Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Przemysł elektromasz. arrow Intek produkuje zaawansowane technologicznie urządzenia dla wielu gałęzi przemysłu
Intek produkuje zaawansowane technologicznie urządzenia dla wielu gałęzi przemysłu Drukuj
17.06.2016.

ImageNasza firma od wielu lat nieprzerwanie ponosi jakość swoich wyrobów, zdobywa potrzebne certyfikaty, szkoli kadrę, unowocześnia park maszynowy  i rozbudowuje zakład. Zajmuje się  projektowaniem, produkcją i montażem wysoko zaawansowanych technologicznie urządzeń dla wielu gałęzi przemysłu  takich jak samochodowa, meblarska, wydobywcza- offshore, kolejowa, maszynowa, chemiczna i wielu innych, wyjaśnia Janusz Stefański, Właściciel oraz Prezes Zarządu Intek Sp. z o.o. w Lubawie.

 
Janusz Stefański, Właściciel oraz Prezes Zarządu Intek Sp. z o.o. w Lubawie:

Firma Intek sp. z o.o. w obecnej formie prawnej istnieje na rynku krajowym i zagranicznym od 2003 r. Zajmuje się  projektowaniem, produkcją i montażem wysoko zaawansowanych technologicznie urządzeń dla wielu gałęzi przemysłu  takich jak samochodowa, meblarska, wydobywcza- offshore, kolejowa, maszynowa, chemiczna i wielu innych.
 
Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę w zakresie tworzenia i integracji maszyn, urządzeń oraz systemów automatyki przemysłowej. Dostarcza kompleksowe rozwiązania dedykowane dla potrzeb indywidualnych Klienta zawierające projektowanie i wykonanie systemów automatyki „turn-key” dla maszyn, linii produkcyjnych, procesów przemysłowych i kompletnych zakładów.

Image

Janusz Stefański, Właściciel oraz Prezes Zarządu Intek Sp. z o.o. w Lubawie


Intek sp. z o.o. posiada własne biuro projektowe wraz z wyszkoloną kadrą inżynierską w zakresie mechaniki, automatyki i robotyki oraz własny zakład produkcyjny z rozbudowanym parkiem maszynowym. System realizacji zlecenia obejmuje  produkcję, nadzór nad jakością oferowanych urządzeń od projektu mechanicznego, elektrycznego, software/ hardware poprzez wykonawstwo, prefabrykację szaf zasilania i sterowania, do instalacji wraz z uruchomieniem u Klienta. Zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ze zdalną diagnostyką włącznie.

Image 

Głównym wyzwaniem dzisiejszego rynku jest zaspokojenie wymogów Klienta oferując mu produkty innowacyjne, nowoczesne, w najwyższej jakości i konkurencyjnej cenie. Będąc tego świadomym, firma Intek od wielu lat nieprzerwanie ponosi jakość swoich wyrobów, zdobywa potrzebne certyfikaty, szkoli kadrę, unowocześnia park maszynowy i rozbudowuje zakład. Obecnie firma zatrudnia blisko 300 osób oraz ma do dyspozycji ponad 5 ha powierzchni, w tym ponad 2 ha hal produkcyjnych: spawalnie, obróbkę plastyczną, wiórową, malarnię w dużą kabiną lakierniczą, hale montażowe, magazyny.

Jako właściciel i prezes od początku działalności wyznaję zasadę "praca nad sobą, sukcesem zespołu" i tym samym od 13 lat nieprzerwanie buduję wraz z naszym zespołem wizerunek firmy rzetelnej i profesjonalnej, wsłuchującej się w potrzeby Klienta i dbającej o wzajemne relacje.
Jest nam niezmiernie miło, że nasze wysiłki zostały juz dostrzeżone na świecie, zostaliśmy wielokrotnie uhonorowani przez międzynarodowe organizacje nagrodami za prężny i stabilny rozwój oraz profesjonalny management.


Intek Sp. z o.o. w Lubawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w VIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.


                       

 

 
designed by www.madeyourweb.com