Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Higiena Serwis K. Pietrzyk-Bilewicz Sp. J. w Warszawie członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Higiena Serwis K. Pietrzyk-Bilewicz Sp. J. w Warszawie członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu Drukuj
30.01.2017.

Higiena Serwis K. Pietrzyk-Bilewicz Sp. J. w Warszawie została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Firmę w klubie reprezentuje pani Katarzyna Pietrzyk-Bilewicz, właścicielka firmy.

 

Higiena Serwis specjalizuje się w realizacji dostaw profesjonalnych środków czystości i higieny  już od 1998 roku.

Ofertę kieruje do wszystkich klientów instytucjonalnych oraz firm. Oferuje najwyższą jakość produktów, kompleksową ofertę, pełne zaangażowanie, doradztwo i pomoc w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań oraz usługi dostaw na najwyższym poziomie.

Higiena Serwis to stała i profesjonalna kadra. Stale podnosi kwalifikacje pracowników, standardy obsługi klienta oraz etykę biznesową. Od lat tworzy z pasją  relacje z klientami. Jest  znana ze swej terminowości, rzetelności i odpowiedzialności. Zadowolenie  klienta  to dla niej priorytet.

Higiena Serwis to godny i solidny parter w biznesie.

Swoją ofertę kieruje do wszystkich segmentów rynku, wszędzie tam, gdzie środki czystości i higieny są potrzebne. Jej klienci to zakłady przemysłowe, instytucje publiczne, hotele, restauracje, kliniki, gabinety medyczne, szkoły i przedszkola, firmy prywatne i wiele innych.

Od stycznia 2015 roku stała się importerem i wyłącznym przedstawicielem  na Polskę produktów higienicznych włoskiej marki BulkySoft, piątego co do wielkości producenta Gruppo Carrara. Produkty BulkySoft to wyjątkowa i kompleksowa oferta produktowa dla wszystkich segmentów rynku.

W ofercie Higiena Serwis znajdują się także produkty innych znanych na świecie marek specjalizujących się w branży środków czystości, takich jak: Tork, Kiehl , Tana, Hi-Prem, Katrin, Lamix, Gojo, Purell , Splast, Duotex, Ecolab.

Wszystko to sprawia, że Higiena Serwis może kompleksowo wyposażyć  firmy w wysokiej jakości produkty higieniczno – czystościowe.

Więcej o firmie pod adresem: https://www.higienaserwis.pl

 

Higiena Serwis K. Pietrzyk-Bilewicz Sp. J. w Warszawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego. 

 
designed by www.madeyourweb.com