Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Ludzie arrow Dolnośląskie arrow Medicus chce być liderem na rynku laryngologii w Polsce
Medicus chce być liderem na rynku laryngologii w Polsce Drukuj
26.11.2014.
ImageW perspektywie dekady chcemy zająć jedno z trzech pierwszych miejsc na rynku laryngologii w Polsce zarówno w zakresie sprzedaży aparatury medycznej, implantów słuchowych i w obszarze specjalistycznych usług medycznych, mówi dr n. med. Maciej Mazur, Prezes Medicus Aparatura i Instrumenty Medyczne Sp. z o.o. Sp.k. we Wrocławiu.
 


dr n. med. Maciej Mazur, Prezes Medicus Aparatura i Instrumenty Medyczne Sp. z o.o. Sp.k. we Wrocławiu
:

Medicus Aparatura i Instrumenty Medyczne Sp. z o.o. Sp. komandytowa jest polską firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku medycznym. Działalność naszej firmy koncentruje się na trzech obszarach: wyłącznej dystrybucji implantów słuchowych światowego lidera w tej dziedzinie, firmy Cochlear, sprzedaży specjalistycznej aparatury i sprzętu medycznego dla laryngologii uznanych europejskich producentów oraz prowadzeniu nowoczesnej, prywatnej kliniki laryngologicznej Medicus Dolnośląskie Centrum Laryngologii we Wrocławiu zajmującej się kompleksową obsługą pacjentów z chorobami uszu, nosa i gardła.
 
 
Image
 dr n. med. Maciej Mazur, Prezes Medicus Aparatura i Instrumenty Medyczne Sp. z o.o. Sp.k. we Wrocławiu

 
W perspektywie dekady chcemy zająć jedno z trzech pierwszych miejsc na rynku laryngologii w Polsce zarówno w zakresie sprzedaży aparatury medycznej, implantów słuchowych i w obszarze specjalistycznych usług medycznych.
Myślę, że sukces naszej firmy opiera się przede wszystkim na koncentracji na relacjach, profesjonalizmie, skuteczności i kompleksowości. Staramy się odpowiadać na potrzeby naszych klientów możliwie szybko i efektywnie, budując przy tym długotrwałe relacje z klientami, których wspieramy w sferze ich działań zawodowych, a także na polu aktywności naukowej. Do obsługi naszych klientów zawsze podchodzimy wszechstronnie, przygotowując działania zawsze analizujemy wszystkie za i przeciw. Ściśle współpracujemy z klientami na każdym etapie kontaktu- od momentu przedstawienia oferty do obsługi posprzedażowej.

Chcemy stale rozwijać i optymalizować strategię biznesową, by jak najlepiej realizować potrzeby klientów i partnerów biznesowych, a przez to zapewniać możliwości rozwoju i realizacji celów zawodowych wszystkich pracowników.
Wierzymy, że sukces firmy zależy w dużej mierze od kompetentnego, zaangażowanego, współpracującego i dobrze zarządzanego zespołu.
To podejście będzie nieprzerwanie funkcjonowało w działalności naszej firmy.

Medicus Aparatura i Instrumenty Medyczne Sp. z o.o. Sp.k. we Wrocławiu została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013.

 
 
designed by www.madeyourweb.com