Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Ludzie arrow Świętokrzyskie arrow 200 lat uzdrowiskowej tradycji
200 lat uzdrowiskowej tradycji Drukuj
28.10.2013.
Image„Naszym ogromnym atutem jest to, że posiadamy własne źródła wód leczniczych, co daje gwarancję ich stałej dostępności i najwyższej jakości. Aktualnie realizujemy wiążącą się z dużymi inwestycjami strategię rozwoju na lata 2011-2020. To konieczne, jeżeli dalej chcemy być jednym z liderów branży uzdrowiskowej w Polsce”, mówi Wojciech Legawiec, Prezes Zarządu „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A.  w Busku Zdroju.
 
Wojciech Legawiec, Prezes Zarządu „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A.  w Busku Zdroju:

Uzdrowisko Busko-Zdrój to perła przyrodolecznictwa, od blisko 200 lat skutecznie wspomaga leczenie dolegliwości: ortopedyczno-urazowych, reumatologicznych, neurologicznych, kardiologicznych i nadciśnienia, dermatologicznych oraz rehabilituje dzieci i dorosłych z rozpoznaniem dziecięcego porażenia mózgowego.
 
 
 Image
 
 
Jego największymi bogactwami są woda siarczkowa, solanka jodkowa oraz borowina, a także produkowana od 1960 roku Naturalna Woda Mineralna „Buskowianka”. Uzdrowisko dba o najwyższe standardy obsługi przyjeżdżających do Buska-Zdroju gości, którzy skorzystać mogą z gamy ponad 70 rodzajów zabiegów leczniczych. W ramach  Spółki funkcjonują sanatoria oraz szpitale uzdrowiskowe z najbardziej znanym obiektem – Sanatorium „Marconi”. „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. jest uznaną marką, rozpoznawalną we wszystkich zakątkach naszego kraju, ale również co ważne za granicą. Oferuje leczenie uzdrowiskowe, szpitalne, rehabilitacyjne, sanatoryjne, ambulatoryjne, turnusy rehabilitacyjne na skierowania i pełnopłatne oraz pobyty rekreacyjne. Istnieje możliwość konsultacji specjalistycznych, badań analitycznych i diagnostycznych.   Do dyspozycji kuracjuszy jest zaawansowany technologicznie, nowoczesny sprzęt, m.in. do diagnostyki osteoporozy.  Goście Uzdrowiska mogą liczyć na opiekę medyczną wysoko wykwalifikowanej kadry lekarskiej i pielęgniarskiej. Wszystkie te elementy sprawiają, że „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. jest często  nagradzane i  plasuje się  w ścisłej czołówce podmiotów w związku z prowadzoną działalnością, a ci którzy raz je odwiedzili chętnie powracają.
Nasza spółka Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. umiejętnie łączy tradycję z nowoczesnością.  Naszym ogromnym atutem jest to, że posiadamy własne źródła wód leczniczych, co daje gwarancję ich stałej dostępności i najwyższej jakości. Aktualnie realizujemy wiążącą się z dużymi inwestycjami strategię rozwoju na lata 2011-2020. To konieczne, jeżeli dalej chcemy być jednym z liderów branży uzdrowiskowej w Polsce. Najlepszym potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku  są nasi goście zadowoleni z odbytej kuracji.
 
 
 
„Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A.  w Busku Zdroju została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012 i I edycji ogólnopolskiego Konkursu Wielki Inwestor 2012.

 
 
designed by www.madeyourweb.com