Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Pozostałe branże arrow United Partners - jeden z liderów na rynku wyjazdów motywacyjnych i konkursów sprzedażowych dla firm
United Partners - jeden z liderów na rynku wyjazdów motywacyjnych i konkursów sprzedażowych dla firm Drukuj
09.06.2017.
ImageOsiągnął w ostatnim roku spektakularny sukces, łącząc doświadczenie w marketingu z turystyką, którego potwierdzeniem były nagrody w konkursach marketingu bezpośredniego Golden Arrow i w branżowych targach Trendy w Turystyce w kategorii IT dla turystyki.
United Partners łączy innowacyjne rozwiązania z dbałością o stworzenie gościnnej atmosfery w każdym zakątku świata. Naszym wyróżnikiem jest połączenie trzech obszarów incentive - event - imagine, które wymuszają innowacyjne podejście w tworzeniu autorskich scenariuszy eventowych i wyjazdów motywacyjnych, mówi Cezary Wilemajtys, General Manager United Partners Sp. z o.o.
 
"Nasza filozofia daje nam przewagę na trzech poziomach: autorskich programów wyjazdów nagrodowych, kreatywnych konferencji motywacyjnych w Polsce i za granicą i skutecznych programów wsparcia sprzedaży. Dostarczamy moc nowych doświadczeń, dodaje.
 
Image 
 
Więcej o firmie pod adresem:

 http://www.unitedpartners.pl

 

United Partners Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

 

 

 
designed by www.madeyourweb.com