Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Pozostałe branże arrow Kaczmarski Inkasso stara się być cały czas krok przed konkurencją
Kaczmarski Inkasso stara się być cały czas krok przed konkurencją Drukuj
30.10.2015.
ImageWykorzystujemy bardzo nowoczesne rozwiązania technologiczne, które znacząco skracają czas dotarcia do dłużnika. O unikalności naszych usług na rynku decyduje również to, że jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem Krajowego Rejestru Długów, mówi Joanna Zawadzka, dyrektor Sprzedaży Usług Windykacyjnych, Kaczmarski Inkasso sp. z o.o.


Joanna Zawadzka, dyrektor Sprzedaży Usług Windykacyjnych, Kaczmarski Inkasso sp. z o.o.:

Działamy w bardzo konkurencyjnej branży, dlatego aby przetrwać i zdobywać klientów, cały czas musimy być o krok przed naszą konkurencją. W zmieniającym się otoczeniu gospodarczym, w czasach, kiedy dłużnicy są o wiele bardziej świadomi tego, jakie mają prawa, nawet firma o tak ugruntowanej pozycji jak Kaczmarski Inkasso nie może sobie pozwolić, by spocząć na laurach. Dlatego na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach, dostosowując nasze usługi do ich wymogów. Wykorzystujemy też bardzo nowoczesne rozwiązania technologiczne, które znacząco skracają czas dotarcia do dłużnika.
 
O unikalności naszych usług na rynku decyduje również to, że jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem Krajowego Rejestru Długów. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie prowadzony przez nas polubowny proces odzyskiwania należności uzupełnić o możliwość dopisania dłużnika do Krajowego Rejestru Długów. Dzięki temu znacząco wzrasta efektywność tego procesu oraz skraca się czas odzyskania długu.


Firma Kaczmarski Inkasso Kaczmarski Małgorzata we Wrocławiu została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014. VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Potęga Biznesu Godna Zaufania 2014. oraz w III edycji ogólnopolskiego Konkursu Wielcy Modernizatorzy Polski  2014  przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie kilkuletnich wyników finansowych, pozyskanych z Krajowego Rejestru Sądowego.
 
Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA we Wrocławiu została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014 i w III edycji ogólnopolskiego Konkursu Wielcy Modernizatorzy Polski  2014 przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie kilkuletnich wyników finansowych, pozyskanych z Krajowego Rejestru Sądowego.

 
designed by www.madeyourweb.com