Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Wyróżnieni arrow Przedsiębiorstwa

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Przedsiębiorstwa Drukuj
06.04.2006.

Wykaz przedsiębiorstw, które zgłosiły udział w Konkursie Gepardy Biznesu:

  1. EGB Investments SA
  2. SAS Institute Sp. z o.o.
  3. Eko – Jar Sp. z o.o.
  4. Kancelaria Prawna LEXUS Spółka komandytowa
  5. Boruta Motors
  6. ESPEFA Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy
  7. PROMAG SA
  8. MDM – DRUK
  9. SKUP I SPRZEDAŻ ŻYWCA – Anna Krzemińska
  10. Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Dzierżoniów
  11. PPUH PAECH
  12. PPUH Polin Sp. z o.o.
  13. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bydgoszczy Sp. z o.o.
  14. Wawel SA
  15. Coccodrillo Sp. z o.o.
  16. Zakłady Przetwórstwa Zbożowo-Młynarskiego Sp. z o.o. w Kruszwicy
  17. Rohlig Polska Sp. z o.o.
  18. Kreis Pack Sp. z o.o
  19. Electus SA
  20. BIKO-SERWIS
  21. Przedsiębiorstwo Budowlane Buddex Sp. z o.o.
  22. PPHU Drewnostyl Benon Błaszak
  23. Agromet ZEHS Lubań Sp. z o.o.
  24. Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska EKOMEL Sp. z o.o.
  25. Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych „EKO-WOD”
  26. Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej
  27. Kolporter Info SA
  28. Centrowet Sp. z o.o.
  29. DREW-TRANS II
  30. KRUK SA
  31. Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Weterynaryjnego Centrowet-Cezal Sp. z o.o
  32. PPHU Metal-Zbyt
  33. Benteler Distribution Poland Sp. z o.o.
  34. GCB Domstal-Miastko SA
  35. Zakład Usług Energetycznych i Komunikacyjnych ZUE SA
  36. Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
  37. Call Center Poland SA
  38. Fabryka Osprzętu Samochodowego Polmo
  39. Ekowoolrol
  40. Grupa Solid
  41. Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego SA Kalisz
  42. ABM SA
  43. Bilplast Sp. z o.o.
  44. PPH Indyk-Mazury Sp. z o.o.
  45. Hordgal Sp. z o.o.
  46. Bolsped Sp. z o.o.
  47. Infovide SA
  48. Zakład Montażu Urządzeń Elektronicznych OLKO
  49. ASTERIAS Sp. z o.o.
  50. Megaterm SA
  51. Targi Kielce Sp. z o.o.
  52. Melbud Sp. z o.o.
  53. Ariadna SA
  54. Pol-Aqua SA
  55. Łódzka Drukarnia Dziełowa SA
  56. Hydroprojekt Kraków Sp. z o.o.
  57. Energopiast Sp. z o.o.
  58. Elanders Polska Sp. z o.o.
  59. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych w Głubczycach
  60. Zakłady Metalowe „Postęp”
  61. Radio Merkury SA
  62. Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego
  63. Przedsiębiorstwo Budowlane Buddex Sp. z o.o.
  64. Przedsiębiorstwo Transportu i Sprzętu Budowlanego SA w Łodzi
  65. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych SA Biała Podlaska
  66. DRUK-INTRO SA
  67. „Społem” PSS „Górnik” w Brzeszczach
  68. PPHU „Eletroserwis” Sp. z o.o.
  69. MABO Adolf Bogacki
  70. PPH WODBUD SA
  71. BUDOCAR Sp. z o.o.
  72. Fabryka Narzędzi Specjalnych FERMOT SA
  73. LEVEL Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Sp. z o.o.
  74. Zakład Produkcji Różnej s.j.
  75. Kontra Sp. z o.o.
  76. P.W. „Kosz” Sp. z o.o.
  77. TEWES-BIS Sp. z o.o.
  78. Społem Augustowska Spółdzielnia Spożywców
  79. Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o.
  80. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. w Płońsku
  81. AGRICO SA
  82. Euro-Went Sp. z o.o.
  83. Polska Sieć Handlowa „Wasz Sklep”
  84. Aga Light SA
  85. Kowary Dywany Sp. z o.o.
  86. Biuro Jordan
  87. PHPTO „Tonel” Sp. z o.o.
  88. Sanatorium Uzdrowiskowe „Pod Tężniami”
  89. Zakład Produkcyjno-Handlowo Usługowy „ATE”
  90. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy
  91. Gelmar Marciniak sj.
  92. Metalzbyt Sp. z o.o.
  93. TERPLAST Sp. z o.o.
  94. PPU „EKOBUD” Sp. z o.o. Grudziądz
  95. ALMA TREND Sp. z o.o.
  96. BIOGAZ INWESTOR Sp. z o.o.
  97. PPHU „Specjał” Krzysztof Tokarz
  98. SEMAX SA
  99. ELGOR+HANSEN Sp. z o.o.
  100. WAMTECHNIK Sp. z o.o.
  101. MISTAL Sp. z o.o.
  102. BSB Sp. z o.o
  103. PH „Davi” Sp. z o.o.
  104. SUPER KRAK SA
  105. Lubuskie Zakłady Termotechniczne „ELTERMA” SA
  106. FTK „ANKOL”
  107. TETA SA
  108. POLATOM Sp. z o.o
  109. „Społem”  PSS w Zawierciu
  110. TOP AUTO Andrzej Arefiew
  111. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych SA w Kole
  112. EURO SKLEP SA
  113. MAAN Produkcja Usługi Handel sp. j.
 
designed by www.madeyourweb.com