Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Edukacja arrow Centrum Edukacji przeszkoliło ponad 100 tysięcy słuchaczy
Centrum Edukacji przeszkoliło ponad 100 tysięcy słuchaczy Drukuj
27.11.2015.
Systematycznie lokujemy się na czołowych miejscach pośród największych firm szkoleniowych w kraju. Byliśmy organizatorem ponad 50 edycji studiów podyplomowych z najlepszymi uczelniami, mówi Tadeusz Rutkowski,  Prezes Zarządu Centrum Edukacji Sp. z o.o. w Płocku.


Tadeusz Rutkowski,  Prezes Zarządu Centrum Edukacji Sp. z o.o. w Płocku:

Centrum Edukacji Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku szkoleniowym od 16 lat. Spółka została powołana w roku 1999 przez Polski Koncern Naftowy ORLEN przy współudziale Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Główne cele postawione przed Spółką to organizacja i prowadzenie szkoleń i kursów na rzecz Koncernu oraz prowadzenie Zespołu Szkół jako szkoły publicznej.
W kolejnych latach Spółka dywersyfikowała swoją działalność edukacyjną obejmując nowe obszary kształcenia i doskonalenia zawodowego. Przeszkoliliśmy ponad 100 000 słuchaczy. Zrealizowaliśmy ponad 10 000 dni szkoleniowych
Aktualnie Spółka jest  organem prowadzącym dla Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w skład którego wchodzi m. in. Technikum Chemiczne. W sumie w Szkole kształci się około 1000 uczniów. Na uwagę zasługuje ścisła współpraca z PKN ORLEN - precyzyjnie organizowane praktyki na poszczególnych wydziałach, fachowy nadzór i opieka nad uczniami ze strony Koncernu pozwalają przygotować w sposób optymalny wszechstronnie wykształconego pracownika. Jesteśmy jedynym podmiotem prawa handlowego, który prowadzi tak dużą szkołę publiczną.
W ramach Szkoły Języków Obcych, uczymy różnych języków na różnych poziomach. Aktualnie prowadzimy zajęcia dla ponad 1000 słuchaczy, dla dzieci  ( od lat 5), młodzieży i dorosłych, w grupach otwartych i zamkniętych dla firm. Projektem specjalnym w tym zakresie jest Akademia Językowa dla pracowników PKN ORLEN.
Jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym TELC i posiadamy akredytację Mazowieckiego Kuratorium Oświaty. W ostatnim rankingu Book of Lists Szkoła uplasowała się na 12 miejscu w kraju.
Byliśmy organizatorem ponad 50 edycji studiów podyplomowych z najlepszymi uczelniami: Szkołą Główną Handlową, Uniwersytetem Warszawskim, Politechniką Krakowską, Akademią Koźmińskiego, Uniwersytetem Łódzkim. Zrealizowaliśmy 3 edycje studiów MBA. Prowadziliśmy wiele szkół policealnych jako szkoły niepubliczne o uprawnieniach szkół publicznych. Zrealizowaliśmy 20 projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej na kwotę ponad 20 mln zł. Były to projekty o charakterze regionalnym i ogólnopolskim.
Od lat realizujemy cały zakres szkoleń specjalistycznych (bhp, ratownictwo chemiczne, bezpieczeństwo energetyczne) jak i szkoleń biznesowych, w obszarach zarządzania, sprzedaży i obsługi klienta, umiejętności osobistych, komputerowych. Prowadziliśmy duże projekty szkoleniowe, takie jak: Akademia Sprzedaży, Akademia Orłów czy Bezpieczna stacja. Stosujemy różne metody szkoleniowe, kładąc szczególny nacisk na efektywność biznesowych szkoleń.
Prowadzimy też Centrum Kształcenia Ustawicznego, w ramach którego  organizujemy szereg kursów zawodowych w tym w konwencji Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych.
Dysponujemy świetnie wyposażonym ośrodkiem szkoleniowym przystosowanym do organizacji dużych konferencji i seminariów.
W   rankingu Book of Lists systematycznie lokujemy się na czołowych miejscach pośród największych firm szkoleniowych w kraju - w ostatnim notowaniu było to 5. miejsce. Posiadamy certyfikat Europass oraz certyfikat zarządzania jakością DIN EN ISO 9001:2008, dzieląc się również wiedzą w zakresie wdrażania systemów jakości.

Centrum Edukacji Sp. z o.o. w Płocku została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014.

 
designed by www.madeyourweb.com