Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Znak towarowy Business Gepard otrzymał ochronę w 28 krajach

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Znak towarowy Business Gepard otrzymał ochronę w 28 krajach Drukuj
06.12.2016.

ImageULAN Sp. z o.o., której oddziałem jest Instytut Europejskiego Biznesu,  otrzymała ochronę dla znak towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej do 15 marca 2026 r.

ULAN Sp. z o.o. organizuje Konkurs Gepardy Biznesu od 2005 r. Znak towarowy Gepardy Biznesu zarejestrowała w Polsce w Urzędzie Patentowym w 2004 r. Jego ochrona wygasła w 2014 r. Kosztowała 1600 zł.

 W marcu 2016 r. ULAN Sp. z o.o. wystąpiła do Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej w Alicante w Hiszpanii o ochronę znaku towarowego Business Gepard. Urząd zarejestrował ten znak 8 września 2016 r. pod numerem  015216575.

 

 Image

Opis znaku:
Znak towarowy graficzny z elementami słownymi składa się z napisu „Business Gepard” przedstawionego małymi literami alfabetu, za wyjątkiem pierwszych wielkich liter „B” i „G”, czcionką w kolorze ciemnoczerwonym. Nad napisem przedstawiono geparda w biegu, w kolorach: brązowym, czarnym, niebieskim, żółtym i pomarańczowym.

Kolory użyte w znaku:
ciemnoczerwony, brązowy, czarny, niebieski, żółty, pomarańczowy.


ULAN Sp. z o.o., której oddziałem jest Instytut Europejskiego Biznesu (poprzednia nazwa Instytut Bankowości Spółdzielczej), otrzymała ochronę dla znak towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej do 15 marca 2026 r. Ochrona na 10 lat w 28 krajach kosztowała 900 euro.

 
designed by www.madeyourweb.com