Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Członkowie arrow Firmy arrow Pozostałe branże arrow Euro Consult prowadzi księgowość firm z Europy Wschodniej i Azji
Euro Consult prowadzi księgowość firm z Europy Wschodniej i Azji Drukuj
29.09.2017.
ImageEuro Consult Sp. z o.o. specjalizuje się na prowadzeniu księgowości spółek z kapitałem obcym. Są to firmy działające jako spółki prawa handlowego, których właścicielami są obywatele Ukrainy, Rosji, Białorusi, Centralnej Azji, Indii i Pakistanu.
 


     Dzięki możliwości zdalnego zarządzenia Euro Consult prowadzi księgowość spółek z całej Polski, niezależnie od miejsca ich siedziby. Ma szeroki krąg partnerów w postaci kancelarii prawnych oraz biur rachunkowych nie tylko w Polsce, ale również w Państwa WNP oraz Centralnej Azji i Wschodu.Image
 
Firma rozpoczęła działalność w latach 2012-2013. W tym okresie firma zajmowała się głównie obsługą firm z kapitałem ukraińskim. W latach późniejszych prężnie rozwijała się i rozszerzyła w Polsce. Przyczyniło się to do jej powiększenia o kilka oddziałów w różnych rejonach kraju.

     Głównym wyznacznikiem działalności spółki Euro Consult jest doświadczenie w zróżnicowanych transakcjach międzynarodowych. Każda firma i branża posiada swoją specyfikę pracy, właśnie dla takich klientów dopasujemy rozwiązania Euro Consult. Dostosowuje działalność klientów do realiów prowadzenia biznesu w Polsce i Unii Europejskiej.

     Długoletnie doświadczenie i zdobyta wiedza czynią  spółkę  Euro Consult otwartą na nowe wezwania. Priorytetem jest zadowolenie klienta. Dzięki rzetelności oraz zaufaniu firma buduje długofalowe relacje z klientami.
   
     Spółka Euro Consult stara się, aby oferowane usługi zawsze były na najwyższym poziomie. Pozwala to na wyróżnienie wśród konkurencji.

 Euro Consult  Sp. z o.o.  została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016, IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.
 
Więcej o firmie pod adresem:  http://www.euro-consult.pl
 
designed by www.madeyourweb.com