Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Przemysł elektromasz. arrow Jeremias dostarcza kominy i systemy wentylacyjne ludziom i światowym koncernom
Jeremias dostarcza kominy i systemy wentylacyjne ludziom i światowym koncernom Drukuj
02.11.2015.
Jeremias Sp. z o.o. w Gnieźnie posiada 5 fabryk w Europie i jedną w Stanach Zjednoczonych. Największą z nich jest fabryka zlokalizowana w Gnieźnie, zatrudniająca prawie 600 osób i  przetwarzająca 80 proc.  surowca w całej grupie Jeremias.
 
Jeremias Sp. z o.o. w Gnieźnie jest jedną z największych i najdynamiczniej rozwijających się firm światowej rangi z sektora techniki odprowadzania spalin i systemów HVAC. Od ponad 40 lat zajmuje się obsługą klientów na całym świecie, oferując im szerokie spectrum produktów od tych najbardziej kojarzących się z kominami po te innowacyjne dotykające innych branż.
Posiada 5 fabryk w Europie i jedną w Stanach Zjednoczonych. Największą z nich jest fabryka zlokalizowana w Gnieźnie, zatrudniająca prawie 600 osób i  przetwarzająca 80 proc.  surowca w całej grupie Jeremias.

Dynamiczny rozwój zawdzięcza klientom, którzy cenią sobie jakość oferowanych produktów oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną i handlową. To dzięki odbiorcom firma została nie po raz pierwszy nagrodzona zarówno za wyniki finansowe jak i nowatorskie rozwiązania produktowe. Jej największym kapitałem jest jakość i wiedza. To dzięki tym dwóm czynnikom dostarcza kominy i systemy wentylacyjne zarówno do odbiorców indywidualnych jak i największych światowych koncernów.  Z pomocą firmy każdy inwestor niezależnie od skali inwestycji jest otoczony opieką kilkunastu specjalistów działających w terenie jak i wsparciem technicznym moich kolegów w centrali w Gnieźnie. Sukces to też oferta dopasowana do odbiorcy, a to właśnie oni są najsurowszymi recenzentami naszej pracy.


Jeremias Sp. z o.o. w Gnieźnie została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014, VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Potęga Biznesu Godna Zaufania 2014. oraz w III edycji ogólnopolskiego Konkursu Wielcy Modernizatorzy Polski  2014  przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie kilkuletnich wyników finansowych, pozyskanych z Krajowego Rejestru Sądowego.


 
designed by www.madeyourweb.com