Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Branża handlowa arrow MAG-KRAK oferuje nowoczesne technik mocowań
MAG-KRAK oferuje nowoczesne technik mocowań Drukuj
27.03.2017.
ImageFirma MAG-KRAK założona została w 1993 r. Od początku specjalizowała się w sprzedaży nowoczesnych technik zamocowań. W 1997 r. poszerzyła ofertę o dział narzędzi ręcznych i osprzęt wiertniczy.
 
Obecnie MAG-KRAK Spółka jawna to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ze 100% polskim kapitałem. W sprzedaży znajduje się ponad 10 000 produktów z branży zamocowań i narzędzi ręcznych, dzięki temu jest
w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.


Image
 
Systematyczny wzrost przychodów oraz ciągły rozwój firmy spowodował, iż w 2004 r. MAG-KRAK zakupiła teren i hale produkcyjno-magazynowe w Krakowie przy ul. Łowińskiego 7.
 
Image
 
 
Posiada bogato wyposażone laboratorium służące wewnętrznej kontroli jakości jak i prowadzonym własnym projektom badawczo-rozwojowym. Osprzęt laboratorium pozwala na prowadzenie bardzo szerokiej gamy badań: wymiarów,
powłok ochronnych, nośności, twardości stali i tworzyw sztucznych, wytrzymałości na zrywanie.


Image
 
Duże doświadczenie w przerobie tworzyw sztucznych, nowoczesny park maszyn, profesjonalne laboratorium oraz własny dział projektowy pozwala na stały rozwój i doskonalenie produktów z zakresu zamocowań tradycyjnych.


MAG-KRAK oferuje profesjonalne techniki mocowań:
- wkręty, kołki rozporowe i szybkiego montażu,
- gwoździe i mocowania dachowe,
- mocowania izolacji termicznych,
- systemy kotew chemicznych,
- śruby, nakrętki, podkładki,
- pręty gwintowane, łańcuchy i liny.


Firma stale rozwija działalność poszerzając zakres oferowanych produktów i usług działając jako grupa partnerów powiązanych kapitałowo.


ImageW 2004 roku MAG-KRAK Sp. Jawna wprowadziła do oferty tarcze diamentowe z powodzeniem zyskując zaufanie rzeszy wiernych, ale wymagających użytkowników. Następnym krokiem było rozszerzenie asortymentu o osprzęt do elektronarzędzi: tarcze korundowe, wiertła do muru i betonu oraz wiertła do metalu ze stali szybkotnącej. Kolejne lata przynoszą dynamiczny rozwój zarówno oferty jak i wzmacnianie pozycji na rynku dzięki zachowaniu oczekiwanej przez Klientów proporcji między konkurencyjnym poziomem cenowym a jakością. Tak powstała marka narzędzi K2 TOOLS Industrial line.

MAG KRAK A. i R. Pluta S.J. w Krakowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016 oraz IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.


 
designed by www.madeyourweb.com