z o.o. Warszawa 181
531 Selika Polska Sp. z o.o. Warszawa 181
532 Eve Sp. z o.o. Sulejówek 181
533 Paracross Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 181
534 Solski BM Sp. z o.o. Warszawa 181
535 Bimar S.J. Radom 181
536 Mazowieckie Centrum Maszyn Sadowniczych Wiadrowski Bąk S.J. Warka 181
537 APS Automatyka Przemysłowa Serwis A. I E. Durańscy, Z. I M. Gmaj S.J. Pruszków 181
538 Olgros Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Siedlce 181
539 Ikea Property Poland Sp. z o.o. Raszyn 180
540 AD Sp. z o.o. Warszawa 180
541 Itmagination Sp. z o.o. Warszawa 179
542 GRAFTON RECRUITMENT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 179
543 Semi Line Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 179
544 Hydro - Truck Sp. z o.o. Radom 178
545 Lorica Iuris Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych T. Dąbrowski, A.Ciecierski,R.Chyżyński,T.Kita,P.Rak Spółka Komandytowa Warszawa 178
546 Leipa Polska Sp. z o.o. Warszawa 178
547 Agro - Alex Sp. z o.o. Warszawa 177
548 Probis Sp. z o.o. Pruszków 177
549 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego BALTONA S.A. Warszawa 177
550 TEXA Poland Sp. z o.o. Warszawa 176
551 Coty Polska Sp. z o.o. Warszawa 176
552 MDI S.A. Warszawa 175
553 AVRENTIM Sp. z o.o. Warszawa 175
554 ALTERCO S.A. Warszawa 174
555 Cloudware Polska Sp. z o.o. Warszawa 174
556 Global Contact Center Sp. z o.o. Warszawa 174
557 Nomos Sp. z o.o. Łomianki 174
558 Dalkia Term S.A. Warszawa 173
559 Spółdzielnia Mieszkaniowa Tylżycka Potok Warszawa 173
560 Ediko Sp. z o.o. Warszawa 173
561 Workers HR Sp. z o.o. Warszawa 173
562 AUREX LPG Sp. z o.o. Raszyn 173
563 Pivotal Polska Sp. z o.o. Warszawa 172
564 EP SERWIS S.A. Kozienice 172
565 Robson - Trans Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 171
566 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu Radom 170
567 Zakład Profesjonalnych Systemów Alarmowych Bask Sp. z o.o. Warszawa 168
568 Ars Dental Sp. z o.o. Warszawa 168
569 In Corpore Sp. z o.o. Czosnów 168
570 Karl Heinz Dietrich Polska Sp. z o.o. Warszawa 168
571 Nauczycielska Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Warszawa 167
572 SPOŁEM PSS w Otwocku Otwock 167
573 Targor - Truck Sp. z o.o. Rzekuń 167
574 Ogilvy Brand Consulting Sp. z o.o. Warszawa 166
575 PPHU Art Clean Sp. z o.o. Radom 166
576 Fento Sp. z o.o. Warszawa 166
577 Polski Związek Motorowy Warszawa 165
578 Red-Gum Sp. z o.o. Kuklin 165
579 Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa NASK Warszawa 165
580 Osdruk Sp. z o.o. Ostrołęka 164
581 E.F. Progress III Sp. z o.o. Warszawa 164
582 Diesel System Sp. z o.o. Warszawa 164
583 ASCOR S.A. Warszawa 164
584 Alfa Bond Kohlhauer Sp. z o.o. Warszawa 164
585 Hegan Sp. z o.o. Warszawa 163
586 Internity S.A. Warszawa 163
587 ACT ADVANCED CORPORATE TRADING Sp. z o.o. Warszawa 162
588 Instytut Szkoleń i Analiz Gospodarczych S.A. Warszawa 161
589 UMO Sp. z o.o. Zielonka 161
590 Mikrostar Mechanika Precyzyjna, Technologie Specjalne Sp. z o.o. Szydłowiec 161
591 Matic Sp. z o.o. Warszawa 160
592 Siedleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Siedlce 160
593 Euromedia T.V. Sp. z o.o. Warszawa 160
594 Agrokam Sp. z o.o. Warszawa 160
595 ID Sourcing Sp. z o.o. Warszawa 160
596 OAT Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 160
597 Wojskowe Biuro Studiów Projektów Budowlanych i Lotniskowych Sp. z o.o. Warszawa 160
598 Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszyw w Działdowie Sp. z o.o. Warszawa 159
599 Drotex Sp. z o.o. Warszawa 159
600 PID Polska Sp. z o.o. Warszawa 159
601 Logmaster Sp. z o.o. sp.k. Radzymin 159
602 IT&F Constanta Sp. z o.o. Warszawa 159
603 IREX Sp. z o.o. Michałowice-Osiedle 158
604 TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH AGRO S.A. Warszawa 158
605 Escape Fitness Poland Sp. z o.o. Warszawa 158
606 ACS Sp. z o.o. PPBiPU Warszawa 158
607 Copy Con Sp. z o.o. Radom 158
608 FF Fracht Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 157
609 PEAB Sp. z o.o. Warszawa 157
610 Petra - Mi Sp. z o.o. Warszawa 156
611 2Ways Sp. z o.o. Warszawa 156
612 Lewandpol Proenergia Sp. z o.o. Płock 156
613 Railing Sp. z o.o. Janki 155
614 Rockwell Automation Sp. z o.o. Warszawa 155
615 Spółdzielnia Mechaników SMS Warszawa 154
616 BNP Paribas Factor Sp. z o.o. Warszawa 154
617 Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 154
618 SPS Polska Sp. z o.o. Legionowo 154
619 Europol Sp. z o.o. Dyszobaba 153
620 Medicalgorithmics S.A. Warszawa 153
621 Ahorst Sp. z o.o. Milanówek 153
622 BOREALIS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 153
623 Foster Wheeler Energia Polska Sp. z o.o. Warszawa 153
624 Alfa Projekt Sp. z o.o. Warszawa 152
625 Agro-Matadex sp. j. Eksport-Import Monika Gierczak i Anna Dhaliwal Warszawa 152
626 Select Poland Sp. z o.o. Warszawa 151
627 PERI Polska Sp. z o.o. Płochocin 151
628 Maquet Polska Sp. z o.o. Warszawa 151
629 FENES S.A. Fabryka Narzędzi Skrawających Siedlce 151
630 WARDOM Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Warszawa 150
631 Nasze Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa 149
632 Enelbud Sp. z o.o. Warszawa 149
633 Danks Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A. Warszawa 149
634 Celon Pharma S.A. Kiełpin 149
635 TVN S.A. Warszawa 149
636 Deltaplast Poland Sp. z o.o. Piaseczno 149
637 Warszawski Rolno - Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Ożarów Mazowiecki 149
638 Jard Sp. z o.o. Warszawa 149
639 LABIMEX Spółka Handlu Zagranicznego Sp. z o.o. Warszawa 149
640 DOBMEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gostynin 149
641 KPMG Tax M. Michna Spółka Komandytowa Warszawa 149
642 Euro Pacific Group Sp. z o.o. Warszawa 148
643 Arteria S.A. Warszawa 148
644 Chryso Polska Sp. z o.o. Warszawa 148
645 N & T Sp. z o.o. Nazwa Skrócona N & T Sp. Z O.o. Wólka Kosowska 148
646 Citibank International PLC Publiczna S.A. Oddział w Polsce Warszawa 148
647 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe RAFPOL Ireneusz Kubik Rafał Tomkiewicz Agnieszka Tomkiewicz S.J. Radom 148
648 Imperial Group Sp. z o.o. Grójec 147
649 Synektik S.A. Warszawa 147
650 Red - Real Estate Development Alpha Sp. z o.o. Warszawa 147
651 Eventur Sp. z o.o. Warszawa 147
652 Universal Technology Sp. z o.o. Duchnów 147
653 Fundorfina Sp. z o.o. Józefów 147
654 MG Żuraw Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 146
655 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach Sp. z o.o. Siedlce 146
656 Grupa Producentów Owoców Polskie Sady Sp. z o.o. Warszawa 146
657 Vimed Sp. z o.o. Warszawa 146
658 Agrofrost S.J. Andrzej Osiński, Grzegorz Osiński Grójec 146
659 Kartalia Sp. z o.o. Warszawa 145
660 W&F Franke Polska Sp. z o.o. Warszawa 145
661 NORDIS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 145
662 Przeds. Farmaceutyczne LEKFARM Sp. z o.o. Warszawa 145
663 Redevco Polska Gamma Sp. z o.o. Warszawa 145
664 Barg Laboratorium Sp. z o.o. Warszawa 144
665 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. Warszawa 144
666 Małgorzata Rentflejsz i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 144
667 Przedsiębiorstwo Hotelarsko Turystyczne Sp. z o.o. Warszawa 144
668 Mostostal Infrastruktura Sp. z o.o. Warszawa 143
669 Polsport Marcin Teterycz Spółka Komandytowa Warszawa 143
670 Centrum Medyczne Mml Sp. z o.o. Warszawa 143
671 SPOŁEM Warszawska Spółdzielnia Spożywców Żoliborz Warszawa 143
672 MTM Food Sp. z o.o. Kamion 143
673 Zakład Mleczarski Polmlek Mława Sp. z o.o. Mława 142
674 Grupa Partner Sp. z o.o. Warszawa 142
675 Travel Projekt Sp. z o.o. Warszawa 142
676 Polskie Biura Rachunkowe Sp. z o.o. Warszawa 141
677 Gazownia Serwis Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Branżowe Warszawa 141
678 Remanent Polska Sp. z o.o. Warszawa 141
679 Poland Workforce Sp. z o.o. Warszawa 141
680 Swojak Sp. z o.o. Konsorcjum Firm Handlowych Garwolin 141
681 ARKINWEST Sp. z o.o. Warszawa 140
682 Juropol Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 140
683 Roedl Audit Sp. z o.o. Warszawa 140
684 Tekobud S.J. Płock 140
685 Dores Sp. z o.o. Warszawa 140
686 BITTNER ANDRZEJ I ROMAN S.J. Ożarów Mazowiecki 140
687 Sirius Polska Sp. z o.o. Warszawa 139
688 Plano Sp. z o.o. Warszawa 139
689 Magick Records Sp. z o.o. Warszawa 138
690 Chłodnictwo S.J. B. Sułkowski, A. Gągała, R. Gągała Józefów 138
691 Odyssey Alama S.J. Warszawa 138
692 P.W. Roma R.A.Miśta, M.A.Kozieł Sp.j. Nieporęt 138
693 Advanced Business Solutions Sp. z o.o. Warszawa 137
694 Wileńska Centrum Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 137
695 Dragon Serwis Sp. z o.o. Pruszków 136
696 CATERTEAM Sp. z o.o. Warszawa 136
697 AWEXIM Sp. z o.o. Warszawa 136
698 Food Trading Sp. z o.o. Warszawa 136
699 Polskie Centrum Kas Fiskalnych Sp. z o.o. Warszawa 136
700 Dragon Rouge Sp. z o.o. Warszawa 136
701 Robyg Construction Sp. z o.o. Warszawa 136
702 Unipol - Wschód Sp. z o.o. Warszawa 135
703 Norpe Polska Sp. z o.o. Warszawa 135
704 Petrointer Sp. z o.o. Marki 135
705 Renofloor Sp. z o.o. Warszawa 135
706 Robyg Morena Sp. z o.o. Warszawa 135
707 Go On Sp. z o.o. Warszawa 134
708 Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane Zurbiza Sp. z o.o. Radom 134
709 PPHU LAKTOPOL Sp. z.o.o. Warszawa 134
710 Trans Kampania Sp. z o.o. Warszawa 134
711 Groupm Sp. z o.o. Warszawa 134
712 Gig Sp. z o.o. Warszawa 134
713 Koleje Czeskie Sp. z o.o. Warszawa 134
714 Exna - Pol Sp. z o.o. Otrębusy 133
715 Fercam Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 133
716 Gawra Investments Sp. z o.o. i Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 133
717 Euro - Light Sp. z o.o. Piaseczno 133
718 Cross Media PR Sp. z o.o. Warszawa 133
719 Tolimex Sp. z o.o. Wólka Kosowska 133
720 Fuji-Trade Sp. z o.o. Sękocin Nowy 132
721 AMLUX Sp. z o.o. Warszawa 132
722 AB Foto Sp. z o.o. Warszawa 132
723 Hpl Technika Drzwiowa Sp. z o.o. Warszawa 132
724 Wirex Sp. z o.o. Warszawa 132
725 Indiggo Sp. z o.o. Siedlce 132
726 Ciszewski Public Relations Sp. z o.o. Warszawa 132
727 Galeria Lodzka Lodz Shopinvest KG Spółka Kondytowa Warszawa 132
728 TRANS-BETON Pietrzak S.J. Mława 132
729 MINEX - INVEST Sp. z o.o. Warszawa 131
730 Ipopema Business Consulting sp. z o.o. Warszawa 131
731 TFK 1 Sp. z o.o. Warszawa 131
732 Wapeco Sp. z o.o. Warszawa 131
733 AS Logistics Sp. z o.o. Warszawa 131
734 MCAfEE (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 131
735 Technoboard Sp. z o.o. Warszawa 131
736 Logistic House Sp. z o.o. Warszawa 131
737 POLSKIE KONSORCJUM GOSPODARCZE Sp. z o.o. Warszawa 131
738 Zakład Mleczarski Sp. z o.o. Skarżyn 131
739 BBF Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 131
740 Vistula Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa  Warszawa 130
741 Eurologistyka Wschód Sp. z o.o. Warszawa 130
742 Rondo MM Sp. z o.o. Warszawa 130
743 Jwp Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska sp. j. Warszawa 130
744 Psi Pharma Support Poland Sp. z o.o. Warszawa 129
745 Clever Logistic Sp. z o.o. Warszawa 129
746 HMX Poland Sp. z o.o. Warszawa 129
747 Urlopy.pl S.A. Płock 128
748 Hela - Prima Sp. z o.o. Karczew 128
749 Cooper Industries Poland LLC Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 128
750 Instytut Techniki i Technologii Specjalnych Sp. z o.o. Warszawa 128
751 HB Doradcy Finansowi Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 128
752 Baltic Sea Cargo Sp. z o.o. Warszawa 128
753 „CHANCE” ZAKŁAD FARMACEUTYCZNY JERZY JAWORSKI, MARIA JAWORSKA SPÓŁKA JAWNA Czosnów 128
754 KPMG Sp. z o.o. S.K. Warszawa 128
755 FOR.M Sp. z o.o. Warszawa 127
756 Stal Tech Sp. z o.o. Warszawa 127
757 Peter Renz Sp. z o.o. Grójec 126
758 RB BREXIM Sp. z o.o. Marynin 126
759 Statoil Fuel & Retail Services Sp. z o.o. Warszawa 126
760 ZUEBLIN Sp. z o.o. Pruszków 125
761 Stowarzyszenie Filmowców Polskich Warszawa 125
762 Tomorrow Sp. z o.o. Warszawa 125
763 MEDCOM Sp. z o.o. Warszawa 125
764 Brasil Sp. z o.o. Warszawa 125
765 DC System Sp. z o.o. Warszawa 125
766 Agencja Reklamowa Pemape Sp. z o.o. Warszawa 125
767 Totalmoney.pl Sp. z o.o. Warszawa 125
768 Pak Budownictwo Sp. z o.o. Warszawa 124
769 B-Stal Sp. z o.o. Warszawa 124
770 Einkaufs - Center Galeria Baltycka GmbH & Co. KG S.K. Warszawa 124
771 Bona - Agra Sp. z o.o. Marki 123
772 Freiberger Sp. z o.o. Warszawa 123
773 Krypton Sp. z o.o. Siedlce 123
774 BPS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 123
775 Intrum Justitia Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 123
776 STUDIO INTERFILM Sp. z o.o. Warszawa 123
777 Zakłady Graficzne w Pile Sp. z o.o. Warszawa 123
778 Trecom Kraków Sp. z o.o. Warszawa 123
779 Energo - Bet 4 Sp. z o.o. Ząbki 122
780 ZUMTECH ENERGORPEM Sp. z o.o. Radom 122
781 7Bulls.Com Sp. z o.o. Warszawa 122
782 ATLANT - SERVICE Sp. z o.o. Warszawa 122
783 PETRO GAS SP. Z O.O. Warszawa 121
784 Universal Music Publishing Sp. z o.o. Warszawa 121
785 Multi Food S.A. Radom 121
786 Tecna Sp. z o.o. Warszawa 121
787 T2S Sp. z o.o. Warszawa 121
788 Awaco Project Sp. z o.o. Warszawa 121
789 Novelty Consulting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 121
790 Constantin Entertainment Polska Sp. z o.o. Warszawa 121
791 Kioch Sp. z o.o. Mała Wieś 121
792 Warsaw West Gate Sp. z o.o. Warszawa 120
793 Integral Sys Sp. z o.o. Warszawa 120
794 ROTHSCHILD POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 120
795 Narzędziownia Łucznik Sp. z o.o. Radom 120
796 Brand Distribution Poland Sp. z o.o. Warszawa 120
797 Chromavis Service Sp. z o.o. Ciechanów 120
798 Turbokolor Sp. z o.o. Warszawa 120
799 IMWITEX S.J. PHU Płońsk 120
800 Fruktus S.J. Długowola Druga 120
801 Optima Sp. z o.o. Warszawa 119
802 Agencja Ad Hoc Sp. z o.o. Pruszków 119
803 EMPIK Sp. z o.o. Warszawa 119
804 RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 119
805 Lux S.J. FHU Sokołów Podlaski 119
806 Merrill Lynch Polska Sp. z o.o. Warszawa 119
807 Skłodowski S.J. Zaręby Kościelne 119
808 Eurobau Sp. z o.o. Warszawa 119
809 RL-Prom-Wald Sp. z o.o. Warszawa 119
810 Dysant Software sp. z o.o. Warszawa 118
811 Voxen Sp. z o.o. Warszawa 118
812 AUTOFORUM S.A. Łomianki 118
813 Poltarex Polskie Drewno Sp. z o.o. Warszawa 117
814 Projekt Polsko-Belgijska Pracownia Architektury Sp. z o.o. Warszawa 117
815 Marciniuk i Wspólnicy Sp. z o.o., Spółka Audytorska Warszawa 117
816 Info.com - Sp. z o.o. Warszawa 117
817 STAL SERVICE Sp. z o.o. Warszawa 117
818 NOVARTIS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 116
819 Impuls-Insurance Polska Sp. z o.o. Warszawa 116
820 HAZEL Sp. z o.o. Warszawa 116
821 Mobile Dialogue Sp. z o.o. Warszawa 116
822 Jarpol S.A. Budownictwo Drogowe Warszawa 116
823 Agencja Cateringowa Party Sp. z o.o. Warszawa 116
824 Ernst & Young Law Tałasiewicz i Wspólnicy sp.k. Warszawa 116
825 Dobre Miejsce Sp. z o.o. Warszawa 115
826 Manitowoc Crane Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 115
827 SPS HANDEL S.A. Warszawa 115
828 Mateusz Sp. z o.o. Warszawa 115
829 INVESTORS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 115
830 Unitrans M. i W. Fijał S.J. Józefów 115
831 Imbex S.J. Brzozów 115
832 Pilz Polska Sp. z o.o. Warszawa 115
833 Tian Ke Long Sp. z o.o. Wólka Kosowska 114
834 Ghelamco Poland Sp. z o.o. Warszawa 114
835 Apreel Sp. z o.o. Warszawa 114
836 Proventuss Polska Sp. z o.o. Warszawa 114
837 Hydro - Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta S.J. Ostrołęka 114
838 Złompol S.J. Tarczyn 114
839 EJK Europa Sp. z o.o. Izdebno Nowe 113
840 Tajwańskie Biuro Techniczne S.J. Warszawa 113
841 Porkpro Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 113
842 AVUS Polska Międzynarodowa Regulacja Szkód Sp. z o.o. Warszawa 113
843 Mazowiecka Korporacja Finansowa Sp. z o.o. Targówka 113
844 Polmed Ogólnopolska Izba Gospodarcza Wyrobów Medycznych Warszawa 112
845 Bipromasz Bipron Trading S.A. Warszawa 112
846 Rolmet Sp. z o.o. PPU Policzna 112
847 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. Z.o.o. Siedlce 112
848 MCI Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 112
849 Maxus Sp. z o.o. Warszawa 112
850 Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 112
851 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Siedlce 111
852 Consultia Sp. z o.o. Warszawa 111
853 FUTURE ELEKTRONICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 111
854 Jaand Sp. z o.o. Warszawa 111
855 Creator - Comm Sp. z o.o. Warszawa 110
856 Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa 110
857 Amur Sp. z o.o. Warszawa 110
858 Pazgan Sp. z o.o. Warszawa 110
859 Trans Commodities Sp. z o.o. Warszawa 109
860 PROCHEM S.A. Warszawa 109
861 Maho Fastfood Sp. z o.o. Warszawa 109
862 Renolit Polska Sp. z o.o. Szeligi 109
863 Red8 Events Sp. z o.o. Warszawa 108
864 HSH Chemie Sp. z o.o. Warszawa 108
865 Iberia Motor Company S.A. Piastów 108
866 Algotech Polska Sp. z o.o. Warszawa 108
867 Kuch, Sękowski, Taczanowska Wileńska S.K. Warszawa 108
868 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa 108
869 International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. Radom 107
870 Yi Yuan Trading Sp. z o.o. Warszawa 107
871 Bozamet Sp. z o.o. Ujrzanów 107
872 Sieć Handlowa Eden Sp. z o.o. Siedlce 107
873 MPK Gaz S.J. Pomiechówek 107
874 Van Cargo S.A. Warszawa 107
875 Essence Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 107
876 Reichle & De - Massari Polska Sp. z o.o. Warszawa 107
877 Centralne Towarzystwo Handlowe Sp. z o.o. Gostynin 106
878 Spółdzielnia Rzemieślnicza Budowlana Radom 106
879 GALENUS Farmaceutyczno - Chemiczna Spółdzielnia Pracy Warszawa 106
880 GRIP SEVEN Sp. z o.o. Zielonki-Wieś 106
881 KEMIN POLAND Sp. z o.o. Warszawa 106
882 Toshiba Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 106
883 Antałek Ewaryst Leśniewicz S.J. Piaseczno 106
884 Europanels Sp. z o.o. Warszawa 105
885 Tank Production Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 105
886 INTERMIK Sp. z o.o. Warszawa 105
887 OTIS Sp. z o.o. Warszawa 105
888 VARIO TERM Sp. z o.o. Warszawa 105
889 Omis SC Ostrołęka 105
890 Wedia-Ann S.J. Hollander A.M Jędraszczak J.T Warszawa 105
891 Atinea Sp. z o.o. Warszawa 104
892 Bor Trans Sp. z o.o. Warszawa 104
893 PUK Serwis Sp. z o.o. Siedlce 104
894 CMT Sp. z o.o. Warszawa 104
895 AC Steel Sp. z o.o. Warszawa 104
896 Agencja Handlowo - Usługowa Merkury Sp. z o.o. Grójec 104
897 Icod Thira Solutions Sp. z o.o. Warszawa 104
898 Jess INC Sp. z o.o. Jabłonowo 104
899 I360 Sp. z o.o. Warszawa 104
900 Tommex Żebrowscy S.J. Warszawa 104
901 Nuvalu Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 104
902 Kaliszuk S.J. Staff Partners Warszawa 104
903 Instytut Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o. Warszawa 104
904 PPU Konkret S.J. Płock 104
905 Mors - Polo Chłodnia Przemysłowo - Handlowa Warszawa 103
906 Polish Consulting Company Sp. z o.o. Warszawa 103
907 Tajfun Poland Sp. z o.o. Warszawa 103
908 Dukynu Sp. z o.o. Warszawa 103
909 Fashion House Sosnowiec Sp. z o.o. Piaseczno 103
910 Universal Music Publishing MGB Poland Sp. z o.o. Warszawa 103
911 AB Service Sp. z o.o. Warszawa 103
912 Microstructure Sp. z o.o. Warszawa 102
913 LUKULLUS Sp. z o.o. Michałów 102
914 ADLINER Sp. z o.o. Warszawa 102
915 N.Y.C. Sp. z o.o. Warszawa 102
916 Cameron Sp. z o.o. Warszawa 102
917 Tawi Sp. z o.o. Warszawa 102
918 BondSpot S.A. Warszawa 102
919 Impol-1 F.szafrański sp. j. Warszawa 102
920 STALKO - Przybysz i Wspólnicy S.J. Zielonka 102
921 CBRE Global Investors Poland Sp. z o.o. Warszawa 102
922 Statconsulting Sp. z o.o. Warszawa 102
923 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie Warszawa 102
924 INTEGRAKOM Sp. z o.o. Warszawa 101
925 Nanotech Diamond Poland Sp. z o.o. Warszawa 101
926 Duncan Sp. z o.o. Radom 101
927 JM- Tronic Sp. z o.o. Warszawa 101
928 INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 101
929 MELVIT S.A. Warszawa 101
930 Domost Sp. z o.o. Małkinia Górna 101
931 Instal-Nika Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Latchorzew 101
932 Smart Education International Sp. z o.o. Warszawa 101
933 Pol - Pasz Sp. z o.o. Siedlce 100
934 Malchem Sp. z o.o. Sułkowice 100
935 Lider Trading Sp. z o.o. Warszawa 100
936 Global Wings Sp. z o.o. Warszawa 100
937 FP Company Sp. z o.o. Warszawa 100
938 Plej Sp. z o.o. Warszawa 100
939 Wibud Sp. z o.o. Warszawa 100
940 Explonaft Sp. z o.o. Warszawa 100
941 Daku International Sp. z o.o. Warszawa 99
942 EDMC Sp. z o.o. Warszawa 99
943 PRESTO S.A. Warszawa 99
944 Agencja Reklamowa 4 ALL Sp. z o.o. Warszawa 99
945 Polski Transport Międzynarodowy Sp. z o.o. Wyszków 99
946 Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. Serock 99
947 Red Carpet Sp. z o.o. Warszawa 99
948 Gumis Sp. z o.o. Warszawa 99
949 KROSS S.A. Przasnysz 99
950 Pentol - Enviro Polska Sp. z o.o. Warszawa 99
951 SRW Chaber Management Sp. z o.o. Warszawa 98
952 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ATM Sp. z o.o. Warszawa 98
953 GATX Rail Poland Sp. z o.o. Warszawa 98
954 Hancom Sp. z o.o. Wólka Kosowska 98
955 PPU POMEL Sp. z o.o. Wyszków 98
956 Feniks Finanse Sp. z o.o. Warszawa 98
957 THK Europe Sp. z o.o. Warszawa 98
958 Inter - Trade Jmmg Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 98
959 Elegantio Sp. z o.o. Pfce Holland Park S.K.A. Warszawa 98
960 Safege Oddział w Polsce Warszawa 98
961 Cushman & Wakefield Zarządzanie Sp. z o.o. Warszawa 98
962 Avet Information and Network Security Sp. z o.o. Warszawa 97
963 Everspace Sp. z o.o. Warszawa 97
964 Miedzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa ZWAR Warszawa 97
965 MAGWENT Sp. z o.o. Warszawa 97
966 Milord Sp. z o.o. Warszawa 97
967 ECODRAIN SPÓŁKA Z O.O.  Warszawa 97
968 Kino Polska TV S.A. Warszawa 97
969 N&M BAU GmbH Sp. z o.o. Warszawa 97
970 Catera Investment Sp. z o.o. Warszawa 97
971 New City II Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 97
972 CURRENCY EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 96
973 Hello Coffee Sp. z o.o. Warszawa 96
974 M4B S.A. Warszawa 96
975 Melog.Com Sp. z o.o. Warszawa 96
976 ZACISZE S.A. Warszawa 96
977 Centrum Podróży Aura Sp. z o.o. Warszawa 96
978 Pierwsza Nauczycielska Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Warszawa 96
979 Wykonawstwo Robót Wodno - Sanitarnych Bango S.J. Płock 96
980 PQG Partners Sp. z o.o. Warszawa 96
981 Centrala Zaopatrzenia Energetyki Sp. z o.o. Warszawa 95
982 Vivenge Sp. z o.o. Siedlce 95
983 First Class S.A. Warszawa 95
984 Fresh Ventures Sp. z o.o. Warszawa 95
985 Fresh Ventures (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 95
986 UBM Polska Sp. z o.o. Warszawa 95
987 Radomskie Tekstylia Przemysłowe Sp. z o.o. Radom 95
988 ROCHSTAR Sp. z o.o. Warszawa 95
989 PROMAT TOP Sp. z o.o. Warszawa 95
990 YUSEN LOGISTICS (POLSKA) Sp. z o.o. Warszawa 95
991 REAL S.A. Siedlce 94
992 Aelia Polska Sp. z o.o. Warszawa 94
993 Wojskowe Centralne Biuro Konstrukyjno Technologiczne S.A. Warszawa 94
994 Lilla Polska Distribution Sp. z o.o. Warszawa 94
995 X-Code Sp. z o.o. Warszawa 94
996 Mlekomat Sp. z o.o. Karczew 94
997 AUDYTEL S.A. Warszawa 94
998 Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Warszawa 94
999 Petrolis Sp. z o.o. Zwoleń 93
1000 VIGO SYSTEM S.A. Ożarów Mazowiecki 93
1001 Clipper Sp. z o.o. Warszawa 92
1002 PHU Elproma Sp. z o.o. Piaseczno 92
1003 Biprodrzew S.A. Warszawa 92
1004 C&M Sp. z o.o. Przeds. Budowlano - Montażowe Warszawa 92
1005 Antiaging Institute Sp. z o.o. Warszawa 92
1006 Safira-Consultadoria Em Informatica S.A. Oddział w Polsce Warszawa 92
1007 Jagiellońska Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Warszawa 92
1008 DSA Sp. z o.o. Warszawa 92
1009 Wydawnictwo Business Magazine Manager Sp. z o.o. Warszawa 92
1010 Firma Ślusarsko - Budowlana Kons - Spaw S.J. Warszawa 92
1011 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wyszków 92
1012 CeMat '70 S.A. Centrum Naukowo - Produkcyjne Materiałów Elektronicznych Warszawa 92
1013 Muniak I Synowie Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 92
1014 EXACT SOFTWARE POLAND Sp. z o.o. Warszawa 92
1015 ROX Sp. z o.o. Pruszków 91
1016 PRECISION MACHINE PARTS POLAND Sp. z o.o. Radom 91
1017 Sonoco - Alcore Sp. z o.o. Warszawa 91
1018 Artime Invest Sp. z o.o. Warszawa 91
1019 Lingaro Sp. z o.o. Warszawa 91
1020 Niewojt Sp. z o.o. Michałowice 91
1021 4 Vision Sp. z o.o. Warszawa 91
1022 Agromet-Motoimport Sp. z o.o. Warszawa 91
1023 Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Inter-Media Sp. z o.o. Pruszków 91
1024 Eurorent Sp. z o.o. Piastów 91
1025 Daldehog Poland Sp. z o.o. Sękocin Nowy 91
1026 Fitch Polska S.A. Warszawa 91
1027 Aurepio-Kalij Sp. z o.o. Warszawa 91
1028 Lina Trade Sp. z o.o. Wólka Kosowska 91
1029 Vesta Polska sp. z o.o. Pruszków 91
1030 BSP Bracket System Polska Sp. z o.o. Warszawa 91
1031 Instytut Transportu Samochodowego Warszawa 91
1032 Hydrohurt Sp. z o.o. Warszawa 90
1033 Benefit Systems S.A. Warszawa 90
1034 ORLEN Koltrans Sp. z o.o. Płock 90
1035 Stradivarius Polska Sp. z o.o. Warszawa 90
1036 Elmiko Medical Sp. z o.o. Warszawa 90
1037 Volumetric Real Estate Sp. z o.o. Warszawa 90
1038 Forum Film Poland CC Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 90
1039 WIMAK S.J. Borkowscy, Zdanowski Stare Opole 90
1040 Marystel Sp. z o.o. Warszawa 89
1041 Foreign Trade Service B.E.- Biuro Obsługi Handlu Zagranicznego B. i E. Sp. z o.o. Warszawa 89
1042 Kome Polska Sp. z o.o. Warszawa 89
1043 Orlen Laboratorium Sp. z o.o. Płock 89
1044 KEMIRA CELL Sp. z o.o. Ostrołęka 89
1045 Dun And Bradstreet Poland Sp. z o.o. Warszawa 89
1046 Delta Power Sp. z o.o. Warszawa 89
1047 Avemi Sp. z o.o. Warszawa 89
1048 Euro Mall Polska XIV Sp. z o.o. Warszawa 89
1049 Vacaloca Nogal i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 89
1050 Cefarm Śląski Sp. z o.o. Warszawa 89
1051 SOLIDEAL POLSKA S.A. Warszawa 88
1052 PHARM SUPPLY Sp. z o.o. Warszawa 88
1053 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Płońsku Płońsk 88
1054 Consteel Sp. z o.o. Warszawa 88
1055 Bus & Truck Service Sp. z o.o. Wyględy 88
1056 Norma - Bud PW Sp. z o.o. Warszawa 88
1057 Exelsior Polska Sp. z o.o. Pionki 88
1058 Wunderman Polska Sp. z o.o. Warszawa 88
1059 PTH Eurotrans Rychlik S.J. Nowe Opole 88
1060 Thermex Serwis Sp. z o.o. Warszawa 87
1061 Tahara Company Sp. z o.o. Warszawa 87
1062 Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 87
1063 Skan Sp. z o.o. Szczuki 87
1064 Dynastypol Sp. z o.o. Wólka Kosowska 87
1065 G.L.M. Sp. z o.o. Warszawa 87
1066 Platinum Properties Group S.A. Warszawa 87
1067 Media Shop Sp. z o.o. Warszawa 87
1068 KLIMA-DEX - Sp. z o.o. Warszawa 87
1069 Fundament Service S.J. Pruszków 87
1070 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Warszawa 87
1071 Data Net Jarosław Jagodziński I Wspólnicy sp.j. Płock 87
1072 Marek Barzycki Mariusz Szczepaniak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Centrobudex S.J. Radom 87
1073 FMP Planning And Facility Management Poland Sp. z o.o. Warszawa 87
1074 SPZOZ - Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego i Zamkniętego Maków Mazowiecki 87
1075 Bellcor Sp. z o.o. Warszawa 86
1076 ABIO Sp. z o.o. Warszawa 86
1077 Horeca Strategies Sp. z o.o. Warszawa 86
1078 General Electric Company Polska Sp. z o.o. Warszawa 86
1079 Wim Bosman Polska Sp. z o.o. Pruszków 86
1080 Skup Akumulatorów SCT Sp. z o.o. Warszawa 86
1081 ELEKTROINSTAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Energetyki Raciąż 86
1082 Centrum Teleinformatyki Sp. z o.o. Warszawa 86
1083 Smakjam Sp. z o.o. Warszawa 86
1084 Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Raszyn 86
1085 Gleeds Polska Sp. z o.o. Warszawa 86
1086 Instytut Fizjologii i Żywienia Zwierząt im. Jana Kielanowskiego PAN Jabłonna 86
1087 AB Cosmetique Polska Sp. z o.o. Warszawa 86
1088 RO.SA.-MET Sp. z o.o. Stromiec 85
1089 VOWOS Sp. z o.o. Warszawa 85
1090 Wilpol Sp. z o.o. Warszawa 85
1091 Roof Poland Sp. z o.o. Warszawa 85
1092 TTS COMPANY Sp. z o.o. Warszawa 85
1093 RMR - Trans Sp. z o.o. Legionowo 85
1094 Grimi A. Grissbach i Wspólnicy Sp. J. Warszawa 85
1095 Comverse Sp. z o.o. Warszawa 85
1096 Ciszewski Financial Communications Sp. z o.o. Warszawa 85
1097 Aircon Sp. z o.o. Dybów-Kolonia 84
1098 SII Sp. z o.o. Warszawa 84
1099 3pro Sp. z o.o. Warszawa 84
1100 Zakłady Mięsne Polonus Sp. z o.o. S.K.A. Mława 84
1101 Spółdzielnia Producentów Mleka Zagroda Podlaska Ciosny 84
1102 Comtegra Sp. z o.o. Warszawa 84
1103 ALTUS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 84
1104 ANSER Sp. z o.o. Zakłady Chemiczne Warszawa 84
1105 Knoechelmann Polska Stabilizacja Gruntowa Sp. z o.o. Radom 84
1106 Młot Sp. j., Bożena i Henryk Młot Ostrowik 84
1107 Air Club Centrum Podróży Stanisław Modliński S.J. Warszawa 84
1108 Victoria S.J. Warszawa 84
1109 Estelligence Sp. z o.o. Warszawa 84
1110 Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego Warszawa 84
1111 E-Commerce Sp. z o. o. Warszawa 83
1112 Amex Sp. z o.o. Warszawa 83
1113 Cobalt Blue Sp. z o.o. Warszawa 83
1114 Minerał Sp. z o.o. Warszawa 83
1115 Moduł Sp. z o.o. Warszawa 83
1116 Minbud S.J. Mińsk Mazowiecki 83
1117 NETWISE S.A. Warszawa 83
1118 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ploh Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 83
1119 METMAX Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Mazowiecki 83
1120 Alga Sp. z o.o. Gójsk 82
1121 Agrobard S.J. Oblas 82
1122 Upper Finance Consulting Sp. z o.o. Warszawa 82
1123 GGG Sp. z o.o. Radom 82
1124 Google Poland Sp. z o.o. Warszawa 82
1125 IVV Media Sp. z o.o. Warszawa 82
1126 Agencja Nieruchomości Rolnych Warszawa 82
1127 Artlab Sp. z o.o. Warszawa 82
1128 Replastik Sp. z o.o. Warszawa 82
1129 Phapipol Sp. z o.o. Warszawa 82
1130 Spółdzielnia Producentów Mleka Krasula w Bieńkach Śmietankach Bieńki-Śmietanki 82
1131 Nowoczesna Firma S.A. Warszawa 82
1132 MAR - GRAN Sp. z o.o. Warszawa 82
1133 RODAMCO CH1 Sp. z o.o. Warszawa 82
1134 Margo II S.J. Warszawa 82
1135 Estate Fellows Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 82
1136 GRZYWKA S.J. Warszawa 82
1137 ZGT - Invest Sp. z o.o. Warszawa 81
1138 Cintamani Poland S.J. Piaseczno 81
1139 Quest Sp. z o.o. Warszawa 81
1140 Blue Solution Sp. z o.o. Warszawa 81
1141 Property Experts Sp. z o.o. Warszawa 81
1142 SMP POLAND Sp. z o.o. Warszawa 81
1143 Transport Spedycja Głowacki sp.j. Mleczków 81
1144 TK Telekom Sp. z o.o. Warszawa 81
1145 Artus A. Kolado, T. Wachciński S.J. Wierzbica 81
1146 Egr Sp. z o.o. Warszawa 80
1147 Oblasy Sp. z o.o. Warszawa 80
1148 Krasne Sp. z o.o. Stadnina Koni Krasne 80
1149 Invest Pro Capital Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 80
1150 Abile Sp. z o.o. Warszawa 80
1151 Alpol Sp. z o.o. Warszawa 80
1152 Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o. Warszawa 80
1153 Ctpartners S.A. Warszawa 80
1154 Waryński Trade Sp. z o.o. Warszawa 80
1155 Orlen Projekt S.A. Płock 80
1156 Asia - Foods Sp. z o.o. Warszawa 80
1157 Rohlig Suus Logistics S.A. Piaseczno 80
1158 Business Lease Poland Sp. z o.o. Warszawa 79
1159 Battenfeld Polska - Injection Moulding Technology Sp. z o.o. Adamowizna 79
1160 Redford & Grant Sp. z o.o. S.K. Warszawa 79
1161 Ehrmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 79
1162 Intruck Sp. z o.o. Warszawa 79
1163 Netmark Dom Ekologiczny Sp. z o.o. Warszawa 79
1164 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa W Wołominie Wołomin 79
1165 Support Media Sp. z o.o. Warszawa 79
1166 Spółdzielnia Sadownicza Polsad Lewiczyn 79
1167 Equity Services Sp. z o.o. Warszawa 79
1168 NATRIUM Sp. z o.o. Błonie 79
1169 Meden Sp. z o.o. Warszawa 79
1170 Louis Dreyfus Commodities Polska Sp. z o.o. Warszawa 79
1171 Gozana S.J. Stacja Paliw Maków Mazowiecki 79
1172 Staber Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 79
1173 Grupa Promocyjna A2 Sp. z o.o. Warszawa 78
1174 AON Hewitt Sp. z o.o. Warszawa 78
1175 APCO Sp. z o.o. Warszawa 78
1176 Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce Warszawa 78
1177 Amb Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 78
1178 Europa NCT Sp. z o.o. Wołomin 78
1179 Orlen Upstream Sp. z o.o. Warszawa 78
1180 Przedsiębiorstwo Amper Sp. z o.o. Płock 78
1181 Vectra Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 78
1182 PH1 Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 78
1183 Projekt Deweloper BanaszekiI Wspólnicy S.J. Nowy Dwór Mazowiecki 78
1184 Fair Play Plus Marek Krzemieniewski S.J. Ząbki 78
1185 Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. Warszawa 77
1186 Smartcon Sp. z o.o. Warszawa 77
1187 Belimex Sp. z o.o. Płońsk 77
1188 Intercontrol Polska Sp. z o.o. Warszawa 77
1189 Mak & Ying Sp. z o.o. Warszawa 77
1190 GENOMED S.A. Warszawa 77
1191 Transportowców Sp. z o.o. Warszawa 77
1192 Monting Sp. z o.o. Warszawa 77
1193 Espace - Trans Sp. z o.o. Warszawa 77
1194 Novdom Sp. z o.o. Przasnysz 77
1195 Dańków Sp. z o.o. Dańków 77
1196 Delta Tour Sp. z o.o. Warszawa 77
1197 KLEMT - PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 76
1198 Cega Sp. z o.o. Warszawa 76
1199 AMS System Sp. z o.o. Warszawa 76
1200 Polskie Centra BHP - U.S.A. Vota Sp. z o.o. Warszawa 76
1201 ELEKTRIM - VOLT S.A. Warszawa 76
1202 Vesta - Works Sp. z o.o. Warszawa 76
1203 Viktonex Sp. z o.o. Warszawa 76
1204 Ardanuy Polska Sp. z o.o. Warszawa 76
1205 Open Finance S.A. Warszawa 76
1206 Nairobia Sp. z o.o. Warszawa 76
1207 Ad Sp. z o.o. Płock 76
1208 Magazyn Centralny - Centrum Sp. z o.o. Warszawa 76
1209 Guydo Sp. z o.o. Wólka Kosowska 76
1210 Guss - Ex Sp. z o.o. Warszawa 76
1211 Euro Rscg 4D Digital Sp. z o.o. Warszawa 76
1212 Safe Invest Sp. z o.o. Warszawa 76
1213 Zakłady Mechaniczne Oleksik S.J. Zwoleń 76
1214 Supon BC Inwestycje Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 76
1215 Katcon Polska sp. z o.o. Pass 76
1216 Bankomat Sp. z o.o. Warszawa 76
1217 Fortuna Familia Ciota S.J. Warszawa 76
1218 AGRICO Sp. z o.o. Grójec 76
1219 PATIO COLOR Sp. z o.o. Ogólnopolska Sieć Detaliczna Warszawa 75
1220 Alpida Sp. z o.o. Warszawa 75
1221 Indeco Centrum Sp. z o.o. Warszawa 75
1222 Polskie Pracownie Konserwacji Zabytków S.A. Warszawa 75
1223 Megar Sp. z o.o. Piaseczno 75
1224 Invest Budmax Sp. z o.o. Warszawa 75
1225 Słoneczny Dom Sp. z o.o. Warszawa 75
1226 RAAB KARCHER Technika Stacji Paliw Sp. z o.o. Warszawa 75
1227 Ewals Cargo Polska Sp. z o.o. Warszawa 75
1228 Rational Sp. z o.o. Warszawa 75
1229 VOS LOGISTICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 75
1230 Spółdzielnia Handlowo - Usługowa Samopomoc Chłopska w Łomiankach Łomianki 75
1231 Grupa Dekarska Sp. z o.o. Milanówek 75
1232 Renpol Sp. z o.o. Siedlce 75
1233 Metex Sp. z o.o. Warszawa 75
1234 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piastów 74
1235 Godex Centrum S.J. Warszawa 74
1236 DĄŻNOŚĆ Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Nowy Dwór Mazowiecki 74
1237 Korona JV Sp. z o.o. Warszawa 74
1238 CONNECTIS Sp. z o.o. Warszawa 74
1239 AM TECHNOLOGIES POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 74
1240 Gemius S.A. Warszawa 74
1241 MEDITRONIK Sp. z o.o. Warszawa 74
1242 DAKMET S.J. PW Wolanów 74
1243 DKM-LASKOWSCY S.J. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego, Melioracji, Kanalizacji I Robót Drogowych Kobyłka 74
1244 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Passan S.J. Sanniki 74
1245 Varsavolo Sp. z o.o. Warszawa 74
1246 TAXUS SI Sp. z o.o. Warszawa 73
1247 SFA Poland Sp. z o.o. Łomianki 73
1248 Air Baltic Corporation S.A. Oddział Opacz Kolonia Opacz-Kolonia 73
1249 WIELAND POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 73
1250 Hung Thinh Sp. z o.o. Wólka Kosowska 73
1251 Prolight Sp. z o.o. Pruszków 73
1252 Propeller Film Sp. z o.o. Warszawa 73
1253 Stalbudom Sp. z o.o. Warszawa 73
1254 Evergreen Shipping Agency (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 73
1255 LPG Polonia Sp. z o.o. Warszawa 73
1256 MCX Sp. z o.o. Warszawa 73
1257 Minox S.A. Warszawa 73
1258 Wabo Sp. z o.o. Warszawa 73
1259 Ratownik M. Wnorowski sp.j. Jabłonna 73
1260 TIMEX GROUP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 73
1261 STOLBUD WARSZAWA Sp. z o.o. Warszawa 72
1262 Alpivar S.J. Płock 72
1263 Wytwórnia Pasz Piast II Sp. z o.o. Płońsk 72
1264 Akadem Sp. z o.o. Warszawa 72
1265 AVISTA Sp. z o.o. Warszawa 72
1266 Hotel Reservation Service Poland Sp. z o.o. Warszawa 72
1267 AGRO - KONARY Sp. z o.o. Warka 72
1268 EBB Sp. z o.o. Warszawa 72
1269 Arx Equity Partners Sp. z o.o. Warszawa 72
1270 Touk sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 72
1271 TIMEX S.A. Warszawa 71
1272 SILVI - COLA FIRMA HANDLOWA Sp. z o.o. Bronisze 71
1273 Beton - Recykling - Drogi Sp. z o.o. Przeds. Usługowo - Budowlane i Ochrony Środowiska Mińsk Mazowiecki 71
1274 Capgemini Polska Sp. z o.o. Warszawa 71
1275 Komtur Polska Sp. z o.o. Warszawa 71
1276 JML Color S.J. Warszawa 71
1277 Alpha Vision Sp. z o.o. Warszawa 71
1278 Transterra Polska Sp. z o.o. Warszawa 71
1279 Different Media Sp. z o.o. Warszawa 71
1280 Brocade Poland Sp. z o.o. Warszawa 71
1281 Armes Sp. z o.o. Warszawa 71
1282 Zamek Królewski - Pomnik Historii i Kultury Narodowej Warszawa 71
1283 MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o. Warszawa 70
1284 ECM Group Polska S.A. Warszawa 70
1285 Plus Ultra sp. z o.o. Warszawa 70
1286 Interprotel Sp. z o.o. Radom 70
1287 ZPC Flis Sp. z o.o. Radziejowice 70
1288 AGRO-PARTNER Sp. zo.o. Przedsiębiorstwo Rozwoju Techniki Rolniczej Warszawa 70
1289 TT - Thermo King Sp. z o.o. Grzędy 70
1290 Central European Real Property Poland 1 Sp. z o.o. Warszawa 70
1291 Agencja Maart Sp. z o.o. Warszawa 70
1292 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Aldo Leszek Długołęcki I Andrzej Długołęcki sp.j. Surowe 70
1293 Hydrostop-3 Sp. z o.o. Warszawa 69
1294 Wydawnictwa Komunikacji i Łączności Sp. z o.o. Warszawa 69
1295 POL - CAN INTERNATIONAL ELECTRONIC LTD Sp. z o.o. Raszyn 69
1296 TB Truck & Trailer Serwis Sp. z o.o. Wolica 69
1297 Spółdzielnia Mieszkaniowa Placówka 2 Warszawa 69
1298 ClickHouse Sp. z o.o. Warszawa 69
1299 DATACOM SYSTEM S.A. Warszawa 69
1300 Willa Developer Krzysztof Szubierajski i Wspólnik S.J. Radzymin 69
1301 UPS SCS (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 69
1302 Altex Consulting Sp. z o.o. Warszawa 68
1303 ADRILUX Polska Sp. z o.o. Warszawa 68
1304 Cubiware Sp. z o.o. Warszawa 68
1305 Reprograf S.A. Warszawa 68
1306 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Stalbud-Bis Sp. z o.o. Ciechanów 68
1307 Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o. Warszawa 68
1308 Icon Real Estate Sp. z o.o. Warszawa 68
1309 Partnerzy Inwestycyjni Sp. z o.o. Warszawa 68
1310 Grupa Producentów Warzyw Szklarniowych VEGAPOL Sp. z o.o. Janów 68
1311 Chem-Gaz Sp. z o.o. Warszawa 68
1312 Polmo Łomianki S.A. Łomianki 68
1313 METALS MINERALS Sp. z o.o. Warszawa 67
1314 Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA Sp. z o.o. Warszawa 67
1315 Bohler Uddeholm Polska Sp. z o.o. Dziekanów Polski 67
1316 Norco Industries Sp. z o.o. Sońsk 67
1317 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Warszawa 67
1318 Caffe Team Sp. z o.o. Warszawa 67
1319 Ramibud JR Sp. z o.o. Warszawa 67
1320 Jurex Sp. z o.o. Zakłady Mechaniczno - Remontowe i Antykorozji Piaseczno 67
1321 MM Communications Sp. z o.o. Warszawa 67
1322 ATUT RENTAL Sp. z o.o. Warszawa 67
1323 Global - Pak Sp. z o.o. Kostowiec 67
1324 G 3 Sp. z o.o. Warszawa 67
1325 Huntsman (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 67
1326 TP Edukacja i Wypoczynek Sp. z o.o. Warszawa 67
1327 Frisomat Sp. z o.o. Wólka Kosowska 67
1328 Fabryka Broni Łucznik - Radom Sp. z o.o. Radom 67
1329 RODAN SYSTEMS S.A. Warszawa 67
1330 Havi Logistics Sp. z o.o. Warszawa 67
1331 M. P. Polska Sp. z o.o. Warszawa 67
1332 LDS Łazewski, Depo i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 67
1333 Kron International Sp. z o.o. Warszawa 66
1334 Chiesi Poland Sp. z o.o. Warszawa 66
1335 Interfiber Sp. z o.o. Warszawa 66
1336 Coface Poland Factoring Sp. z o.o. Warszawa 66
1337 CHEM&POL Sp. z o.o. Warszawa 66
1338 FM Trans Sp. z o.o. Komorowo 66
1339 Syrena City Sp. z o.o. Warszawa 66
1340 Krewcy Krawcy Sp. z o.o. Warszawa 66
1341 Dragon Trade Sp. z o.o. Warszawa 66
1342 Eko-Sand Sp. z o.o. Pułtusk 66
1343 Hurtownia Farmaceutyczna ISMED S.J. Otwock 66
1344 Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe Z. Niziński Wyszków 66
1345 Retro Tomasz Majewski i Wspólnicy S.J. Kobyłka 66
1346 Przedsiębiorstwo Prywatne Kaja R. Lendlewicz, J. Gołaszewski, J. Koska S.J. Bońki 66
1347 Amargo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Piotrkówek Mały 66
1348 ZŁOTY INDYK S.A. Warszawa 65
1349 CEZ Polska Sp. z o.o. Warszawa 65
1350 PIRELLI POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 65
1351 Szałas Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 65
1352 P.R.E.S.C.O. Group S.A. Warszawa 65
1353 Regus Bussines Centre Sp. z o.o. Warszawa 65
1354 Business Financial Services Sp. z o.o. Warszawa 65
1355 Boccard Polska Sp. z o.o. Michałowice 65
1356 RWE Stoen Operator Sp. z o.o. Warszawa 65
1357 Trakcja S.A. Warszawa 65
1358 MOTOS Sp. z o.o. Warszawa 65
1359 Columbia Sportswear Poland Sp. z o.o. Warszawa 65
1360 Anek Sroczyński Wawer S.J. Milanówek 65
1361 GRANPOL Sp. z o.o. Warszawa 64
1362 MAYPOL FOODS Sp. z o.o. Warszawa 64
1363 Ticket And Labeling Solutions Poland Sp. z o.o. Warszawa 64
1364 Atos It Services Sp. z o.o. Warszawa 64
1365 DFE Security Sp. z o.o. Warszawa 64
1366 MARCATO Sp. z o.o. Rzakta 64
1367 Ats Sp. z o.o. Warszawa 64
1368 WAMEX Sp. z o.o. Warszawa 64
1369 REF Sp. z o.o. 9 Spółka Komandytowo-Akcyjna Warszawa 64
1370 PODKOWA S.J. PPUH Warszawa 64
1371 MD Prestige Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 64
1372 Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe WIXBUD Sławomir Mikulski S.J. Mirosław 64
1373 M.p. Group sp. z o.o. Warszawa 63
1374 GRODNO S.A. Michałów-Grabina 63
1375 EBS S.A. Warszawa 63
1376 MDT Sp. z o.o. Warszawa 63
1377 Kapsch Sp. z o.o. Warszawa 63
1378 Stora Enso Poland S.A. Ostrołęka 63
1379 Mobile Polska Sp. z o.o. Warszawa 63
1380 Rywal RHC Sp. z o.o. Warszawa 63
1381 Coffee Service J.V. Sp. z o.o. Warszawa 63
1382 Barpimo Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 63
1383 Laboratorium Dermapharm Sp. z o.o. Warszawa 63
1384 BIAPOL Sp. z o.o. Warszawa 63
1385 Chaber S.A. Warszawa 63
1386 Malibu PC S.J. Warszawa 63
1387 Biak - Mas S.J. Wolanów 63
1388 Farmia S.J. Iwona I Piotr Mianowscy Radzymin 63
1389 Stowarzyszenie Niepełnosprawni Dla Środowiska Ekon Warszawa 63
1390 DLH Poland Sp. z o.o. Warszawa 63
1391 Firma Handlowo-Usługowa Żaboklicki S.J. Czaple 63
1392 Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego Warszawa Ursynów Warszawa 63
1393 AMG Trading Sp. z o.o. Warszawa 62
1394 Bridgestone Sales Polska Sp. z o.o. Warszawa 62
1395 Alnor - System Wentylacji Sp. z o.o. Warszawa 62
1396 FARBY MAESTRIA POLSKA Sp. z o.o. Płońsk 62
1397 Vordix Sp. z o.o. Warszawa 62
1398 APT - Agora Sp. z o.o. Warszawa 62
1399 2 K System Sp. z o.o. Warszawa 62
1400 Ekola Sp. z o.o. Radom 62
1401 Rabbit Action Sp. z o.o. Warszawa 62
1402 Relacom Sp. z o.o. Warszawa 62
1403 Centrumteresy 100 Sp. z o.o. 2 S.K.A. Warszawa 62
1404 TSC Sp. z o.o. Warszawa 62
1405 Avnet Sp. z o.o. Warszawa 62
1406 Amtek Spol. S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 62
1407 BHG Sp. z o.o. Pruszków 62
1408 Camar Sp. z o.o. Skierdy 62
1409 Luxmat - Telecom Sp. z o.o. Warszawa 62
1410 Centralne Laboratorium Ochrony Radiologicznej CLOR Warszawa 62
1411 Pawimex Sp. z o.o. Warszawa 61
1412 Havas Worldwide Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 61
1413 Gaża Agencja Aktorska Sp. z o.o. Warszawa 61
1414 Kancelaria Radcowska E. Guzowska K.J.Kawecki i S-ka Sp.Komandytowa Warszawa 61
1415 EMONETY.PL S.A. Warszawa 61
1416 EXO TRADE Sp. z o.o. Rusiec 61
1417 Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Ekotucz-Kalinowo Kalinowo 61
1418 IPM Sp. z o.o. Warszawa 61
1419 BGŻ Leasing Sp. z o.o. Warszawa 61
1420 ELMARK AUTOMATYKA Sp. z o.o. Warszawa 61
1421 Mazars Audyt Sp. z o.o. Warszawa 61
1422 Global Trade S.A. Warszawa 61
1423 PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNYCH 7 Sp. z o.o. Warszawa 61
1424 Auto - Blak Sp. z o.o. Warszawa 61
1425 Synflex Elektro Polska Sp. z o.o. Nadarzyn 61
1426 Glass - Team Sp. z o.o. Złotokłos 61
1427 Qpharma Sp. z o.o. Warszawa 61
1428 Borek-Arena Investments Sp. z o.o. Warszawa 61
1429 Folpol S.J. Wólka Załęska 61
1430 Designers A.jagura, Ż.jagura S.J. Warszawa 60
1431 Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. Warszawa 60
1432 Power Box Sp. z o.o. Warszawa 60
1433 MSD Polska Sp. z o.o. Warszawa 60
1434 ASHLAND POLAND Sp. z o.o. Warszawa 60
1435 Estro Sp. z o.o. Agencja Inwestycyjna Warszawa 60
1436 STOW POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 60
1437 AR - MEL Sp. z o.o. Wyszków 60
1438 Werso Media Sp. z o.o. Warszawa 60
1439 Start PM Sp. z o.o. Warszawa 60
1440 Golden sp. z o.o. Góra Kalwaria 60
1441 ICR Sp. z o.o. Warszawa 60
1442 Care Sp. z o.o. Warszawa 60
1443 SUN - SAD Sp. z o.o. Nowe Grobice 60
1444 WIFABET Sp. z o.o. Warszawa 60
1445 Exacta Sp. z o.o. Warszawa 60
1446 Wamametal-Konstrukcje Sp. z o.o. Nasielsk 60
1447 SOFTMAN S.A. Piaseczno 60
1448 Paige Investments Sp. z o.o. Warszawa 60
1449 Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 60
1450 STUDIO A Sp. z o.o. Warszawa 59
1451 BELVEDERE - Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. Warszawa 59
1452 Siemens Finance Sp. z o.o. Warszawa 59
1453 S.T.I. Polska Sp. z o.o. Warszawa 59
1454 E.S.S.-Audio Sp. z o.o. Łomianki 59
1455 Koxka Poland Sp. z o.o. Warszawa 59
1456 Profexpol Sp. z o.o. Warszawa 59
1457 Przełom Spółdzielnia Mieszkaniowa Mińsk Mazowiecki 59
1458 Dragon & Eagle Sp. z o.o. Warszawa 59
1459 Wimar - Chłodnia Sp. z o.o. Radwanków Szlachecki 59
1460 Peakside Polonia Management Sp. z o.o. Warszawa 59
1461 TNS Sp. z o.o. Warszawa 59
1462 Poro Additive Sp. z o.o. Warszawa 59
1463 H&S Transport Sp. z o.o. Pruszków 59
1464 PARAMEDICA Polska Sp. z o.o. Warszawa 59
1465 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Warszawa 59
1466 HRK S.A. Warszawa 59
1467 Proxer Sp. z o.o. Warszawa 59
1468 Tawo Et Rucińscy S.J. Warszawa 59
1469 Verona Products Professional sp. z o.o. Andrzejów Duranowski 59
1470 Bibby Financial Services Sp. z o.o. Warszawa 59
1471 Engel Polska Sp. z o.o. Warszawa 59
1472 Idea & Marketing Spółka Komandytowa Warszawa 59
1473 SAS INSTITUTE Sp. z o.o. Warszawa 58
1474 Hydro-Tech Instal Sp. z o.o. Radzymin 58
1475 Carnelian Partners Sp. z o.o. Warszawa 58
1476 Emma- Biuro Usług Księgowych Sp. z o.o. Warszawa 58
1477 PPH FORMIKA Sp. z o.o. Raszyn 58
1478 Itbud Zakład Nowych Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Warszawa 58
1479 Caro Sp. z o.o. Gostynin 58
1480 Food Zone S.A. Warszawa 58
1481 Juveranna Sp. z o.o. Radom 58
1482 SKIDD Sp. z o.o. Warszawa 58
1483 CENTRAL Sp. z o.o. Warszawa 58
1484 7N Sp. z o.o. Warszawa 58
1485 ZBT Sp. z o.o. Radom 58
1486 ZOLAN S.A. Warszawa 58
1487 IBM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 58
1488 Immopol Alpha Sp. z o.o. Warszawa 58
1489 Mitsubishi Corporation S.A. Oddział w Polsce Warszawa 58
1490 Lennox Polska Sp. z o.o. Warszawa 58
1491 Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii im. gen. K. Kaczkowskiego Warszawa 58
1492 OPEK Sp. z o.o. Łomianki 57
1493 SCITEEX Sp. z o.o. Warszawa 57
1494 Maan sp. z o.o. Podole 57
1495 Radzymińska Spółdzielnia Handlowa Radzymin 57
1496 Kremlin Rexson Polska Sp. z o.o. Warszawa 57
1497 ND Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 57
1498 Victorinox Poland Sp. z o.o. Warszawa 57
1499 Interchemall Sp. z o.o. Warszawa 57
1500 Eur - Ecco Sp. z o.o. Warszawa 57
1501 Biuro Podróży Active Tavel Sp. z o.o. Nieporęt 57
1502 TTcomm S.A. Warszawa 57
1503 R.Y.B. Poland Sp. z o.o. Wólka Kosowska 57
1504 MID Europa Partners Sp. z o.o. Warszawa 57
1505 Instytut Lotnictwa Warszawa 57
1506 Termoizolacja i Antykorozja TERBUD Bogdan Jonkwisz Płock 57
1507 Mirosław Koźlakiewicz Szreńsk 57
1508 Przeds. Madex Sp. z o.o. Piaseczno 56
1509 Salus Sp. z o.o. Wola Gołkowska 56
1510 ZJ Moje Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa 56
1511 Eco In Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 56
1512 Dal Polska Vermietungsgesellschaft nr 1 Sp. z o.o. Warszawa 56
1513 Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Ken Ursynów Warszawa 56
1514 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa Nike Warszawa 56
1515 DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o. Warszawa 56
1516 ABC Software Sp. z o.o. Warszawa 56
1517 BMG Trader Ltd. Sp. z o.o. Wólka Kosowska 56
1518 Cheminova Polska Sp. z o.o. Warszawa 56
1519 Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE Warszawa 56
1520 Kinzo Sp. z o.o. Warszawa 55
1521 Quantum Sp. z o.o. Warszawa 55
1522 Arba Sp. z o.o. Przasnysz 55
1523 Tagram Sp. z o.o. Warszawa 55
1524 DELL Sp. z o.o. Warszawa 55
1525 Champion Bp Sp. z o.o. Warszawa 55
1526 LACROIX - OPAKOWANIA Sp. z o.o. Ostrołęka 55
1527 MESKATO Sp. z o.o. Warszawa 55
1528 Centrum Finansowe Banku BPS S.A. Warszawa 55
1529 Dentalux Sp. z o.o. Warszawa 55
1530 Dekamed Sp. z o.o. Radom 55
1531 Leasingteam Sp. z o.o. Warszawa 55
1532 PROPEL SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 55
1533 PKF Audyt Sp. z o.o. Warszawa 55
1534 Capital Investment Group Sp. z o.o. Warszawa 55
1535 Zhermapol Sp. z o.o. Warszawa 55
1536 Netgear Poland Sp. z o.o. Warszawa 55
1537 SEVROLL SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 55
1538 Juki Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 55
1539 Polcode Sp. z o.o. Warszawa 55
1540 GTC Galeria Kazimierz Sp. z o.o. Warszawa 55
1541 Atrium Biała Sp. z o.o. Warszawa 55
1542 Aarhuskarlshamn Poland Sp. z o.o. Warszawa 54
1543 B.E.H. Sp. z o.o. Warszawa 54
1544 WAN 44 Sp. z o.o. Warszawa 54
1545 Francuski Instytut Gospodarki - Polska Sp. z o.o. Warszawa 54
1546 Taksim - Pol Sp. z o.o. Warszawa 54
1547 Przychodnia Lekarska Żbików Sp. z o.o. Pruszków 54
1548 Work Up Sp. z o.o. Warszawa 54
1549 Triobud Sp. z o.o. - Spółka Komandytowa Warszawa 54
1550 Fusion Polska Sp. z o.o. Reguły 54
1551 Agencja Inwestycyjna CORP S.A. Warszawa 54
1552 Fast Oil Sp. z o.o. Mława 54
1553 Renault Trucks Polska Sp. z o.o. Warszawa 54
1554 INTER CARS S.A. Warszawa 54
1555 Transforwarding Interantional Sp. z o.o. Raszyn 54
1556 TOMBIK Sp. z o.o. Jabłonowo 54
1557 Continental Trade Sp. z o.o. Warszawa 54
1558 2iD Sp. z o.o. Warszawa 54
1559 TOYOTA Motor Poland Company Limited Sp. z o.o. Warszawa 54
1560 Elif Sp. z o.o. Książenice 54
1561 Mobilbet Sp. z o.o. Warszawa 54
1562 Robyg Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. Warszawa 54
1563 Warszawski Uniwersytet Medyczny Warszawa 54
1564 IDEA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 53
1565 PPD POLAND Sp. z o.o. Warszawa 53
1566 Ewmaj S.J. Chynów 53
1567 Cefla Polska Sp. z o.o. Warszawa 53
1568 Agus Innovation Sp. z o.o. Warszawa 53
1569 JL MASKINER w Polsce Sp. z o.o. Piaseczno 53
1570 Viomedical Sp. z o.o. Warszawa 53
1571 ZGL Sp. z o.o. Wólka Kosowska 53
1572 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. Piaseczno 53
1573 Do & Co Poland Sp. z o.o. Warszawa 53
1574 Commodities Mangement Service Sp. z o.o. Warszawa 53
1575 O & O Sp. z o.o. Warszawa 53
1576 Netmedia Business Travel Sp. z o.o. Warszawa 53
1577 Dahliamatic Sp. z o.o. Warszawa 53
1578 Real Estate Development Company Sp. z o.o. Warszawa 53
1579 Fasada Windows&Doors Sp. z o.o. Warszawa 53
1580 JAWORSKI S.J. Suszarnia Warzyw Błonie 53
1581 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Techbud Sp. z o.o. Sierpc 53
1582 Ecoval Polska Sp. z o.o. Warszawa 53
1583 Portfolio Real Estate 13 Sp. z o.o. Warszawa 53
1584 Siba Polska Sp. z o.o. Warszawa 53
1585 KOMPLET S.J. Nowy Lubiel 53
1586 Airwent System Sp. z o.o. Stare Babice 53
1587 Emarket Sp. z o.o. Warszawa 52
1588 Salad Story Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 52
1589 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Mikla Sp. z o.o. Warszawa 52
1590 NOVA S.J. Grójec 52
1591 ADT Group Sp. z o.o. Warszawa 52
1592 Floorpol Sp. z o.o. Skaryszew 52
1593 Panko Republic Sp. z o.o. Warszawa 52
1594 Brightness Sp. z o.o. Warszawa 52
1595 Genesis Public Relations Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 52
1596 KB FOLIE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 52
1597 Park Projects Sp. z o.o. Warszawa 52
1598 Związek Banków Polskich Warszawa 52
1599 Securitas Polska Sp. z o.o. Warszawa 52
1600 Partner Holding Management Sp. z o.o. Warszawa 52
1601 Glue - Invest S.A. Warszawa 52
1602 PPUH SUPRON 3 Sp. z o.o. Radom 52
1603 SABA Sp. z o.o. Płock 52
1604 Management Consultants Amplio Warszawa 52
1605 Damovo Polska Sp. z o.o. Warszawa 52
1606 HR Progress Sp. z o.o. Warszawa 52
1607 Locus Sp. z o.o. Warszawa 52
1608 Europejska Platforma Recyklingu Polska Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. Warszawa 52
1609 PH BAZAR Z. Adamczyk i Spółka - S.J. Radom 52
1610 Drop Organizacja Odzysku S.A. Warszawa 52
1611 Full Colour Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 52
1612 Elektromonter S.J. Ciechanów 52
1613 Domański Zakrzewski Palinka Sp. Komandytowa Warszawa 52
1614 Cleanup24 Sp. z o.o. Warszawa 51
1615 Control Process Płock Sp. z o.o. Płock 51
1616 CARGOSPED Sp. z o.o. Warszawa 51
1617 Salans FMC SNR Denton Oleszczuk sp.k. Warszawa 51
1618 Jes - Comex Sp. z o.o. Warszawa 51
1619 Schrack Seconet Polska Sp. z o.o. Warszawa 51
1620 YVES ROCHER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 51
1621 Browar Tarczyn Sp. z o.o. Tarczyn 51
1622 Biura - KEN Sp. z o.o. Warszawa 51
1623 Ro.SA.-Hale Sp. z o.o. Radom 51
1624 Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 51
1625 Wirtualna Internetowa Akademia Biznesu Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 51
1626 Wolf Immobilien Polen S.A. Warszawa 51
1627 IMPRESARIAT KARLSBAD Sp. z o.o. Warszawa 51
1628 HELLA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 51
1629 POP Time S.J. Warszawa 51
1630 EC2 Sp. z o.o. Warszawa 51
1631 Probo Multimedia Sp. z o.o. Warszawa 51
1632 Agri-Rol Sp. z o.o. Książenice 51
1633 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU CHEMIKALIAMI CHEMIA Sp. z o.o. Warszawa 51
1634 BABIK TRANSPORT Sp. z o.o. Góra Kalwaria 51
1635 Source Executive Recruitment Sp. z o.o. Warszawa 51
1636 Centrum Obsługi Zamówień Publicznych Sp. z o.o. Warszawa 51
1637 Sandvik Polska Sp. z o.o. Warszawa 51
1638 OMIG S.A. Warszawa 51
1639 Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o. Warszawa 51
1640 Canon Polska Sp. z o.o. Warszawa 51
1641 Grażyna Łubisz Sp. z o.o. Warszawa 51
1642 BART S.J. Warszawa 51
1643 Posnet S.J. Systemy Kas Fiskalnych Warszawa 51
1644 Polska Agencja Żeglugi Powietrznej  Warszawa 50
1645 Global Automotive Group Sp. z o.o. Warszawa 50
1646 MC Sp. z o.o. Warszawa 50
1647 Inwestycje Alternatywne Profit S.A. Warszawa 50
1648 HPG Sp. z o.o. Wólka Kosowska 50
1649 IC COMPANYS POLAND Ltd. Sp. z o.o. Warszawa 50
1650 Europejskie Konsorcjum Ubezpieczeniowe Sp. z o.o. Warszawa 50
1651 Sabic Innovative Plastics Poland Sp. z o.o. Warszawa 50
1652 Marpol S.J. Ciechanów 50
1653 CBG Internatiomal Sp. z o.o. Warszawa 50
1654 CROSS Sp. z o.o. Warszawa 50
1655 Pryzmat Sp. z o.o. Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Warszawa 50
1656 Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp. Komandytowa Warszawa 50
1657 E/N/W/C Rechtsanwälte E. Stobiecka - Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 50
1658 Nexttel Sp. z o.o. Warszawa 50
1659 Agroserw S.J. Grójec 50
1660 PRO Sp. z o.o. Warszawa 49
1661 Spectra - Broker Sp. z o.o. Warszawa 49
1662 Sprintair Cargo Sp. z o.o. Warszawa 49
1663 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kabel Ożarów Mazowiecki 49
1664 Grohe Polska Sp. z o.o. Warszawa 49
1665 COLOPLAST Sp. z o.o. Warszawa 49
1666 Expo Line Sp. z o.o. Warszawa 49
1667 P.U. Jarex Sp. z o.o. Warszawa 49
1668 JAWORSKI - GAJEWSKI Sp. z o.o. Warszawa 49
1669 Silverbird Sp. z o.o. Warszawa 49
1670 Gutekpress Sp. z o.o. Warszawa 49
1671 Lotnicze Przedsiębiorstwo Usługowe Heliseco Sp. z o.o. Warszawa 49
1672 Lindner Polska Sp. z o.o. Warszawa 49
1673 AVC Polska Sp. z o.o. Wilcza Góra 49
1674 Bumar PCO S.A. Warszawa 49
1675 Fabryka Narzędzi FANAR S.A. Ciechanów 49
1676 Schulke Polska Sp. z o.o. Warszawa 49
1677 Polskie Centrum Budownictwa Difin i Muller Sp. z o.o. Warszawa 49
1678 Lognet Sp. z o.o. Ołtarzew 49
1679 CETUS Sp. z o.o. Łosice 49
1680 Sigma Tabor Sp. z o.o. Warszawa 49
1681 Inside Sp. z o.o. Warszawa 49
1682 HASBRO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 49
1683 Kozakiewicz S.J. Radom 49
1684 INFORADIO Sp. z o.o. Warszawa 49
1685 NIKE Poland Sp. z o.o. Warszawa 49
1686 TAB KONCENTRATY Sp. z o.o. Bieniewice 48
1687 Hsm Polska sp. z o.o. Warszawa 48
1688 NAFTOR Sp. z o.o. Rasztów 48
1689 Euro-Trans Logistics Sp. z o.o. Warszawa 48
1690 MProjekt Sp. z o.o. Warszawa 48
1691 Hit-Pol Sp. z o.o. Lewiczyn 48
1692 LTT Sp. z o.o. Warszawa 48
1693 Gaz Media Sp. z o.o. Wołomin 48
1694 Mega - Krusz S.J. Ostrołęka 48
1695 P.H.U. Damar S.J. Wiśniew 48
1696 Comestero Group Sp. z o.o. Płock 48
1697 POL - NIL S.A. Warszawa 48
1698 Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. Warszawa 48
1699 Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe VOX Sp. z o.o. Warszawa 48
1700 BORYSZEW S.A. Sochaczew 48
1701 FRI Agro Sp. z o.o. Brwinów 48
1702 Tarczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Tarczyn 48
1703 PGR Bródno Sp. z o.o. Warszawa 48
1704 Drukarnia Bauer Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 48
1705 Akes Kanigowski I Semeniuk S.J. Baboszewo 48
1706 APX TECHNOLOGIE Sp. z o.o. Pruszków 48
1707 Stmicroelectronics SA S.A. Oddział w Polsce Warszawa 48
1708 Gebo Technika Sp. z o.o. Marki 47
1709 Hydro Building Systems Sp. z o.o. Warszawa 47
1710 Bionorica Polska Sp. z o.o. Warszawa 47
1711 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Asklepios Śródmieście Sp. z o.o. Radom 47
1712 TIBERIUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 47
1713 S - Hurt Sp. z o.o. Warszawa 47
1714 Loxx Sp. z o.o. Warszawa 47
1715 Geo-Kat Sp. z o.o. Warszawa 47
1716 Neo Pharm Sp. z o.o. Warszawa 47
1717 Twój Fryzjer Sp. z o.o. Warszawa 47
1718 PMG PARTNER Sp. z o.o. Otwock 47
1719 UN WHA Polska Sp. z o.o. Pułtusk 47
1720 Begimo Media Sp. z o.o. Warszawa 47
1721 Skanserwis Sp. z o.o. Warszawa 47
1722 WINCOR NIXDORF Sp. z o.o. Warszawa 47
1723 ASL Cargo Sp. z o.o. Warszawa 47
1724 Zakład Komunalny w Solcu Sp. z o.o. Solec 47
1725 Akademia Bezpiecznej Jazdy Sp. z o.o. Warszawa 47
1726 Gebab Sp. z o.o. Sękocin Nowy 47
1727 Grupa POWEN - WAFAPOMP S.A. Warszawa 47
1728 Technografik Sp. z o.o. Warszawa 47
1729 Seyko Sp. z o.o. Jabłonowo 47
1730 Kite Duo Sp. z o.o. Warszawa 47
1731 Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 47
1732 „Elektra” Włodzimierz Nyc Witold Nyc Sp. J. Warszawa 47
1733 ROBUD Mieczysław, Wiesława i Grzegorz Kurpiewscy S.J. Ostrołęka 47
1734 Acxiom Global Service Center Polska Sp. z o.o. Warszawa 46
1735 Ulma Construccion Polska S.A. Koszajec 46
1736 A&B Sp. z o.o. Otwock 46
1737 Mundipharma Polska Sp. z o.o. Warszawa 46
1738 RESINEX Sp. z o.o. Warszawa 46
1739 Klima Therm S.A. Warszawa 46
1740 De Care Sp. z o.o. Czosnów 46
1741 Glukopharma Sp. z o.o. Warszawa 46
1742 Warszawska Kolej Dojazdowa Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 46
1743 Wolves Sp. z o.o. Warszawa 46
1744 Emerson Network Power Sp. z o.o. Warszawa 46
1745 Poczta Polska S.A. Warszawa 46
1746 ENEL Sp. z o.o. Warszawa 46
1747 Asma Polska Sp. z o.o. Wola Ducka 46
1748 Elfa Distrelec Sp. z o.o. Warszawa 46
1749 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wołomin 46
1750 Diesel Centrum Polska Sp. z o.o. Warszawa 46
1751 Polskamp Sp. z o.o. Warszawa 46
1752 PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 46
1753 Bonus Eurotech Sp. z o.o. Łomianki 46
1754 Signal Sp. z o.o. Warszawa 46
1755 FERTICO Sp. z o.o. Goliany 46
1756 Gtv Sp. z o.o. S.k.a. Pruszków 46
1757 Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 46
1758 G & K Komputer Sp. z o.o. Warszawa 46
1759 Pricewaterhousecoopers Legal Szurmińska-Jaworska Sp.k. Warszawa 46
1760 Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o. Warszawa 46
1761 Mazda Motor Logistics Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 46
1762 Henmar Sp. z o.o. Warszawa 46
1763 KERANISS Sp. z o.o. Warszawa 46
1764 BANASIK WOŹNIAK I WSPÓLNICY S.K. Warszawa 46
1765 Funtasty Sp. z o.o. Warszawa 45
1766 IT.EXPERT Sp. z o.o. Warszawa 45
1767 Maxon Meble Biurowe Sp. z o.o. Warszawa 45
1768 It Support Group Sp. z o.o. Warszawa 45
1769 Xplus S.A. Warszawa 45
1770 Agrosad Sp. z o.o. PPHU Wólka Turowska 45
1771 JAKOMEX Sp. z o.o. Reguły 45
1772 Sika - Poland Sp. z o.o. Warszawa 45
1773 ATM S.A. Warszawa 45
1774 Vector Soft Sp. z o.o. Warszawa 45
1775 KONE Sp. z o.o. Warszawa 45
1776 BRAMAR S.J. Radom 45
1777 Rafmet Sp. z o.o. Wyszków 45
1778 AON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 45
1779 Théa Polska Sp. z o.o. Warszawa 45
1780 MT Serwis -Sp. z o.o. Otwock 45
1781 ALUTOP Sp. z o.o. Warszawa 45
1782 Gesipa Polska Sp. z o.o. Legionowo 45
1783 PMICOMBERA Sp. z o.o. Warszawa 45
1784 Pras - Złom Sp. z o.o. Siedlce 45
1785 Tensotronic Sp. z o.o. Warszawa 45
1786 Silver Media Sp. z o.o. Warszawa 45
1787 Sante A.Kowalski S. J. Warszawa 45
1788 Polkarton Lidia Bęza & Piotr Bęza S.J. Łęczeszyce 45
1789 MP Services Sp. z o.o. Warszawa 45
1790 Bogard Ryszard Szulc I Wspólnicy, S.J. Warszawa 45
1791 KB Folie Sp. z o.o. Warszawa 44
1792 ESSELTE POLSKA Sp. z o.o. Kozienice 44
1793 Top Building Sp. z o.o. Warszawa 44
1794 Zakrzewscy S.J. Kosów Lacki 44
1795 Pan Media Western Sp. z o.o. Warszawa 44
1796 Ritf Advnet Polska Sp. z o.o. Jabłonna 44
1797 Termet Sp. z o.o. Warszawa 44
1798 DOM Development S.A. Warszawa 44
1799 Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A. Warszawa 44
1800 Q-SERVICE Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 44
1801 Konsorcjum Biuro Klub Sp. z o.o. Łomianki 44
1802 OSG POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 44
1803 Gaz - Bud Sp. z o.o. Milanówek 44
1804 Iow Trade Sp. z o.o. Warszawa 44
1805 First Public Relations Sp. z o.o. Warszawa 44
1806 Point Sp. z o.o. Warszawa 44
1807 Istpol Sp. z o.o. Warszawa 44
1808 HH - Sport Sp. z o.o. Michałowice 44
1809 Wokas S.A. Łosice 44
1810 Travelbank Sp. z o.o. Bankowe Biuro Podróży Warszawa 44
1811 Vos Logistics Forwarding Poland Sp. z o.o. Warszawa 44
1812 Wodpol - Bud Sp. z o.o. Warszawa 44
1813 Hemi S.J. Sokołów Podlaski 44
1814 SN Design W. Szczepański, T. Nowak Sp. j. Warszawa 44
1815 Sybase Products Poland Sp. z o.o. Warszawa 44
1816 Hexe Sp. z o.o. Lubiczów 44
1817 Sotex S.J. PHU Łazy 44
1818 Vion Trading Poland Sp. z o.o. Warszawa 44
1819 ASTECH POLSKA S.A. Warszawa 43
1820 EBC Solicitors S.A. Warszawa 43
1821 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Norwag Sp. z o.o. Warszawa 43
1822 AS Polonia Sp. z o.o. Warszawa 43
1823 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 43
1824 D.M.T. Sp. z o.o. Podkowa Leśna 43
1825 Koleje Mazowieckie - KM Sp. z o.o. Warszawa 43
1826 Zakład Mleczarski Winnica Sp. z o.o. Warszawa 43
1827 Silva S.A. Warszawa 43
1828 Świeży Owoc Sp. z o.o. Modrzewina 43
1829 Firma Handlowo - Usługowa Sad - Trans S.J. Jedlińsk 43
1830 Milar Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 43
1831 FIDES 2 Sp. z o.o. Warszawa 43
1832 HHR Poland TRS Sp. z o.o. Warszawa 43
1833 Schenck Process Polska Sp. z o.o. Warszawa 43
1834 Optyka Na Złotej Sp. z o.o. Warszawa 43
1835 AUTOGUARD S.A. Warszawa 43
1836 Polstein Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 43
1837 Ages Sp. J. Cieniuch Stanisław i Wspólnicy Nowe Iganie 43
1838 Alex - Moda Sp. z o.o. Ołtarzew 43
1839 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Nowe Miasto 43
1840 SCA Graphic Paper Polska Sp. z o.o. Warszawa 43
1841 Private Wealth Consulting Sp. z o.o. Warszawa 43
1842 Womaco Sp. z o.o. Warszawa 43
1843 Wacker - Chemia Polska Sp. z o.o. Warszawa 43
1844 KULIKOWSKA I KULIKOWSKI S.J. Warszawa 43
1845 Wiking S.J. Radzymin 43
1846 LAK TECH Witold Tokajuk, Tadeusz Błaszczyk S.J. Warszawa 43
1847 Polymed Polska Sp. z o.o. Stare Babice 43
1848 ABPLANALP CONSULTING Sp. z o.o. Warszawa 43
1849 Luxury Medical Care Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 43
1850 Corpo Flota Sp. z o.o. Warszawa 42
1851 BIG VENT S.A. Warszawa 42
1852 Ren Sp. z o.o. Radom 42
1853 Farmas Sp. z o.o. Warszawa 42
1854 Alu Trading Sp. z o.o. Warszawa 42
1855 Spectra Lighting Sp. z o.o. Warszawa 42
1856 Lampas Sp. z o.o. Wólka Kosowska 42
1857 INTER BEST - 97 Sp. z o.o. Warszawa 42
1858 Energa Organizacja Odzysku S.A. Warszawa 42
1859 Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska Warszawa 42
1860 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Maxon Sp. z o.o. Warszawa 42
1861 My - Soft Sp. z o.o. Warszawa 42
1862 GIANT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 42
1863 Axa Forte Sp. z o.o. Warszawa 42
1864 Freudenberg Simrit Polska Sp. z o.o. Warszawa 42
1865 POLYARD Sp. z o.o. Zakręt 42
1866 PMB Polski Dom Sp. z o.o. Mława 42
1867 AW.Net Polska Sp. z o.o. Łazy 42
1868 Agencja Ochrony Mienia Polnag Commando Sp. z o.o. Warszawa 42
1869 Firma Apteczna Erpe S.J. Legionowo 42
1870 CZAN Sp. z o.o. Garwolin 42
1871 Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Geoserv sp. z o.o. Warszawa 42
1872 Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga - Północ Warszawa 42
1873 Adamet A.Sanecki i Wspólnicy S.J. Warszawa 42
1874 Dwie Siostry Sp. z o.o. Wydawnictwo  Warszawa 42
1875 Nowa Polska Sp. z o.o. Rokitno 42
1876 Alpap Sp. z o.o. Warszawa 42
1877 Trade & Consult LTD. Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Stara Iwiczna 42
1878 Wagas S.A. Warszawa 41
1879 Biuro Doradztwa i Pośrednictwa Ubezpieczeniowego E.C.A. Sp. z o.o. Warszawa 41
1880 WEISHAUPT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 41
1881 Victoria Dom S.A. Warszawa 41
1882 Molibda Polska Sp. z o.o. Warszawa 41
1883 Tymwod S.J. Sochaczew 41
1884 Pamatrans S.J. Przasnysz 41
1885 Djchem Chemicals Poland S.A. Wołomin 41
1886 Marfil Sp. z o.o. Warszawa 41
1887 HELM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 41
1888 Allenort Kardiologia Sp. z o.o. Warszawa 41
1889 EST ENERGY Sp. z o.o. Otwock 41
1890 Piwowar Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 41
1891 Autologic Sp. z o.o. Warszawa 41
1892 Centrum Utylizacji Opon Organizacja Odzysku S.A. Warszawa 41
1893 Alfarex Sp. z o.o. Warszawa 41
1894 Pogoń Sp. z o.o. Warszawa 41
1895 Bau und Technik Polska Sp. z o.o. Warszawa 41
1896 AGRAIMPEX Sp. z o.o. Warszawa 41
1897 Ernst & Young Academy Of Business Sp. z o.o. Warszawa 41
1898 PSW Capital S.A. Warszawa 41
1899 Ratio Systems Sp. z o.o. Warszawa 41
1900 Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. z o.o. Zielonka 41
1901 Syncron Poland Sp. z o.o. Warszawa 41
1902 Ecovis Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 41
1903 Grupa HRC S.A. Warszawa 41
1904 UNIT Wydawnictwo Informacje Branżowe Sp. z o.o. Warszawa 41
1905 Chemetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 41
1906 P.P.H.U. Zadroga W. Zadroga, G. Zadroga S.J. Ostrów Mazowiecka 41
1907 Toyota Marki Fleet Management Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 41
1908 Filharmonia Narodowa Warszawa 41
1909 Polish Gas Oil Sp. z o.o. Warszawa 41
1910 Glogistyk Sp. z o.o. Warszawa 40
1911 Rejonowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Wyszków 40
1912 Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 40
1913 Zespół Sprzedażowy Sp. z o.o. Warszawa 40
1914 Gerda - Hydomat S.A. Warszawa 40
1915 OSTC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 40
1916 BRUGG Systemy Rurowe Sp. z o.o. Płochocin 40
1917 PPHU Mleks Sp. z o.o. Wyszków 40
1918 TARG - POL Sp. z o.o. Warszawa 40
1919 PHUP AUTOSERVIS Sp. z o.o. Mława 40
1920 DLA Piper Wiater Spółka Komandytowa Warszawa 40
1921 Vindico Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. Warszawa 40
1922 Beissbarth Equipment Sp. z o.o. Warszawa 40
1923 Kwitnąca Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Warszawa 40
1924 Auto - Benz Sp. z o.o. Warszawa 40
1925 OJC Sp. z o.o. Wisowa 40
1926 Dedra - Exim Sp. z o.o. Pruszków 40
1927 Trilogiq Poland Sp. z o.o. Warszawa 40
1928 HELIX Sp. z o.o. Warszawa 40
1929 SOLARIS OPTICS S.A. Józefów 40
1930 Pezetel Aviation Sp. z o.o. Warszawa 40
1931 Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 40
1932 Triplan Sp. z o.o. Warszawa 40
1933 Polsero Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 40
1934 Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o. Marki 40
1935 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Escort S.J. Ciechanów 40
1936 Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 40
1937 Instytut Ochrony Środowiska Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 40
1938 Usługi Transportowe R.K.T. Banaś S.J. Wołomin 40
1939 Auto-Test Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Brzeście Nowe 40
1940 Lasanoz Finance Sp. z o.o. S.K. Warszawa 40
1941 AAG - Serwis Sp. z o.o. Warszawa 39
1942 Izotech Sp. z o.o. Warszawa 39
1943 ITP S.A. Warszawa 39
1944 Biesse Sp. z o.o. Warszawa 39
1945 Antal International Sp. z o.o. Warszawa 39
1946 Norco Sp. z o.o. Sońsk 39
1947 STOCKI Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Otwock 39
1948 Włodarzewska S.A. Warszawa 39
1949 Ruibang Sp. z o.o. Wólka Kosowska 39
1950 Geomix Sp. z o.o. Warszawa 39
1951 INSTALEXPORT S.A. Warszawa 39
1952 Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce Warszawa 39
1953 White & Case (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 39
1954 TIM Sp. z o.o. Warszawa 39
1955 EURO-PEGAZ Logistyka Sp. z o.o. Warszawa 39
1956 Central European Entertainment Sp. z o.o. Warszawa 39
1957 TDM Electronics S.A. Tarczyn 39
1958 HOTEL G.E. KRAKÓW Sp. z o.o. Warszawa 39
1959 COPYLAND Sp. z o.o. Warszawa 39
1960 Honest Sp. z o.o. Warszawa 39
1961 Michannel Sp. z o.o. Warszawa 39
1962 Homebuild S.A. Warszawa 39
1963 Fructoplant Sp. z o.o. Gąbin 39
1964 Agromax Sp. z o.o. Warszawa 39
1965 Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 39
1966 Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Żyrardów Sp. z o.o. Żyrardów 39
1967 T.W.Eng. Sp. z o.o. Białobrzegi 39
1968 WR Sp. z o.o. PPH Przasnysz 39
1969 Colgate - Palmolive (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 39
1970 Inter-Elektro S.A. Warszawa 39
1971 Artex II Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Milanówek 39
1972 Elgrom S.J. Falenty Nowe 39
1973 AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 39
1974 UP - TELECOM Sp. z o.o. Warszawa 39
1975 Sanus Sp. z o.o. Płock 39
1976 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krymar S.J. Import-Eksport Ewa Rudnicka & Dorota Kitewska Zakład Przetwórstwa Ryb Lipowiec Kościelny 39
1977 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp. j. Radom 39
1978 Majster - Pol Kosińscy S.J. Cegłów 39
1979 EBM PAPST POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 39
1980 Ingersoll - Rand Polska Sp. z o.o. Warszawa 39
1981 Sai Global Assurance Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 39
1982 CC JENSEN Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
1983 Rusak Business Services Sp. z o.o. Warszawa 38
1984 Tarnawa Sp. z o.o. Ząbki 38
1985 Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 38
1986 4Fun Media S.A. Warszawa 38
1987 SVL Sp. z o.o. Iłża 38
1988 Habex Sp. z o.o. Warszawa 38
1989 ALISMA CONSTRUCTION S.A. Warszawa 38
1990 Performance Media Sp. z o.o. Warszawa 38
1991 Sigma - Max sp. z o.o. Ciechanów 38
1992 Martini Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
1993 ACCENTURE Sp. z o.o. Warszawa 38
1994 Boni Fratres Varsoviensis Sp. z o.o. Warszawa 38
1995 EM Group Sp. z o.o. Karczew 38
1996 Humbold Comercial Sp. z o.o. Warszawa 38
1997 Nowa Era Sp. z o.o. Warszawa 38
1998 MAWI Sp. z o.o. Warszawa 38
1999 Eko-Logic Sp. z o.o. Warszawa 38
2000 Polfer Podzespoły Indukcyjne S.A. Łosice 38
2001 FRONDA PL Sp. z o.o. Warszawa 38
2002 Pipe - Line Sp. z o.o. Wołomin 38
2003 UNIVERSAL EXPRESS DISTRIBUTION Sp. z o.o. Warszawa 38
2004 KREDYT LEASE S.A. Warszawa 38
2005 Setco Sp. z o.o. Warszawa 38
2006 Związek Nauczycielstwa Polskiego Warszawa 38
2007 Vattax - Personel Sp. z o.o. Raszyn 38
2008 BAXTER Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
2009 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Leszcz” Tomasz Stępień, Wojciech Stępień-Sp. J. Radom 38
2010 Vitafarm Grzywacz S.J. Radom 38
2011 Kefal Kempisty S.J. Ostrów Mazowiecka 38
2012 Laser Services Polska S.A. Warszawa 38
2013 Instytut Techniki Budowlanej Warszawa 38
2014 Taret Sp. z o.o. S.K. Milanówek 38
2015 Advent International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 38
2016 KIK Krajewscy S. J. Leśniakowizna 38
2017 De Longhi Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
2018 Gerprop Sp. z o.o. Warszawa 38
2019 Sondex Polska Sp. z o.o. Warszawa 37
2020 Central Service Group Sp. z o.o. Nieporęt 37
2021 ELMO S.A. Siedlce 37
2022 Visotec Socha Sp. z o.o. Warszawa 37
2023 EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. Ołtarzew 37
2024 Fundacja Ochrony Zdrowia Inwalidów w Warszawie Warszawa 37
2025 BISPROL Sp. z o.o. PPU Warszawa 37
2026 Eco Schulte Sp. z o.o. Wypędy 37
2027 BBR Polska Sp. z o.o. Warszawa 37
2028 International Risk & Corporate Advisory (IRCA) Sp. z o.o. Warszawa 37
2029 Prestige PM Sp. z o.o. Warszawa 37
2030 Altrad- Mostostal - Montaż Sp. z o.o. Siedlce 37
2031 P.N.A. Sp. z o.o. Wólka Kosowska 37
2032 WIP-DRUK Sp. z o.o. Warszawa 37
2033 Koettermann Sp. z o.o. Warszawa 37
2034 NMR Sp. z o.o. Siedlce 37
2035 APR Sp. z o.o. Warszawa 37
2036 Trinity Shelf Companies Sp. z o.o. Warszawa 37
2037 Noma Sp. z o.o. Warszawa 37
2038 Karol Sp. z o.o. Wólka Kosowska 37
2039 Robyg S.A. Warszawa 37
2040 Walter Polska Sp. z o.o. Warszawa 37
2041 Perfumesco.pl Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 37
2042 IC & Partners Warsaw S.A. Warszawa 37
2043 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Sogar” Z. W. Wiśniccy Sp. J. Sobolew 37
2044 Escada S.J. Piastów 37
2045 PPH Elmar S.J. Sierpc 37
2046 Sita Radom Sp. z o.o. Radom 37
2047 Agro - Bud S.J. Ślepkowo Szlacheckie 37
2048 Zakład Produkcyjno Usługowy FASTE Tadeusz Falęcki Stanisław Salamon S.J. Ciechanów 37
2049 Mustang sp.j. Janusz Balcerak, Lech Balcerak Warszawa 37
2050 3EF Sp. z o.o. Warszawa 37
2051 Pegasus Advertising Poland Sp. z o.o. Warszawa 36
2052 Trumpf Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 36
2053 Ring Sp. z o.o. Warszawa 36
2054 Hitmark Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 36
2055 Synerway S.A. Warszawa 36
2056 GO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 36
2057 Vectura S.J. Radom 36
2058 MJB Sp. z o.o. Warszawa 36
2059 Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Budowlano-Komunalnych ABBUD Sp. z o.o. Dawidy 36
2060 Polski Koncern Mięsny Duda S.A. Warszawa 36
2061 Apartmentsapart Sp. z o.o. Warszawa 36
2062 GLOBAL COSMED S.A. Radom 36
2063 PPHU Leda Sp. z o.o. Warszawa 36
2064 GAJA Sp. z o.o. Raszyn 36
2065 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Zwoleń 36
2066 Independent Tax Advisers Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Warszawa 36
2067 KAZGOD Sp. z o.o. Błonie 36
2068 BMB Sp. z o.o. Grójec 36
2069 PROSTO Sp. z o.o. Warszawa 36
2070 EIP Sp. z o.o. Warszawa 36
2071 Jetset Sp. z o.o. Warszawa 36
2072 Solidum Serwis Sp. z o.o. Warszawa 36
2073 ONNINEN Sp. z o.o. Warszawa 36
2074 ModeCom S.A. Ołtarzew 36
2075 Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. Warszawa 36
2076 Funk International Polska Sp. z o.o. Warszawa 36
2077 Ranbaxy Poland Sp. z o.o. Warszawa 36
2078 Piwpol Płock Sp. z o.o. Płock 36
2079 OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. Warszawa 36
2080 PPUH Stamar S.J. Płońsk 36
2081 CREDIT SUISSE (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 35
2082 Global Research Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
2083 POLMOS ŻYRARDÓW Sp. z o.o. Żyrardów 35
2084 It Systems And Solutions Sp. z o.o. Warszawa 35
2085 Izba Rozliczeniowa Giełd Towarowych S.A. Warszawa 35
2086 Medyk Plus Sp. z o.o. Warszawa 35
2087 EM Brokers Sp. z o.o. Dom Brokerski  Warszawa 35
2088 Avestus Real Estate Sp. z o.o. Warszawa 35
2089 RGW EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 35
2090 NZOZ PL Vita Med Sp. z o.o. Warszawa 35
2091 RUCKER - POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 35
2092 FREMANTLEMEDIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 35
2093 Zakład Obsługi Rolnictwa Rolnaft i Wspólnicy S.J. Łosice 35
2094 MK Petrol Sp. z o.o. Warszawa 35
2095 Formica Sp. z o.o. Warszawa 35
2096 Pifo Eko - Strefa Sp. z o.o. Warszawa 35
2097 STARCOM Sp. z o.o. Warszawa 35
2098 Koncept - L S.A. Warszawa 35
2099 Merve And Lena Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 35
2100 POLPAIN - PUTKA Sp. z o.o. Warszawa 35
2101 WK PARTNERS Sp. z o.o. Warszawa 35
2102 Oberon Sp. z o.o. Przeds. Rozwoju i Wdrożeń Warszawa 35
2103 Hurtownia Motoryzacyjna Motpol S.J. Płońsk 35
2104 SCHOLLGLAS POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 35
2105 Asstra Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
2106 Expresslogic J. T. Czajka S.J. Siedlce 35
2107 IMCD - Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
2108 Prymus Szumacher, Wieczorek S.J. Gongolina 35
2109 Jones Lang Lasalle Group Services Sp. z o.o. Warszawa 35
2110 Kontaktbroker Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Pruszków 35
2111 Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 35
2112 Pandora Jewelry Cee Sp. z o.o. Warszawa 35
2113 Nidamet Sp. z o.o. Warszawa 34
2114 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. Warszawa 34
2115 INVEST MOT Sp. z o.o. Warszawa 34
2116 Omnigence Sp. z o.o. Warszawa 34
2117 Martis Consulting Sp. z o.o. Warszawa 34
2118 Zymetric Sp. z o.o. Warszawa 34
2119 DARTOM Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 34
2120 BIUROMAX Sp. z o.o.  Baniocha 34
2121 Pepperl + Fuchs Sp. z o.o. Warszawa 34
2122 QRD Sp. z o.o. Wólka Kosowska 34
2123 DAUNPOL Sp. z o.o. Warszawa 34
2124 Garant Obuwie + Moda Sp. z o.o. Warszawa 34
2125 Jet Events Sp. z o.o. Warszawa 34
2126 Eko-Geo-Natura Sp. z o.o. Płock 34
2127 MICHAŁÓW Spółdzielnia Mieszkaniowa Radom 34
2128 ERNST & YOUNG USŁUGI KSIĘGOWE Sp. z o.o. Warszawa 34
2129 Przedsiębiorstwo Robot Inżynieryjno - Drogowych W Grójcu Sp. z o.o. Jasieniec 34
2130 SPOŁEM PSS w Siedlcach Siedlce 34
2131 MONOLITH FILMS Sp. z o.o. Warszawa 34
2132 Totalbud Sp. z o.o. Warszawa 34
2133 Mer Service Sp. z o.o. Warszawa 34
2134 MITEX CO. Sp. z o.o. Warszawa 34
2135 VALMONT POLSKA Sp. z o.o. Siedlce 34
2136 Oxford University Press Polska Sp. z o.o. Warszawa 34
2137 PAM Budownictwo Sp. z o.o. Warszawa 34
2138 Agap Sp. z o.o. Warszawa 34
2139 Technitynk Sp. z o.o. Rzeczków-Kolonia 34
2140 Przedsięborstwo Produkcyjne WKS Sp. z o.o. Ostrołęka 34
2141 HCR Sp. z o.o. Warszawa 34
2142 Canpol I Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 34
2143 ToRoPol Sp. z o.o. Warszawa 34
2144 Boguc Construction Sp. z o.o. Warszawa 34
2145 Systemy Informatyczne Chodrom Sp. z o.o. Siedlce 34
2146 Neovia Logistics Services Polska Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 34
2147 Irriga S.J. Warszawa 34
2148 Expeditiors Polska Sp. z o.o. Warszawa 34
2149 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Konrad” sp. j. Bolesław Kalinowski, Małgorzata Kalinowska Błonie 34
2150 Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Sękocin Stary 34
2151 OSTC Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 34
2152 Innov8on Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 34
2153 Gardiner & Theobald Sp. z o.o. Warszawa 34
2154 Atmoterm - Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. Warszawa 33
2155 Pyrylandia Sp. z o.o. Warszawa 33
2156 Clima Polska Sp. z o.o. Warszawa 33
2157 BASF Polska Sp. z o.o. Warszawa 33
2158 Girls - Bud Sp. z o.o. Macierzysz 33
2159 Stępień Sp. z o.o. Mazowszany 33
2160 Polimed Sp. z o.o. Polskie Usługi Laboratoryjne i Medyczne Warszawa 33
2161 GOODYEAR Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. Warszawa 33
2162 Destino Mexico Sp. z o.o. Warszawa 33
2163 Thomson Reuters (Markets) Europe SA S.A. Oddział w Polsce Warszawa 33
2164 Spółdzielnia Wola Warszawa 33
2165 ZARZĄDCA Sp. z o.o. Warszawa 33
2166 Promesa Plus Sp. z o.o. Warszawa 33
2167 Motorq Sp. z o.o. Przasnysz 33
2168 Biuro Turystyczne New Poland Sp. z o.o. Warszawa 33
2169 C. Olsen Trading Sp. z o.o. Warszawa 33
2170 Despol Techniki Montażowe Sp. z o.o. Warszawa 33
2171 Enerpark Inżynieria Wiatrowa Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 33
2172 EGL Coral Sp. z o.o. Leszno 33
2173 Inside Secure Poland Sp. z o.o. Warszawa 33
2174 COMMUNICATION UNLIMITED Sp. z o.o. Warszawa 33
2175 Akccept P.jusiński M.pyzel S.J. Warszawa 33
2176 TNS Polska S.A. Warszawa 33
2177 Zetom-Jachranka Sp. z o.o. Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Serock 33
2178 MERATRONIK S.A. Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej Warszawa 33
2179 VERSAL Sp. z o.o. Warszawa 33
2180 Euro - TCV Sp. z o.o. Wólka Kosowska 33
2181 Rail Polska Sp. z o.o. Warszawa 33
2182 Kino Świat Sp. z o.o. Warszawa 33
2183 Tesmo Sp. z o.o. Michałowice 33
2184 Tandem Taren - To Studio Filmowe Sp. z o.o. - Spółka Komandytowa Warszawa 33
2185 Impel Cash Services Sp. z o.o. Warszawa 33
2186 4fire Sks Sp. z o.o. sp.k. Radom 33
2187 Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk Warszawa 33
2188 JJW S.J. J.Karpiński, J.Rudnicki, W.Lewin Piaseczno 33
2189 Slandi Sp. z o.o. Michałowice 33
2190 Buro Happold Polska Sp. z o.o. Warszawa 33
2191 BRE Faktoring S.A. Warszawa 33
2192 AUTO - GAZ CENTRUM Jarosław Zagożdżon Radom 33
2193 Przedsiebiorstwo Transportowe Erro - Trans S.J. Florianów 33
2194 Kova-Tex Gabryś i Wspólnicy Sp. J. Radom 33
2195 Polfinans Sp. z o.o. Warszawa 33
2196 Mondi Solec Sp. z o.o. Baniocha 33
2197 HTI BP Sp. z o.o. Warszawa Spółka Komandytowa Warszawa 33
2198 Monsanto Polska Sp. z o.o. Warszawa 33
2199 Schreder Polska Sp. z o.o. Warszawa 33
2200 Fast - Fol S.J. Mława 33
2201 No Art Artur Paszczak, Leszek Kosakowski Sp. J. Czarnów 33
2202 Pretius Sp. z o.o. Warszawa 33
2203 Wytwórnia Pasz i Koncentratów Eko - Pasz Sp. z o.o. Polaki 32
2204 Expo - Sped Sp. z o.o. Warszawa 32
2205 CEDROB S.A. Ciechanów 32
2206 EDU Century Sp. z o.o. Warszawa 32
2207 DOW Agrosciences Polska Sp. z o.o. Warszawa 32
2208 Przedsiębiorstwo Obsługi Rolnictwa WARPOL-AGRO Sp. z o.o. Kotuń 32
2209 ELECTROLUX POLAND Sp. z o.o. Warszawa 32
2210 T&R Technology & Renewal Sp. z o.o. Teresin 32
2211 SEKA S.A. Warszawa 32
2212 Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego w Warszawie S.A. Warszawa 32
2213 Graal Sp. z o.o. Opypy 32
2214 TECHNOKABEL S.A. Warszawa 32
2215 Hortorus S.J. Warszawa 32
2216 BRVZ Sp. z o.o. Pruszków 32
2217 Cisco System Poland Sp. z o.o. Warszawa 32
2218 Apple Poland Sp. z o.o. Warszawa 32
2219 Grupa Pracuj S.A. Warszawa 32
2220 BOOKLAND.NET Sp. z o.o. Warszawa 32
2221 Corporate Image Sp. z o.o. Warszawa 32
2222 PZ CORMAY S.A. Łomianki 32
2223 POLISH ENERGY PARTNERS S.A. Warszawa 32
2224 Gardenia Sport Sp. z o.o. Warszawa 32
2225 Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe TRAFIKA S.J. T. Korszeń, G. Wiśniewski Siedlce 32
2226 Benninghoven Polska Sp. z o.o. Warszawa 32
2227 Kadbud S.J. Otrębusy 32
2228 Transformex Sp. z o.o. Warszawa 32
2229 Microstrategy Poland Sp. z o.o. Warszawa 32
2230 Ener - G Polska Sp. z o.o. Warszawa 32
2231 M. Perkowski, R. Dróbka, Doradcy Podatkowi sp.k. Warszawa 32
2232 Parkett Service S.J. Gajewscy Radom 32
2233 DACPOL Sp. z o.o. Piaseczno 31
2234 Dymoterm Sp. z o.o. Warszawa 31
2235 PROMED S.A. Warszawa 31
2236 PPH Trade - Prod Sp. z o.o. Warszawa 31
2237 WS ATKINS - POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 31
2238 Nois Sp. z o.o. Warszawa 31
2239 El - Dar Sp. z o.o. Radom 31
2240 TOOL Center Sp. z o.o. Warszawa 31
2241 Sage Sp. z o.o. Warszawa 31
2242 Tek Sp. z o.o. Stare Babice 31
2243 BT Sp. z o.o. Bruno Tassi Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 31
2244 DOHLER POLSKA Sp. z o.o. Kozietuły Nowe 31
2245 Africa Line Adventure Club Sp. z o.o. Warszawa 31
2246 ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W KOWNATACH ŻĘDOWYCH Kownaty Żędowe 31
2247 Agencja Ochrony Osób i Mienia Zubrzycki Sp. z o.o. Warszawa 31
2248 Spółdzielnia Sadownicza Polfrut w Łęczeszycach Belsk Duży 31
2249 JLR Centrum Sp. z o.o. Warszawa 31
2250 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ŚRÓDMIEŚCIE 1 Sp. z o.o. Radom 31
2251 A. Pleban Sp. z o.o. Warszawa 31
2252 GEFCO Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
2253 Metal Skup Sprzedaż Sp. z o.o. Warszawa 31
2254 PERBUD Sp. z o.o. Warszawa 31
2255 TEXEL Sp. z o.o. Warszawa 31
2256 EUROP ASSISTANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 31
2257 Nasz Drób Sp. z o.o. Ujrzanów 31
2258 Fundacja Dzieciom Zdążyć Z Pomocą Warszawa 31
2259 POL - OIL Corporation Sp. z o.o. Stanisławowo 31
2260 Cezar Sp. z o.o. Warszawa 31
2261 SICK Sp. z o.o. Warszawa 31
2262 Danje - Polymer Sp. z o.o. Warszawa 31
2263 Dekra Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
2264 Hermes Sławomir Zalech S.J. Mirosław 31
2265 BRAND CONNECTION Sp. z o.o. Warszawa 31
2266 Zarząd Pałacu Kultury i Nauki Sp. z o.o. Warszawa 31
2267 Bartek S.J. Warszawa 31
2268 Donimet, Józef Donica S.J. Warka 31
2269 Alup Kompressoren Polska Sp. z o.o. Janki 31
2270 General Electric International S.A., Oddział w Polsce Warszawa 31
2271 Protor Merkury S.J. Radom 31
2272 Tagrel T.G. Lewandowscy S.J. Płock 31
2273 Witoplast S.J. Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Wesoła 31
2274 Zakład Usługowo-Handlowy Ara sp. j. Szczepan Toczyński, Wojciech Stolarczyk Przasnysz 31
2275 Stacon TIS Duszak S.J. Kadzidło 31
2276 Melbud Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodno - Melioracyjnego  Sierpc 31
2277 Lufthansa Cargo S.A. Oddział w Polsce Warszawa 31
2278 OFIZ Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 31
2279 Efferta S.J. Cząstków Mazowiecki 31
2280 Azmet Radom Sp. z o.o. sp.k. Radom 31
2281 Unilogo Sp. z o.o. - Spółka Komandytowa Warszawa 31
2282 AGK Architekci AW Sp. z o.o. Warszawa 30
2283 Investment Fund Managers S.A. Warszawa 30
2284 Bakart Sp. z o.o. Warszawa 30
2285 Start - International - Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
2286 Technika Sp. z o.o. Warszawa 30
2287 Doran Sp. z o.o. Sochaczew 30
2288 Wah Nam Sp. z o.o. Wólka Kosowska 30
2289 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Drewpol Sp. z o.o. Ostrołęka 30
2290 Telestrada S.A. Warszawa 30
2291 Kreska Sp. z o.o. Warszawa 30
2292 Konsmetal Sp. z o.o. Warszawa 30
2293 International Travel Marketing Sp. z o.o. Warszawa 30
2294 HECTOR Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowe Warszawa 30
2295 CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. Warszawa 30
2296 HOOGWEGT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 30
2297 BEKO S.A. Warszawa 30
2298 HUVEPHARMA Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
2299 Flash Sp. z o.o. Warszawa 30
2300 Przedsiębiorstwo Robót Elewacyjnych Budownictwa Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 30
2301 Screen Network S.A. Warszawa 30
2302 AMS S.A. Warszawa 30
2303 E Plus M Sp. z o.o. Stara Iwiczna 30
2304 The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 30
2305 Moris - Sport Sp. z o.o. Warszawa 30
2306 Frito Lay Sp. z o.o. Warszawa 30
2307 Promod Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
2308 CAPITAL PARTNERS S.A. Warszawa 30
2309 Action S.A. Warszawa 30
2310 Starnet Telecom Sp. z o.o. Warszawa 30
2311 Zakłady Polcontact Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 30
2312 Miller Druk Sp. z o.o. Warszawa 30
2313 Optimal Sp. z o.o. Radom 30
2314 Sakana S.A. Warszawa 30
2315 Ceva Animal Health Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
2316 Consito Sp. z o.o. Stara Iwiczna 30
2317 Maphond Hondra Marek i Paweł Sp. J. Płońsk 30
2318 OWL International Sp. z o.o. Warszawa 30
2319 Budomat S.J. Wołomin 30
2320 Elbud Sp. z o.o. Piaseczno 30
2321 Emerson Process Management Sp. z o.o. Warszawa 30
2322 SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 30
2323 Międzyzakładowe Pracownicze Towarzystwo Emerytalne PZU S.A. Warszawa 29
2324 Awomax Sp. z o.o. Warszawa 29
2325 MAGNUM - X Sp. z o.o. Warszawa 29
2326 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolonia Kasprzaka Warszawa 29
2327 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hil Sp. z o.o. Warszawa 29
2328 Siegwerk Poland Marki Sp. z o.o. Marki 29
2329 Sterbios Sp. z o.o. Warszawa 29
2330 Sped - Trans Sp. z o.o. Warszawa 29
2331 BZA S.A. Warszawa 29
2332 WEBASTO PETEMAR Sp. z o.o. Łomianki 29
2333 Pracownicza Spółdzielnia Handlowo Usługowa w Kozienicach Kozienice 29
2334 Złoty Melon Sp. z o.o. Warszawa 29
2335 Piekarnia Cukiernia AK S.J. Otrębusy 29
2336 Omikron Sp. z o.o. Stare Babice 29
2337 Techno - Geo Sp. z o.o. Przeds. Robót Geotechniczno - Inżynieryjnych Warszawa 29
2338 RAKS Sp. z o.o. Warszawa 29
2339 Polskie Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 29
2340 KZA Zielonka Invest Sp. z o.o. Zielonka 29
2341 HALSYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 29
2342 BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o. Warszawa 29
2343 Wavenet Sp. z o.o. Pruszków 29
2344 POSNET POLSKA S.A. Warszawa 29
2345 Go - Trans GMBH Sp. z o.o. Warszawa 29
2346 Zielony Ogród Sp. z o.o. Słupno 29
2347 OST - Partner Sp. z o.o. Radom 29
2348 Logic Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 29
2349 PPU ROLMLECZ Sp. z o.o. Węgrów 29
2350 Gawex Media Sp. z o.o. Warszawa 29
2351 ASPOL S.J. Tłuszcz 29
2352 RR Donnelley Document Solutions Sp. z o.o. Warszawa 29
2353 Przedsiębiorstwo Rolno-Spożywcze DUBIELAK Gostynin 29
2354 Rola-Trans T. Gadomski, J. Gadomski S.J. Przasnysz 29
2355 Instytut Tele- i Radiotechniczny Warszawa 29
2356 BRAT - MET S.J. Radom 29
2357 Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Warszawa 29
2358 Biuro Podróży Impuls - Piotrowski Jacyna S.J. Warszawa 29
2359 Krones Sp. z o.o. Warszawa 29
2360 Suprema Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
2361 Bio - Profil Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
2362 Orlen Eko Sp. z o.o. Płock 28
2363 Klarwod Sp. z o.o. Bielawa 28
2364 Cynel - Unipress Sp. z o.o. Warszawa 28
2365 Optimax Sp. z o.o. Legionowo 28
2366 TCG Sp. z o.o. Warszawa 28
2367 Brand Distribution Sp. z o.o. Warszawa 28
2368 Febi Polska Sp. z o.o. Piaseczno 28
2369 Red Rose Sp. z o.o. Legionowo 28
2370 Zaklad Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Siedlce 28
2371 Jan De Rijk Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 28
2372 Fasada Polska Sp. z o.o. Warszawa 28
2373 PREDOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Warszawa 28
2374 Pharmanet Sp. z o.o. Warszawa 28
2375 KPT Doradcy Podatkowi Sp. z o.o. Warszawa 28
2376 Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o. Warszawa 28
2377 BIZEA Sp. z o.o. Tomice 28
2378 Boehringer Ingelheim Marketing Sp. z o.o. Warszawa 28
2379 PVG Polska Sp. z o.o. Białobrzegi 28
2380 TWKJ Sp. z o.o. Warszawa 28
2381 Mawilux S.A. Raszyn 28
2382 Cefarm Zielona Góra Sp. z o.o. Warszawa 28
2383 Biltex Sp. z o.o. Warszawa 28
2384 Tantus Sp. z o.o. Pruszków 28
2385 Trexim Sp. z o.o. Warka 28
2386 Greenberg Trauring Grzesiak sp.k. Warszawa 28
2387 Agamet S.J. Marki 28
2388 Media Contacts Sp. z o.o. Warszawa 28
2389 OP Kowalewscy S.J. Siedlce 28
2390 P.U.H.P. Solvent Export - Import S.J. M.M. Cichońscy Płock 28
2391 Discovery Polska Sp. z o.o. Warszawa 28
2392 Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki SPZOZ Warszawa 28
2393 IMTECH - POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 28
2394 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gostyninie Sp. z o.o. Gostynin 27
2395 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PALIMAX Sp. z o.o. Płońsk 27
2396 KONIG STAHL Sp. z o.o. Warszawa 27
2397 Mazowiecka Fabryka Okien i Drzwi Sp. z o.o. Głosków 27
2398 Amerykańsko - Polskie Przedsiębiorstwo Interhome Company Ltd Sp. z o.o. Ciechanów 27
2399 Europolis Saski Crescent Sp. z o.o. Warszawa 27
2400 Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. Pruszków 27
2401 Esco - Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
2402 EKSA Sp. z o.o. Komorów 27
2403 Polskie Agencje Ochrony S.A. Warszawa 27
2404 PRO-LOG S.A. Pruszków 27
2405 IRR Sp. z o.o. Warszawa 27
2406 Pov - Gol Sp. z o.o. Głosków 27
2407 Miletis Polska Sp. z o.o. Wyszków 27
2408 Marsa Park II Sp. z o.o. Sp. Komandytowo - Akcyjna Warszawa 27
2409 Alaris 2 Sp. z o.o. Warszawa 27
2410 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
2411 Traffic Club S.A. Warszawa 27
2412 Telko - Poland Sp. z o.o. Warszawa 27
2413 Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Siedlce 27
2414 Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Karczew 27
2415 Tema 2 Sp. z o.o. Warszawa 27
2416 Telekomunikacja Polska S.A. Warszawa 27
2417 Zień Sp. z o.o. Warszawa 27
2418 NETIN Sp. z o.o. Warszawa 27
2419 Syngenta Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
2420 Pfizer Trading Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
2421 OIL SERVICE Sp. z o.o. Warszawa 27
2422 Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. Warszawa 27
2423 Bonduelle - Polska S.A. Warszawa 27
2424 RITTAL Sp. z o.o. Warszawa 27
2425 Beliso Sp. z o.o. Warszawa 27
2426 Jantex Sp. z o.o. Raszyn 27
2427 Biuro Studiów i Projektów Lotniskowych Polconsult Sp. z o.o.  Warszawa 27
2428 Best-Tech sp. z o.o. Warszawa 27
2429 TOREX Sp. z o.o. Czerwińsk nad Wisłą 27
2430 Elkom Przedsiębiorstwo Projektów I Wykonawstwa Sp. z o.o. Radom 27
2431 CIECHANOWSKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA Ciechanów 27
2432 Geomant Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
2433 Vitpol S.J. Mińsk Mazowiecki 27
2434 Stawpol S.J. Długosiodło 27
2435 Starlink Sp. z o.o. Warszawa 27
2436 Amgen Sp. z o.o. Warszawa 27
2437 POL - AGRA S.J. Płońsk 27
2438 MG Investment Sp. z o.o. Warszawa 27
2439 KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 27
2440 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe RADMOT Jan Stańczyk Wola Gutowska 27
2441 Risco Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 27
2442 Krzysztof Flak, Mirosław Góreczny i Stanisław Szczygielski Widok sp. j. Warszawa 27
2443 MEDIACOM - WARSZAWA Sp. z o.o. Warszawa 26
2444 OVUM Sp. z o.o. Płońsk 26
2445 Via Cargo S.A. Warszawa 26
2446 Fol - Plast Zawadka S.J. Pilawa 26
2447 BUREAU VERITAS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 26
2448 Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o. Płock 26
2449 Elektro-Amer-Net Sp. z o.o. Warszawa 26
2450 PROVIDENT POLSKA S.A. Warszawa 26
2451 Akpa Polska Press Sp. z o.o. Warszawa 26
2452 S.B.E. Polska Sp. z o.o. Piaseczno 26
2453 Trung Duc Sp. z o.o. Wólka Kosowska 26
2454 TH Partner Sp. z o.o. Radom 26
2455 Pro - Control Sp. z o.o. Warszawa 26
2456 Carrier Rental Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 26
2457 WILO POLSKA Sp. z o.o. Lesznowola 26
2458 Actavis Polska Sp. z o.o. Warszawa 26
2459 New Trendy Sp. z o.o. Radom 26
2460 SAMAX S.A. Warszawa 26
2461 Eko-Mtk Sp. z o.o. Brwinów 26
2462 Tecom Analytical Systems - Poland Sp. z o.o. Warszawa 26
2463 Przeds. Usługowe Hetman Sp. z o.o. Warszawa 26
2464 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Płock 26
2465 Wheel Systems Sp. z o.o. Warszawa 26
2466 PIR Sp. z o.o. Legionowo 26
2467 REKOPOL - Organizacja Odzysku S.A. Warszawa 26
2468 TRAFO Sp. z o.o. Warszawa 26
2469 Dunaj - Finanse Sp. z o.o. Warszawa 26
2470 Jaromed Sp. z o.o. Dziekanów Leśny 26
2471 Impet Computers Sp. z o.o. Warszawa 26
2472 Biztech Konsulting S.A. Warszawa 26
2473 Loveurope Production Sp. z o.o. Warszawa 26
2474 WINDA Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 26
2475 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 26
2476 Genexo Sp. z o.o. Warszawa 26
2477 Thipolimex Sp. z o.o. Warszawa 26
2478 PC - Factory S.A. Warszawa 26
2479 BISIDE Sp. z o.o. Warszawa 26
2480 Plast - Bud S.J. Ciechanów 26
2481 DUPONT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 26
2482 Snipe Sp. z o.o. Warszawa 26
2483 Telewizja Polsat Sp. z o.o. Warszawa 26
2484 BESTA FILM Sp. z o.o. Warszawa 26
2485 Extended Disc Polska Sp. z o.o. Warszawa 26
2486 Warbud-Hochtief-Terminal Łódź S.C. Warszawa 26
2487 MIR-BUD BIS SPÓŁKA JAWNA Zielonka 26
2488 Adma Sp. z o.o. Piaseczno 26
2489 RMS Rastawicki Sawicki Spółka Komandytowa Warszawa 26
2490 Kraków Investments Sp. z o.o. Warszawa 26
2491 ALBATROS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 26
2492 Manipulatory Przemysłowe - Dalmec Polska Sp. z o.o. S.K. Stara Iwiczna 26
2493 Pradera Management Poland Sp. z o.o. Warszawa 26
2494 Colbi Kotynia S.J. Sulejówek 26
2495 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dziennikarzy Foksal Warszawa 25
2496 Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych Sp. z o.o. Kobyłka 25
2497 Prima 2000 Sp. z o.o. Grójec 25
2498 Inflight Service Poland Sp. z o.o. Warszawa 25
2499 TRANSLIST Sp. z o.o. Warszawa 25
2500 Beijer Ref Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy 25
2501 Naj International Sp. z o.o. Warszawa 25
2502 FLEXPOL Sp. z o.o. Płock 25
2503 Centrum Psychoprofilaktyki Psychomedica Sp. z o.o. Warszawa 25
2504 Siedleckie Centrum Budownictwa SED - BUD S.A. Siedlce 25
2505 KJM TRADE Sp. z o.o. Raszyn 25
2506 UNION INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 25
2507 Mescomp Telecom S.A. Warszawa 25
2508 Atmedia Sp. z o.o. Warszawa 25
2509 Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 25
2510 JLR Gdańsk Sp. z o.o. Warszawa 25
2511 Elokon Polska Sp. z o.o. Warszawa 25
2512 Drukarnia UPI Sp. z o.o. Warszawa 25
2513 Image Recording & Solution Sp. z o.o. Warszawa 25
2514 Thanh Son Sp. z o.o. Wólka Kosowska 25
2515 I FUNDUSZ MISTRAL S.A. Warszawa 25
2516 DPD Polska Sp. z o.o. Warszawa 25
2517 Furnicom Sp. z o.o. Warszawa 25
2518 Bazet Serwis Sp. z o.o. Warszawa 25
2519 Agropodlasie Sp. z o.o. Suchożebry 25
2520 EXXONMOBIL POLAND Sp. z o.o. Warszawa 25
2521 KORAB Narzędzia Ścierne S.J. Brwinów 25
2522 NCH - POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 25
2523 SGS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 25
2524 Estim Consulting Rudniccy, sp. j. Warszawa 25
2525 Beko Technologies Sp. z o.o. Warszawa 25
2526 Epic Games Poland Sp. z o.o. Warszawa 25
2527 KELLER POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 25
2528 Neko Plexi Design S.J. Wesoła 25
2529 Stalmech Bogumił Księżakowski Nowa Biała 25
2530 Heureka Huge Idea Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 25
2531 Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A. Warszawa 24
2532 Modern Sp. z o.o. Wieliszew 24
2533 V4C Advisers Sp. z o.o. Warszawa 24
2534 VICTORIA Spółdzielnia Mieszkaniowa Sochaczew 24
2535 Altrex - International Sp. z o.o. Warszawa 24
2536 Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
2537 TREGOR Sp. z o.o. Halinów 24
2538 Sunnen Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
2539 DOMEX - BIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Budowlane Komorów 24
2540 Rachunkowość Weryfikacja Sp. z o.o. Warszawa 24
2541 SKANSKA S.A. Warszawa 24
2542 JFK Inwest Sp. z o.o. Warszawa 24
2543 Koree Sp. z o.o. Warszawa 24
2544 Tender K.Młot Sp. z o.o. Płochocin 24
2545 EGIS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 24
2546 Zakład Wodociągów Kanalizacji i Oczyszczalnia Ścieków WOD - KAN Sp. z o.o.  Mława 24
2547 Zakład Usług Technicznych Energetyki Radom Sp. z o.o. Radom 24
2548 Zero Gravity Sp. z o.o. Warszawa 24
2549 TCM Sp. z o.o. Warszawa 24
2550 SIMPLE S.A. Warszawa 24
2551 Pure Solve Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
2552 Schrack Technik Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
2553 Spółdzielnia Budowy Domów Siatkobetonowych Elsam Warszawa 24
2554 Osi Food Solutions Poland Sp. z o.o. Warszawa 24
2555 Elwod Sp. z o.o. Przeds. Robót Instalacyjnych Płock 24
2556 Carlson Wagonlit Ecenter Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
2557 Lohmann Animal Health Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 24
2558 Almirall sp. z o.o. Warszawa 24
2559 Hurtownia Malwa W.Adamski S.J. Płock 24
2560 Przedsiębiorstwo Handlowo - Transportowe Omega S.J. Płock 24
2561 Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej Warszawa 24
2562 Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. Warszawa 24
2563 Eneria Sp. z o.o. Izabelin-Dziekanówek 24
2564 SPIRAX SARCO Sp. z o.o. Warszawa 24
2565 Szkoła Główna Służby Pożarniczej Warszawa 24
2566 PWC Polska Sp. z o.o. Shared Services Spółka Komandytowa Warszawa 24
2567 GTC Aeropark Sp. z o.o. Warszawa 24
2568 Slash Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 24
2569 Neo - Car Sp. z o.o. Raszyn 23
2570 B7 Sp. z o.o. Warszawa 23
2571 No Limit Center Sp. z o.o. Warszawa 23
2572 Eko Partner Sp. z o.o. Warszawa 23
2573 Cezar Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 23
2574 Multi - Door Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 23
2575 General Air Services Sp. z o.o. Warszawa 23
2576 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Pionkach Pionki 23
2577 Res - Med 40 Sp. z o.o. Michałowice 23
2578 Azora International Management Sp. z o.o. Warszawa 23
2579 WYDAWNICTWO C.H. BECK Sp. z o.o. Warszawa 23
2580 Spółdzielnia Mieszkaniowa MECHANIK Mińsk Mazowiecki 23
2581 Romax Sp. z o.o. Warszawa 23
2582 MMP Neupack Polska Sp. z o.o. Józefów 23
2583 Medical NZOZ Sp. z o.o. Wyszków 23
2584 One System sp. z o.o. Warszawa 23
2585 Orix - Print Łęcki i Wspólnik S.J. Warszawa 23
2586 Pro Beanus Sp. z o.o. Warszawa 23
2587 Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 23
2588 PPHU Kliwent Sp. z o.o. Radom 23
2589 DKV Euro Service Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
2590 Oskar International Trading Sp. z o.o. Warszawa 23
2591 Alfa Beta Sp. z o.o. Warszawa 23
2592 INFO-CAM Sp. z o.o. Warszawa 23
2593 Bilfinger Infrastructure S.A. Warszawa 23
2594 PPHU Eurokrusz Sp. z o.o. Nowe Miasto 23
2595 Support Online Sp. z o.o. Warszawa 23
2596 Cargobull Finance Sp. z o.o. Warszawa 23
2597 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Legionowo 23
2598 LECHITA A.R.T. Sp. z o.o. Rębków 23
2599 KS Development Sp. z o.o. Warszawa 23
2600 GOURMET FOODS Sp. z o.o. Warszawa 23
2601 Check Point Software Technologies (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 23
2602 INSTALSAN E. M. KALISZ S.J. Warszawa 23
2603 DAF TRUCKS POLSKA Sp. z o.o. Wolica 23
2604 Avon Operations Polska Sp. z o.o. Garwolin 23
2605 CORDA Sp. z o.o. Warszawa 23
2606 TLC Łożyska S.J. Wesoła 23
2607 F - Secure Sp. z o.o. Warszawa 23
2608 Squire Sanders Święcicki Krześniak Spółka Komandytowa Warszawa 23
2609 Telos Partners Sp. z o.o. Warszawa 23
2610 Florimex S.J. Zaborów 23
2611 Zakład Handlowy Browarek Małgorzata i Piotr S.J. Żuromin 23
2612 MINOS JAN MACIEJCZYK S.J. Radom 23
2613 Raf Trans S.J. Warszawa 23
2614 TKM Entertainment Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 23
2615 ADT Sp. z o.o. Warszawa 22
2616 Canada Brokers Sp. z o.o. Warszawa 22
2617 Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 22
2618 ESTAKADA.PL Sp. z o.o. Instytut Edukacji Interaktywnej Warszawa 22
2619 Eo Networks S.A. Warszawa 22
2620 Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Supertour Sp. z o.o. Warszawa 22
2621 Lgc Standards Sp. z o.o. Łomianki 22
2622 Eden Technology Sp. z o.o. Warszawa 22
2623 CYFROWY POLSAT S.A. Warszawa 22
2624 Gerbrueder Peitz Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
2625 Heitman Financial Sp. z o.o. Warszawa 22
2626 Elektroeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. Warszawa 22
2627 Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Konstancin-Jeziorna 22
2628 Zakład Usług Komunalnych USKOM Sp. z o.o. Mława 22
2629 Pharmalek-Jet Sp. z o.o. Warszawa 22
2630 Shell Chemicals North East Europe Sp. z o.o. Warszawa 22
2631 Vivenge Produkcja 1 Sp. z o.o. Siedlce 22
2632 FERRARINI Sp. z o.o. Warszawa 22
2633 VPH S.A. Warszawa 22
2634 Polman S.A. Warszawa 22
2635 Cornelissen Group Sp. z o.o. Pawłowo 22
2636 Biuro Podróży i Turystyki Almatur - Polska S.A. Warszawa 22
2637 OBW Sp. z o.o. Wólka Kosowska 22
2638 PROKURA Sp. z o.o. Agencja Usługowa Radom 22
2639 Anpol S.J. Warszawa 22
2640 Wodmel Sp. z o.o. Wołomin 22
2641 Awak Wardak S.J. Radzymin 22
2642 ATL Sp. z o.o. Ząbki 22
2643 Pirem Sp. z o.o. Warszawa 22
2644 FU-H MAR - BUD Jan Soczewka Siedlce 22
2645 Sequence Sp. z o.o. Warszawa 22
2646 Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego Warszawa 22
2647 Fiat Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
2648 FEMMES DE BEAUTE Zagórscy S.J. Piastów 22
2649 CLEMATIS Szkółka Pojemnikowa S.J. Pruszków 22
2650 SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa Warszawa 22
2651 PPHU Polutil Wytwórnia Pasz Rządza E.Matusik, P.Matusik, E.Budek S.J. Stanisławów 22
2652 PPUH ALPAR Artur i Piotr Kowalscy S.J. Łuczynów 22
2653 Gama Marcin Przybojewski Warszawa 22
2654 PPH Akpo S.J. Laski 22
2655 Kancelaria Radcowska Chmaj I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 22
2656 BUDIMEX S.A. Warszawa 22
2657 Scandinavian Airlines System Denmark-Norway-Sweden Konsorcjum Oddział w Polsce Warszawa 22
2658 Novum Przyprawy S.J. Wiązowna 22
2659 Siemiątkowski i Davies Radcowie Prawni Sp. Partnerska Warszawa 22
2660 Saga S.J. Teresin 22
2661 EBH Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
2662 Kazeina Polska Sp. z o.o. Legionowo 21
2663 AWT International (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 21
2664 Norma Investments Sp. z o.o. Warszawa 21
2665 Przed. Usług Laboratoryjnych i Geologicznych Petrogeo Sp. z o.o. Wołomin 21
2666 GRUPA OŻARÓW S.A. Warszawa 21
2667 Enea Wytwarzanie S.A. Świerże Górne 21
2668 Advanced PR Sp. z o.o. Warszawa 21
2669 Marfi Sp. z o.o. Warszawa 21
2670 BIOEKSPERT Sp. z o.o. Warszawa 21
2671 Sema Trade Textil Sp. z o.o. Opypy 21
2672 SYSTEMAIR S.A. Łazy 21
2673 Guardian Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
2674 CEMET S.A. Warszawa 21
2675 Interbiuro Sp. z o.o. Warszawa 21
2676 ZUD Complex Sp. z o.o. Warszawa 21
2677 JB Investments Sp. z o.o. Warszawa 21
2678 Jaden Sp. z o.o. Warszawa 21
2679 Cofely Services Sp. z o.o. Warszawa 21
2680 Eco - ABC Bis Sp. z o.o. Magdalenka 21
2681 Edo Med Sp. z o.o. Warszawa 21
2682 MEXEM Sp. z o.o. Warszawa 21
2683 VISION EXPRESS SP Sp. z o.o. Warszawa 21
2684 Weco - Travel Sp. z o.o. Warszawa 21
2685 Learning Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 21
2686 ARBURG POLSKA Sp. z o.o. Opacz 21
2687 ANNA HALCZAK - FLAIR Sp. z o.o. Warszawa 21
2688 Kautex Poland Sp. z o.o. Nowy Dwór 21
2689 BAOLI Sp. z o.o. Wólka Kosowska 21
2690 ELMET Sp. z o.o. Warszawa 21
2691 Bershka Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
2692 Procter And Gamble DS Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
2693 Technodiament Sp. z o.o. Warszawa 21
2694 SITI - POL Sp. z o.o. Milejowice 21
2695 Green Ex - Imp Sp. z o.o. Warszawa 21
2696 Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Pebis Sp. z o.o. Warszawa 21
2697 EMSUR POLSKA Sp. z o.o. Józefów 21
2698 RRC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 21
2699 AMP Logistyka Sp. z o.o. Warszawa 21
2700 DECATHLON Sp. z o.o. Warszawa 21
2701 Ogilvy & Mather Advertising Sp. z o.o. Warszawa 21
2702 Legg Mason Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 21
2703 Partnerspol Group Sp. z o.o. Warszawa 21
2704 VP-CO.LTD. Sp. z o.o. Wólka Kosowska 21
2705 Polska Special Steel Sp. z o.o. Grzymek 21
2706 Deutsche Lufthansa S.A. Oddział w Polsce Warszawa 21
2707 Trans - Cem S.J. Stara Niedziałka 21
2708 PW Mada Kosiec i Wspólnicy S.J. Warszawa 21
2709 SANBUD W.LESZCZUK I K.GŁUCHOWSKI SPÓŁKA JAWNA Siedlce 21
2710 E.On Edis Energia Sp. z o.o. Warszawa 21
2711 Mercury Energia Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. Komandytowa Warszawa 21
2712 Kejt Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gładysz Tadeusz Gładysz Krystyna sp. j. Radom 21
2713 Saturn Management Sp. z o.o. i Wspólnicy S-ka Komandytowa Warszawa 21
2714 Drowex Monika Zając Pawlak i Wspólnicy S.J. Radom 21
2715 Supermarket Panorama S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe  Radzymin 21
2716 SAR PW Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 21
2717 REGENERSIS (WARSAW) Sp. z o.o. Raszyn 21
2718 Duet S.J. Składy Fabryczne Nawozów Sztucznych Stara Błotnica 21
2719 Outbox Sp. z o.o. Warszawa 21
2720 Redix T. Kościesza i Wspólnicy S.J. Warszawa 21
2721 Gros S.J. Warszawa 21
2722 APLISENS S.A. Warszawa 20
2723 Topex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 20
2724 UNICOMP - WZA Sp. z o.o. Warszawa 20
2725 Eagleburgmann Poland Sp. z o.o. Warszawa 20
2726 PRC ARCHITEKCI Sp. z o.o. Warszawa 20
2727 Sad Sp. z o.o. Warszawa 20
2728 KAPEMA Sp. z o.o. PPU Warszawa 20
2729 ANDRA Sp. z o.o. Warszawa 20
2730 Stanton Chase International Sp. z o.o. Warszawa 20
2731 Initial Matadoor Sp. z o.o. Warszawa 20
2732 Interchemall Sp. z o.o. Zespół Młynów Jelonki Ostrów Mazowiecka 20
2733 RENAULT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 20
2734 Uyen Sp. z o.o. Wólka Kosowska 20
2735 KSB Pompy i Armatura Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 20
2736 Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o. Warszawa 20
2737 Maison Du Vin Sp. z o.o. Chotynia 20
2738 Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego Mazowieckie Mosty Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 20
2739 GILLETTE POLAND S.A. Warszawa 20
2740 L+O International Insurance - Broker Sp. z o.o. Radom 20
2741 KBC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 20
2742 Sport Grupa sp. z o.o. Warszawa 20
2743 Stalgast Sp. z o.o. Warszawa 20
2744 PPHU Specjał Sp. z o.o. Warszawa 20
2745 Nep Sp. z o.o. Warszawa 20
2746 COMPFORT MERIDIAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 20
2747 MUZA S.A. Warszawa 20
2748 Eksperci Nemu Sp. z o.o. Warszawa 20
2749 Spółdzielnia Pracy „Skala” Warszawa 20
2750 MARGOT MEDICAL Sp. z o.o. Warszawa 20
2751 Aptiv Solutions Sp. z o.o. Warszawa 20
2752 Sitel Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
2753 MK Art Sp. z o.o. Celestynów 20
2754 iParts Sp. z o.o. Warszawa 20
2755 Gea-Serwis Sp. z o.o. Stare Babice 20
2756 Transprojekt Warszawa Sp. z o.o. Biuro Projektowo - Badawcze Dróg i Mostów Warszawa 20
2757 INTRACO S.A. Warszawa 20
2758 Przeds. Przerobu Złomu Metali Segromet Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 20
2759 Frigo Holdings Sp. z o.o. Sochaczew 20
2760 HAL Sp. z o.o. Baniocha 20
2761 Komo S.J. Sękocin Nowy 20
2762 Future Centre Training Corporation Krawczyk I Lipczyński S.J. Warszawa 20
2763 Saba Consulting Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 20
2764 Polcasting Sp. z o.o. Warszawa 20
2765 Dark-Pol Dariusz Sopiński, Agnieszka Sopińska S.J. Józefów 20
2766 Dexion Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
2767 Sharp Elektronics Europe GmbH Sp. z o.o. Warszawa 20
2768 SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 20
2769 Silomix Sp. z o.o. Brwinów 20
2770 FUH TAS Marek, Grażyna, Angelika Frączkiewicz S.J. Żyrardów 20
2771 Conemi Sp. z o.o. Grójec 20
2772 Instytut Chemii Przemysłowej im. prof. Ignacego Mościckiego Warszawa 20
2773 Heliograf Sp. z o.o. Warszawa 20
2774 Wizbar Ludomir Wize i S-Ka Sp. j. Dawidy 20
2775 Wojnar, Gajek, Smołuch i Wspólnicy. Adwokaci. sp.p. Warszawa 20
2776 MAT 2003 Sp. z o.o. Warszawa 20
2777 Lubas Poliuretany S.J. - Wiesław Lubas, Lubomir Lubas, Mariusz Lubas. Wieczfnia Kościelna 20
2778 MacMillan Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
2779 Zakład Usług Torowo-Drogowych M. A. M. Góral S.J. Otwock 20
2780 Durasan S.A. Płońsk 19
2781 Cephalon Sp. z o.o. Warszawa 19
2782 OTICON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 19
2783 Sport & Freizeit Sp. z o.o. Warszawa 19
2784 Anek Sp. z o.o. Milanówek 19
2785 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Poldan Sp. z o.o. Gostynin 19
2786 Sanus Sp. z o.o. Garwolin 19
2787 Silesia Flavours Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
2788 Zakład Usług Technicznych Enegetyki Cieplnej ZUTEC Sp. z o.o. Radom 19
2789 PU Zieleń Sp. z o.o. Płock 19
2790 Hivo Sp. z o.o. Wólka Kosowska 19
2791 MPW MED Instruments Spółdzielnia Pracy Warszawa 19
2792 Simidula Sp. z o.o. Wólka Kosowska 19
2793 Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o. Warszawa 19
2794 GD Poland Investments Sp. z o.o. Wólka Kosowska 19
2795 Mera Bellows Sp. z o.o. Wiązowna 19
2796 BEJO ZADEN POLAND Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 19
2797 Greenex Sp. z o.o. Warszawa 19
2798 Belimo Siłowniki S.A. Warszawa 19
2799 ORLEN ASFALT Sp. z o.o. Płock 19
2800 Wk Invest Sp. z o.o. Warszawa 19
2801 Eco - Engineering Sp. z o.o. Szydłowiec 19
2802 POLMAN S.J. Michałowice 19
2803 CHESHAM SPECIALITY INGREDIENTS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 19
2804 Sales Service Sp. z o.o. Warszawa 19
2805 Helmar Sp. z o.o. Komorów 19
2806 Komfort Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
2807 Procesy Inwestycyjne Sp. z o.o. Warszawa 19
2808 PZ HTL S.A. Warszawa 19
2809 AXFLOW Sp. z o.o. Warszawa 19
2810 CANEXPOL Sp. z o.o. Komorowo 19
2811 SMYK Sp. z o.o. Warszawa 19
2812 SAWEX Sp. z o.o. Warszawa 19
2813 DG Agencja Techniczno - Handlowa Sp. z o.o. Siedlce 19
2814 Partners Sp. z o.o. Warszawa 19
2815 Pol - Petrol Sp. z o.o. Kotuń 19
2816 PG Audyt Sp. z o.o. Warszawa 19
2817 DOMINIUM S.A. Warszawa 19
2818 GARAŻOWA Sp. z o.o. Warszawa 19
2819 Firma Przykładowa / Sample Company Warszawa 19
2820 Fabryka Maszyn Luka Sp. z o.o. Warszawa 19
2821 Muzeum Pałac w Wilanowie Warszawa 19
2822 SIG Combibloc Sp. z o.o. Warszawa 19
2823 Interhome Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
2824 LEO BURNETT Sp. z o.o. Warszawa 19
2825 P.P.H.U. S.J. Art. Spożywcze, Mięso, Wędliny, Usługi Transportowe B.Kowalczyk, H.Szulim Nowe Lipiny 19
2826 Drukarnia Offset-Print Gaudziak sp.k. Michałowice 19
2827 Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk Warszawa 19
2828 BAGS Sadoch & Gąsior S.J. Dobre 19
2829 Marka Sokołów Service Sp. z o.o. Sp.k. Sokołów Podlaski 19
2830 Synthes Sp. z o.o. Warszawa 19
2831 Sollers Consulting Sp. z o.o. Warszawa 19
2832 Knorr-Bremse Polska SFN Sp. z o.o. Warszawa 19
2833 Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
2834 Kenbit Koenig i Wspólnicy S.J. Warszawa 19
2835 AKZO Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
2836 Grill - Impex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sieluń 19
2837 Anda S.J. PPHU Michałowice 19
2838 Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss Sp. z o.o. Warszawa 18
2839 FPG Sp. z o.o. Warszawa 18
2840 STUDIO SARA Sp. z o.o. Warszawa 18
2841 Victoria Chemicals Sp. z o.o. Warszawa 18
2842 International Masters Publishers Sp. z o.o. Warszawa 18
2843 GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE Sp. z o.o. Warszawa 18
2844 AKB Sp. z o.o. Warszawa 18
2845 Perun S.A. Warszawa 18
2846 SAMAR Sp. z o.o. Warszawa 18
2847 Spółka Lekarska Zamłynie Sp. z o.o. Radom 18
2848 Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Przasnysz 18
2849 Celiński, Reczek i Tymiński S.J. Warszawa 18
2850 Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o. Piaseczno 18
2851 Kormal Sp. z o.o. PPHiU Warszawa 18
2852 Elhurt Sp. z o.o. Warszawa 18
2853 Akzo Nobel Chemicals Representation and Services Sp. z o.o. Warszawa 18
2854 SVPL Group Sp. z o.o. Wólka Kosowska 18
2855 Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
2856 Stalmax S.J. Gostynin 18
2857 Poldrink Sp. z o.o. Warszawa 18
2858 HENKEL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 18
2859 Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. Warszawa 18
2860 MSZCZONOWSKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 18
2861 Normark Polska Sp. z o.o. Łomianki 18
2862 Edesa Horeca Sp. z o.o. Palmiry 18
2863 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorska - Własnościowa Jubilatka Maków Mazowiecki 18
2864 PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Warszawa 18
2865 SoftProdukt Sp. z o.o. Warszawa 18
2866 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa S.K. Warszawa 18
2867 Lamar Sp. z o.o. Warszawa 18
2868 Przedsiębiorstwo Badań Geofizycznych Sp. z o.o. Warszawa 18
2869 Energy Investors Sp. z o.o. Warszawa 18
2870 STB Sp. z o.o. Radom 18
2871 Capital Plus Sp. z o.o. Warszawa 18
2872 Semikron Sp. z o.o. Warszawa 18
2873 Peter Nielsen & Partners Law Office Sp.Komandytowa Warszawa 18
2874 Nexbud Sp. z o.o. Warszawa 18
2875 UL International Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy 18
2876 KOMSTER Sp. z o.o. Warszawa 18
2877 Ammann Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
2878 Awas Systemy Sp. z o.o. Warszawa 18
2879 White & Case P.Pietkiewicz, M.Studniarek i Wspólnicy-Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 18
2880 PAPILART Sp. z o.o. Warszawa 18
2881 C.T. Service Sp. z o.o. Piaseczno 18
2882 RONDO Sp. z o.o. Warszawa 18
2883 BUSINESS ARCHIV Sp. z o.o. Warszawa 18
2884 L&S Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
2885 PHU Uni - Trade Export - Import S.J. Płock 18
2886 Transduna Sp. z o.o. Warszawa 18
2887 Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych Warszawa 18
2888 Lechpol Logistics Marcin Leszek Spółka Komandytowa Miętne 18
2889 Firma Piekarz U.Z. Piekarz Sp. J. Warszawa 18
2890 Skalski i Grzybowski S.J. Warszawa 18
2891 Reliasoft Corporation Poland Sp. z o.o. Warszawa 18
2892 CITRIX SYSTEMS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 18
2893 Klimek i Kluś Andrzej Klimek i Wspólnicy sp. j. Lesznowola 18
2894 Delta Service Stanisław Echilczuk, Iwona Kuziuk, Robert Wargenau S.J. Zielonka 18
2895 INVERTIM Sp. z o.o. Karczew 17
2896 A.B. Berren - Handlowy Sp. z o.o. Michałowice 17
2897 Polskie Linie Telefoniczne Sp. z o.o. Warszawa 17
2898 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2899 Ortocentrum Sp. z o.o. Warszawa 17
2900 Tundra Advisory Sp. z o.o. Warszawa 17
2901 Portico Project Management Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. Komandytowa Warszawa 17
2902 IPO Doradztwo Strategiczne S.A. Warszawa 17
2903 Elektro - Dor Sp. z o.o. Warszawa 17
2904 GS Samopomoc Chłopska w Ożarowie Mazowieckim Duchnice 17
2905 Domex 2 S.J. PPHU Pomiechówek 17
2906 Pedrotti Europe Sp. z o.o. Warszawa 17
2907 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Sierpc 17
2908 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Radzyminie Radzymin 17
2909 Delgross Sp. z o.o. Warszawa 17
2910 Libra Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2911 CD S.A. Warszawa 17
2912 TUV Rheinland Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2913 Advantech Poland Sp. z o.o. Warszawa 17
2914 Dachmur S.J. Jabłonna 17
2915 Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 17
2916 Pearson Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 17
2917 Austria Card Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2918 Polfrut sp. z o.o. Łęczeszyce 17
2919 Tabelaofert.pl sp. z o.o. Warszawa 17
2920 MCX Serwis Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Warszawa 17
2921 Valmark Sp. z o.o. Warszawa 17
2922 Work Active Sp. z o.o. Łomianki 17
2923 Wojskowa Agencja Mieszkaniowa Warszawa 17
2924 Meat Team Poland Sp. z o.o. Warszawa 17
2925 AXELLUS Sp. z o.o. Warszawa 17
2926 IQFM Sp. z o.o. Warszawa 17
2927 P And V Sp. z o.o. Warszawa 17
2928 PHU Mańk Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 17
2929 FREYSSINET POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 17
2930 W Estate Sp. z o.o. Warszawa 17
2931 Alitalia - Compagnia Aerea Italiana S.P.A. S.A. Oddział w Polsce Warszawa 17
2932 ALBO Sp. z o.o. Radom 17
2933 FIEGE Sp. z o.o. Mszczonów 17
2934 Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. Warszawa 17
2935 H.A.Y. Sp. z o.o. Wólka Kosowska 17
2936 FCB 6 Sp. z o.o. Warszawa 17
2937 THALGO POLAND Sp. z o.o. Michałowice 17
2938 Przedsiębiorstwo Melgos Sp. z o.o. Gostynin 17
2939 Metaltrade Sp. z o.o. Warszawa 17
2940 TECH - ROL Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 17
2941 PREMA S.A. Warszawa 17
2942 Rurex Sp. z o.o.  Opacz 17
2943 Young & Rubicam Poland Sp. z o.o. Warszawa 17
2944 J.K.R. Gromadka, Rzewuski Sp. J. Izabelin 17
2945 Instytut Archeologii i Etnologii PAN Warszawa 17
2946 Rekord Nieruchomości Sp. z o.o. I Spółka S.K. Warszawa 17
2947 Zakłady Kompozytów Sp. z o.o. Czosnów 17
2948 P.P.H.U. BOMET Węgrów 17
2949 Stada Poland Sp. z o.o. Piaseczno 17
2950 Firma Lechpol Zbigniew Leszek Garwolin 17
2951 PW MS - Ortis Produkt S.J. Łomianki 17
2952 PPHU Rolbud S.J. Ciechanów 17
2953 Tuzz - Bracia Zając i Spółka S.J. Wołomin 17
2954 Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o. Warszawa 17
2955 OMRON ELECTRONICS Sp. z o.o. Warszawa 17
2956 Optimum Mark Sp. z o.o. Warszawa 17
2957 Dubiński, Fabrycki, Jeleński i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa Warszawa 17
2958 Z.P.M. JBB Imp. - Eksp. Józef Bałdyga Łyse 17
2959 Ruta S.J. Mińsk Mazowiecki 17
2960 Immofinanz Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2961 Sienkiewicz Mat - Bud Sp. z o.o. Warszawa 16
2962 ELTEL NETWORKS TELECOM Sp. z o.o. Warszawa 16
2963 FMG INTERNATIONAL S.A. Warszawa 16
2964 Chemix Sp. z o.o. Siedlce 16
2965 Touch & Try Sp. z o.o. Warszawa 16
2966 Tivien Sp. z o.o. Warszawa 16
2967 Elewarr Sp. z o.o. Warszawa 16
2968 Medicofarma S.A. Warszawa 16
2969 Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o. Warszawa 16
2970 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. gen. J. Sowińskiego Warszawa 16
2971 RUSSEL REYNOLDS ASSOCIATES Sp. z o.o. Warszawa 16
2972 V.VINIFERA Sp. z o.o. Warszawa 16
2973 Hydreko Sp. z o.o. Warszawa 16
2974 Skład Materiałów Budowlanych Replin S.J. Mińsk Mazowiecki 16
2975 B&M Clothing Comany Sp. z o.o. Radom 16
2976 OPCO Sp. z o.o. Warszawa 16
2977 DEA Sp. z o.o. Warszawa 16
2978 Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
2979 Fenix - Metal - BHZ Sp. z o.o. Warszawa 16
2980 Zakład Usług Ciepłowniczych Termix Sp. z o.o. Radom 16
2981 Koger Sp. z o.o. Żelechów 16
2982 Scapaflow Consulting Sp. z o.o. Warszawa 16
2983 SOLVAY CHEMIA Sp. z o.o. Warszawa 16
2984 Databroker S.A. Warszawa 16
2985 Copernicus Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 16
2986 Financial Markets Center Management Sp. z o.o. Warszawa 16
2987 Trans-Truck Sp. z o.o. Płock 16
2988 ABE IPS Sp. z o.o. Warszawa 16
2989 Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o. Piaseczno 16
2990 MARVIPOL S.A. Warszawa 16
2991 MLP TYCHY Sp. z o.o. Pruszków 16
2992 INTERSYS Sp. z o.o. Warszawa 16
2993 CANDELUX Sp. z o.o. Warszawa 16
2994 Grist 99 sp. z o.o. Latchorzew 16
2995 PHU IMS-GRIFFIN Sp. z o.o. Warszawa 16
2996 A.P.N. PROMISE S.A. Warszawa 16
2997 Snow & Surf Sp. z o.o. Warszawa 16
2998 Wektor Sp. z o.o. Warszawa 16
2999 Metro Properties Sp. z o.o. Warszawa 16
3000 Grasp - Drukarnia Sp. z o.o. Warszawa 16
3001 People 71 Sp. z o.o. Warszawa 16
3002 AMBRA S.A. Warszawa 16
3003 Erkar - Opakowania Sp. z o.o. Grójec 16
3004 Optus Sp. z o.o. Warszawa 16
3005 GCE Sp. z o.o. Warszawa 16
3006 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kozienicach Kozienice 16
3007 Gavdi Polska S.A. Warszawa 16
3008 Mfo S.A. Sochaczew 16
3009 Optex Security Sp. z o.o. Warszawa 16
3010 Transport Krajowy, Międzynarodowy, Spedycja S.J. Giżyce 16
3011 LAKMEX Sp. z o.o. Zakręt 16
3012 MORSPOL S.A. Chłodnie Warszawskie Warszawa 16
3013 TECH DATA Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
3014 Polrus Trans Sp. z o.o. Warszawa 16
3015 F.H.U. Bona S.J. Pilawa 16
3016 EMC Computer Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
3017 Gold - Pol Jastrzębscy S.J. Warszawa 16
3018 Sensient Food Colors Poland Sp. z o.o. Warszawa 16
3019 TOPAZ PHU Sokołów Podlaski 16
3020 Polska Korporacja Wydawców I Dystrybutorów Dudkiewicz I S-Ka S.J. Warszawa 16
3021 Eco Transped Mariusz Nierychlewski Strzegowo 16
3022 Schunk Intec Sp. z o.o. Piaseczno 16
3023 Planta Sp. z o.o. Warszawa 15
3024 Austrian Airlines S.A. Oddział w Polsce Warszawa 15
3025 Norflower Sp. z o.o. Ruszkowice 15
3026 POL-ASEKUR Sp. z o.o. Wyszków 15
3027 DSV AIR & SEA Sp. z o.o. Pruszków 15
3028 Llusar Sp. z o.o. Warszawa 15
3029 Oskroba Sp. z o.o. Zakłady Piekarskie Celestynów 15
3030 Vendi Servis Sp. z o.o. Warszawa 15
3031 Zamek Oki Doki Sp. z o.o. Warszawa 15
3032 Ziarnex 93 - Hanna Trawińska i Spółka S.J. Warszawa 15
3033 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agromex Sp. z o.o. Skrót: P.w. Agromex Sp. Z O.o. Zalesie 15
3034 Kliniki Allenort Sp. z o.o. Warszawa 15
3035 Office Park Sp. z o.o. Warszawa 15
3036 SCHENKER Sp. z o.o. Warszawa 15
3037 Pol - Sver Sp. z o.o. Warszawa 15
3038 Twins Sp. z o.o. Warszawa 15
3039 Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o.o. Konstancin 15
3040 G.D. II Polska Sp. z o.o. Wólka Kosowska 15
3041 Akme Archive Sp. z o.o. Warszawa 15
3042 MEDIA TV PLUS Sp. z o.o. Warszawa 15
3043 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Skarpa Warszawa 15
3044 JLP Sp. z o.o. Warszawa 15
3045 Polska Federacja Hodowców Bydła I Producentów Mleka Warszawa 15
3046 Maszyny Pralnicze Sp. z o.o. Warszawa 15
3047 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 15
3048 CEG - TOR S.J. Ciemne 15
3049 FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 15
3050 Eni Sp. z o.o. PPUH Warszawa 15
3051 Central European Consulting Sp. z o.o. Warszawa 15
3052 Szydłowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Szydłowiec 15
3053 Urząd Dozoru Technicznego Warszawa 15
3054 Excal Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
3055 ASAJ Sp. z o.o. Siedlce 15
3056 Infosystems S.A. Warszawa 15
3057 SIRTEL Sp. z o.o. Warszawa 15
3058 ALD Automotive Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
3059 FORTBUD Sp. z o.o. Płock 15
3060 Makhteshim Agan Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
3061 ENERGETYKA Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkanowa Warszawa 15
3062 DSV ROAD Sp. z o.o. Ołtarzew 15
3063 Ira - Inteligentne Rozwiązania Automatyki Sp. z o.o. Borzęcin Duży 15
3064 CT Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
3065 MARSH Sp. z o.o. Warszawa 15
3066 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Nasielsk 15
3067 TOI TOI Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
3068 Sun & Fun Holidays Sp. z o.o. Warszawa 15
3069 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Grochy-Krupy 15
3070 Invent On Sp. z o.o. Warszawa 15
3071 AALBORG PORTLAND POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 15
3072 Autodesk Sp. z o.o. Warszawa 15
3073 Polfit Sp. z o.o. Wojcieszyn 15
3074 Chiny Fei Long Sp. z o.o. Wólka Kosowska 15
3075 Zbigniew Pleskot Bogdan Fijałkowski S.J. Warszawa 15
3076 Fratellon Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
3077 Reo Croma Sp. z o.o. Warszawa 15
3078 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kruszywo J.Krajewski, A.Sękowski, J.Zawadzki - Sp. J. Pruszków 15
3079 Oliva Invest S.J. Płock 15
3080 Tower - Service Sp. z o.o. Warszawa 15
3081 Transhurt Wodzyński i Spółka S.J. Sochaczew 15
3082 Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. Warszawa 15
3083 Adro Kolanek S.J. Warszawa 15
3084 Feltrans Felczak S.J. Sochaczew 15
3085 San - Kow S.J. Hurt - Detal Artykuły Hydrauliczne Żelechów 15
3086 Maciej I Tadeusz Popielawscy Pimet S.J. Piastów 15
3087 STO ISPO Sp. z o.o. Warszawa 15
3088 Bristol - Myers Squibb Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
3089 IMS Informatiom Medical Statistics Poland Ltd Sp. z o.o. Warszawa 15
3090 PPUH MARBET Marek Otko Lipsko 15
3091 MICROSOFT Sp. z o.o. Warszawa 15
3092 Arrow Electronics Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
3093 Apteka Centrum L.Choma, M.Choma S.J. Sokołów Podlaski 15
3094 Moda Na Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa 14
3095 Hurtownia Materiałów Budowlanych i Sanitarnych ALFA Sp. z o.o. Siedlce 14
3096 PETROTEL Sp. z o.o. Płock 14
3097 Petro - Naft Sp. z o.o. Płońsk 14
3098 Instytut Studiów Energetycznych Sp. z o.o. Warszawa 14
3099 Kwazar Corporation Sp. z o.o. Budy-Grzybek 14
3100 ETI - POLAM Sp. z o.o. Pułtusk 14
3101 Estudio Lamela Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
3102 Spółdzielnia Pracy Orion Warszawa 14
3103 Dav - Import E. Kopeć Spółka Komandytowa Warszawa 14
3104 Asus Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
3105 Agencja Handlowo Usługowa Tarjo Sp. z o.o. Warszawa 14
3106 Centrum Diagnostyki Medycznej Multi - Med H.B. i Ska - S.J. Warszawa 14
3107 NCK Grupa Sp. z o.o. Warszawa 14
3108 Target Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
3109 PHU Trio Lipniacki i Wspólnicy S.J. Siedlce 14
3110 PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn Siedlce 14
3111 Astek Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
3112 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego w Wołominie Wołomin 14
3113 JANEX INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 14
3114 Kaja Bieńkowska Bieńkowski S.J. Łomianki 14
3115 SCANIA POLSKA S.A. Stara Wieś 14
3116 Energia-Eco Cisowo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 14
3117 Vivenge Produkcja 2 Sp. z o.o. Siedlce 14
3118 Eurotronic Sp. z o.o. Warszawa 14
3119 ORLEN GAZ Sp. z o.o. Płock 14
3120 Megam Sp. z o.o. Warszawa 14
3121 Carfi Polska Sp. z o.o. Siedlce 14
3122 M.B.MARKET LTD. Sp. z o.o. Baniocha 14
3123 Tellabs Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
3124 Pawlex Sp. z o.o. PPH Warszawa 14
3125 Castillo Trans Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
3126 Art Design Sp. z o.o. Warszawa 14
3127 Stado Ogierów w Łącku Sp. z o.o. Łąck 14
3128 Drewup Sp. z o.o. Pionki 14
3129 Banfi Sp. z o.o. Warszawa 14
3130 EPC S.A. Warszawa 14
3131 Przeds. Budowlane Pabich Sp. z o.o. Ostrołęka 14
3132 Delix Sp. z o.o. Warszawa 14
3133 Topsil Sp. z o.o. S.K. Żabia Wola 14
3134 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 14
3135 Hoang Tuan Sp. z o.o. Wólka Kosowska 14
3136 Jas - Pol Sp. z o.o. Ząbki 14
3137 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Warszawa 14
3138 Sunrise Import and Export Corporation Sp. z o.o. Warszawa 14
3139 Makler Market Sp. z o.o. Warszawa 14
3140 STALFA Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 14
3141 Quick Sp. z o.o. Dzięcioły 14
3142 ALSTOR T. Szukała i Wspólnicy S.J. Warszawa 14
3143 Herz Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
3144 FPHU Grako S.J. Gąbin 14
3145 Candellux Lighting Sp. z o.o. Wołomin 14
3146 Michał Śledzik VP Invest Development S.K. Warszawa 14
3147 MAZI S.J. Latowicz 14
3148 PPUH Krawarkon Sp. z o.o. Warszawa 14
3149 Apteka-Mgr B.Pułczyńska i Spółka sp. j. Warszawa 14
3150 Rawica S.J. Odlewnia Żeliwa  Rawica-Kolonia 14
3151 Digel Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
3152 Videojet Technologies Sp. z o.o. Warszawa 14
3153 Dawidczyk Stanisław I Krzysztof Dawidczyk S.J. Kolonia Mrokowska 14
3154 Instytut Geodezji i Kartografii Warszawa 14
3155 ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki Warszawa 14
3156 Cazet Kampinos Zakład Chmii Budowlanej S.J. Łazy 14
3157 M. Skrzypiec i Z. Szpilka Param Sp. J. Warszawa 14
3158 ENERGIZER GROUP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 14
3159 MARTEX Sp. z o.o. Warszawa 14
3160 Agro-Max Waldemar Leszczyński I Paweł Woźniak S.J. Orońsko 14
3161 Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Warszawa 14
3162 Konsorcjum ATS S. Sumiński, M. Nosek, S. Wietrzyński S.J. Radom 14
3163 BMTI Sp. z o.o. Pruszków 14
3164 Optimum - Tymiński i S-ka S.J. Warszawa 14
3165 Delta Optical G. Matosek H. Matosek S.J. Nowe Osiny 14
3166 Mag Instal Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
3167 Computer Group Pakt S.J. Warszawa 14
3168 Immopartners Management Sp. z o.o. Warszawa 14
3169 Instel Sp. z o.o. Warszawa 14
3170 TEKNOS Sp. z o.o. Warszawa 14
3171 Invest Decor Sp. z o.o. Warszawa 13
3172 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Jawczyce Warszawa 13
3173 SEALED AIR POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 13
3174 Polski Związek Łowiecki Warszawa 13
3175 Vimex S.A. Piaseczno 13
3176 Piekarnia Jizis S.J. Warszawa 13
3177 FESTO Sp. z o.o. Raszyn 13
3178 SPRINTAIR S.A. Warszawa 13
3179 Human Office Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3180 Macrologic S.A. Warszawa 13
3181 Hotel G.E. Towarowa Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 13
3182 Techniart Sp. z o.o. Żabia Wola 13
3183 Med-Expert Sp. z o.o. Warszawa 13
3184 T-Groupe Sp. z o.o. Stefanowo 13
3185 Tree Polska Sp. z o.o. Głosków 13
3186 Inwestel Sp. z o.o. Warszawa 13
3187 Euro - Team Master Sp. z o.o. Warszawa 13
3188 Zheng Xiang Sp. z o.o. Wólka Kosowska 13
3189 TPA Instytut Badań Technicznych Sp. z o.o. Pruszków 13
3190 Polskie Sieci Nadawcze Sp. z o.o. Warszawa 13
3191 WARCEL Warszawskie Centrum Celne Sp. z o.o. Warszawa 13
3192 Sony Computer Entertainment Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3193 Agmet Sp. z o.o.Spółka Komandytowa Warszawa 13
3194 Gaz Tank Sp. z o.o. Milanówek 13
3195 Telcoline Sp. z o.o. Warszawa 13
3196 Docu - System Sp. z o.o. Warszawa 13
3197 VAKO Sp. z o.o. Warszawa 13
3198 ONVEST POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 13
3199 Torpak Krzysztof Baran Spółka Komandytowa Reguły 13
3200 Max K.L. Sp. z o.o. PPH Radom 13
3201 Sels Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 13
3202 Agrosimex Sp. z o.o. Błędów 13
3203 Mierzejewski Kasprzycki Czaplicki - Architekci Sp. z o.o. Warszawa 13
3204 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. Warszawa 13
3205 CENTRUM KLIMA S.A. Wieruchów 13
3206 PPG Sp. z o.o. Warszawa 13
3207 S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o. Warszawa 13
3208 Pol-Dróg Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 13
3209 TEVA Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3210 SCS Aster - Med Sp. z o.o. Warszawa 13
3211 SECO TOOLS (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 13
3212 JOLLY MED. Sp. z o.o. Warszawa 13
3213 ADH - Soft Sp. z o.o. Warszawa 13
3214 ZPH Plonex Sp. z o.o. Warszawa 13
3215 Inter Decor Pro Sp. z o.o. Warszawa 13
3216 MERKUR 09 Sp. z o.o. Warszawa 13
3217 Gardocki S.A. Warszawa 13
3218 Atlantis Construction Sp. z o.o. Warszawa 13
3219 LEVEL Sp. z o.o. Przeds. Geodezyjno-Projektowe Siedlce 13
3220 MAX - MEAT Sp. z o.o. Wołomin 13
3221 Dom Kredytowy Notus S.A. Warszawa 13
3222 Konsorcjum Stali S.A. Warszawa 13
3223 Graffiti Film Sp. z o.o. Warszawa 13
3224 STI STUDIO FILMOWE Sp. z o.o. Warszawa 13
3225 Lixpol Sp. z o.o. Wólka Kosowska 13
3226 Trinity Corporate Services Sp. z o.o. Warszawa 13
3227 Idea MM Sp. z o.o. Warszawa 13
3228 Grupa Doradcza Sienna Sp. z o.o. Warszawa 13
3229 Drugstore Investment Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3230 UPS Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3231 Instytut Chemii i Techniki Jądrowej Warszawa 13
3232 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej RM-MEDITRANS Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Siedlcach Siedlce 13
3233 Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
3234 5th Property Trading Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
3235 Sabic Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
3236 Provitus S.J. Radzymin 13
3237 Janpol S.J. PUH Garwolin 13
3238 LEGO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 13
3239 Ejko Ewa Kolczyńska, Jerzy Kolczyński, Paweł Kolczyński Sp. J. Błonie 13
3240 Cermax S.J. Radom 13
3241 EL - SAM B. Szlachetka, J. Zalewski S.J. Ostrołęka 13
3242 Polnix S.J. Warszawa 13
3243 Aston Chemicals Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 13
3244 Zakład Przetwórczy Rolno-Spożywczy, Ubojnia Drobiu Andrzej Merchel, Marek Kujawski S.J. Uniszki-Cegielnia 13
3245 Wojskowy Instytut Chemii I Radiometrii Warszawa 13
3246 Grosik S.J. PHU Białobrzegi 13
3247 Grandes Kochonos Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 13
3248 Korzan - Sobieraj Kłapkowski Kancelaria Adwokatów I Radców Prawnych Spółka Komandytowa Warszawa 13
3249 Autopol-Michalski Motors S.J. Płońsk 13
3250 Agencja Reklamowa Dum Dum Sp. z o.o. Warszawa 13
3251 Pfisterer Sp. z o.o. Piotrówek 13
3252 Zakład Przemysłu Betonowego i Silikatowego Wibbet Sp. z o.o. Warszawa 12
3253 ELEKTRO A-Z Sp. z o.o. Warszawa 12
3254 Conscious Food Generation Sp. z o.o. Warszawa 12
3255 Zakłady Mięsne OLEWNIK-BIS Sp. z o.o. Drobin 12
3256 Certus Technologie Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 12
3257 ISCM Sp. z o.o. Warszawa 12
3258 Alfa S.J. Płock 12
3259 British Airways Publiczna S.A. Warszawa 12
3260 SKY.XS AIRCARGO SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 12
3261 Dotcom Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 12
3262 Program Sp. z o.o. Warszawa 12
3263 ROLSERWIS S.A. PHP Płock 12
3264 Spółdzielnia Mieszkaniowa ARBUZOWA Warszawa 12
3265 Tubajfor Sp. z o.o. Warszawa 12
3266 Gocław - Lotnisko Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 12
3267 Accenture Services Sp. z o.o. Warszawa 12
3268 Florada Sp. z o.o. Zielonka 12
3269 International Plastik Polska Sp. z o.o. Dębe Wielkie 12
3270 Spółdzielnia Mieszkaniowa Podlasianka W Węgrowie Węgrów 12
3271 Primo Sp. z o.o. Otwock 12
3272 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Spółdzielni Mleczarskich LACPOL Sp. z o.o. Warszawa 12
3273 E3 Technology Sp. z o.o. Warszawa 12
3274 CT-Card Sp. z o.o. Warszawa 12
3275 Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o. Radom 12
3276 Capital Development Sp. z o.o. Warszawa 12
3277 U2 MEDIA Sp. z o.o. Warszawa 12
3278 Pawtrans Holding Sp. z o.o. Warszawa 12
3279 ŁUCZ - BUD Sp. z o.o. PHUB Radom 12
3280 Sawex FH Sp. z o.o. Radom 12
3281 APS Glass & Bar Supply Sp. z o.o. Warszawa 12
3282 ATP Sp. z o.o. Warszawa 12
3283 DOWBUD - C Sp. z o.o. Warszawa 12
3284 Shalom Travel Service Sp. z o.o. Warszawa 12
3285 ROLGAT Sp. z o.o. Piaseczno 12
3286 Inpharm Sp. z o.o. Warszawa 12
3287 Business Travel Club Sp. z o.o. Warszawa 12
3288 SMJ Sport Sp. z o.o. Warszawa 12
3289 OSEC Sp. z o.o. Warszawa 12
3290 Technet Sp. z o.o. Radom 12
3291 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 12
3292 LOGOSTOUR Sp. z o.o. Biuro Turystyki Związku Nauczycielstwa Polskiego Warszawa 12
3293 DHL Express (Poland) sp. z o.o. Warszawa 12
3294 EBRO TRADE Sp. z o.o. Warszawa 12
3295 AVIQ Sp. z o.o. Piaseczno 12
3296 Perspektywy Press Sp. z o.o. Warszawa 12
3297 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Natolin Warszawa 12
3298 ZIELEŃ MIEJSKA Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Pruszków 12
3299 Niezależny Operator Międzystrefowy Sp. z o.o. Warszawa 12
3300 MLEKO Sp. z o.o. Lipsko 12
3301 Soderhamn Eriksson Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
3302 Sandoz Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
3303 BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12
3304 Alfa - Druk FPH Sp. z o.o. Sierpc 12
3305 BPG Polska Audyt Sp. z o.o. Warszawa 12
3306 Dromet-S., W., H. Drązikowscy sp. j. Chylice-Kolonia 12
3307 Hurtownia FAREX Marek Gorczyca Węgrów 12
3308 Anika-Trans - Krzysztof Strzała, Anna Strzała - S.J. Sokołów Podlaski 12
3309 Ter - Pol - Jaros S.J. Grójec 12
3310 Hydro Centrum D.K. Koperscy, A. Mastalerz S.J. Mińsk Mazowiecki 12
3311 Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.wiczyński sp. j. Grójec 12
3312 Nivette Sp. z o.o. Centrum Samochodowe Warszawa 12
3313 Agapit Dystrybucja Agnieszka Dyjak, Piotr Dyjak sp. j. Zakręt 12
3314 APM Hurtownia Wyrobów Metalowych S.J. Radom 12
3315 Awima S.J. Józefów 12
3316 BERGERAT MONNOYEUR Sp. z o.o. Łomianki 12
3317 Max - Stal S.J. Pionki 12
3318 MEM Metro Group Energy Production & Management Sp. z o.o. Warszawa 12
3319 F.H.U. Grażyna S.J. Kałuszyn 12
3320 Linek-Eko Sp. z o.o. sp.k. Cybulice Małe 12
3321 PHUP K.W.S. Żabczyńscy S.J. Łaskarzew 12
3322 Pride And Glory Huge Idea Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 12
3323 Linetech Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 12
3324 Intervet Sp. z o.o. Warszawa 11
3325 South Wine Sp. z o.o. Warszawa 11
3326 Skarbiec Asset Management Holding S.A. Warszawa 11
3327 FORMA Sp. z o.o. Warszawa 11
3328 SPOŁEM PSS Radom 11
3329 CER Motor Sp. z o.o. Warszawa 11
3330 3M POLAND Sp. z o.o. Kajetany 11
3331 Lowell International Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
3332 DAREL Ltd Sp. z o.o. Warszawa 11
3333 Air China Limited S.A. Oddział w Polsce Warszawa 11
3334 Seen Distribution Sp. z o.o. Warszawa 11
3335 RSQ Management Sp. z o.o. Warszawa 11
3336 Ekopress Sp. z o.o. Warszawa 11
3337 Sanprod Sp. z o.o. Ostrołęka 11
3338 GWARANT Sp. z o.o. Warszawa 11
3339 Goodday Sp. z o.o. Wólka Kosowska 11
3340 Yinhe Sp. z o.o. Wólka Kosowska 11
3341 Retermozanex Holding Sp. z o.o. Warszawa 11
3342 Grupa AT Sp. z o.o. Warszawa 11
3343 Gigaset Communications Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
3344 FHU Globe Sp. z o.o. Piaseczno 11
3345 SPOŁEM PSS w Wyszkowie Wyszków 11
3346 Kompol Sp. z o.o. Kozerki 11
3347 Korporacja Radex S.A. Warszawa 11
3348 Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 11
3349 Energotechnika Sp. z o.o. Warszawa 11
3350 Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. Piaseczno 11
3351 Spółdzielnia Mleczarska MAZOWSZE Chorzele 11
3352 McDonald's Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
3353 EKO - HETMAN Sp. z o.o. Nadarzyn 11
3354 Stek - Pol Sp. z o.o. Mleczków 11
3355 Eurowkręt K.M.Piasta i Wspólnicy Sp. J. Radom 11
3356 C4PL Sp. z o.o. Marki 11
3357 FPP Consulting Sp. z o.o. Warszawa 11
3358 Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o. Warszawa 11
3359 IMPEXMETAL S.A. Warszawa 11
3360 Budokrusz-Serwis Sp. z o.o. Chrzanów Duży 11
3361 Aviva Investors Poland S.A. Warszawa 11
3362 MCF Accounting Services Sp. z o.o. Warszawa 11
3363 Roleks Sp. z o.o. Siedlce 11
3364 Mak Dom Sp. z o.o. Piaseczno 11
3365 M. I R.Prasek S.J. Radom 11
3366 A&D Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
3367 Semmelrock Stein + Design Sp. z o.o. Kołbiel 11
3368 Polfrost - Internationale Spedition Sp. z o.o. Warszawa 11
3369 SAS Sp. z o.o. Warszawa 11
3370 AGRAPLAST Sp. z o.o. Warszawa 11
3371 Stanmar Sp. z o.o. PPH Radom 11
3372 Siniat Sp. z o.o. Warszawa 11
3373 Vina Foods Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
3374 BDN Sp. z o.o. S-ka Komandytowa Warszawa 11
3375 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zwycięzców Warszawa 11
3376 Ambipol Sp. z o.o. Warszawa 11
3377 Zibi S.A. Warszawa 11
3378 Przetwórnia Owoców i Warzyw S.A. Warka 11
3379 Arso - Polański Sp. z o.o. Baniocha 11
3380 Sodexo Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
3381 Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa 11
3382 Firma Latek Zdzisław Latek i Wspólnicy S.J. Czyste 11
3383 WISAT Sp. z o.o. Warszawa 11
3384 Nobel Biocare Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
3385 COOLEX S.J. Warszawa 11
3386 HALTON Sp. z o.o. Warszawa 11
3387 VF POLSKA DISTRIBUTION Sp. z o.o. Warszawa 11
3388 Piekarnia Żytnia S.J. Wyszków 11
3389 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elektro-Plast Tadeusz Czachorowski Nasielsk 11
3390 Remondis Drobin Komunalna Sp. z o.o. Drobin 11
3391 Gen-Sys Sp. z o.o. Warszawa 11
3392 Hotel Muranowska Sp. z o.o. Warszawa 11
3393 Amaris Technologies Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 11
3394 Ziehl - Abegg Polska Sp. z o.o. Macierzysz 11
3395 Dragon Serwis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Pruszków 11
3396 Guliwer S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe  Pułtusk 11
3397 Portfolio Real Estate 12 Sp. z o.o. Warszawa 11
3398 KROKUS PE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
3399 LINEGAL CHEMICALS Sp. z o.o. Warszawa 11
3400 Akpud Sp. J. Ireneusz Antczak, Marcin Królak i Wspólnicy Stojadła 11
3401 NOWOGRODZKA Sp. z o.o. Warszawa 10
3402 Jazal Sp. z o.o. Dąbrówka 10
3403 Rolno - Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Radom 10
3404 JAK Sp. z o.o. Warszawa 10
3405 VBH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10
3406 LAMINA S.A. Zakłady Elektronowe Piaseczno 10
3407 ANDA - DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. Warszawa 10
3408 Zalco Sp. z o.o. Warszawa 10
3409 Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Powiśle Warszawa 10
3410 Metkol Pruszyński Sp. z o.o. Michałowice 10
3411 Aspartner Sp. z o.o. Michałowice 10
3412 PEC SERWIS Sp. z o.o. Siedlce 10
3413 Kompas Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
3414 Piekarnia Bielany Sp. z o.o. Bielany-Wąsy 10
3415 Artrama Sp. z o.o. Warszawa 10
3416 CASINO Sp. z o.o. Warszawa 10
3417 Marbo B i G Sowa S.J. Skaryszew 10
3418 BISK S.A. Łubna 10
3419 ALPLA NDM Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 10
3420 Berling S.A. Warszawa 10
3421 Spółdzielnia Mieszkaniowa Włodarzewska II Warszawa 10
3422 BIS IZOMAR Sp. z o.o. Warszawa 10
3423 Al - Samer Sp. z o.o. Warszawa 10
3424 Spółdzielnia Mieszkaniowa Oś Saska Warszawa 10
3425 Niepubliczny Z.O.Z. Przychodnia Lekarska ZDROWIE Sp. z o.o. Pruszków 10
3426 Ernst & Young Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Warszawa 10
3427 Viega Sp. z o.o. Warszawa 10
3428 PETRO MARKETING Sp. z o.o. Nadarzyn 10
3429 Nasz Sklep S.J. Piaseczno 10
3430 Rece Development Sp. z o.o. Warszawa 10
3431 Pexim Sp. z o.o. Stare Babice 10
3432 Omnires Sp. z o.o. Warszawa 10
3433 Agmet Sp. z o.o. Warszawa 10
3434 Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Bronisze 10
3435 Investco Sp. z o.o. Warszawa 10
3436 ALMIDES Sp. z o.o. Warszawa 10
3437 Obory Sp. z o.o. Kozienice 10
3438 MARLEX Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
3439 Spółdzielnia Hale Banacha Warszawa 10
3440 BUDMAT AUTO Sp. z o.o. Płock 10
3441 Telefonix Sp. z o.o. Warszawa 10
3442 Sarantis Polska S.A. Piaseczno 10
3443 Bat Sport Sp. z o.o. Warszawa 10
3444 IM 40 Sp. z o.o. Warszawa 10
3445 Plus Licens Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
3446 BIOMET POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10
3447 Spółdzielnia Mieszkaniowa Łazienkowska Warszawa 10
3448 Grupa Producentów Warzyw i Owoców Polska Papryka Sp. z o.o. Głuszyna 10
3449 Santorini S.J. Warszawa 10
3450 ANROL INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 10
3451 Baker Tilly Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
3452 GASPOL S.A. Warszawa 10
3453 Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
3454 Medi-Lux Sp. z o.o. Sochaczew 10
3455 Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o. Warszawa 10
3456 TAB Sp. z o.o. Warszawa 10
3457 Watersystem Sp. z o.o. Wesoła 10
3458 Centrum Handlowe La Cotonniere Sp. z o.o. Warszawa 10
3459 Spółdzielnia Mleczarska w Żurominie Żuromin 10
3460 PLANETA Sp. z o.o. Warszawa 10
3461 Robyg City Apartments 2 Sp. z o.o. Warszawa 10
3462 ADROG S.J. Zakład Usług Brukarskich Warszawa 10
3463 New Store Europe Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
3464 Weskor S.J. Warszawa 10
3465 Technika Grzewcza i Sanitarna S.J. Żyrardów 10
3466 Centrum Budowlane Jerzy Rutkowski Daniel Rutkowski, S.J. Stanisławów 10
3467 CB International Sp. z o.o. Warszawa 10
3468 Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
3469 Ga-Ga S.J. Sklep Spożywczo-Przemysłowy Góra Kalwaria 10
3470 VELUX - POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10
3471 Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. Warszawa 10
3472 Chajec, Don - Siemion & Żyto sp.k. Warszawa 10
3473 Ama Trading Company Małgorzata Jabłońska-Nowak sp. j. Dziekanów Leśny 10
3474 Euro-Net Dystrybucja Andrzej I Marzena Klukowscy S.J. Podawce 10
3475 Andrea Andrzej Olizarowicz, Danuta Olizarowicz S.J. Milanówek 10
3476 Investment Fund Accounting Services Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 10
3477 Renishaw Sp. z o.o. Warszawa 10
3478 TIME S.A. Warszawa 9
3479 Dom Bianco Sp. z o.o. Raszyn 9
3480 Aircraft Management And Consulting Sp. z o.o. Warszawa 9
3481 PROMAR Sp. z o.o. PPH Łomianki 9
3482 ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A. Warszawa 9
3483 Ocean Blue Sp. z o.o. Piastów 9
3484 Hurtownia MARPOL S.J. Płock 9
3485 Polveneta Sp. z o.o. Ustanów 9
3486 Audytorium 17 Sp. z o.o. Warszawa 9
3487 KOB - Crane Sp. z o.o. Kobyłka 9
3488 Miejskie Przeds. Wodociągów i Kanalizacji w Błoniu Sp. z o.o. Błonie 9
3489 MC DIAM Sp. z o.o. Warszawa 9
3490 Porea Sp. z o.o. Warszawa 9
3491 Przedsiębirstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Płońsk 9
3492 Oldar S.J. Ostrołęka 9
3493 Motir-ABS Niewiadomscy S.J. Sokołów Podlaski 9
3494 Eha - Pol Export - Import S.J. Otwock 9
3495 A.C Sp. z o.o. Warszawa 9
3496 Warsaw Data Center Sp. z o.o. Warszawa 9
3497 Spółdzielnia Mieszkaniowa MOKOTÓW Warszawa 9
3498 Interlab Sp. z o.o. Warszawa 9
3499 COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 9
3500 Metal Partner Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 9
3501 Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. Warszawa 9
3502 Tudor House Ltd. Sp. z o.o. Warszawa 9
3503 TOTAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
3504 T-CARE Sp. z o.o. Warszawa 9
3505 Solbika Sp. z o.o. Maków 9
3506 Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Administrator Sp. z o.o. Radom 9
3507 Convatec Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
3508 FABA S.A. Baboszewo 9
3509 Nguyen Le Sp. z o.o. Warszawa 9
3510 Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa Grodzisk Mazowiecki 9
3511 PROFIX Sp. z o.o. Warszawa 9
3512 SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
3513 HLB M2 Audyt Sp. z o.o. Warszawa 9
3514 Wektra Marek Brzozowski S.J. Płock 9
3515 Auto Forum Sp. z o.o. Płock 9
3516 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Zwoleniu Zwoleń 9
3517 DELOITTE POLSKA Sp. z o.o. S.K. Warszawa 9
3518 ADDIT Sp. z o.o. Węgrów 9
3519 Fabryka Maszyn Budowlanych i Drogowych Xcmgeuropa S.A. Warszawa 9
3520 Muller - Martini Sp. z o.o. Warszawa 9
3521 Centrum Medyczno - Diagnostyczne Sp. z o.o. Siedlce 9
3522 Siemens Sp. z o.o. Warszawa 9
3523 Viva-Zip Sp. z o.o. Kiełpin 9
3524 CPC Engineering Sp. z o.o. Warszawa 9
3525 NICKERSON ZWAAN Sp. z o.o. Warszawa 9
3526 LINDE MATERIAL HANDLING POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9
3527 Carl Villa Sp. z o.o. Serock 9
3528 Energa Elektrownie Ostrołęka S.A. Ostrołęka 9
3529 HW Pietrzak Holding Sp. z o.o. Nowe Boryszewo 9
3530 URS Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
3531 CAPAROL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 9
3532 Natur Produkt Pharma Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 9
3533 PKE Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
3534 EKOBUT Sp. z o.o. Warszawa 9
3535 Simple Hotels Sp. z o.o. Warszawa 9
3536 CT CREATIVE TEAM S.A. Warszawa 9
3537 Inter Europol Piekarnia Szwajcarska Sp. z o.o. S.K.A. Marki 9
3538 Remode Tadeusz Szmel, Piotr Szmel S.J. Grodzisk Mazowiecki 9
3539 Busal Sp. z o.o. PPHU Płock 9
3540 Instytut Chemii Fizycznej PAN Warszawa 9
3541 Zamrażalnia Vidansonder Sp. z o.o. Brochów 9
3542 P.h.u. „Stalbud” Rostalski Sp. J. Maków Mazowiecki 9
3543 Cegedim Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 9
3544 H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. Warszawa 9
3545 METRO Andrzej Lipka i Wspólnicy S.J. Sokołów 9
3546 Brown Forman Polska Sp. z o.o. Warszawa 9
3547 ML Dariusz Niszcz Liw 9
3548 Fashion House Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 9
3549 EMIL Hammoud S.J. Warszawa 9
3550 Commscope Solutions Poland Sp. z o.o. Warszawa 9
3551 RD Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 9
3552 D-Well Dariusz Świątek, Barbara Świątek Sp. J. Warszawa 9
3553 MGL Metro Group Logistics Polska Sp. z o.o. i Spółka Sp. Komandytowa Warszawa 9
3554 Quadriga Poland Sp. z o.o. Warszawa 9
3555 P.P.H.U. J.R.T.W.M. - Krawczyk S.J. Otwock 9
3556 Vecto Sp. z o.o. Warszawa 9
3557 Prosper House Sp. z o.o. Warszawa 9
3558 Pogoria Investments Sp. z o.o. Warszawa 9
3559 Narodowe Centrum Kultury Warszawa 9
3560 Turk Hava Yollari S.A. Oddział w Polsce Warszawa 8
3561 Konsalnet Holding S.A. Warszawa 8
3562 AZB Sp. z o.o. Warszawa 8
3563 Jard-Sp. z o.o. Tłuszcz 8
3564 Access Business Group International Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
3565 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Ciechanów 8
3566 EC Siekierki Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa  Warszawa 8
3567 Sky Estate Sp. z o.o. Warszawa 8
3568 Amernet Sp. z o.o. Warszawa 8
3569 POLBITA Sp. z o.o. Warszawa 8
3570 Industrial Trading Group Sp. z o.o. Warszawa 8
3571 INTER - RABS Sp. z o.o. Wołomin 8
3572 Imperial Company CO Sp. z o.o. Warszawa 8
3573 Bass S.J. Marki 8
3574 LG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8
3575 Warszawska Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa CHOMICZÓWKA Warszawa 8
3576 E.s. Logistics Sp. z o.o. Zaręby Kościelne 8
3577 First Trading Sp. z o.o. Warszawa 8
3578 FAMIX Sp. z o.o. Warszawa 8
3579 FACKELMANN POLSKA Sp. z o.o. Tomice 8
3580 Biuro Audytorsko - Finansowe Skonto - Ficadex Sp. z o.o. Warszawa 8
3581 Domos Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
3582 Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Radarowa Warszawa 8
3583 Media Markt Polska Sp. z o.o. Częstochowa Spółka Komandytowa Warszawa 8
3584 DQS Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
3585 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie Warszawa 8
3586 Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjno-Komunalnych Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 8
3587 Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Płock 8
3588 BS Kawęczyn Sp. z o.o. Warszawa 8
3589 Apteka Rodzinna Teresa I Jerzy KałaskaS.J. Garwolin 8
3590 Sp-nia Rzemieślnicza w Piasecznie Piaseczno 8
3591 Krzysztof Modzelewski Accounting Sp. z o.o. Warszawa 8
3592 SOL-MED Sp. z o.o. Niepubliczny Z.O.Z. Warszawa 8
3593 E-POINT S.A. Warszawa 8
3594 NSTI Sp. z o.o. Warszawa 8
3595 Film Garden Sp. z o.o. Warszawa 8
3596 Enertest Testery i Diagnostyka Sp. z o.o. Warszawa 8
3597 PRZYSZŁOŚĆ Spółdzielnia Mieszkaniowa Wyszków 8
3598 Poltraf Sp. z o.o. Błonie 8
3599 Spółdzielnia Mieszkaniowa USTRONIE Radom 8
3600 Konica Minolta Business Solution Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
3601 POLMARS R. Ziółkowski i S-ka Spółka Komandytowa Warszawa 8
3602 Ko - Ra Sp. z o.o. Warszawa 8
3603 Polski System Recyklingu Organizacja Odzysku S.A. Warszawa 8
3604 Mac - Mor S.J. Piaseczno 8
3605 Eskimos S.A. Konstancin-Jeziorna 8
3606 PHU Wysokiński Sp. z o.o. Warszawa 8
3607 Bargo Sp. z o.o. Dziekanów Polski 8
3608 Universal Express Relocations Sp. z o.o. Warszawa 8
3609 Universal McCann Sp. z o.o. Warszawa 8
3610 Delta - Trans Sp. z o.o. Pruszków 8
3611 Espes Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 8
3612 Viproxi Sp. z o.o. Warszawa 8
3613 Bestservice Sp. z o.o. Warszawa 8
3614 Grupa Obsługi Przemysłu Beta Sp. z o.o. Ostrołęka 8
3615 DOM S.A. Warszawa 8
3616 Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS Sp. z o.o. Płock 8
3617 Trans - Formers Holding Sp. z o.o. Warszawa 8
3618 Wykroform Sp. z o.o. Węgrów 8
3619 Gtech Poland Sp. z o.o. Warszawa 8
3620 Frigo Sp. z o.o. Warszawa 8
3621 DUET Sp. z o.o. PHU Mława 8
3622 Autoryzowany Dealer Toyota Włochy W.Retka i B. Retka Sp. J. Warszawa 8
3623 Instytut Biochemii i Biofizyki PAN Warszawa 8
3624 SWIRE Properties Capital Finance Sp. z o.o. Warszawa 8
3625 GE Real Estate Holding Sp. z o.o. Warszawa 8
3626 WYŻSZA SZKOŁA MENEDŻERSKA w Warszawie Warszawa 8
3627 PRET S.A. Warszawa 8
3628 Agencja Handlowa Łożyska Toczne S.J. Płock 8
3629 INSTYTUT TECHNOLOGII EKSPLOATACJI - PIB Radom 8
3630 Nielsen Polska Sp. z o.o. Warszawa 8
3631 Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych Warszawa 8
3632 Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o. Warszawa 8
3633 Martom M. Rychlińska i Wspólnicy S.J. Płock 8
3634 WTT - Inwest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 8
3635 Luiza S.J. PH Stok Lacki 8
3636 RIM Kowalczyk S.J. Janki 8
3637 Ochnik Sp. z o.o. Garwolin 8
3638 Audio Klan Janusz Prządka sp. j. Warszawa 8
3639 Borpasz-Borysiak S.J. Sokołów Podlaski 8
3640 Helukabel Polska Sp. z o.o. Radziejowice 8
3641 PAY - BACK POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 8
3642 Esperanza S.J. Poterek Ożarów Mazowiecki 8
3643 Sneik S.J. Radom 8
3644 ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH Warszawa 8
3645 Fabimex S.J. Warszawa 8
3646 Orthokinetics Sp. z o.o. Warszawa 8
3647 PRESBET Państwowe PPU Warszawa 8
3648 Hermes AB Print Sp. z o.o. Warszawa 7
3649 Danew Andrzej Gapiński - Jan Sulkowski S.J. Mochowo 7
3650 Mleksam Sp. z o.o. Wrzeszczów 7
3651 PPHU Gazrem Sp. z o.o. Warszawa 7
3652 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. Warszawa 7
3653 Del Sport Sp. z o.o. Blizne Łaszczyńskiego 7
3654 Film Works Sp. z o.o. Warszawa 7
3655 SPS Klima Sp. z o.o. Warszawa 7
3656 Amatech Amabud Elektrotechnika Sp. z o.o. Płock 7
3657 Mindpower Sp. z o.o. Warszawa 7
3658 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Pol-Zbyt - Sp. z o.o. Garwolin 7
3659 INTELIGO FINANCIAL SERVICES S.A. Warszawa 7
3660 Chemoremont Sp. z o.o. Radom 7
3661 EWALIUS CONSULTANCY Sp. z o.o. Warszawa 7
3662 Lakepath Consulting Sp. z o.o. Warszawa 7
3663 Voke Sp. z o.o. Młodzieszyn 7
3664 Mars Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa  Warszawa 7
3665 B & E Expertise Sp. z o.o. Warszawa 7
3666 Beetsma Sp. z o.o. Radom 7
3667 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Pod Kopcem Warszawa 7
3668 Anna ANH Sp. z o.o. Warszawa 7
3669 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Wiązownie Wiązowna 7
3670 Gastropol Sp. z o.o. Warszawa 7
3671 Hurtownia Monika Górka i Wspólnicy S.J. Żuromin 7
3672 ELEKTROTERMEX Sp. z o.o. Ostrołęka 7
3673 Plastico Sp. z o.o. Radom 7
3674 Nicola Sp. z o.o. Warszawa 7
3675 Triumph International (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 7
3676 Xerox Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
3677 CBIT Sp. z o.o. Warszawa 7
3678 P.P.H. Kotwica A. Godlewski Sp. z o.o. Warszawa 7
3679 PZU S.A. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Warszawa 7
3680 NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe Warszawa 7
3681 Gin - Med Sp. z o.o. Radom 7
3682 RECYNK Sp. z o.o. Warszawa 7
3683 HPE Sp. z o.o. Łomianki 7
3684 Sterdźwig Sp. z o.o. Piaseczno 7
3685 M.S. Truck S.J. Siedlce 7
3686 Avenir LTD Sp. z o.o. Warszawa 7
3687 H&D Sp. z o.o. Wólka Kosowska 7
3688 Bottari Polska Sp. z o.o. Radziejowice-Parcel 7
3689 Exorigo-Upos Sp. z o.o. Warszawa 7
3690 Qumak S.A. Warszawa 7
3691 Lorien Sp. z o.o. Warszawa 7
3692 Artmedia Sp. z o.o. Warszawa 7
3693 Juvenes - Projekt Sp. z o.o. Warszawa 7
3694 Prospector Grupa Konsultingowa Sp. z o.o. Warszawa 7
3695 SOBSMAK Sp. z o.o. Wołomin 7
3696 Eads Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
3697 Górmax S.J. PHU Węgrów 7
3698 Auto - Benz Stacja Paliw S.J. Ostrołęka 7
3699 Agencja Rynku Energii S.A. Warszawa 7
3700 Viet Bao Sp. z o.o. Warszawa 7
3701 HILTI (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 7
3702 Baccara Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 7
3703 2N - Everpol Sp. z o.o. Warszawa 7
3704 CETRA Sp. z o.o. Warszawa 7
3705 BENZOL Sp. z o.o. Ostrołęka 7
3706 POLPOR Sp. z o.o. PPH Biała 7
3707 Przedsiębiorstwo Handlowe „Kanwa” Adamczyk i S-Ka sp. j. Warszawa 7
3708 Ozon S.J. Warszawa 7
3709 M Plus M Mariusz Nowak Mariusz Pazik S.J. Warszawa 7
3710 Sita Information Networking Computing Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 7
3711 „Corrimex” Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda Sp. J. Łomianki 7
3712 Pol-Intro S.J. Agencja Reklamowo-Wydawnicza G. Bączkowska-Wysocka, A. Bączkowski Warszawa 7
3713 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Woźniak” Sp. j. Łomianki 7
3714 GG Trading S.J. Warszawa 7
3715 Bauer Media Sp. z o.o. S.K. Warszawa 7
3716 Buchalter Skłodowcy S.J. Marki 7
3717 Quanticate Polska Sp. z o.o. Warszawa 7
3718 Candela Sp. z o.o. Warszawa 7
3719 Smak Natury Sp. z o.o. Warszawa 7
3720 Negro Sp. z o.o. Rusiec 7
3721 MARKET BUDOWLANY S.J. Grójec 7
3722 APC Instytut Sp. z o.o. Warszawa 7
3723 Colt International Sp. z o.o. Warszawa 6
3724 BARC WARSZAWA S.A. Warszawa 6
3725 Let Sp. z o.o. Pruszków 6
3726 ORACLE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
3727 Polmlek Raciąż Sp. z o.o. Raciąż 6
3728 SPOŁEM PSS w Piasecznie Piaseczno 6
3729 Profit System Sp. z o.o. Warszawa 6
3730 BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 6
3731 Hochtief Facility Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
3732 Solec 22 Sp. z o.o. Warszawa 6
3733 Mera Technik Sp. z o.o. Warszawa 6
3734 Chester Molecular Sp. z o.o. Łomianki 6
3735 Levi Strauss Poland Sp. z o.o Płock 6
3736 Vision One Sp. z o.o. Warszawa 6
3737 Technical Customs Services Sp. z o.o. Błonie 6
3738 Excellent Office S.J. Warszawa 6
3739 Tezana Sp. z o.o. Technika Zastosowań Napędów Stare Babice 6
3740 Sales Group Sp. z o.o. Warszawa 6
3741 Sobtrade Sp. z o.o. Warszawa 6
3742 Agrotrade Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno - Handlowe Eksportowo - Importowe Warszawa 6
3743 Radomska Fabryka Farb i Lakierów S.A. Radom 6
3744 MPG Sp. z o.o. Warszawa 6
3745 Media Markt Polska Sp. z o.o. Białystok Spółka Komandytowa Warszawa 6
3746 Viands Sp. z o.o. Grójec 6
3747 Kontekst HR Sp. z o.o. Warszawa 6
3748 First Data Polska S.A. Warszawa 6
3749 Malibu - Auto - Centrum Sp. z o.o. Warszawa 6
3750 VALCOMP Sp. z o.o. Warszawa 6
3751 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A. Warszawa 6
3752 K & W Sp. z o.o. Warszawa 6
3753 BAKOMA - BIS Sp. z o.o. Kozienice 6
3754 URMA Sp. z o.o. Warszawa 6
3755 Spółdzielnia Mieszkaniowa BRÓDNO Warszawa 6
3756 POLPOŻ Sp. z o.o. Płock 6
3757 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 6
3758 Somfy Sp. z o.o. Warszawa 6
3759 Ubojnia Zwierząt Gospodarczych S.J. Wiśniew 6
3760 Warmet Sp. z o.o. PPUH Łochów 6
3761 Budownictwo Maciejak Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 6
3762 AGN Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
3763 Medi - System Sp. z o.o. Warszawa 6
3764 FABA - DI Sp. z o.o. Baboszewo 6
3765 Kozielski Sp. z o.o. Warszawa 6
3766 Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService S.A. Warszawa 6
3767 Styx Sp. z o.o. Warszawa 6
3768 Optibuy Sp. z o.o. Warszawa 6
3769 Biella Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
3770 STYROPMIN Sp. z o.o. PPUH Mińsk Mazowiecki 6
3771 PORT - HOTEL Sp. z o.o. Warszawa 6
3772 Grupa Inco S.A. Warszawa 6
3773 Pionkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Pionki 6
3774 Fotka.pl Sp. z o.o. Warszawa 6
3775 NSS Sp. z o.o. Warszawa 6
3776 Zakład Mięsny Żeleźniki Ratyńscy S.J. Miedzna 6
3777 Ales Groupe Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
3778 Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Siedlce 6
3779 Astra S.A. Warszawa 6
3780 P-Serwis sp. z o.o. Płock 6
3781 Mead Johnson Nutrition Poland Sp. z o.o. Warszawa 6
3782 AWAT Sp. z o.o. Przeds. Projektowo - Wdrożeniowe Warszawa 6
3783 Furnel Travel International Sp. z o.o. Warszawa 6
3784 Son - Anh Sp. z o.o. Wólka Kosowska 6
3785 C.H. ROBINSON POLAND Sp. z o.o. Warszawa 6
3786 MIŁA Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 6
3787 Atlas Copco Polska Sp. z o.o. Raszyn 6
3788 Techmasz Sp. z o.o. Mława 6
3789 PPHU Eko - Benz Sp. z o.o. Płock 6
3790 AMAD Sp. z o.o. Łomianki 6
3791 Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. Wiązowna 6
3792 Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Masarnia S.J. Bieżuń 6
3793 Energoprojekt-Warszawa S.A. Warszawa 6
3794 Wrotex T.A.S.K. Wrotek S.J. Piaseczno 6
3795 Ennon Company Sp. z o.o. Warszawa 6
3796 PIONEER PEKAO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 6
3797 Nowy Świat 29 Sp. z o.o. Warszawa 6
3798 Eurozet Consulting Sp. z o.o. Warszawa 6
3799 Ortmed Sp. z o.o. Warszawa 6
3800 BALTON Sp. z o.o. Producent Sprzętu Medycznego Warszawa 6
3801 Glenmark Pharmaceuticals Sp. z o.o. Warszawa 6
3802 Jetta S.J. Warszawa 6
3803 Kantor Wymiany Walut Ewa Wójcicka, Wojciech Wójcicki S.J. Mińsk Mazowiecki 6
3804 Intropak Płochocki & Wspólnicy S.J. Celestynów 6
3805 HEFT S.J. Hurtowe Centrum Spawalnicze Warszawa 6
3806 DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki S.J. Michałów-Reginów 6
3807 NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6
3808 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Otwock 6
3809 BUDOMAT MATUSIAK-SZAFARYN SPÓŁKA JAWNA Sochaczew 6
3810 Eldora Investments Sp. z o.o. Karolinka Investments S.K.A. Warszawa 6
3811 ZTS Uniplast Sp. z o.o. sp.k. Nowe Miasto 6
3812 Świgoniak S.J. Nasielsk 6
3813 Projekt Ciszewskiego Sp. z o.o. Warszawa 6
3814 M3 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Zdzisław i Leszek Skorupka S.J. Siedlce 6
3815 Turzyn Investments Sp. z o.o. Warszawa 6
3816 Jagro Jadwiga Domżała, Sebastian Domżała S.J. Ślubowo 6
3817 Hitachi Data Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 6
3818 Ucms Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 6
3819 Wojtpol S.J. Kozienice 6
3820 Jones Lang Lasalle Sp. z o.o. Warszawa 6
3821 Kancelaria Brochocki Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Warszawa 5
3822 Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o. Warszawa 5
3823 Spółdzielnia Mieszkaniowa DĘBINA Warszawa 5
3824 KWITNĄCA Sp. z o.o. Warszawa 5
3825 Armfilm Sp. z o.o. Warszawa 5
3826 Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Szydłowiec 5
3827 Ernst & Young Corporate Finance Sp. z o.o. Warszawa 5
3828 AS 24 POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
3829 Nowy Dom Mieszkaniowa Spółdzielnia Własnościowa  Warszawa 5
3830 Markato Sp. z o.o. Warszawa 5
3831 BK Giulini Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
3832 Serta Polska Sp. z o.o. Piaseczno 5
3833 MMC CAR POLAND Sp. z o.o. Warszawa 5
3834 IDEA 25 Sp. z o.o. Raszyn 5
3835 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Wołomin 5
3836 DIREX Sp. z o.o. Sulejówek 5
3837 Idalia S.J. Radom 5
3838 R.h. Transport Sp. z o.o. Warszawa 5
3839 Bankomat Service Sp. z o.o. Warszawa 5
3840 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Garwolin 5
3841 Brokerskie Centrum Ubezpieczeniowe AMA Sp. z o.o. Warszawa 5
3842 POLFA S.A. Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Warszawa 5
3843 Rottapharm Madaus Sp. z o.o. Warszawa 5
3844 Polskie Koleje Państwowe S.A. Warszawa 5
3845 ROLMECH Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Płońsk 5
3846 Quantum Satis Sp. z o.o. Warszawa 5
3847 Jakra Corporation Sp. z o.o. Płochocin 5
3848 Meda Pharmaceuticals Sp. z o.o. Warszawa 5
3849 Otwocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Otwock 5
3850 TRANSITION TECHNOLOGIES S.A. Warszawa 5
3851 Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. Warszawa 5
3852 EKOBET - SIEKIERKI Sp. z o.o. Warszawa 5
3853 Hekon - Hotele Ekonomiczne S.A. Warszawa 5
3854 ZAP Sznajder Batterien S.A. Piastów 5
3855 Międzyzakładowa SM Grabów Warszawa 5
3856 BRE Wealth Management S.A. Warszawa 5
3857 CONECTA Sp. z o.o. Warszawa 5
3858 IMAGIS S.A. Warszawa 5
3859 Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Rafineryjnego S.A. Płock 5
3860 FIRE - MAX Sp. z o.o. Warszawa 5
3861 SUPER POWER Sp. z o.o. Michałowice 5
3862 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. Warszawa 5
3863 Millennium Dom Maklerski S.A. Warszawa 5
3864 Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 5
3865 Deloitte Legal, Pasternak i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. Komandytowa Warszawa 5
3866 ERICSSON Sp. z o.o. Warszawa 5
3867 CONTRACTUS Sp. z o.o. Warszawa 5
3868 Technico Facility Engineering Sp. z o.o. Warszawa 5
3869 PEKAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe Warszawa 5
3870 AOBO Sp. z o.o. Wólka Kosowska 5
3871 Stryker Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
3872 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5
3873 Mai Insurance Brokers Poland sp. z o.o. Warszawa 5
3874 TEKS S.A. PHPU Radom 5
3875 Wenglor Sensoric Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
3876 Open Architekci Sp. z o.o. Warszawa 5
3877 Sokołów - Logistyka Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 5
3878 BOLDIMEX CORPORATION Sp. z o.o. Warszawa 5
3879 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Gniewoszów 5
3880 Handlowo - Rolnicza Spółdzielnia Dawidy Warszawa 5
3881 LEXISNEXIS Polska Sp. z o.o. Warszawa 5
3882 Vikstrom - Betz S.A. Warszawa 5
3883 Axoy Consulting Sp. z o.o. Warszawa 5
3884 Hydrochem Sp. z o.o. Promna 5
3885 Szczotka Sp. z o.o. Warszawa 5
3886 ENERGY MANAGEMENT AND CONSERVATION AGENCY S.A. Warszawa 5
3887 Prema Inwest S.A. Warszawa 5
3888 Polkomtel Sp. z o.o. Warszawa 5
3889 Loial Poland Sp. z o.o. Warszawa 5
3890 Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP Warszawa 5
3891 Stanplus S.J. Mazowiecka Fabryka Mebli  Mińsk Mazowiecki 5
3892 Instytut Elektrotechniki Warszawa 5
3893 Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Dla Pracowników Wojska SPZOZ w Warszawie Warszawa 5
3894 Arc-Interiors Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 5
3895 GEBERIT Sp. z o.o. Warszawa 5
3896 BOSCH REXROTH Sp. z o.o. Warszawa 5
3897 Margaz J.P. Marchelewicz Sp.j. Węgrów 5
3898 Mokotowianka S.J. Warszawa 5
3899 Aqua Spółka Komandytowa Piaseczno 5
3900 Exec Edmund Czubak i Wspólnicy S.J. Warszawa 5
3901 W.R.M. S.J. ARKADIUSZ WAŁĘSA, KRZYSZTOF RYBICKI, LECH MALARA  Płock 5
3902 Madrox S.J. Stojadła 5
3903 OPB HOLDING - Ireneusz Słowik Warszawa 5
3904 AARSLEFF Sp. z o.o. Warszawa 5
3905 BSSG Sp. z o.o. Warszawa 5

 

Do analizy przyjęto wszystkie firmy z bazy firmy InfoCredit spełniające następujące warunki:
1) Obroty w każdym z lat 2010 i 2011 powyżej 1 mln PLN
2) Kapitał Własny w latach 2010-2011 powyżej 0 PLN
3) Zysk Netto w latach 2010-2011 powyżej 0 PLN
4) Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe wg MSSF


źródło: Instytut Nowoczesnego Biznesu - na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

 
designed by www.madeyourweb.com