Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Magazyn arrow Fenomen Ventany

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Fenomen Ventany Drukuj
03.06.2016.

ImageKiedy firmy deweloperskie prześcigają się w promocjach, kampaniach i technikach marketingowych, by sprzedać większe i mniejsze apartamenty w centrum miasta, na obrzeżach Warszawy powstaje osiedle, które bez rozgłosu, w niezwykły sposób przyciąga uwagę koneserów piękna i fanów spokoju.Jedna z największych prywatnych firm deweloperskich z Wielkiej Brytanii buduje na południowej granicy Warszawy luksusowe osiedle. Gotowych jest już 85 domów, a do końca roku powstaną kolejne rezydencje w ramach trzeciego etapu inwestycji, który został sprzedany w pierwszym kwartale 2016 aż w 30 procentach.

Dzięki trasom szybkiego ruchu malowniczy kompleks „Ventana” leży w odległości zaledwie 15 minut od centrum Warszawy. Luksusowy kompleks 140 wyjątkowych domów zlokalizowany jest w Walendowie, w sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, Lasów Sękocińskich, stawów i rzeki Utraty.

Image

  

- To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji do zamieszkania wokół Warszawy. W odległości 1 km od tras S7 i S8 i blisko autostrady A2. Do lotniska Okęcie i do placu Zawiszy dojedziemy w piętnaście minut. Poza doskonałym położeniem w otoczeniu natury to, co wyróżnia osiedle, to klasyczna architektura i wysoka jakość. Prowadzony przez nas w innych częściach świata program rozwoju pozwala nam dostarczać w naszym portfolio produkty najwyższej jakości  - tłumaczy Barnaby Kelham, CEO w UK&European Investments i Członek Zarządu Westmark Polska.

Image

 

Wolnostojące rezydencje wykonane są z najwyższej jakości materiałów, posiadają funkcjonalne rozwiązana i dopasowane do indywidualnych potrzeb właścicieli powierzchnie. Przestrzeń wewnątrz budynków zaprojektowało renomowane brytyjskie studio Alexander James Interiors. Mieszkańcy korzystają z kortu tenisowego, boiska, Club House, parku ze stawami, całodobowej ochrony i monitoringu. Ceny domów są porównywalne z kosztem zakupu 3-pokojowego mieszkania w centrum Warszawy i wahają się w przedziale od 1 249 000 zł do 2 100 000 złotych.

Image 

Obecnie w sprzedaży są dwa rodzaje rezydencji oraz domy w zabudowie bliźniaczej typ ASCOT o powierzchni  186 m2 w standardzie deweloperskim, z poddaszem i powierzchnią użytkową liczącą 224 m2 na działkach od 600 m2. Rezydencja BERKELEY o powierzchni 191 m2 w standardzie deweloperskim wraz z poddaszem daje powierzchnię użytkową liczącą 262 m2 na działce 1.000 m2.

 

Największy budynek to rezydencja CHELSEA o powierzchni 233 m2 w standardzie deweloperskim, która wraz z poddaszem liczy aż 328 m2  powierzchni użytkowej na działkach od 1078 m2.


Warunki dewelopera są niezwykle atrakcyjne gdyż, aby zarezerwować dom, należy podpisać umowę rezerwacyjną oraz wpłacić 5% ceny. Po 30 dniach podpisywana jest już umowa notarialna, wraz z którą dokonuje się drugiej wpłaty liczącej 25% wartości zakupu.  Dopiero po zakończeniu budowy i oddaniu budynku do użytkowania klient wpłaca pozostałe 70% i następuje przeniesienie własności nieruchomości.
Wraz z zakupem domu lub rezydencji kupujący staje się jedynym właścicielem działki zabudowanej budynkiem oraz współwłaścicielem nieruchomości wspólnej.


„Ventana” w minionym roku otrzymała wiele prestiżowych nagród. Jako „Inwestycja Deweloperska Roku 2015” może poszczycić się również tytułem „Laur Eksperta”, „Jakość Roku 2015” czy „Najlepszy Dom Pokazowy w Polsce”.

Deweloper osiedla to spółka Westmark Polska będąca częścią brytyjskiej grupy UK&European Investments, jednej z największych prywatnych firm deweloperskich w Wielkiej Brytanii, ze znaczącym portfelem inwestycji na całym świecie, m.in. w Europie, Azji i na Karaibach.


 
designed by www.madeyourweb.com