Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Magazyn arrow China HomeLife Show 2016

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Instytut Wolności

Instytut Wolności
China HomeLife Show 2016 Drukuj
19.01.2016.
Image15 stycznia 2016 r.  w Warszawie odbyło się spotkanie informacyjne na temat organizacji V edycji workshopu Europy Centralnej i Wschodniej, który będzie miał miejsce w dniach od 7 do 9 czerwca br. w Warsaw Expo - największym centrum wystawienniczym w Polsce w podwarszawskim Nadarzynie, podczas targów China Homelife Show.

Jest to jedyna tego typu inicjatywa obejmująca swoim zasięgiem Europę Centralną i Wschodnią, która zgromadzi 1500 przedsiębiorców z 14 krajów: Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Rosji, Słowacji, Słowenii, Ukrainy, Węgier oraz Albanii. Większość z nich miała swoich przedstawicieli na spotkaniu. Polskę będzie reprezentować około 7000 partnerów handlowych.
O nowościach tej edycji opowiedział Binu Pillai - prezes organizującej targi grupy Meorient.
 
Image
 
 
Image
 
fot. Robert Lachmann

Polska niezmiennie jest jedynym państwem w Europie, w którym strona chińska organizuje China Homelife Show - globalną sieć targów wspieraną przez rządowych partnerów: China Council for the Promotion of International Trade (CCPIT), a także przez władze poszczególnych prowincji Chin. Poza Europą odbywają się one w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Jordanii, Egipcie, Indiach, Turcji, Brazylii, Republice Południowej Afryki i Kazachstanie.

W ubiegłym roku China Homelife Show organizowane po raz czwarty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przyciągnęły aż 800 największych nabywców europejskich i 200 polskich.

Targi cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ organizatorzy dokonują dokładnej selekcji i jako uczestników wybierają tylko te chińskie firmy, których wyroby plasują się w czołówce produktów na najwyższym poziomie.
 
Warto dodać, że w 2015 roku w Poznaniu Europejskie Certyfikaty Jakości „Najlepsza Jakość” przyznano jedenastu firmom chińskim.

Sukces  poprzednich edycji to dobra zapowiedź dla polskiej gospodarki, która staje się liderem w organizacji spotkań biznesowych przedsiębiorców Europy Centralnej i Wschodniej.

Spotkanie 15 stycznia 2016 r. w sali Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie przygotowała Warszawska Izba Gospodarcza i Stowarzyszenie Polskich Mediów przy współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą oraz  Naczelną Organizacją Techniczną.

Więcej informacji, a także opis zwyczajów kulturowych Chińczyków dostępne są na stronie www.chinahomelife.org/pl.

Opracowała Mariola Zdancewicz/ „Merkuriusz Polska”
 
 
designed by www.madeyourweb.com