Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Magazyn arrow Słupsk zwycięzcą plebiscytu Kocham to Miasto  - Miasto roku 2016!

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Słupsk zwycięzcą plebiscytu Kocham to Miasto  - Miasto roku 2016! Drukuj
08.12.2016.

ImageSłupsk został Miastem Roku 2016! Miasto zwyciężyło w plebiscycie Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016, wspieranym przez firmę HRS. Słupsk zdobył 3742 głosy. Mieszkańcy i turyści mogli głosować na miasta, które najbardziej kochają, a uzasadniając swój wybór mieli dodatkowo szansę na zdobycie jednej z atrakcyjnych nagród.

 

W plebiscycie brały udział wybrane miasta od 50 000 do 100 000 mieszkańców. Łącznie oddano ponad 21 783 głosy na wszystkie miasta.

Image 

Wygraną Słupska mogą też tłumaczyć komentarze głosujących, którzy w uzasadnieniu swojego wyboru pisali o wyjątkowości, uroku, rozwoju miasta i wspaniałych ludziach mieszkających w Słupsku.

Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016 to plebiscyt, dzięki któremu mieszkańcy mogli przedstawić wszystkie zalety swoich miast i pokazać, dlaczego warto te miasta odwiedzać. Bardzo cieszy nas tak duże zaangażowanie i energia, z jaką lokalne społeczności podeszły do głosowania – mówi Anna Kinasiewicz, Content Manager firmy HRS.

Jak wypadły inne miasta w plebiscycie? Wyniki można sprawdzić na stronie http://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/.

Dzięki plebiscytowi Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016 Słupsk będzie mógł odkryć swoje atrakcje przed tysiącami turystów. Oprócz tytułu Miasta Roku 2016 miasto zyska bowiem wsparcie HRS, fundatora plebiscytu, w promocji regionu w kanałach związanych z marką.  


 

 

 
designed by www.madeyourweb.com