Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Przemysł lekki arrow Seepoint ma szeroko rozwiniętą siatką kontrahentów na rynku skandynawskim
Seepoint ma szeroko rozwiniętą siatką kontrahentów na rynku skandynawskim Drukuj
09.09.2016.

ImageFirma Seepoint, założona w 2006 r., w krótkim czasie przeprowadziła inwestycje w nowe technologie i dziś jest cyfrową drukarnią wielkoformatową, oferującą druk sublimacyjny, solwentowy, uv.

 Firma Seepoint została założona w 2006 r. wchodząc na rynek jako producent flag metodą sitodrukową. W krótkim czasie przeprowadziła inwestycje w nowe technologie i dziś jest cyfrową drukarnią wielkoformatową, oferującą druk sublimacyjny, solwentowy, uv.

 

Image 


Za funkcjonowanie i budowanie strategii przedsiębiorstwa zatrudniającego kilkadziesiąt osób odpowiada właściciel Tomasz Bachul.


Zdecydowana większość produkcji jest sprzedawana na rynku duńskim, resztę stanowią odbiorcy ze Szwecji, Norwegii i Polski. Oferuje klientom wysoki profesjonalizm obsługi, dobrą jakość produktu, szybką realizację zleceń w rozsądnej cenie. Dbałość o te czynniki buduję przewagę konkurencyjną firmy.
Burzliwe otoczenie w jakim przyszło jej funkcjonować doprowadziło do tego, że dziś jej nadrzędną zasadą jest elastyczność.

Dzięki otwartemu podejściu i satysfakcji odczuwanej z realizacji zleceń dla klientów, udało się jej zbudować partnerskie relacje, które stawiły czoło fali kryzysu ekonomicznego w Europie. Dziś bogata w doświadczenia może pochwalić się szeroko rozwiniętą siatką kontrahentów na rynku skandynawskim. 


Seepoint Sp. z o.o. w Goleniowie  została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015 oraz w III edycji Konkursu Światowa Firma – Worldwide Company 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego i Urzędów Celnych.

 

 
designed by www.madeyourweb.com