Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Pozostałe branże arrow Dantom eksportuje oryginalne produkty do 26 krajów
Dantom eksportuje oryginalne produkty do 26 krajów Drukuj
18.12.2015.
ImageOd początku działalności kładliśmy nacisk na rozwój produktów niszowych, a jednocześnie powszechnie wykorzystywanych przez różne zagraniczne i polskie firmy. Obecnie jesteśmy czołowym światowym producentem i dostawcą naszych podstawowych zamknięć do woreczków: clipbandu i twist bandu, mówi Daniel Chromiński, współzałożyciel Dantom Sp. z o.o. w Poznaniu.Daniel Chromiński, współzałożyciel Dantom Sp. z o.o. w Poznaniu:

Na potencjał firmy składają się liczne elementy. W przypadku firmy produkującej i sprzedającej swoje wyroby na rynku globalnym, znaczenie ma profesjonalny zespół, a także wysoka, stabilna jakość produktów oraz obsługi. Wszystko zaczyna się od założycieli firmy i ich nastawienia do biznesu, a kończy na dopięciu na ostatni guzik procesów w firmie.
 
Image
 Daniel Chromiński, współzałożyciel Dantom Sp. z o.o. w Poznaniu.
 
 
Potencjał ludzki

Dobrzy specjaliści to podstawa utrzymania wysokiej jakości produktów oraz bardzo dobrej obsługi klienta. Elastyczność i otwartość na potrzeby klienta jest podstawą sukcesu firmy, więc mówiąc o potencjale ludzkim, mam na myśli cechy zespołu pracowników, ich zaangażowanie, wiedzę i doświadczenie. Umiejętność słuchania kontrahenta oraz dostosowanie oferty do jego potrzeb przebiega na dwóch poziomach: strukturalnym i  interpersonalnym. Dlatego współpracujemy z osobami, które – oprócz wiedzy i profesjonalizmu – posiadają również empatię.

ISO i oczekiwania zagranicznego klienta

Bazą dobrej komunikacji w firmie jest odpowiednia struktura. U nas jest ona możliwie płaska, dlatego przepływ informacji między działami jest sprawny, co pozwala szybko reagować na pytania i potrzeby ze strony klientów. Dzięki sprawności organizacyjnej uzyskaliśmy Certyfikaty ISO (9001:2009 oraz 14001:2005) potwierdzające, że działamy zgodnie ze standardami międzynarodowymi. Jednak o wiele bardziej cieszymy się z zaufania i zadowolenia naszych klientów, którzy doceniają nasz wkład oraz zaangażowanie w obsługę. Dzięki temu, wspieramy swoich kontrahentów z całego świata w rozwijaniu ich działalności na rynku, a nasza firma, na zasadzie synergii, stała się czołowym światowym producentem w swojej branży.

Produkty

Od początku działalności kładliśmy nacisk na rozwój produktów niszowych, a jednocześnie powszechnie wykorzystywanych przez różne zagraniczne i polskie firmy. Obecnie jesteśmy czołowym światowym producentem i dostawcą naszych podstawowych zamknięć do woreczków: clipbandu i twistbandu. Oferujemy również inne produkty z pokrewnych branż: worki do szprycowania, multistripy, czy heatlocki do zamykania żywności podczas obróbki cieplnej. Równocześnie wciąż rozwijamy swoją działalność w innych branżach i za sprawą naszych opasek zaciskowych docieramy także do firm zajmujących się budownictwem, elektryką oraz reklamą.
 
 
Image
 
Image
 
 

Zaangażowanie społeczne, badania i rozwój technologii

Rozwijając firmę, nie zapominamy także o inwestowaniu w badania i naukę. Dzięki badaniom i współpracy ze specjalistami możemy wprowadzać na rynek nowe rozwiązania oraz angażować się w rozwój technologii. Wiadomo, że każde przedsiębiorstwo funkcjonuje w określonych strukturach społecznych i gospodarczych, dlatego pamiętamy o regularnym wspieraniu społeczności lokalnej oraz sztuki. Te wszystkie działania powodują, że potrafimy łączyć pasję i ciągłe doskonalenie firmy z nieustanną obecnością wśród ludzi, od których czerpiemy inspirację.

Dantom Sp. z o.o. w Poznaniu  została wyróżniona przez  Instytutu Nowoczesnego Biznesu w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014 oraz w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Światowa Firma 2014. Z danych Instytutu Nowoczesnego Biznesu wynika, że Dantom eksportuje do 26 krajów

 
designed by www.madeyourweb.com