Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Branża handlowa arrow Nowa Farmacja dobrze sobie radzi na trudnym rynku farmaceutycznym
Nowa Farmacja dobrze sobie radzi na trudnym rynku farmaceutycznym Drukuj
02.09.2016.

Sukces firmy Grupa Nowa Farmacja na niezwykle trudnym i wymagającym rynku farmaceutycznym to wynik bardzo ciężkiej pracy, wizji oraz determinacji w realizacji przyjętych celów.

Firma Grupa Nowa Farmacja powstała w 2006 roku.  Obecnie ma ponad 50 aptek własnych w różnych regionach Polski.  Prowadzi również franczyzę, w której w chwili obecnej jest 28 aptek.  Grupa Nowa Farmacja od 2011 r. rozszerzyła swoją działalność i uruchomiła aptek internetową. Do końca roku planuje otwarcie kolejnych kilkunastu aptek.


Nowa Farmacja jako rzetelna firma o ugruntowanej pozycji na rynku oferuje nie tylko leki, kosmetyki i suplementy diety, ale przede wszystkim opiekę oraz doradztwo farmaceutyczne na bardzo wysokim poziomie, ponieważ zdrowie i zadowolenie klientów jest dla niej najważniejsze. Świadczyć o tym może jej rozwój oraz stale powiększająca się liczba klientów, którzy obdarzyli ją swoim zaufaniem. W naszych aptekach czeka na Państwa miła i kompetentna obsługa magistrów i techników farmaceutycznych z bogatym doświadczeniem zawodowym, stale podnosząca swoje kwalifikacje.

Apteki Nowa Farmacja wyróżnia to, że wszystkie mają działy samoobsługowe, dzięki czemu klienci mają łatwy dostęp do preparatów bez recepty i kosmetyków oraz możliwość swobodnego wyboru z szerokiego asortymentu.

Serwis www.nowafarmacja.pl jest apteką prowadzącą sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem sieci Internet. Celem było stworzenie apteki internetowej, która umożliwia zakupy w dowolnym miejscu i czasie. W swojej ofercie ma szeroki asortyment leków, suplementów diety, kosmetyków oraz sprzętu medycznego w konkurencyjnych cenach i atrakcyjnych promocjach. W aptece internetowej pracuje doświadczony zespół farmaceutów, gotowy w każdej chwili służyć poradą oraz pomocą telefoniczną czy mailową.

Od 2011 roku firm oferue także współpracę w ramach franczyzy. Doświadczenie, wiedza merytoryczna i przygotowanie do działań operacyjnych to główne czynniki stojące u podstaw rozwoju i sukcesu sieci. Średni obrót apteki z Grupy Nowa Farmacja jest dwukrotnie większy od obrotu statystycznej apteki w regionie. Ofertę franczyzy kieruje do dwóch grup: do przedsiębiorców prowadzących aptekę , jak i do tych, którzy nie mają doświadczenia w branży aptecznej, a posiadają lokal i kapitał niezbędny do uruchomienia apteki. Najważniejsze korzyści, które warto podkreślić, to wykorzystanie potencjału zakupowego Grupy Nowa Farmacja z możliwością zamawiania topowych produktów w najlepszych cenach już od jednej sztuki, preferencyjne warunki handlowe w 3 największych hurtowniach w Polsce, opiekę marketingową oraz wsparcie analityczne, umożliwiające m.in. optymalne zarządzanie magazynem, ceną i marżą apteki.

Siłą Grupy Nowa Farmacja są zatrudnieni w niej ludzie. Młodzi, wykształceni, zorientowani na sukces. Od lat lokuje się w czołówce rankingów najdynamiczniej rozwijających się firm w tej branży.

 

www.nowafarmacja.com.pl

www.nowafarmacja.pl

 

Nowa Farmacja Sp. z o.o. w Białymstoku została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

 
designed by www.madeyourweb.com