Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Ludzie arrow Kujawsko-Pomorskie arrow Nowoczesne formy wtryskowe z FADO
Nowoczesne formy wtryskowe z FADO Drukuj
11.03.2014.
FADO z siedzibą w Bydgoszczy od blisko 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw i form wtryskowych. Innowacyjność i rozwój szybko stały się kluczem do jej stopniowego wzrostu i sukcesu. Dzisiaj detale produkowane w FADO znaleźć można na większości kontynentów z całego świata.

Obecnie FADO jest na etapie wdrażania rozwiązań dzięki którym będzie oferować klientom zupełnie nową jakość na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych. Zastosowanie przyrostowego spiekania proszków metali (jesteśmy pierwsza firmą w Polsce dysponującą technologią DMLS na potrzeby przemysłu), pozwala nam między innymi na skrócenie czasu budowy formy do minimum (nawet 2 tygodnie od akceptacji rysunku przez klienta), a dzięki możliwości stosowania innowacyjnego typu chłodzenia form wtryskowych umożliwia redukcję czas cyklu o nawet 30%, co bezpośrednio przekłada się niższe ceny za detal. Ponadto, dzięki optymalizacji procesu produkcyjnego do wymogów klienta, zamawiający nie jest już ograniczany przez wysokie koszty form tradycyjnych, budowanych z myślą o setkach tysięcy zamknięć. Niezależnie od ilości detali, FADO oferuje rozwiązanie idealnie dopasowane do oczekiwań klienta, również dla produkcji krótkoseryjnej.

W związku z poczynionymi inwestycjami firma nie tylko udoskonaliła swoją obecną ofertę, ale również wprowadziła nowe rodzaje usług:
Formy Szybkie - Oferta skierowana  do wszystkich tych, którzy potrzebują detale w ekspresowym czasie.
Formy prototypowe - idealne rozwiązanie do klientów planujących wejść w rynek z nowym produktem. Z naszą oferta form prototypowych możliwe jest zredukowanie ryzyka straty nawet o 40%.
Formy HiTech - Formy wtryskowe budowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, gwarantujących najwyższą jakość przy minimalizacji kosztów za detal.

Dzięki produkcji detali w FADO zaoszczędzisz min. 30% kosztów budowy formy. W przypadku decyzji o eksploatacji formy w FADO oferujemy obniżenie kosztów budowy formy o 30% lub więcej, w zależności od skomplikowania detalu.


FADO Sp. z o.o. w Bydgoszczy została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepardy Biznesu 2013. 
designed by www.madeyourweb.com