Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Branża informatyczna arrow Systemy informatyczne są przyszłością biznesu
Systemy informatyczne są przyszłością biznesu Drukuj
03.03.2016.

ImageNajważniejsze to zrozumieć klienta i stworzyć oprogramowanie odpowiadające jego potrzebom czy wymaganiom. Dziś gotowe rozwiązania nie robią na nikim wrażenia, czasami wręcz zniechęcają, bo wtedy użytkownik musi dopasować się do funkcjonalności systemu, a nie odwrotnie, mówi Michał Świerczyna, prezes firmy Connecto Sp. z .o.o.

 Michał Świerczyna, prezes firmy Connecto Sp. z .o.o.:

Connecto specjalizuje się w tworzeniu oraz wdrażaniu systemów informatycznych. Na rynku funkcjonujemy już od ponad 10 lat, a przez ten czas podjęliśmy współpracę z ponad 600 klientami z całej Polski. Od samego początku jesteśmy partnerem firmy Comarch – producenta oprogramowania ERP.

 

Image 

Michał Świerczyna, prezes firmy Connecto Sp. z .o.o.

Tworzymy też własne oprogramowanie Connecto DMS, czyli system odpowiedzialny między innymi za dostęp do dokumentów firmy w każdym momencie oraz archiwizowanie danych. Dzięki niemu przyspieszony jest obieg faktur oraz informacji, a dodanie konkretnych osób odpowiedzialnych za działania na dokumencie zajmuje kilka sekund. Przedsiębiorcy kontrolują czas oraz budżet zainwestowany przy konkretnych projektach, tworząc analizy i raporty. Na to wszystko pozwala autorski system Connecto.


Firmy w Polsce zaczynają dostrzegać potencjał, jaki zawarty jest w systemach informatycznych i porzucają standardowe rozwiązania na rzecz tych innowacyjnych. Mowa tutaj nie tylko o usprawnieniu pracy, ale przede wszystkim o analizowaniu sytuacji w przedsiębiorstwie oraz - co chyba najważniejsze - kontroli zysku, bo przecież na tym polega biznes. I niewątpliwie informatyka odgrywa w nim coraz ważniejszą rolę.
Przebyliśmy długą drogę i wykonaliśmy sporo pracy, by dać się poznać klientom z jak najlepszej strony. Nie zamykamy się na konkretną branżę, o czym świadczy rozbudowana oferta firmy. Potrafimy też skupić się na danym segmencie i doskonale opracować rozwiązanie, co sprawiło, że od 2011 jesteśmy partnerem Śląskiej Izby Budownictwa.


Sukces Connecto w dużej mierze opiera się na zrozumieniu potrzeb klienta i dostarczeniu indywidualnego rozwiązania. Nie posiadamy gotowych systemów, ale mamy te, które są potrzebne do funkcjonowania firmy z danej branży. Ciągły rozwój oferowanych systemów, a także wdrażanie innowacyjnych pomysłów sprawia, że cały czas jesteśmy o krok przed konkurencją.


W grupie Connecto zatrudnionych jest 50 osób, a nasz zespół stale się powiększa. Patrzymy w przyszłość i ulepszamy rozwiązania informatyczne, by jeszcze szybciej i sprawniej wspierać w działaniach naszych klientów.

 

Connecto Sp. z .o.o.  w Sosnowcu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 i w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015  na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

 

Więcej o firmie pod adresem www.connecto.pl   


 

 
designed by www.madeyourweb.com