Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Branża informatyczna arrow GetResponse laureatem Potęgi Biznesu 2016
GetResponse laureatem Potęgi Biznesu 2016 Drukuj
13.04.2017.
GetResponse, kompleksowa platforma oferująca nowoczesne rozwiązania do online marketingu, znalazła się w czołówce najlepszych firm w Polsce i otrzymała prestiżowe wyróżnienie „Potęga Biznesu 2016”.
 

Instytut Europejskiego Biznesu docenił międzynarodowy sukces GetResponse i wyróżnił firmę spośród 40 tysięcy najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. To dziewiąta edycja konkursu, w którym jury – na podstawie analizy wyników finansowych -  wyróżnia firmy o najwyższej wartości rynkowej.

 

GetResponse w czołówce najlepszych firm w Polsce

To już kolejne w tym roku, obok Gazeli Biznesu, Killer Content Award i #140Awards, wyróżnienie GetResponse. Wśród marek, które tak jak GetResponse zostały laureatami tegorocznej edycji konkursu „Potęgi Biznesu”, są m.in. T-mobile Polska, PGE Polska Grupa Energetyczna, ENEA, Nestle Polska czy grupa TVN.

 

18 lat światowego sukcesu

GetResponse to platforma, która jest obecna na międzynarodowym rynku już od 18 lat. Z jej usług korzysta obecnie ponad 350 000 klientów w 189 krajach. Z niewielkiego, kilkuosobowego biznesu, GetResponse zmienił się w online marketingowego lidera, posiadającego biura na całym świecie: USA, Kanadzie, Malezji, Indiach, Polsce i Rosji.

 

„Naszym nadrzędnym celem jest wspieranie sektora SMB  poprzez dostarczanie rozwiązań zintegrowanych w obszarze marketingu i sprzedaży online. Nie skupiamy się tylko na rodzimym rynku, ale rozwijamy swoje usługi zarówno w Europie jak i w obu Amerykach, Azji i Australii.” – mówi Daniel Brzeziński, vice Prezes GetResponse. – „To jednoczesne zaangażowanie na wielu rynkach przynosi dobre efekty w sferze ekonomicznej oraz jakościowej. Wyróżnienie ‘Potęga Biznesu’ – ma dla nas duże znaczenie. Potwierdza bowiem skuteczność naszych działań.”

 

GetResponse to pierwsze na rynku narzędzie, które oferuje szybki dostęp do licznych e-rozwiązań z poziomu jednego konta. Dzięki połączeniu przyjaznego w użyciu interfejsu oraz zaawansowanych funkcjonalności, zarówno początkujący jak i doświadczeni marketerzy mogą tworzyć skuteczne kampanie z wykorzystaniem email marketingu, landing pages, webinarów oraz marketing automation.

 Getresponse Sp. z o.o. w Gdańsku została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016 oraz IX edycji  Konkursu Potęgi Biznesu 2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

 

 
designed by www.madeyourweb.com