Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Branża informatyczna arrow Grupa Infomax  stawia na kompleksową obsługę Klienta
Grupa Infomax  stawia na kompleksową obsługę Klienta Drukuj
11.07.2017.
ImageGrupa Infomax funkcjonuje na rynku już 26 lat. Początkowo działała w obszarze szeroko pojętej poligrafii, następnie rozbudowała drukarnię tworząc własne wydawnictwo. Wraz z rozwojem internetu ofertę poszerzyła o e-marketing. Od początku podąża za wszelkimi nowinkami w branży, gdyż wie, że bez tego firma nie może się rozwijać i iść naprzód. Klient jest najważniejszy, dlatego firma działa tak, aby zagwarantować mu pełen pakiet usług.


Od kilku lat Grupa Infomax stawia na rozwój działu interactive. W jej ofercie znajdują się takie usługi jak: rebranding, projektowanie graficzne, pozycjonowanie marki, strony internetowe, działania w social mediach czy sesje fotograficzne. To ważne uzupełnienie jej dotychczasowej oferty – poligrafii, kalendarzy, książek i terminarzy oraz projektowania indywidualnych gadżetów reklamowych.


 
Image

Rok 2014 był dla firmy rokiem kluczowych zmian zarówno organizacyjnych, jak i wizerunkowych. Wtedy też powstała nowoczesna, responsywna strona internetowa oraz podążające z duchem czasu foldery wizerunkowe. Zbudowanie i skuteczne wdrożenie własnej strategii marketingowej było i jest nieocenionym doświadczeniem. Właśnie dlatego na swoim blogu Webuzzeria, podkreśla: „Jesteśmy skuteczni, bo efektywność oferowanych działań zweryfikowaliśmy na sobie”.


 ImageGrupę Infomax tworzą kreatywni, twórczy i kompetentni profesjonaliści, którzy systematycznie poszerzają swoje umiejętności, biorąc udział w szkoleniach, konferencjach i webinariach. Specjaliści z różnych branż (e-marketing, informatyka, grafika komputerowa) wspierają doświadczonych doradców Klienta, by wspólnie realizować nawet najbardziej zaawansowane przedsięwzięcia.
 


Image
 
Przez ćwierćwiecze agencji zaufały setki Klientów z rozmaitych branż. Realizowała kampanie reklamowe m.in. dla uczelni (Politechnika Śląska), stowarzyszeń (Polska Izba Ekologii), liderów energetyki (Grupa Tauron), czasopism („Taternik”) czy wypożyczalni samochodów (Osek rent a car). Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie – analizuje jego potrzeby i proponuje skuteczne rozwiązania. Nie boi się niesztampowych kreacji i jest gotowa na wielopoziomową współpracę.

„Plan na najbliższe lata jest prosty: rozwijamy i stabilizujemy nowe działy, nieustannie się dokształcamy i dbamy o to, by nasze usługi były na jak najwyższym poziomie”, mówi Grzegorz Bielejec, prezes Grupy Infomax. „Klienci coraz częściej zwracają uwagę na wizerunek swoich firm i produktów. Wychodzimy im naprzeciw, a ponadto uświadamiamy, jak wielkie znaczenie ma profesjonalne i nowoczesne logo czy dobrze zaprojektowana strona internetowa. Projektujemy kampanie reklamowe, wykorzystując i łącząc różnorodne media tradycyjne (billboardy, kalendarze, banery, ulotki) z internetowymi (WWW, AdWords, pozycjonowanie, newsletter), zawsze dbając o spójność wizerunkową przekazu ukierunkowaną na Klientów naszego Klienta”, dodaje Grzegorz Bielejec .

 Image

Grupa Infomax Sp. z o.o. Sp. K. w Katowicach została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016 oraz otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2016 w XVII edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm „Pulsu Biznesu”.


 
designed by www.madeyourweb.com