Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Ludzie arrow Lubelskie arrow Kładziemy silny nacisk na relacje z klientami
Kładziemy silny nacisk na relacje z klientami Drukuj
07.10.2013.
Image"Naszym skarbem są wiedza, doświadczenie, nowoczesna baza sprzętowa. Te atuty pozwalają nam się wyróżniać, zdobywać nowych, a co najważniejsze utrzymać stałych wciąż zadowolonych klientów”, mówi Leszek Kalinowski, Prezes WODROL Sp. z o.o. w Lublinie.


Leszek Kalinowski, Prezes WODROL Sp. z o.o. w Lublinie
 
 W rankingu, który otrzymaliśmy znalazły się trzy nasze spółki MPZ Sp. z o.o., Corner House Sp. z o.o. i Rozewie Apartamenty Sp. J. Te firmy należą do grupy WODROL, której spółką przewodnią jest WODROL Sp. z o.o.
 
Image 

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji inwestycji „pod klucz” z dziedziny inżynierii sanitarnej i ochrony środowiska oraz w budowie i wynajmie powierzchni biurowo-handlowych, takich jak: markety, galerie, biurowce, banki, restauracje, hotele, a także osiedla z apartamentami, Wykonujemy prace związane z utrzymaniem terenów zielonych, porządkowaniem terenów po budowach oraz porządkami zimowymi.

Efektywność naszych spółek to konsekwencja umiejętnego zarządzania, połączenia tradycji
z nowoczesnością oraz odwagi podejmowania niełatwych decyzji. Kładziemy silny nacisk na relacje z klientami w codziennych kontaktach. Nie boimy się innowacji, wobec tego jesteśmy w stanie spełnić wysokie wymagania klientów, na przykład będące spełnieniem marzeń o pięknym bajkowym ogrodzie czy nowoczesnej, komfortowej nieruchomości.  Naszym skarbem są wiedza, doświadczenie, nowoczesna baza sprzętowa. Te atuty pozwalają nam się wyróżniać, zdobywać nowych, a co najważniejsze utrzymać stałych wciąż zadowolonych klientów.

WODROL Sp. z o.o. w Lublinie 
 
designed by www.madeyourweb.com