Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Przyjazna gmina arrow Adam Struzik najlepszym Marszałkiem Polski

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Adam Struzik najlepszym Marszałkiem Polski Drukuj
24.02.2017.
ImageMarszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik jest najlepszym marszałkiem Polski roku 2016 – tak ocenili czytelnicy serwisu PortalSamorzadowy.pl. Głosowanie na najlepszych radnych, marszałków województw oraz prezydentów w 2016 roku trwało od 1 stycznia do 10 lutego br. Łącznie oddano ponad 152,5 tys. głosów.
 

 

Serdecznie dziękuję za zaufanie. To dla mnie zaszczyt – napisał na swoim profilu na facebooku marszałek Adam Struzik, gdy dowiedział się o nagrodzie.

W ostatecznej rozgrywce wśród marszałków, brani byli pod uwagę ci marszałkowie, którzy uzyskali w ostatnim roku więcej niż 200 głosów. Najwięcej pozytywnych ocen uzyskał marszałek Adam Struzik.

 
Image

 Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik

 

Tytuł Samorządowca Roku dla Adama Struzika oraz specjalna nagroda serwisu Portalsamorzadowy.pl zostaną wręczone podczas gali w trakcie IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, który zaplanowano na 10- 12 maja 2017 roku.

Środowiska turystyczne na Mazowszu doceniają niewątpliwy wkład Marszałka Struzika zarówno w powstanie Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w 2006 r. jak i w jej funkcjonowanie oraz rozwój przez ostatnie 10 lat, a także w rozwój gospodarki turystycznej regionu.

źródło: mrot.pl
 
designed by www.madeyourweb.com