Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Branża konsultingowa arrow Firma Lech Consulting pozyskała dla klientów ponad 600 dotacji unijnych
Firma Lech Consulting pozyskała dla klientów ponad 600 dotacji unijnych Drukuj
21.08.2016.

ImageFirma Lech Consulting Sp. z o.o. jest jedną z czołowych firm z branży consultingowej i doradczej. Wspiera jednostki samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców w pozyskiwaniu środków zewnętrznych, głównie z budżetu UE oraz w prawidłowej realizacji dofinansowanych projektów. „Twój pomysł – Nasza wiedza – Wspólny sukces” to hasło, które od ponad 11 lat przyświeca jej działalności.


Sukces firmy Lech Consulting Sp. z o.o. został osiągnięty dzięki pracy doświadczonych i wyspecjalizowanych w swojej branży pracowników, z których znaczna większość związana jest z firmą od jej początków. Specjaliści z Lech Consulting Sp. z o.o. na każdym etapie współpracy z klientem dokładają maksimum starań, aby osiągnąć zamierzony cel.


Image

 

Przez wszystkie lata swojej działalności pracownicy firmy sporządzili kilkaset dokumentacji aplikacyjnych o dofinansowanie z funduszy unijnych. Dzięki zaangażowaniu i ciągłemu rozwijaniu się pracowników firma pozyskała w okresie swojej działalności ponad 600 dotacji. Skuteczność w pozyskiwaniu dotacji pozwala od kilku lat na plasowanie się firmy w czołówce krajowych rankingów doradztwa unijnego.
Firma pracowała na zlecenie kilkuset przedsiębiorstw, głównie z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego. Klientami Lech Consulting Sp. z o.o. były również liczne miasta, gminy, powiaty oraz jednostki sektora publicznego, w tym m. in. Miasto Toruń, Miasto Bydgoszcz, Województwo Kujawsko-Pomorskie, Miasto Stołeczne Warszawa.
Firma wyspecjalizowała się przede wszystkim w:
# pełnym opracowaniu dokumentacji aplikacyjnej,
# sporządzaniu biznesplanów,
# przygotowaniu dokumentów o znaczeniu strategicznym (strategie, plany rozwoju, itd.),
# opracowaniu koncepcji architektonicznych,
# analizie finansowej przedsiębiorstw (wyceny, prognozy, symulacje),
#  doradztwie inwestycyjnym (unijnym),
#  zarządzaniu, koordynacji oraz rozliczaniu dofinansowanych projektów unijnych.


Lech Consulting Sp. z o.o. w 2013 roku otrzymała tytuł „Solidna Marka” pod patronatem Ministra Gospodarki. W 2014 roku Krajowa Izba Gospodarcza przyznała firmie Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2014.
Niemalże od początku działalności firma współpracuje z licznymi specjalistami i bankami.
Od 2011 roku w ramach Grupy Kapitałowej Lech Consulting działa firma Innova Consulting Sp. z o.o. – firma z licznymi sukcesami w branży doradczej.
Najbliższe lata to czas dalszego rozwoju firmy. Dotychczasowy zespół stale powiększa się o nowych specjalistów z branży unijnej. Z roku na rok rosnące grono zadowolonych klientów mobilizuje do ciągłego rozwoju oraz zdecydowanych działań na wielu płaszczyznach, a także umocnienia pozycji firmy w branży doradczej i consultingowej. 

Lech Consulting  Sp. z o.o. w Toruniu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

 
designed by www.madeyourweb.com