Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow PPU PROINVAL S.A. w Jeleniej Górze członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
PPU PROINVAL S.A. w Jeleniej Górze członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu Drukuj
08.09.2017.
ImagePPU “PROINVAL” S.A. w Jeleniej Górze została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Firmę w klubie reprezentuje Jerzy Sobolewski, prezes zarządu. Spółka jest producentem opakowań z tworzyw sztucznych używanych do konfekcjonowania kosmetyków, artykułów chemii gospodarczej i budowlanej oraz narzędzi wykorzystywanych do tłoczenia tub aluminiowych i monobloków.
 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe “PROINVAL” S.A. Zakład Pracy Chronionej powstało w 1995 roku. Spółka jest producentem opakowań z tworzyw sztucznych używanych do konfekcjonowania kosmetyków, artykułów chemii gospodarczej i budowlanej oraz narzędzi wykorzystywanych do tłoczenia tub aluminiowych i monobloków. Firma świadczy również usługi z zakresu remontów maszyn i urządzeń. PPU “PROINVAL” S.A. stale się rozwija, inwestuje w nowoczesny park maszynowy, poszerza ofertę wyrobów i unowocześnia technologię produkcji.

Aktualna oferta produkcyjna obejmuje opakowania:

* słoiki kosmetyczne o różnych pojemnościach
*  zamknięcia – nakrętki do tub aluminiowych i plastikowych
*  butelki o pojemności od 50 do 500ml elementy zamknięć i dozowniki dla chemii gospodarczej
*  narzędzia do tłoczenia tub aluminiowych o średnicy Ø13, Ø16, Ø19, Ø25, Ø28, Ø30, Ø32 i Ø35

Image 

PPU “PROINVAL” S.A. kieruje się w biznesie zasadami FAIR PLAY, poświadczonymi wielokrotnie przez Kapitułę Krajowej Izby Gospodarczej. Spełnia jakościowe wymagania Klientów, co znalazło potwierdzenie w Świadectwie Dopuszczenia do Obrotu dla zamknięć i aplikatorów wydanym przez Narodowy Instytut Leków w Warszawie.

Firma w 2005 roku wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Ochroną Środowiska oraz Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. PPU PROINVAL S.A. posiada Certyfikat Jakości zgodny z normą ISO 9001.

PPU “PROINVAL” S.A. w Jeleniej Górze została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Więcej o firmie pod adresem:

www.proinval.com.pl

 
 
designed by www.madeyourweb.com