Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Branża chemiczna arrow Lakiery marki PROFIX są dobrze postrzegane na większości światowych rynków
Lakiery marki PROFIX są dobrze postrzegane na większości światowych rynków Drukuj
26.09.2016.

ImageMultichem Sp. z o.o. jest polską firmą dostarczającą kompletne rozwiązania dla samochodowych napraw lakierniczych, oferowane pod marką PROFIX. Dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy technicznej oferuje nowoczesne i innowacyjne systemy dla lakiernictwa renowacyjnego. Produkty marki PROFIX wyróżniają się doskonałą jakością i dzięki atrakcyjnej cenie są konkurencyjne i dobrze postrzegane na większości światowych rynków.

 

Obecnie Multichem może pochwalić się przedstawicielstwem w ponad 50 krajach. Produkty sprzedawane są za pośrednictwem dystrybutorów, przedstawicieli, warsztatów lakierniczych oraz bezpośrednio  do sklepów.

 Image

Na całym świecie jest już ponad 4000 miejsc, w których funkcjonują systemy mieszania lakierów samochodowych PROFIX, a liczba ta stale rośnie.


Image

 

Multichem nadąża za trendami rynkowymi, a dzięki zaangażowaniu własnego zaplecza badawczo-rozwojowego jest firmą niezwykle innowacyjną. Firma kładzie duży nacisk na badania i rozwój produktów, które spełniają najbardziej wygórowane wymogi dotyczące ochrony środowiska. Jako jedna z pierwszych firm na rynku europejskim Multichem opracował i produkuje system doboru kolorów wodorozcieńczalnych lakierów bazowych.

 Image

Ciągle doskonalony i rozwijany system Aqua 2G cieszy się popularnością wśród partnerów na całym świecie. W połączeniu z bogatą dokumentacją kolorystyczną, intuicyjnym programem recepturowym oraz możliwością podłączenia spektofotometru system zapewnia komfortową pracę nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi. O wysokiej jakości produktów świadczy przede wszystkim rosnące zadowolenie użytkowników, jak również opinie i certyfikaty wielu niezależnych organizacji.

„Korzystający z naszych produktów lakiernicy i koloryści mogą liczyć na nasze wsparcie i pomoc. Dotyczy to zarówno szkoleń z zakresu stosowania produktów, jak i technik doboru kolorów. Zróżnicowane i regularne szkolenia przeprowadzane w Centrum Szkoleniowym PROFIX, mają na celu osiągnięcie najwyższej jakości i wydajności pracy a tym samym pomagają optymalizować koszty funkcjonowania każdego warsztatu lakierniczego”, mówi  Katarzyna Kaczmarek, Senior Sales Manager Multichem Sp. z o.o. w Luboniu.

 Image

Szkoleniowcy Multichemu za priorytet obrali komfort użytkowników. Zdając sobie doskonale sprawę, że to najcenniejsza rzecz w każdej firmie, zdecydowali się wysyłać w teren Mobilne Centrum Szkoleniowe, dzięki któremu każdy zainteresowany ma możliwość przetestowania produktu w wybranym przez siebie miejscu i czasie. Może to robić w znamy sobie środowisku pracy. Rozwiązanie to pozwala również na szybką reakcje w przypadku pytań ze strony bezpośrednich użytkowników.


Image

Przywiązując wagę do jakości wykonania produktów udzielana jest 10-letnia gwarancja na powłokę lakierniczą wykonaną według technologii PROFIX. Możliwe jest to dzięki prowadzeniu kontroli na każdym etapie produkcji oraz korzystaniu z wyselekcjonowanych surowców.

Image 

Multichem Sp. z o.o. w Luboniu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015 oraz w III edycji Konkursu Światowa Firma – Worldwide Company 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego i Urzędów Celnych. Z informacji z Urzędów Celnych wynika, że Multichem Sp. z o.o. w 2014 r. eksportowała swoje produkty do 32 krajów.
 

 
designed by www.madeyourweb.com