Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Stal-Gaz w Bartoszycach profesjonalnie zaopatruje budownictwo

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Stal-Gaz w Bartoszycach profesjonalnie zaopatruje budownictwo Drukuj
05.11.2016.

ImageStal-Gaz jest firmą specjalizującą się w profesjonalnym zaopatrzeniu budownictwa. Siedziba firmy znajduje się w Bartoszycach w woj. Warmińsko-Mazurskim niedaleko Przejścia Granicznego w Bezledach z obwodem Kaliningradzkim.  Ma możliwość skierowania i przeładunku towarów z przeznaczeniem do Federacji Rosyjskiej i odwrotnie.

Stal-Gaz jest firmą specjalizującą się w profesjonalnym zaopatrzeniu budownictwa. Na rynku działa od 1994 roku. Siedziba firmy znajduje się w Bartoszycach w woj. Warmińsko-Mazurskim niedaleko Przejścia Granicznego w Bezledach z obwodem Kaliningradzkim.

Image 


Oferta firmy kierowana jest do klientów indywidualnych, firm wykonawczych, handlowych oraz inwestorów instytucjonalnych. Dostarcza najwyższej jakości materiały budowlane oraz narzędzia. Świadczy usługi sprzętowe typu koparko-ładowarki, koparki oraz wszelkiego rodzaju usługi komunalne i ślusarko-spawalnicze. Posiada również możliwość skierowania i przeładunku towarów z przeznaczeniem do Federacji Rosyjskiej i odwrotnie.

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Stal-Gaz" Sp.j.  Jan i Zbigniew Makarewicz jest członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu od 2008 r.

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Stal-Gaz" Sp.j.  Jan i Zbigniew Makarewicz
ul. Kętrzyńska 47
11-200 Bartoszyce


http://stal-gaz.pl/

  
designed by www.madeyourweb.com