Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow ANKOL - lider wśród prywatnych dostawców dla lotnictwa w kraju i na świecie

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
ANKOL - lider wśród prywatnych dostawców dla lotnictwa w kraju i na świecie Drukuj
28.10.2016.

ImageANKOL, członek Klubu Nowoczesnego Biznesu, to innowacyjna i nowoczesna firma działająca od 1991 r.  Jest liderem wśród prywatnych dostawców dla lotnictwa w kraju i na świecie.  Dynamika rozwoju i osiągnięta renoma wynikają z prowadzonych działań w oparciu o JAKOŚĆ KOMPETENCJE STANDARDY oraz nastawienia na stałe doskonalenie.


 

Działalność ANKOL warunkują wymagane uprawnienia rządowe zezwalające na obrót krajowy i zagraniczny wyrobami, usługami i technologiami o znaczeniu strategicznym dla lotnictwa wojskowego i cywilnego. Specjalizuje się w dostawach sprzętu lotniczego, części zamiennych oraz usług remontowych do samolotów i śmigłowców cywilnych i wojskowych, silników lotniczych, przekładni do śmigłowców i sprzętu obsługi naziemnej. 

 Image

Posiadane świadectwa zgodności i certyfikaty jakości potwierdzają spełnianie wymagań krajowych i zagranicznych norm oferowanych wyrobów. Realizuje dostawy dla departamentów MON na całym świecie i jest uprawniona do  uczestnictwa w przetargach dla państw grupy NATO.  Posiadane przedstawicielstwa zachodnich producentów umożliwiają transfer nowych technologii do zakładów lotniczych w Europie Wschodniej. ANKOL to dynamiczna i rozpoznawalna na rynkach działania marka, której rzetelność potwierdzają liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia otrzymywane na arenie krajowej i międzynarodowej.

 
ANKOL Sp. z o.o.
39-331 Chorzelów 244
Tel. +48175840101
Fax: +48175840120
Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
www.ankol.com.pl
Dystrybucja części zamiennych dla lotnictwa


ANKOL Sp. z o.o. była wielokrotnie wyróżniana w konkursach Instytutu Europejskiego Biznesu. Wśród 40 tysięcy polskich firm, których wyniki IEB zbadała we wrześniu 2016 r. na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, uzyskała tytuły Gepard Biznesu 2015, Efektywna Firma 2015 i Mocna Firma Godna Zaufania 2015.

ANKOL jest członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu od 2007 roku.  

 

 

 
designed by www.madeyourweb.com