Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Branża handlowa arrow Klimatyzacja dziś to już nie tylko luksus, to standard
Klimatyzacja dziś to już nie tylko luksus, to standard Drukuj
02.09.2016.

ImageRynek klimatyzacji w Polsce przeżywa prawdziwy boom, spowodowany rosnącą popularnością tego typu instalacji. Wzrost popularności wykorzystywania klimatyzacji i wentylacji spowodował dynamiczny rozwój firm z tej gałęzi gospodarki. Jedną z prężnie rozwijających się firmy zdobywających coraz to więcej nagród i wyróżnień jest poswatała w 2009 roku firma Ampar Klima Sp. z o.o. z Mikołowa.


Firma Ampar Klima Sp. z o.o. powstała w 2009 r., aby zaopatrywać firmy wykonawcze i handlowe z branży wentylacyjno–klimatyzacyjno-chłodniczej.
W pierwszych latach działalności funkcjonowała jako hurtownia zajmująca się sprzedażą urządzeń i produktów do wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.

 Image

 

Image 

 

Image 

 

W kolejnych latach poszerzyła swoją działalność o samodzielną produkcję stalowych kanałów i kształtek wentylacyjnych oraz osprzętu wentylacyjnego. Obecnie firma zatrudnia 50 wykwalifikowanych pracowników, wśród których znajdują się m.in. projektanci, koordynatorzy robót, serwisanci, specjaliści ds. sprzedaży oraz montażyści systemów klimatyzacji i wentylacji. Własny Dział Projektowy zajmujący się wyceną i kosztorysowaniem oraz specjaliści z dziedziny elektryki i automatyki gwarantują profesjonalny system obsługi Klienta obejmujący doradztwo, sprzedaż i serwis.

Image


Rafał Sudół  współwłaściciel firmy Ampar Klima Sp. z o.o:

Nasza firma stawia przede wszystkim na rozwój i profesjonalizm. Zapewniamy kompleksową obsługę firm wykonawczych oraz różnego rodzaju  inwestycji. Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych i markowych producentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najnowsze produkty oraz rozwiązania techniczne. Posiadamy bogate zaplecze techniczne i personalne, a oferowane przez nas produkty dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i wymogów nawet najbardziej wymagających klientów. Zespół naszej firmy tworzą wykwalifikowani pracownicy posiadający bogatą wiedzę na temat urządzeń oraz instalacji systemów klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Profesjonalne doradztwo techniczne oraz wysokie standardy obsługi klienta przekładają się na obopólną satysfakcję.  Zapewniamy wysokie standardy wykonania. Nasze długoletnie doświadczenie w branży przekładamy na realizację projektów od momentu powstania ich na papierze do momentu montażu całego systemu wentylacyjno-klimatyzacyjnego. Zapraszamy do współpracy i dokonywania zakupów w naszej  firmie. Swoim partnerom oferujemy najlepszej jakości produkty, zaplecze techniczne, warunki handlowe oraz wsparcie i pomoc w dokonaniu optymalnego zakupu.

 

Ampar Klima Sp. z o.o.  w Mikołowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

 
designed by www.madeyourweb.com