Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Magazyn arrow Forma  - budynek z myślą o rodzinie

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Forma  - budynek z myślą o rodzinie Drukuj
02.06.2016.

ImageWśród różnych rozwiązań projektowych, mieszkania w zabudowie szeregowej zdają się być rozsądną propozycją dla rodzin. Zauważyła to firma Linea, która wprowadziła na rynek budynek o nazwie forma. Jest to rozwiązanie, które najczęściej wybierają 30-latkowie.


Forma to jeden z projektów budowlanych, który powstaje na Leśnej Polanie w Dopiewcu. Inwestycję realizuje deweloper Linea. Na każdy budynek składają się cztery mieszkania o powierzchniach od 69,51 do 73,80 mkw., każde z nich będzie dwupoziomowe.

Postawiliśmy na zabudowę szeregową, bo obecnie to jedno z najmodniejszych rozwiązań mieszkaniowych. Budynek forma jest skrojony na miarę młodej rodziny i to takie osoby przeważnie decydują się na zakup – mówi Adam Wędrychowicz, architekt z firmy Linea.

Image


Rzeczywiście projekt ten pozwala na wygodne życie rodziny z jednym lub dwojgiem dzieci, między innymi za sprawą funkcjonalnego rozmieszczenia pomieszczeń w lokalu. Na parterze umiejscowiona jest kuchnia z salonem, łazienka, a w wybranych mieszkaniach również pokój dzienny. Natomiast na piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka, a w niektórych projektach również garderoba. Każde takie mieszkanie dysponuje również własnym ogrodem i miejscem na samochód.

Image

            Nic dziwnego, że domy w zabudowie szeregowej często wybierają 30-latkowie. Z jednej strony potrzebują oni wygodnego lokalu, który będzie przestronny i wygodny, z drugiej poszukują spokoju i bezpieczeństwa. Często kluczowa dla nich jest również cena, mieszkania w zabudowie szeregowej są dostosowane do możliwości finansowych takich młodych rodzin. Z pomocą przychodzi również rządowy program dopłat MdM w ramach, którego można liczyć na środki umożliwiające pokrycie tzw. wpłaty własnej, wymaganej przy uruchomieniu kredytu. – Dla naszych klientów przygotowaliśmy bezpłatną możliwość skorzystania z pomocy doradcy finansowego, który w bezpieczny sposób przeprowadzi przez proces finalizacji transakcji zakupu mieszkania – dodaje Adam Wędrychowicz.


 
designed by www.madeyourweb.com