Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Pozostałe branże arrow HEXE jest jedynym wykonawcą oznakowań marek Castorama oraz Jean Louis David
HEXE jest jedynym wykonawcą oznakowań marek Castorama oraz Jean Louis David Drukuj
27.01.2017.

ImageHEXE Sp. z o.o. działa na rynku reklamy od 1995 roku. Zakres działalności obejmuje wszelkie oznakowania zewnętrzne i wewnętrzne budynków, produkcję stoisk wystawienniczych oraz produktów ekspozycyjnych.

 

HEXE Sp. z o.o. działa na rynku reklamy od 1995 roku. Zarząd firmy oraz jej pracownicy wkładają dużo energii w jej rozwój oraz podwyższanie jakości zarówno obsługi klienta, jak i oferowanych produktów.
Zakres działalności obejmuje wszelkie oznakowania zewnętrzne i wewnętrzne budynków, produkcję stoisk wystawienniczych oraz produktów ekspozycyjnych, a także wiele innych produktów, często nietypowych, które można obejrzeć na stronie firmy www.hexe.pl.


Image

 

Wśród wielu urządzeń produkcyjnych najnowszym jest profesjonalny laser tnący i grawerujący do plexi, szkła, drewna i innych materiałów. Jego zastosowanie zapewnia najwyższą szybkość i precyzję pracy oraz produkty o wyższej jakości.
HEXE Sp. z o.o. jest jedynym wykonawcą oznakowań takich marek jak Castorama czy Jean Louis David. Obsługuje klientów na terenie całego kraju, a także w innych krajach Europy.


Image

 

Przedsiębiorstwo jest także zaangażowane we wspieranie akcji charytatywnych oraz społeczności lokalnej w organizowanych przez nich wydarzeniach.
Firma otrzymuje Certyfikaty Wiarygodności Biznesowej Bisnode od 2012 roku oraz dostała wyróżnienie Gazel Biznesu w 2016 roku.

 

Image 

 HEXE Sp. z o.o.  w Lubiczowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.
 

 
designed by www.madeyourweb.com