Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Magazyn arrow Zaproszenie do Programu Rabatowego Tęcza

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Zaproszenie do Programu Rabatowego Tęcza Drukuj
09.03.2007.
Zapraszamy sklepy, drukarnie, producentów oprogramowania, producentów mebli, punkty usługowe, przychodnie lekarskie i kliniki, hotele i pensjonaty oraz inne firmy do udziału w Programie Rabatowym Tęcza w roli Partnerów.

Klienci będą rozpoznawali Partnerów  Programu Rabatowego Tęcza po nalepkach z logo programu, które firma ULAN dostarczy Partnerom.

Wystarczy, że Klient pokaże kartę płatniczą lub identyfikacyjną, wydaną przez bank spółdzielczy lub zrzeszający albo kartę członkowską Klub Gepardów Biznesu, a będzie miał prawo do rabatu, uzgodnionego z Partnerem przez firmę ULAN.

Banki spółdzielcze i zrzeszające wydały już kilkaset tysięcy kart płatniczych i identyfikacyjnych.

Klub Gepardów Biznesu zamierza w 2007 r. wydać kilkaset kart członkowskich. Trafią one do właścicieli i menedżerów najdynamiczniejszych firm w Polsce. Ich lista dostępna jest na www.gepardybiznesu.pl

Informacje o Partnerach Programu będę dostępne na stronach www.rabat.org.pl, www.gepardybiznesu.pl, www.ibs.edu.pl i publikowane w czasopismach, które wydaje spółka ULAN, m.in. kwartalniku "Europejski Bank Spółdzielczy" i Magazynie Przedsiębiorców i Menedżerów "Gepardy Biznesu". Będę też wysyłane newsletterem  do członków Klubu Gepardów Biznesu i abonentów newslettera ze stron  www.rabat.org.pl, www.gepardybiznesu.pl, www.ibs.edu.pl.

Opłaty za pakiet marketingowy  Programu Rabatowego Tęcza wynoszą 240 zł netto (bez podatku VAT) rocznie.

Partnerze programu, którzy mają rachunki bieżące w bankach spółdzielczych lub bankach zrzeszających, zapłacą o połowę mniej – tylko 120 zł netto rocznie.

Jerzy Krajewski, prezes zarządu ULAN Sp. z o.o., koordynator Programu Rabatowego Tęcza.

 
designed by www.madeyourweb.com