Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Drutex z wyróżnieniami: Budowlana Firma Roku i Osobowość Branży

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Drutex z wyróżnieniami: Budowlana Firma Roku i Osobowość Branży Drukuj
09.02.2017.

ImagePodczas 14. Edycji Gali Builder Awards nagrodzono firmy i osoby wyróżniające się na rynku budowlanym w Polsce. Podobnie jak w ubiegłych latach, w gronie laureatów znalazła się firma Drutex, lider branży stolarki okienno-drzwiowej w Polsce. Drutex został uhonorowany wyróżnieniem Budowlana Firma Roku, a prezes, Leszek Gierszewski, otrzymał wyróżnienie Osobowość Branży.

 Organizowana przez miesięcznik „Builder” Gala była ważnym podsumowaniem roku dla sektora budowlanego w Polsce. W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele producentów materiałów budowlanych, firmy wykonawcze i biura architektoniczne. Gośćmi uroczystości byli również przedstawiciele administracji państwowej, organizacji branżowych oraz ośrodków naukowych i akademickich, co potwierdza rangę i znaczenie przedsięwzięcia. Rada Naukowa oraz Redakcja miesięcznika „Builder” nagrodziły najlepsze firmy budowlane za ich dynamiczny rozwój, ugruntowaną pozycję na rynku, a także stabilność oraz innowacyjność oferowanych rozwiązań. Ponadto, firmy, którym przyznano wyróżnienie charakteryzują się rzetelnością oraz wysoką jakością oferowanych produktów i usług, potwierdzoną licznymi rekomendacjami.


Image

 

Drutex po raz kolejny został uhonorowany prestiżową nagrodą Budowlana Firma Roku, co stanowi potwierdzenie silnej pozycji firmy na polskim rynku stolarki okienno-drzwiowej i słuszności realizowanej strategii. Firma od lat odważnie realizuje kolejne inwestycje w zaawansowanie technologiczne, potencjał produkcyjny, portfolio produktów. W ciągu ostatnich 3 lat wybudowała Europejskie Centrum Stolarki, dzięki czemu podwoiła swoje możliwości i powierzchnię produkcyjną. Na powierzchni ponad 95 tys.m2 firma wytwarza do 7000 okien dziennie. Jednocześnie Drutex wyznacza trendy i wdraża nowoczesne rozwiązania odpowiadające współczesnym wymaganiom architektonicznym, czego przykładem są chociażby własne systemy Iglo Light czy drzwi balkonowo-tarasowe Iglo-HS oraz inteligentna stolarka zarządzana za pomocą pilota, smartfona czy tableta.


Image

 

W trakcie uroczystości po raz kolejny wyłoniono również grupę menadżerów, którzy mogą być wzorem i inspiracją dla innych, przyznając wyróżnienie specjalne "Osobowość Branży". W tym roku, uhonorowany został nim również Leszek Gierszewski, prezes i właściciel Drutex S.A. za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy oraz przedsiębiorczość i intuicję biznesową.


„Drutex Budowlaną Firmą Roku – to brzmi dumnie. Cieszę się, że po raz kolejny otrzymaliśmy wyróżnienie potwierdzające naszą siłę, możliwości i aspiracje. Jesteśmy firmą z ponad 30-letnią tradycją i od zawsze wyznaczaliśmy sobie odważne cele, czego wynikiem jest dzisiejsza pozycja firmy w Polsce i Europie. Jesteśmy przecież wiodącym europejskim producentem okien o ustabilizowanej pozycji, cenionym na świecie. Nasze produkty docierają do najbardziej prestiżowych lokalizacji, jak chociażby hotel Hilton w Nowym Jorku czy fabryka Lego w Meksyku. Takich wyników nie osiąga się z dnia na dzień. To lata pracy i zaangażowania całego zespołu. Przyznany nam tytuł jest nagrodą na starania i ambicje całego zespołu.” – mówi Leszek Gierszewski, prezes Drutex S.A.


Wręczenie nagród miało miejsce podczas uroczystej Gali 25 stycznia w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

DRUTEX SA w Bytowie jest członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu od 2007 roku.

Była wielokrotnie wyróżniana w konkursach Instytutu Europejskiego Biznesu. Informacje o tych wyróżnieniach są pod adresem:
http://www.gepardybiznesu.pl/index.php?searchword=drutex&option=com_search&Itemid=5


Obecnie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016, V edycji Konkursu Wielki Modernizator Polski 2015 oraz IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2016 i na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego. 

 

 
designed by www.madeyourweb.com