Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Ludzie arrow Mazowieckie arrow Netmark Dom Ekologiczny pomaga oszczędzać energię
Netmark Dom Ekologiczny pomaga oszczędzać energię Drukuj
13.10.2014.
Warszawska spółka Netmark Dom Ekologiczny, kilkakrotnie wyróżniona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej jako rzetelny dostawca profesjonalnych usług i produktów, oferuje kompletne systemy energetyczne, wykorzystujące czystą energię pozyskiwaną z naturalnych źródeł, która nie tylko nie szkodzi środowisku, ale przede wszystkim pozwala poczynić znaczące oszczędności w budżecie.
 

W rozwiązaniach domowych firma wykorzystuje pompy ciepła, kolektory słoneczne i fotoogniwa, a tam, gdzie wchodzą w grę naprawdę duże moce, odzysk ciepła z procesów przemysłowych. W ramach prowadzonej działalności firma świadczy usługi projektowe oraz wykonawcze połączone z fachowym doradztwem w zakresie indywidualnego doboru optymalnego systemu, zgodnie z przyjętą dewizą: „Od projektu do efektu”. Dzięki informacjom i wskazówkom ze strony zespołu firmy Netmark Dom Ekologiczny klienci mają lepsze rozeznanie w dostępnych możliwościach i mogą podjąć trafną decyzję, uwzględniającą relację ceny początkowej do kosztów eksploatacji adekwatnie do budżetu.
 
Image
 
Firma wykonuje również projekty CO, w tym projekty kotłowni i OZC, oraz kompletną dokumentację potrzebną do uzyskania datacji z Unii Europejskiej. Zespół firmy przeprowadza również audyty energetyczne, będące podstawą ubiegania się o premie termomodernizacyjne.
Będąc pionierem w dziedzinie alternatywnej techniki grzewczej firma chętnie dzieli się nabytym doświadczeniem i posiadaną wiedzą. Służą temu m.in. szkolenia i konferencje naukowe organizowane na terenie całego kraju, nastawione na popularyzację systemów grzewczych z zastosowaniem ekologicznych źródeł energii.
Netmark uczestniczy w targach branżowych, gdzie był nagradzany za jakość oferty. Szeroki asortyment produktów związanych ze specjalizacją firmy jest dostępny w firmowym Eko-Sklepie. W ciągu ostatnich 10 lat firma wykonała kilkaset instalacji grzewczych w obiektach różniących się wielkością oraz sposobem produkcji i rozprowadzenia ciepła.
Wśród przykładowych realizacji w portfolio spółki znalazły się: klasyczne instalacje z pompami ciepła w budownictwie jednorodzinnym, instalacje przemysłowe z kaskadami pomp ciepła w obiektach przemysłowych i budynkach wielorodzinnych oraz instalacje przemysłowe bazujące na darmowej energii odpadowej z procesów produkcyjnych. Firma jest obecna na wielu dużych budowach w kraju.
Solidność i terminowość to główne atuty firmy Netmark Dom Ekologiczny Sp. z o.o., będące podstawą jej stabilnego rozwoju. 


Netmark Dom Ekologiczny Sp. z o.o. została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013 i  VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2012.
 
 
designed by www.madeyourweb.com