Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Ludzie arrow Opolskie arrow Sandmix stawia na elastyczność i wysoką jakość
Sandmix stawia na elastyczność i wysoką jakość Drukuj
02.02.2015.
ImageMamy wiele pomysłów na nowe zastosowania naszych kruszyw, nie odcinamy się jednak od budownictwa. Ważnym odbiorcą naszych produktów jest sektor chemii budowlanej, dlatego bacznie obserwujemy zmieniającą się koniunkturę w produkcji produktów chemii i materiałów budowlanych, mówi Piotr Gamoń, prezes zarządu Sandmix Sp. z o.o. w Chróścicach.


Piotr Gamoń, prezes zarządu Sandmix Sp. z o.o. w Chróścicach:

Firma Sandmix działa od 2006 roku w Chróścicach na Opolszczyźnie. Zajmujemy się suszeniem i uszlachetnianiem żwirków i piasków kwarcowych. Posiadamy nowoczesne laboratorium oraz wyspecjalizowany transport do przewozu kruszyw.
 
Image
Piotr Gamoń, prezes zarządu Sandmix Sp. z o.o. w Chróścicach
 
Zwiększanie naszej rynkowej wartości potwierdzają takie wyróżnienia jak Diament Forbesa 2014 i 2015, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz Gepardy Biznesu. Sukces firmy Sandmix w czasie trudnym dla branży kruszyw i jej głównego odbiorcy − budownictwa jest wynikiem dbałości o jakość, realizacji w niszach rynkowych i odpowiadania na potrzeby odbiorców. Naszą dewizą jest elastyczność. Odpowiadamy na specjalne wymagania klientów, także dotyczące niestandardowej granulacji piasków i żwirów. Nasza oferta składa się z produktów dla specjalistów, które mają zastosowania w niszach różnych branż. Produkujemy m.in. specjalne piaski do produkcji polimerobetonu, produktów chemii budowlanej, a także piaski hamulcowe, żwiry filtracyjne, piaski formierskie. 

Przywiązujemy dużą wagę do jakości naszych kruszyw, które badamy regularnie w naszym laboratorium – na każdym etapie procesu produkcji i przed wysyłką do klienta. Przeprowadzamy okresowe badania naszych złóż i współpracujemy z jednostkami badawczymi. Służymy także doradztwem technicznym w zakresie doboru kruszywa pod konkretne receptury produktowe.

Stawiamy na rozwój i mamy wiele pomysłów na nowe zastosowania naszych kruszyw, nie odcinamy się jednak od budownictwa. Ważnym odbiorcą naszych produktów jest sektor chemii budowlanej, dlatego bacznie obserwujemy zmieniającą się koniunkturę w produkcji produktów chemii i materiałów budowlanych. W nowym roku dużo może się zmienić pod względem nowych standardów jakości w wyrobach budowlanych. Sejm pracuje właśnie nad rządowym projektem ustawy o zmianie ustawy o wyrobach budowlanych i ustawy – Prawo budowlanej, która zakłada większą kontrolę i publikowanie badań jakości. To ważne dla branży dostawców, do której należy Sandmix, aby wyróżnikiem rynku stała się jakość, nie cena.


Sandmix Sp. z o.o. w Chróścicach została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz  I edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013.
 
designed by www.madeyourweb.com