Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Branża handlowa arrow Członkowie klubu z branży handlowej
Członkowie klubu z branży handlowej Drukuj
12.03.2007.

Klub Gepardów Biznesu jest elitarny. Mogą do niego przystąpić tylko dynamiczne firmy i banki spółdzielcze, których wartość rynkowa wzrosła o minimum 30 proc. w ciągu kilku lat (dwóch lub trzech). Członkami klubu mogą też zostać menedżerowie tych firm i banków.

Większość banków spółdzielczych wyróżnionych w Konkursie Gepardy Biznesu AD 2006 przystąpiła do klubu. Natomiast w przypadku firm - mniejszość.

Podajemy imiona i nazwiska szefów firm z branży handlowej, którzy mogą zostać członkami Klub Gepardów Biznesu, gdyż wartości rynkowa ich firm od 31 marca 2003 r. do 31 marca 2006 r. wzrosła o więcej niż 30 proc. 

Wystarczy, że złożą deklarację członkowską do 12 kwietnia 2007 r., która dostępna jest na www.gepardybiznesu.pl w dziale Klub Gepardów. Po tym terminie rozpoczyna się kolejna edycja Konkursu Gepardy Biznesu.

Aż 514 firm zostało wyróżnionych z bazy branży handlowej  liczącej 1262 podmioty.

Potencjalni członkowie Klubu Gepardów Biznesu z branży handlowej 

    
L.p.  Imię  Nazwisko Firma  Miejscowość 
1 Jan  Pławecki EUROSTAL - POŁUDNIE S.J. 32-700 Bochnia 


2 Paweł  Konefał UNI - BUD - SYSTEM S.A. 71-074 Szczecin 


3 Sergirj  Benyk INTER GLOBUS Sp. z o.o.  04-689 Warszawa 


4 Bolesław  Uryga EKSA Sp. z o.o. 02-237 Warszawa 


5 Mirosław  Szymanek SONTEX Sp. z o.o. 02-857 Warszawa 


6 Tomasz  Gajewski COLOREX SYSTEM Sp. z o.o. 31-766 Kraków 


7 Janusz  Kaźmierczak FERAX POLONIA - ITALIA J.V. Co Ltd Sp. z o.o. 98-220 Zduńska Wola 


8 Oleg  Tuliński EKO - Inest - Joint Venture Sp. z o.o. 15-419 Białystok 


9 Adam  Fonfara SPITZER SILO POLSKA Sp. z o.o.  04-173 Warszawa 


10 Irina  Sokolova MEDEXPORT PLUS Sp. z o.o.  00-895 Warszawa 


11 Józef  Pulawski GRAND CRU Sp. z o.o.  02-790 Warszawa 


12 Danuta  Buchacz GEMARK Sp. z o.o. PHU  40-844 Katowice 


13 Robert  Pilch Activnet Sp. z o.o. 30-605 Kraków 


14 Monika  Maciejewska ERGO INTERNATIONAL Sp. z o.o. 05-090 Raszyn 


15 Maciej  Lewandowski DESA POLAND Sp. z  o.o. 62-080 Tarnowo Podgórne 


16 Elżbieta  Rozpara Bailey Dairy Products Polska Sp.z  o.o. 03-119 Warszawa 


17 Marcin  Dębowski AUTO PODLASIE Sp. z o.o.  08-110 Siedlce 


18 Wiktor  Lewandowski PLASTEKOL  Organizacja Odzysku S.A. 38-200 Jasło 


19 Lech  Matuśkiewicz ON - Line Centrum  Komputerowe Sp. z o.o. 61-728 Pozanań 


20 Bogdan  Kietliński PHU SMOK Sp. z o.o. 05-220  Zielonka 


21 Piotr  Szwarc KOMANDOR WROCŁAW S.A. 

53-633 Wrocław 
22 Marek  Rochowski WTÓRMEX S.J. PW 97-500

Radomsko 
23 Robert  Petryka DACH PROFIL Sp. z o.o. 

02-958 Warszawa 
24 Edward  Ułanowicz PUH AGROTECHNIKA S.J. 

16-400 Suwałki 
25 Mirosław  Wallisch MARGOT MEDICAL Sp. z o.o. 

02-796 Warszawa 
26 Jarosław  Czubiński VIRIDIAN POLSKA Sp. z o.o. 

02-634 Warszawa 
27 Marek  Smreczak INTEGRAL SA 40-028

Katowice 
28 Krzysztof  Tokarz Polska Sieć Handlowa NASZ -

SKLEP S.A. 35-322 Rzeszów 
29 Janusz  Janik BRAT - MET S.J. 26-600

Radom 
30 Jakub  Swadźba DPC Diagnostyka Sp. z o.o. 

31-513 Kraków 
31 Leszek Jagiełło Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne

PTHW SZCZECIN S.A. 71-682 Szczecin 
32 Krzysztof  Jasiński Intertrading Systems Technology

Mazowsze Sp. z o.o. 02-001 Warszawa 
33 Henryk Popiela CENTRUM Sp. z o.o. PPHU 

33-300 Nowy Sącz 
34 Tomasz  Nowak WARTO S.J. 03-150

Warszawa 
35 Zbigniew Juroszek ATAL Sp. z o.o. 43-400

Cieszyn 
36 Zofia Niemczak SOFI Sp. z o.o. 70-702

Szczecin 
37 Cezary Kossowski PPH KRAŚNIK Sp. z o.o. 

23-200 Kraśnik 
38 Yasumasa  Shimosato Marubeni Construction Machinery

Poland Sp. z o.o. 02-273 Warszawa 
39 Stanisław  Ambroszkiewicz UNIMETAL S.J. 

87-100 Toruń 
40 Ragner  Vaksdal North Cape Minerals Sp. z o.o. 

80-550 Gdańsk 
41 Dariusz  Kopeć DAREL Ltd Sp. z o.o. 03-913

Warszawa 
42 Dorota  Eckert MBE Sp. z o.o. 87-100

Toruń 
43 Jacek  Socha BRABORK Sp. z o.o. 

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne 02-676 Warszawa 
44 Jan  Orłowski FANDANGO S.J. 31-411

Kraków 
45 Marek  Dziekan BOMAR 2 S.J. 30-705

Kraków 
46 Bilgin  Akaydin MODE MILANO Sp. z o.o. 

62-020 Swarzędz 
47 Kaj  Brandt BECKER ACROMA POLSKA Sp.

z o.o. 62-064 Plewiska 
48 Krzysztof  Maciejewski TEMPO S.J. 

20-207 Lublin 
49 Władysław Rewak Petro - Oil Sp. z o.o. Dolnośląskie

Centrum Sprzedaży 59-220 Legnica 
50 Jan  Pulawski BK - FOOD POLAND Sp. z o.o. 

81-350 Gdynia 
51 Mikołaj Krawczuk POM - SERWIS Sp. z o.o. Zakład

UHP 17-100 Bielsk Podlaski 
52 Jerzy Detko Pol - Stal Sp. z o.o. 41-605

Świętochłowice 
53 Roman Roszewski BONDER S.A. 05-500

Piaseczno, Stara Iwiczna 
54 Andrzej Romerowicz SLOVRUR Sp. z o.o. 

37-450 Stalowa Wola 
55 Michał Macko SpÓŁdzielnia Ogrodniczo -

Pszczelarska 11-500 Giżycko 
56 Sławomir Krupski ORKAN Sp. z o.o. 57-402

Nowa Ruda 
57 Andrzej Piątkowski HERMES D. PIĄTKOWSKA S.J. 

10-684 Olsztyn 
58 Karol Borycki BEROHA POLSKA Sp. z o.o. 

41-103 Siemianowice Śląskie 
59 Czesław Rusek ANEX Sp. z o.o. PHU 41-100

Siemianowice Śląskie 
60 Janusz  Bielesz GRUPA BR Sp. z o.o. 58-400

Kamienna Góra 
61 Przemysław Kądziela Rusztowania Baumann

Mostostal Sp. z o.o. 26-200 Końskie 
62 Mirosław  Kowalewski FITOCHEM S.J. PPHU 

88-160 Janikowo 
63 Feliks Nawrot NAWROT Sp. z o.o. 55-095

Mirków 
64 Mariusz Klimek REPORTER Sp. z o.o. 41-503

Chorzów 
65 Andrzej Bogunia Bojarz Tank S.J. 34-106

Mucharz 
66 Mirosław  Sługocki MIR - WIT Sp. z o.o. 10-092

Olsztyn 
67 Marek  Szczepaniak PH MACRO S.J. 

60-822 Poznań 
68 Beata Kondej Zawadka PROBIKE S.A. 

02-968 Warszawa 
69 Wojciech Winogrodzki T - Matic Grupa

Computer Plus Sp. z o.o. 15-304 Białystok 
70 Krzysztof  Ambroziak ZEMOT S.A. 05-092

Łomianki 
71 Janusz  Szwedowski ALLTECH Sp. z o.o. 

81-858 Sopot 
72 Tadeusz Tanona GOBI S.A. 80-333 Gdańsk 
73 Paweł  Broński STRIMA Sp. z o.o. 62-080

Tarnowo Podgórne 
74 Stanisław  Blitek PHU WERTEKS Sp. z o.o. 

33-100 Tarnów 
75 Bogusława Antczak AB LOGIC Sp. z o.o. 93-120

Łódź 
76 Bożena Nędzi TRAFISTEL Sp. z o.o. 58-260

Bielawa 
77 Jan  Nord BOHCO TOOLS Sp. z o.o. 

02-674 Warszawa 
78 Wojciech Buczkowski KOMPUTRONIK Sp. z

o.o. 60-003 Poznań 
79 Ullrich Kuchenmeister NORD NAPĘDY Sp. z

o.o. 32-020 Wieliczka 
80 Tomasz  Łukawski ARMA Sp. z o.o. 00-538

Warszawa 
81 Janina Polaczyk CENTROSTAL Sp. z o.o. 

Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi 43-300

Bielsko-Biała 
82 Ryszard Koziński UNIMAX S.A. 25-526

Kielce 
83 Piotr  Mrugalski BEMO MOTORS Sp. z o.o. 

61-044 Poznań 
84 Andrzej Ościłowski FERRO - TERM Sp. z o.o. 

93-192 Łódź 
85 Danuta  Hofman DANTEX Sp. z o.o. 42-200

Częstochowa 
86 Leszek Szopiński INTERTOP Sp. z o.o. PW 

82-200 Malbork 
87 Wojciech Piech PPHU EKO - BUD Sp. z o.o. 

15-197 Białystok 
88 Joanna Skrycka HECTOR Sp. z o.o. Centrum

Szkoleniowe 01-651 Warszawa 
89 Jacek  Peryt MISTAL Sp. z o.o. 40-389

Katowice 
90 Marzena Nowak NATURAL LIMITED Sp. z o.o. 

63-322 Gołuchów 
91 Kurt Kammer OTTENSTEN POLSKA Sp. z o.o. 

71-004 Szczecin 
92 Philip Scott PARKER POLAND Sp. z o.o. 

00-489 Warszawa 
93 Zbigniew Bekisz BIACEM Sp. z o.o. 15-703

Białystok 
94 Waldemar Wiśniewski ELKREM Sp. z o.o. 

87-100 Toruń 
95 Wojciech Białas Euro - Clima Sp. z o.o. 

02-797 Warszawa 
96 Marek  Kural Stalprodukt - Profil Sp. z o.o. 

32-700 Bochnia 
97 Marcin  Wojciechowski ABAKUS Sp. z o.o. 

41-103 Siemianowice Śląskie 
98 Tomasz  Grzesiak BIELINEX - BETON Sp. z o.o. 

70-893 Szczecin 
99 Wanda Dzierżyńska POL-MOT CAR Sp. z

o.o. 15-697 Białystok 
100 Artur Mikołajko MAKS S.A. 32-080

Zabierzów 
101 Stanisław  Pargieła Betomax Polska Sp. z o.o. 

26-200 Końskie 
102 Stanisław  Zbroszczyk POLNAR Sp. z o.o. 01-793

Warszawa 
103 Krzysztof  Janota LANDSHUD S.J. 37-100

Łańcut 
104 Andrzej Jankowski FIRE - MAX Sp. z o.o. 02-495

Warszawa 
105 Jan  Dąbek METALZBYT Sp. z o.o. 

80-757 Gdańsk 
106 Łukasz Butruk NEPENTES Sp. z o.o. 01-651

Warszawa 
107 Arkadiusz Pytka BUDOIMPEX Sp. z o.o. PHPU 

24-100 Puławy 
108 Grzegorz Ogrodnik STALMET Sp. z o.o. 59-216

Kunice 
109 Aleksander Zielonka MAPAL Sp. z o.o. Narzędzia

Precyzyjne 61-495 Poznań 
110 Marek  Jenerowicz PROFIT J.B.M. Sp. z o.o. 

05-816 Michałowice 
111 Maciej  Konarzewski MOTO - TRANSUS Sp.

z o.o. 01-377 Warszawa 
112 Jan  Klusko EKOINSTAL S.J. 40-881

Katowice 
113 Wojciech Maksymowicz Infocomp Sp. z o.o. 

87-100 Toruń 
114 Mirosław  Korniluk Helkra Sp. z o.o. 05-092

Łomianki 
115 Maciej  Lepieszkiewicz GIANT POLSKA Sp. z

o.o. 02-796 Warszawa 
116 Mirosław  Kopeć PHU WAMEX Sp. z o.o. 

33-150 Wola Rędzińska 
117 Zbigniew Pawlak PUH Jastal  S.J. 62-800

Kalisz 
118 Tomasz  Nowak NOBIPHARM Sp. z o.o. 

01-793 Warszawa  
119 Maciej  Krzyżanowski AGENCJA AMK Sp. z

o.o. 61-008 Poznań 
120 Reiner Richard  Wolf PALDI Sp. z o.o. PHU 

19-400 Olecko 
121 Otton Kuźma CONTRACTUS Sp. z o.o. 

02-703 Warszawa 
122 Jurgen Duckert IOW SERVICE Sp. z o.o. 

59-220 Legnica 
123 Mieczysław Pyzio AMB MEBLE Sp. z o.o. 

30-719 Kraków 
124 Jose Riestra ACERINOX POLSKA Sp. z o.o. 

01-031 Warszawa 
125 Ronnie Clucas RONSON POLSKA Sp. z o.o. 

50-541 Wrocław 
126 Krzysztof  Bartoszcze Agencja Handlowo Usługowa

WIDOK Sp. z o.o. 20-704 Lublin 
127 Mieczysław Rudzki REM Elbląg Sp. z o.o. 

82-300 Elbląg 
128 Krzysztof  Płusa SUMET Sp. z o.o. 91-832

Łódź 
129 Anna Andrejczuk Przedsiębiorstwo Dom Książki Sp.

z o.o. 15-197 Białystok 
130 Grzegorz Tryba ACM Sp. z o.o. 51-162

Wrocław 
131 Jozo Kenezević WIMTEC Sp.z o.o. 00-871

Warszawa 
132 Tomasz  Witomski GOURMET FOODS Sp. z o.o. 

01-698 Warszawa 
133 Sławomir Tomala DOMEX S.J. Firma Handlowo -

Usługowa 27-600 Sandomierz 
134 Tadeusz Kuzimski FHU TABO S.J. 96-200

Rawa Mazowiecka 
135 Donata Klimaszyk ARGIP Sp. z o.o. 61-312

Poznań 
136 Andrzej Głuchowski ITA Sp. z o.o. 

03-992 Warszawa 
137 Jerzy Rudziński JURMIR S.J. 87-300

Brodnica 
138 Robert  Bielak STALMET PHMB Sp. z o.o. 

20-314 Lublin 
139 Jacek  Olszewski Keymile Sp. z o.o. 01-531

Warszawa 
140 Jan  Czyż Albatros S.J. 22-100

Chełm 
141 Halina Korkuć IMPEXRYB S.J. 71-602

Szczecin 
142 Adam  Dobrowolski ARIMEX DAMIS Sp. z

o.o. 98-220 Zduńska Wola 
143 Marc Henri Louis  Cabanne STAUBLI - Łódź Sp. z

o.o. 90-319 Łódź 
144 Marek  Adamek Dom Handlowy Market S.J. 

83-400 Kościerzyna 
145 Przemysław Wojtkiewicz OLICON -

DELTA Sp. z o.o. 80-298 Gdańsk 
146 Tadeusz Kołacz SURFLAND Sp.z o.o. PPH 

53-680 Wrocław 
147 Jan  Różański ROLMECH Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo 09-100 Płońsk 
148 Barbara Tyc Panek Bull Polska Sp.z o.o. 01-030

Warszawa 
149 Rafał Witek Inpol - Papier Sp. z o.o. 

42-680 Tarnowskie Góry 
150 Małgorzata Małyszko AMBIT Sp. z o.o. PUHP 

15-186 Białystok 
151 Mirosław  Newel RDT Sp. z o.o. 15-063

Białystok 
152 Roman Kiraga KIM Sp. z o.o. 50-512

Wrocław 
153 Andrzej Cyrankiewicz CHŁODNIE PANDA

REX - IGLOKRAK Sp. z o.o. 42-546 Sosnowiec 
154 Józef  Krawczyk Zakład Przerobu Złomu S.J. 

32-600 Oświęcim – Babice 
155 Andrzej Wójcik N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne

Techniki Instalacyjne 67-200 Głogów 
156 Jacek  Juchniewicz ALLER-PL Sp. z o.o. 

77-116 Czarna Dąbrówka 
157 Ryszard Dioniziak GROSS Sp. z o.o. Hurtownia

Hydrauliczna 25-563 Kielce 
158 Edward  Aniszewski Metalzbyt Sp. z o.o. 10-959

Olsztyn 
159 Artur Dudek FANSPORT S.J. 20-632

Lublin 
160 Tadeusz Krawczyk Gminna Spółdzielnia Samopomoc

Chłopska w Ludwinie 21-075 Ludwin 
161 Zdzisław Pakuła Montobud Sp. z o.o. 96-503

Sochaczew 
162 Jan  Sterkowiec WEMAX Sp. z o.o. 15-503

Białystok 
163 Alina Sokół PPHU KARBON S.J. 16-060

Zabłodów 
164 Uladzimir Fitsner TRANSFER Sp. z o.o. 05-270

Marki 
165 Philippe Mattez DH Sp. z o.o. 11-400

Kętrzyn 
166 Marcin  Iwiński CD Projekt Sp. z o.o. 03-301

Warszawa 
167 Kazimierz Pogorzelski BUDROL S.J. 

95-100 Zgierz 
168 Sławomir Żubrycki PPU PALISANDER Sp. z o.o. 

15-620 Białystok 
169 Jarosław  Landecki CETEKO ZUP Sp. z o.o. 

20-303 Lublin 
170 Ireneusz Węgiel PROSCAN Sp. z o.o. 02-927

Warszawa 
171 Paweł  Klecha PEPE Sp. z o.o. 26-617

Radom 
172 Krzysztof  Kuensler LUK - AFTERMARKET SERVICE

Sp. z o.o. 02-285 Warszawa 
173 Krzysztof  Tokarz Polska Sieć Handlowa UNIA S.A. 

35-322 Rzeszów 
174 Włodzimmierz Borusiak RBB-STAL S.J. 

63-200 Jarocin 
175 Jarosław  Lach AIDA Sp. z o.o. 15-003

Białystok 
176 Leszek Wieczerzycki MASSIVE POLSKA

Sp.z o.o. 62-300 Września 
177 Zdzisław Wójcik AXIOM Sp. z o.o. 43-300

Bielsko-Biała 
178 Władysław Grochowski ARCHE S.A. 

08-110 Siedlce 
179 Eugeniusz Gęsicki Wiejska Spółdzielnia Handlowo -

Usługowa w Czernikowie 87-640 Czernikowo 
180 Marcin  Brzostowski KATHAY - HASTER

S.J. 60-195 Poznań 
181 Bogusław Grzesiak HAMAR S.J. PH 81-061

Gdynia 
182 Tomasz  Cudny TLC Łożyska S.J. 05-077

Wesoła 
183 Michał Piątek GWARANT Sp. z o.o. 40-611

Katowice 
184 Mirosław  Padjasek AKSON S.J. 40-635

Katowice 
185 Feliks Kulikowski ROLMEX S.A. 

02-511 Warszawa 
186 Zbigniew Nowak INTER CAR NOWAK Sp. z o.o. 

30-435 Kraków 
187 Konrad Przygucki JBD SA 90-002 Łódź 
188 Ioannis Blatsios GRENO Biuro Handlowe 

55-080 Kąty Wrocławskie Pietrzykowice 
189 Stanisław  Sosnowski Polomarket - Detal Sp. z o.o. 

09-400 Płock 
190 Krzysztof  Janowski CLAUHAN PROJECT POLSKA

Sp. z o.o. 01-445 Warszawa 
191 Andrzej Frosztęga ENDRESS + HAUSER POLSKA

Sp. z o.o. 50-032 Wrocław 
192 Tadeusz Kozak ASKO - TECH Sp. z o.o. 

70-010 Szczecin 
193 Jacek  Pieterwas WEBASTO PETEMAR Sp. z o.o. 

05-092 Łomianki 
194 Robert  Kadłubowski HORDGAL Sp. z o.o. 

21-500 Biała Podlaska 
195 Cezary Roszkowski Kontra Sp. z o.o. 

10-408 Olsztyn 
196 Dariusz  Tomasik DAGMA Sp. z o.o. 40-478

Katowice 
197 Wello Bauman BE STAL I METAL Sp. z o.o. 

81-061 Gdynia 
198 Olle Berg SECO TOOLS (POLAND) Sp. z

o.o. 00-195 Warszawa 
199 Krzysztof  Kwaczyński S.P.S. TRADING Sp. z

o.o. 03-878 Warszawa 
200 Bogdan  Theisebach LEWIATAN POMORZE Sp. z o.o. 

81-366 Gdynia 
201 Ryszard Staciukiewicz LAMBDA 2 Sp. z o.o. 

59-300 Lubin 
202 William V. Carey P.W.W. Sp. z o.o. 02-690

Warszawa 
203 Wacław Podolski BWR PODOLSCY Sp. z o.o. 

31-236 Kraków 
204 Marek  Piechowiak FALTER Sp. z o.o. 

62-045 Pniewy 
205 Piotr  Dubiniec EL- System Sp. z o.o. 04-464

Warszawa 
206 Andrzej Rogala WARICOP S.J. 25-729

Kielce 
207 Ryszard Szkiłędź Zakł. Zaopatrzenia  Usług i

Produkcji Sp. z o.o. 16-061 Koplany 
208 Petrus Rovers ROVERS POLSKA Sp. z o.o. 

05-500 Piaseczno 
209 Janusz  Sakowski PH SERVITOR - PRIM 

87-100 Toruń 
210 Jacek  Woźniczko Metal Partner Sp. z o.o. 

05-520 Konstancin Jeziorna 
211 Marek  Pomianowski Pakart Sp. z o.o. 

53-024 Wrocław 
212 Ewa Dogil GEESTOR Spółdzielnia Handlowa 

87-100 Toruń 
213 Leszek Kozicki GUMO - HURT S.J. 05-500

Piaseczno 
214 Andrzej Zagólski REICHLE & DE - MASSARI

POLSKA Sp.z o.o. 02-862 Warszawa 
215 Jan  Nowicki KISAN Sp. z o.o. PTH 05-500

Piaseczno 
216 Andrzej Dmochowski EURO - CAR Sp. z o.o. 

81-020 Gdynia 
217 Krzysztof  Czarniga FHU CZARMET S.J. 33-100

Tarnów 
218 Barbara Gołębiewska SPOŁEM PSS w

Żyrardowie 96-300 Żyrardów 
219 Tomasz  Serafiński NORDMANN RASSMANN Polska

Sp. z o.o. 02-954 Warszawa 
220 Artur Dwórzniak BIUREX S.J. 87-100

Toruń 
221 Piotr  Winiarski AUTO MOTIVE Sp. z o.o. 

33-113 Zgłobice 
222 Barbara Urbańska PPUH Corol Sp.z o.o. 62-006

Kobylnica 
223 Grzegorz Nawarycz Aminex Sp. z o.o. 05-200

Wołomin 
224 Krzysztof  Pokorny EUROIMPEX S.A. 51-502

Wrocław 
225 Mieczysław Trzeciak SEMAX S.A. 

61-371 Poznań 
226 Vitaliy Ftomov NEONICA POLSKA Sp. z o.o. 

91-408 Łódź 
227 Jo  Curtin AMERSPORT Sp. z o.o. 

01-327 Warszawa 
228 Aneta Szkiłądź AUTO HOBBY Sp. z o.o. 

15-381 Białystok 
229 Josef Goldman VIDICON Sp. z o.o. 50-265

Wrocław 
230 Anna Zagórska ENPOL Sp. z o.o. 04-077

Warszawa 
231 Piotr  Śledź IT.INTEGRO Sp. z o.o. 

60-166 Poznań 
232 Halina Smaga INTERBUDEX Sp. z o.o. 

25-213 Kielce 
233 Arkadiusz Kietrys MAGNUS Sp. z o.o. 70-784

Szczecin 
234 Małgorzata Łakomiec ACM AGROCENTRUM Sp. z o.o. 

25-420 Kielce 
235 Dariusz  Bednarek AD ASTRA Sp. z o.o. 98-220

Zduńska Wola 
236 Wojciech Stawski Venture Industries Sp.z o.o. 

05-092 Kiełpin 
237 Tomasz  Jurczyk TIM S.A. 43-382 Bielsko-Biała 
238 Małgorzata Grabowska MAG INSTAL Sp. z o.o. 

02-677 Warszawa 
239 Rafał Predenkiewicz ARPOL MOTOR

COMPANY Sp. z o.o. 87-100 Toruń 
240 Krystyna Ogrodnik AUTOIMEX Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe i Produkcyjne 05-270

Marki 
241 Reiner Schulze Dr.Schulze - Polska Sp.z o.o. 

70-702 Szczecin 
242 Tomasz  Gomoliński ROBOD S.A. 

80-017 Gdańsk 
243 Romuald Kowalski Gminna Spółdzielnia Rolników w

Oleśnicy 56-400 Oleśnica 
244 Waldemar Kuchciak Petromont Sp. z o.o. 21-025

Niemce 
245 Marcin  Łobos PHU LOBOS Sp. z o.o. 

31-548 Kraków 
246 Anatol Timoszuk AC BIURO HANDLU

ZAGRANICZNEGO Sp. z o.o. 11-182 Białystok 
247 Krzysztof  Tokarz PPHU SPECJAŁ Sp. z o.o. 

35-322 Rzeszów 
248 Leszek Kołodziej Variant S.A. 31-319

Kraków 
249 Piotr  Parchanowicz DEXON POLAND Sp. z

o.o. 62-300 Września 
250 Sylwester Pomorski ADRIAN Przedsiębiorstwo 

91-491 Łódź 
251 Karol Włodarczak SPOŁEM PSS 

67-200 Głogów 
252 Hubert Walowsky WALOWSKY INTERNATIONAL

MASCHINENHANDEL KRAKÓW Sp. z o.o. 31-311

Kraków 
253 Mirosław  Niżnik Komandor Warszawa S.A. 

05-270 Marki 
254 Wojciech Wiśniewski Kolgard METAL Sp. z

o.o. 00-895 Warszawa 
255 Zbigniew Janik TASTA ARMATURA Sp.z o.o. 

37-450 Stalowa Wola 
256 Koji Imoto NORITSU POLAND Sp. z o.o. 

02-463 Warszawa 
257 Marcin  Masic MCT Doradztwo i Handel Sp. z o.o. 

00-738 Warszawa 
258 Zenon Hajtko KOMERC Sp. z o.o. 59-225

Chojnów 
259 Leszek Szumełda TANAKE CORPORATION S.A. 

02-884 Warszawa 
260 Konstantin Sidorov RRC POLAND Sp. z o.o. 

02-862 Warszawa 
261 Edward  Świątek MEPROMOR S.A. Spółka

Pracownicza 64-700 Czarnków 
262 Stefan Bazyluk Białostocka Centrala Materiałów

Budowlanych       Sp. z o.o. 15-092 Białystok 
263 Rafał Bohdanowicz Essilor Polonia Sp. z

o.o. 03-236 Warszawa 
264 Marek  Uchacz UCHACZ S.J. PPHU 33-642

Dobra 
265 Krzysztof  Szewczyk Baltic Company Sp. z o.o. 

02-677 Warszawa 
266 Romualda Bornus BIOPLANT Sp. z o.o. 22-200

Włodawa 
267 Jan  Bylica FRUKT Sp. z o.o. 33-100

Tarnów 
268 Maria Pelec Gonera Gonera & Company Sp.

z o.o. 91-402 Łódź 
269 Cezary Skoczek Jolexis S.J. 00-701 Warszawa 
270 Danuta  Szuster Europress Polska Sp. z o.o. 

01-248 Warszawa 
271 Paweł  Stefański BALLUFF Sp. z o.o. 01-698

Warszawa 
272 Artur Paszczak No ART S.J. 05-510

Czartów 
273 Waldemar Purc WEP Ltd Sp.z o.o. 01-687

Warszawa 
274 Andrzej Skłodowski TIMEX S.A. 

00-238 Warszawa 
275 Anna Mazur FINEX Sp. z o.o. 21-050

Piaski 
276 Czesław Kolisz ANKOL FIRMA TECHNICZNO -

HANDLOWA 39-300 Mielec 
277 Krzysztof  Jaglak Belimo Siłowniki S.A. 02-227

Warszawa 
278 Janusz  Nagorka Pol - Sver Sp. z o.o. 01-919

Warszawa 
279 Jarosław  Gładki LOCKPOL Sp. z o.o. 93-490

Łódź 
280 Andrzej Mazur GERMAZ Sp. z o.o. Dom

Samochodowy 54-428 Wrocław 
281 Maria Kręcina EURO SKLEP S.A. 43-300

Bielsko Biała 
282 Wojciech Mitura Markus Jaso Sp. z o.o. 05-261

Marki 
283 Wojciech Kosiorek HANDEL HURTOWY Sp. z o.o. 

05-870 Błonie 
284 Zbigniew Dec Gminna Sp-nia SAMOPOMOC

CHŁOPSKA w Jasionce 36-002 Jasionka 
285 Andrzej Pióro MULTITRUCK Sp. z o.o. 

35-103 Rzeszów 
286 Zbigniew Szyłański OFERTA Spółdzielnia Pracy

Handlowo - Usługowa 87-100 Toruń 
287 Andrzej Kazimierczak Zespół Elewatorów PZZ

Bolesławiec Sp. z o.o. 59-700 Bolesławiec 
288 Jan  Załubski Truck Partner Sp. z o.o. 

33-300 Nowy Sącz 
289 Remigiusz Nowakowski L.K.R.

NOWAKOWSCY S.J. PUH 96-300 Żyrardów 
290 Marek  Żbikowski AUTOTOP Sp. z o.o. 05-500

Piaseczno 
291 Józef  Kieruczenko PRODEX - SYSTEM

Sp. z o.o. 01-497 Warszawa 
292 Sławomir Karwata PHU METALE S.A. 40-954

Katowice 
293 Tadeusz Dzwonkowski AGORA Sp. z o.o. 

83-334 Miechucino 
294 Józef  Stec Kutnowska Hodowla Buraka

Cukrowego Sp.z o.o. 62-650 Kłodawa 
295 Mirosław  Walkowiak CENTROWET - CEZAL Sp. z o.o.

Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Weterynaryjnego 60-543

Poznań 
296 Agnieszka Niedziałek Abook Sp. z o.o. 04-985

Warszawa 
297 Jan  Krawczyszyn TAJA S.J. 55-140

Żmigród 
298 Janusz  Bobrowski PONZIO POLSKA Sp. z o.o. 

09-472 Słupno 
299 Zenon Derewlanko DEK Sp. z o.o. PHUP 

25-663 Kielce 
300 Andrzej Guzowski UNIA Sp. z o.o. 86-300

Grudziądz 
301 Tomasz  Grzybowski PP POLMOZBYT 

15-703 Białystok 
302 Artur Łowczak ARLOW KLIMATECHNIK

Przedsiębiorstwo Techniki Klimatyzacyjnej Sp. z o.o. 02-495

Warszawa 
303 Jarosław  Klein Canada Trading Sp. z o.o. 

70-505 Szczecin 
304 Sławomir Łagun MIRALEX Sp. z o.o. 64-920 Piła 
305 Adam  Skorut SKORUT Import Eksport Sp. z o.o. 

32-400 Myślenice 
306 Jan  Fatek REKORD S.A. 05-802

Pruszków 
307 Jerzy Maciejewski DANTE Sp. z o.o. 

70-230 Szczecin 
308 Andrzej Kwiatkowski Elixir Sp. z o.o. PHUP 

12-122 Jedwabno 
309 Janusz  Syperek NORD - OST Sp. z o.o. PW 

19-500 Gołdap 
310 Henryk Maziarek PPH ROL - MOT Sp. z o.o. 

27-310 Ciepielów 
311 Janusz  Tyczyński GEALAN POLSKA Sp. z o.o. 

95-030 Rzgów 
312 Cyril Geacintov DRG MEDTEK Sp. z o.o. 

02-661 Warszawa 
313 Janusz  Multon TAURUS S.J. 09-470

Bodzanów 
314 Urszula Steiner DOPAK Sp. z o.o. 51-618

Wrocław 
315 Jacek  Denysiak MEKSYK S.J. Hurtownia

Papierosów 58-200 Dzierżoniów 
316 Krzysztof  Łabanowski FEST S.J. 10-603

Olsztyn 
317 Piotr  Gwizd POLMAX S.A. 66-200

Świebodzin 
318 Jerzy Romanek STALNET Sp. z o.o. 31-034

Kraków 
319 Jerzy Wojcieszek GS Samopomoc

Chłopska 17-200 Hajnówka 
320 Bogumiła Kozłowska EURO AZJA F&B Sp. z o.o. j.v 

91-204 Łódź 
321 Willem Nicolaij POLKA INTERNATIONAL Sp. z

o.o. 09-411 Biała 
322 Leszek Zahn Pall - Poland Sp. z o.o. 03-301

Warszawa 
323 Mikołaj Grygoruk ZEFIR Sp. z o.o. 15-476

Białystok 
324 Franciszek Twardzik NOW - OFER Sp. z o.o. PPHU 

35-234 Rzeszów 
325 Konrad Kiełbasa BUDMAT AUTO Sp. z o.o. 

09-400 Płock 
326 Tadeusz Dradrach POLPARTS Sp. z o.o. Hurtownia

Rejonowa 61-057 Poznań 
327 Marek  Dras Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. 

50-335 Wrocław 
328 Włodzimmierz Świerczyński ROL-GAZ

S.J. 98-300 Wieluń 
329 Wincenty Stefanowicz BISPOOL Sp. z o.o. 

15-103 Białystok 
330 Wojciech Klimas KLIMAS WKRĘT - MET Sp. z o.o. 

42-233 Mykanów 
331 Andrzej Poślednik Zakład Systemów Komputerowych

ZSK Sp. z o.o. 30-415 Kraków 
332 Henryk Wojciechowski Gminne Składy Sp. z

o.o. 64-330 Opalenica 
333 Krzysztof  Jodzis SEJBUD S.J. 16-500

Sejny 
334 Marek  Samołyk AUTO - TORUŃ Sp. z o.o. 

87-162 Lubicz 
335 Jacek  Bator RIVER S.J. 30-133

Kraków 
336 Mirosław  Cichy SKODEX Sp. z o.o. 62-081

Tarnowo Podgórne 
337 Jan  Kotyrba PPHU STOLMET JiM KOTYRBA

S.J. 34-130 Kalwaria Zebrzydowska 
338 Grzegorz Krasiński HURTOSTAL Wyroby Metalowe i

Metale Kolorowe Sp. z o.o. 85-037 Bydgoszcz 
339 Jerzy Nowak Hurtownia Artykułów Spożywczych

S.J. 59-700 Bolesławiec 
340 Jadwiga Kajor SKIBA Spółdzielnia Rolniczo

Handlowa 32-650 Kęty 
341 Ewa Nowakowska MAYPOL FOODS Sp. z

o.o. 00-175 Warszawa 
342 Robert  Kaczmarek Parcon S.A. 02-679

Warszawa 
343 Jerzy Wieteska WIETESKA S.J. Stacja Paliw 

99-440 Nowe Zduny 
344 Zbigniew Solak INTER - MAP S.J. 30-011

Kraków 
345 Wojciech Borkowski GSP Group Sp. z o.o. 91-222

Łodź 
346 Marek  Pączek Iglotex Toruń Sp. z o.o. 

87-100 Toruń 
347 Marian Kołodziejczyk Eurocomplex Trucks

Sp. z o.o. 32-060 Liszki 
348 Marco Calandra OMRON ELECTRONICS Sp. z

o.o. 02-790 Warszawa 
349 Piotr  Cholewa TAMTRON - UNIA S.J. 

40-687 Katowice 
350 Lucyna Kurowska TOTAL - PACK Sp. z o.o. 

10-450 Olsztyn 
351 Andrzej Kostecki Total Market Sp. z o.o. 04-087

Warszawa 
352 Wojciech Chudzik DRUM Sp. z o.o. 58-260

Bielawa 
353 Rafał Frączkiewicz POLAMP

COMPONENTS Sp. z o.o. 11-500 Giżycko 
354 Józef  Włodarczyk BUDCHEM S.J. 

61-063 Poznań 
355 Jarosław  Stachurski WILO POLSKA Sp. z o.o. 

05-090 Raszyn 
356 Krzysztof  Sarna Przedsiębiorstwo Surowców

Wtórnych Wtórstal S.J. 37-450 Stalowa Wola 
357 Roman Warecha POLAMP Sp. z o.o. 11-500

Giżycko 
358 Zbigniew Czubala ELCOM PROPACK Sp. z o.o. 

62-081 Przeźmierowo 
359 Andrzej Baryłko MPL TECHNOLOGY Sp. z o.o. 

32-083 Balice 
360 Dariusz  Chromik CEZAL w Krakowie S.A. Centrum

Zaopatrzenia Medycznego 30-552 Kraków 
361 Jerzy Mazur PPUH J.M. Mazur Sp. z o.o. 

58-308 Wałbrzych 
362 Andrzej Szumlański PROMOGAZ - KPIS

Sp. z o.o. PHP 30-832 Kraków 
363 Jerzy Bezak BIURO STYL Sp. z o.o. 

61-248 Poznań 
364 Eugeniusz Gawron ELEKTRO - KRAN S.J. 

62-510 Konin 
365 Jan  Ruszkowski PANTA Sp. z o.o. 

91-202 Łódź 
366 Mirosław  Sołtyszewski PW UNI - CAR SA 

85-631 Bydgoszcz 
367 Aleksandra Kisły BP TECHEM S.A. 02-856

Warszawa 
368 Jan  Hołowiński GRANOSIK -

HOŁOWIŃSKI Sp. z o.o. 87-800 Włocławek 
369 Marek  Stęczniewski DUO FARM Sp. z o.o. 

04-533 Warszawa 
370 Marek  Wośko MAW TELEKOM

INTERNATIONAL S.A. 00-791 Warszawa 
371 Sławomir Lange LANGE ŁUKASZUK S.J. 

55-095 Mirków 
372 Janusz  Fiebig MEDITECH Sp. z o.o. 60-302

Poznań 
373 Jarosław  Szczęsny Gminna Spółdzielnia Samoopomoc

Chłopska 62-561 Ślesin 
374 Rafał Kręt Centrum Wina Sp. z o.o. 

05-500 Piaseczno 
375 Monika  Pieluszyńska - Szczepaniak Pieluszyńska

Sp. z o.o. 60-539 Poznań 
376 Ali Eski DENIZ Sp. z o.o. 81-153

Gdynia 
377 Krzysztof  Stepokura EUROTEL Sp. z o.o. 80-286

Gdańsk 
378 Adam  Kaduk Gminna Sp-nia SAMOPOMOC

CHŁOPSKA 37-200 Przeworsk 
379 Zbigniew Czerniewicz CORTLAND Sp. z o.o. 

60-122 Poznań 
380 Antoni Gorczyca Przedsiębiorstwo Obrotu

Zwierzętami Hodowlanymi 07-100 Węgrów 
381 Teresa Bajerlein ARPIS S.A. Wielkopolskie PHUP 

61-579 Poznań 
382 Tomasz  Radzki VELO Sp. z o.o. 44-100

Gliwice 
383 Jan  Radoń MEGAEL Sp. z o.o. 33-100

Tarnów 
384 Agnieszka Żuchniewicz NESSA Sp. z o.o. 

02-293 Warszawa 
385 Czesław Dzieciuch Top Glass Sp. z o.o. 20-211

Lublin 
386 Waldemar Klink KLINK INTERNATIONAL Sp. z

o.o. 10-408 Olsztyn 
387 Piotr  Fedorczuk Przeds. Handlowe Milo S.J. 

21-500 Biała Podlaska 
388 Klaudiusz Kowolik NALCO POLSKA Sp. z o.o. 

02-804 Warszawa 
389 Mariusz Klityński KLIMAR S.J. 53-007

Wrocław 
390 Bożena Liwicka INTER - RABS Sp. z o.o. 

05-200 Wołomin 
391 Maciej  Wójcik SIMONA POLSKA Sp. z o.o. 

51-126 Wrocław 
392 Mirosław  Gunia Skawa - Bis Sp. z o.o. 34-100

Wadowice 
393 Krzysztof  Smolarski CONSULTRONIX S.A. 

30-017 Kraków 
394 Krystyna Jabłońska-Zalewska POL - CAN

INTERNATIONAL ELECTRONIC LTD Sp. z o.o. 05-090

Raszyn 
395 Zbysław Kutrzepa Spółdzielnia Rolniczo - Handlowa

w Fajsławicach 21-060 Fajsławice 
396 Bartłomiej Dyka PAPI SERVICE S.J. FHU 

34-520 Poronin 
397 Jerzy Jodłowski INTERMET Sp. z o.o. 30-133

Kraków 
398 Barbara Czarnowska RIDEX DEKORACJA

Sp. z o.o. 60-419 Poznań 
399 Bogdan  Mossakowski PHU MARTEX 

10-691 Olsztyn 
400 Jan  Słowik Gminna Spółdzielnia

SAMOPOMOC CHŁOPSKA 34-460 Szczawnica 
401 Janusz  Marchlewski PW Marlex Sp. z o.o. 

87-800 Szczawnica 
402 Imre Anspach COLEMAN INTERNATIONAL Sp.

z o.o. 02-954 Warszawa 
403 Roman Niepokój INEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo

Zaopatrzeniowe 38-400 Krosno 
404 Marian Grabowski Morfeusz - Technika Grzewcza Sp.

z o.o. 88-230 Piotrków Tryb 
405 Romuald Czesnowski BALTRADE S.J. 

80-395 Gdańsk 
406 Wojciech Dacko AMICAR S.J. 53-608

Wrocław 
407 Teresa Adamczak Gminna Spółdzielnia Samopomoc

Chłopska w Zbąszyniu 64-360 Zbąszyń 
408 Andrzej Dembowski WADEM S.J. 

53-428 Wrocław 
409 Andrzej Woźnica Bayleg Centrowet Sp. z o.o. 

59-216 Kunice 
410 Elisabeth Trunkenpolz EMERPOL Sp. z o.o. 

04-124 Warszawa 
411 Mariusz Martynowicz PHANTEON Sp. z o.o. 

68-100 Żagań 
412 Romna Reszel Maltexim Sp. z o.o. 60-179

Poznań 
413 Stanisław  Wojciechowski Spółdzielnia Handlowo

Usługowa w Mszczonowie 96-320 Mszczonów 
414 Paweł  Ludwiniak CHEMIA Przedsiębiorstwo Handlu

Chemikaliami 00-950 Warszawa 
415 Irena Puławska PPHU OPAL S.J. 17-200

Hajnówka 
416 Janusz  Jakubek CENTNAS Sp. z o.o. 63-700

Krotoszyn 
417 Wiesław Ptaszyński AD - SYSTEM Sp. z o.o. 

30-072 Kraków 
418 Leszek Bicki Petro - Oil Sp. z o.o. Lubelskie

Centrum Sprzedaży 20-445 Lublin 
419 Valei Strelkow NIKO Alex Sp. z o.o. 02-081

Warszawa 
420 Beata Domagała NOWBUD Sp. z o.o. 28-100

Busko Zdrój 
421 Jan  Ferdyn HERMES PSS 43-340

Skoczów 
422 Jerzy Dalak D&D Sp. z o.o. 53-015

Wrocław 
423 Mieczysław Kalisz Dresser Polska Sp. z

o.o. 80-369 Gdańsk 
424 Bożena Górska HB Polska Sp. z o.o. 05-500

Piaseczno 
425 Remigiusz Gralewicz GRAMAX Sp. z o.o. PHU 

06-500 Mława 
426 Genowefa Henclewska Przedsiębiorstwo

Handlu Chemikaliami CHEMIA Sp.z o.o. 85-957 Bydgoszcz 
427 Ryszard Nycz NYCZ INTERTRADE Sp. z o.o. 

30-732 Kraków 
428 Wojciech Gach SPOŁEM PSS 34-500

Zakopane 
429 Tadeusz Żochowski SKŁADNICA KSIĘGARSKA Sp. z

o.o. 01-217 Warszawa 
430 Mirosław  Kuźbicki PIANA Sp. z o.o. 62-065

Grodzisk Wlkp 
431 Edward  Skurewicz E&S Sp. z o.o. PPUH 83-332

Kartuzy 
432 Andrzej Grudziński GASS Sp. z o.o. PPH 16-400

Suwałki 
433 Szymon Grech GRELEN S.J. PHU 59-101

Polkowice 
434 Jeroen Driessen PRODOK Sp. z o.o. 62-700

Turek 
435 Marian Biela BIELA & PILCH Sp. z o.o. 

55-095 Mirków 
436 Wiesław Woźniak MASTEL S.J. Przedsiębiorstwo

Zaopatrzeniowe 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski 
437 Andrzej Marlęga Gminna Spółdzielnia Samopomoc

Chłopska w Zawidzu 09-226 Zawidz 
438 Dariusz  Kamiński BRILUX S.A. 05-500

Piaseczno 
439 Dariusz  Gołda Robot Serwis S.J. 51-116

Wrocław 
440 Roman Stygar PHU WIERTMET Sp. z o.o. 

38-306 Libusza 
441 Jerzy Byrt BUDOM MARKET S.J. 

61-888 Poznań 
442 Zdzisław Firlej POLPACK Sp. z o.o. 03-128

Warszawa 
443 Alina Pietrzykowska PROMED S.A. 

01-520 Warszawa 
444 Zbigniew Męcik PROMAT Techniczna Ochrona

Przeciwpożarowa Sp. z o.o. 03-879 Warszawa 
445 Adam  Szczęsny BRESSE POL Sp. z o.o. PPH 

87-100 Toruń 
446 Ryszard Warecki SUMMIT S.A. 41-506

Chorzów 
447 Adam  Wiącek PARTNER S.J. PHU 05-300

Mińsk Mazowiecki 
448 Mariusz Kowalczyk AZ ARMATUREN POLSKA Sp. z

o.o. 26-300 Opoczno 
449 Wojciech Jeżyk Consoft Sp. z o.o. 31-065

Kraków 
450 Zbigniew Ganzke SPOŁEM PSS 16-100

Sokółka 
451 Jarosław  Trela ALTEX S.J. 62-080

Tarnowo Podgórne 
452 Małgorzata Orbaczewska O&M S.J. PHU 

87-800 Włocławek 
453 Halina Wódz SPOŁEM PSS Pomoc Bratnia 

27-600 Sandomierz 
454 Grzegorz Kumorek Petro Awa Sp. z o.o. PUH 

32-852 Dębno 
455 Jerzy Woszczyk FALA Warszawska Spółdzielnia

Handlowa 04-921 Warszawa 
456 Antoni Bigos METALZBYT Sp. z o.o. 

87-100 Toruń 
457 Jerzy Paszkiewicz AUTOWEST S.J. 

01-237 Warszawa 
458 Zbigniew Kwidzyński MAK S.J. 84-200

Wejherowo 
459 Barbara Monawar Monawar S.J. 20-149

Lublin 
460 Zbigniew Borowski HATRA CEMENT I BETON Sp. z

o.o. 28-366 Małogoszcz 
461 Stanisław  Cieniuch AGES S.J. 08-103 Siedlce 
462 Jarosław  Starosta AKCESS STAROSTA I

WSPÓLNICY S.J. 15-863 Białystok 
463 Maciej  Brzeziński METIMPEX Sp. z o.o. 31-137

Kraków 
464 Marianna Kowalczuk MARIMPEX MACHINERY Sp. z

o.o. 02-495 Warszawa 
465 Grażyna Łubisz Grażyna Łubisz Sp. z o.o. 

02-544 Warszawa 
466 Andrzej Nowakowski ABAS S.A. 85-880

Bydgoszcz 
467 Jan  Kulczak BŁAŻEX J.L. Kulczak S.J. 

87-100 Toruń 
468 Maciej  Maciszewski MAPOL Sp. z o.o. PHU 

02-964 Warszawa 
469 Wojciech Szczepański SN DESIGN S.J. 

02-206 Warszawa 
470 Stanisław  Mendyka AUTO - PLAST PRODUKT Sp. z

o.o. 62-300 Września 
471 Elżbieta  Sikora ELCAR Sp. z o.o. 50-336

Wrocław 
472 Hieronim Fordoński ELEWATOR W KORONOWIE Sp.

z o.o. 86-010 Koronowo 
473 Aleksandra Kowalska Wolff Wolff Trading Sp. z o.o. 

04-667 Warszawa 
474 Bo Olaf Lindguist ELFA POLSKA Sp. z o.o. 

02-305 Warszawa 
475 Włodzimmierz Kozłowski BUSCH POLSKA Sp. z

o.o. 87-800 Włocławek 
476 Sławomir Ciemiecki KONTAKT S.A. 87-100

Toruń 
477 Arleta Chojnowska SPECTRUM Sp. z o.o. 

15-703 Białystok 
478 Rafał Pieczarkowski KRAK - MIX Sp. z o.o. 

32-050 Skawina 
479 Robert  Jaracz Ramsat Telesystem S.J. 

31-231 Kraków 
480 Tadeusz Marona Marona Enterprise Sp. z o.o. 

32-500 Chrzanów 
481 Marek  Łukaszewicz ŁUKASZ Sp. z o.o. 

15-521 Białystok 
482 Roman Sadowski ESKA Sp. z o.o. 87-340

Osiek 
483 Zdzisław Puziuk Techmot Puziuk i Wspólnicy S.J. 

16-070 Choroszcz 
484 Piotr  Kotras TORIMEX - Chemicals LTD Sp. z

o.o. 91-520 Łódź 
485 Jacek  Pachnik PETRO MARKETING Sp. z o.o. 

05-805 Otrębusy 
486 Adam  Niedbalski AMCO Sp. z o.o. 10-683

Olsztyn 
487 Piotr  Siwiec Majster Atlas Kujawy S.J. 

87-800 Włocławek 
488 Dariusz  Wilczek COMPLEX COMPUTERS S.A. 

25-520 Kielce 
489 Marek  Paska MARCO S.J. 02-673

Warszawa 
490 Artur Kaplar SAMSON Sp.z o.o.Automatyka i

Technika Pomiarowa 02-180 Warszawa 
491 Andrzej Karski STOMIL - SANOK Dystrybucja Sp.

z o.o. 11-015 Olsztynek 
492 Mieczysław Madaliński ELMET S.A.

Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe 61-760 Poznań 
493 Władysław Krzyczyński Gminna Spółdzielnia

Samopomoc Chłopska w Wielichowie 64-050 Wielichowo 
494 Sławomir Gołębiewski DORADO CHŁODNIE

Sp. z o.o. 43-300 Bielsko – Biała 
495 Franciszek Hnat FH Ela H.M.B. Jasielskie Przeds.

Inżynieryjno - Budowlane Sp. z o.o. 38-200 Jasło 
496 Paweł  Czerdys POLMOZBYT TORUŃ HOLDING

S.A. PHU 87-100 Toruń 
497 Jacek  Piłko KOL - DENTAL S.J. 04-175

Warszawa 
498 Jan  Zawiślak KW TRADE Sp. z o.o. 30-864

Kraków 
499 Lech  Krzanecki Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa

SAMOPOMOC CHŁOPSKA 55-100 Trzebnica 
500 Marek  Kaczyński Schenck Polska Sp. z o.o. 

01-378 Warszawa 
501 Paweł  Dańczuk Centrala Nasienna Sp.z o.o. 

55-300 Środa Śląska 
502 Marek  Rubczyński CEZAL S.A. 

15-085 Białystok 
503 Andrzej Palkij PAKO S.J. PH 34-120

Andrychów 
504 Mariola Nalepa N.S.C. S.J. 50-304 Wrocław 
505 Barbara Szcześnik ASA Sp. z o.o. 72-200

Nowogard 
506 Jacek  Rawłuszko UPAŁTY - ROL Sp. z o.o. 

11-500 Giżycko 
507 Artur Kasner POLOMARKET 430 Sp. z o.o. 

88-100 Inowrocław 
508 Henryk Wiśniewski PIONIER PSS 

75-137 Koszalin 
509 Jerzy Lipiński AUTOSERWIS DOLNY ŚLĄSK

LM Sp. z o.o. 53-015 Wrocław 
510 Zbigniew Zawodniak SURTEX Sp. z o.o. Gdyńskie

Przedsiębiorstwo Handlowe 81-035 Gdynia 
511 Adam  Sowa Cukiernia Małgorzata i Adam Sowa

S.J. 85-010 Bydgoszcz 
512 Ryszard Karpiński Hurtownia Leków Weterynaryjnych

Sp. z o.o. 87-100 Toruń 
513 Andrzej Pełka Kondor Sp. z o.o. 91-341

Łódź 
514 Barbara Pawlik MARCOM Sp. z o.o. 33-100

Tarnów 

 

 

Ankieta

Ile czasu powinno upłynąć od ogłoszenia nowych przepisów podatkowych w Dz.U. do wejścia ich w życie?
 
designed by www.madeyourweb.com