Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Ludzie arrow Kujawsko-Pomorskie arrow Oryginalne rozwiązania informatyczne toruńskiej MGA przebijają się na rynku
Oryginalne rozwiązania informatyczne toruńskiej MGA przebijają się na rynku Drukuj
06.10.2014.
Po 20 latach działalności potrafimy nie tylko tworzyć innowacyjne produkty i usługi, ale również umiejętnie je wdrażać, co udowodniamy m.in. współpracując w zakresie gospodarki odpadami z trzema największymi polskimi miastami: Warszawą, Łodzią i Poznaniem", mówi Marcin Orylski, prezes MGA Sp. z o. o.  w Toruniu.
 
MGA Sp. z o. o. łączy w sobie działalność kilku branż: informatycznej, księgowo-kadrowej, telekomunikacyjnej. Ta różnorodność pomaga nam w codziennej pracy. Systematycznie tworzymy nowe rozwiązania informatyczne i jednocześnie sami je testujemy.

Naszym sztandarowym produktem jest MGA Tools i  jego udoskonalona  wersja MGAv3. Jest to zintegrowany system typu ERP obejmujący takie moduły jak: Klienci, Rozrachunki, Finanse, Magazyn, Warsztat, Sprzedaż, Środki Trwałe, Księga Główna, Analizy, Usługi stałe, E-BOK.

Po wejściu w życie Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach w 2012 r. przygotowaliśmy również system  dla gmin wspierający zarządzanie gospodarką komunalną.

W ten sposób sprzedaż MGAv3 pozwoliła Spółce zaistnieć na polskim rynku technologii informatycznych dla przedsiębiorstw, natomiast sukces systemu MGAv3 Kompleksowa Gospodarka Odpadami wzmocnił naszą pozycję i pozwolił nam konkurować z największymi graczami branży informatycznej w sprzedaży oprogramowania dla jednostek samorządowych.
 
Image 
Zarząd MGA sp. z o.o.: Marcin Orylski, Danuta Gerc i Sławomir Pastewski 

Jesteśmy dowodem na to, że firma z województwa kujawsko-pomorskiego może bez żadnej masowej reklamy, dzięki własnym nakładom, oryginalnym rozwiązaniom i uczciwej pracy, stopniowo osiągać coraz wyższe wyniki i zyskiwać zaufanie nowych klientów.

W celu utrzymania wysokiego poziomu konkurencyjności systematycznie wyznaczamy nowe cele rozwojowe. W najbliższym czasie chcielibyśmy całkowicie przeprojektować system MGAv3 tak, aby był bardziej elastyczny i dostosowany do wymagań i potrzeb naszych klientów.MGA Sp. z o. o.  w Toruniu została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz  I edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013.
 
designed by www.madeyourweb.com