Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie arrow Konkurs arrow Bal Gepardów
I Bal Gepardów Biznesu Drukuj
22.05.2006.

 Finałem Konkursu Gepardów Biznesu A.D. 2006 był I Bal Gepardów Biznesu 9 czerwca 2006 r. w Hotelu Gromada w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 32 w godzinach od 19-24.

 

9 czerwca 2006 r. w Hotelu Gromada w Warszawie odbył się I Kongres Gepardów Biznesu, Kongres Bankowości Spółdzielczejr oraz I Bal Gepardów Biznesu. Wzięło w nich udział ponad 120 osób. 

O godzinie 16 odbyło się spotkanie, w którym wzięli udział uczestnicy obu kongresów. Marcin Gieros, Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży Wywiadowi Gospodarczej InfoCredit, przedstawił metodologię rankingów Gepardy Biznesu. Następnie Iwona Surdykowska-Huk, dyrektor i właściciel InfoCredit, Jerzy Gagucki, dyrektor Krajowej Izby Gospodarczej oraz Jerzy Krajewski, dyrektor Klubu Gepardów Biznesu wręczyli dyplomy ponad 60 najbardziej dynamicznym firmom z różnych branż, bankom spółdzielczym i SKOK-om.

Na I Balu Gepardów Biznesu, który odbył się w Sali Złotej restauracji Bakata w godzinach od 19 do 24, zostały wręczone statuetki Gepardów Biznesu dla zwycięzców w głównych kategoriach.

Poniżej przedstawiamy fotoreportaż z tych uroczystości.

Zdjęcia z uroczystości rozdania dyplomów:

Image
W uroczystości rozdania dyplomów w Konkursie Gepardów Biznesu uczestniczyło 80 osób

 

Image
Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w branży usługi dla biznesu dla spółki Targi Kielce Sp. z o.o odebrała Bożena Staniak, wiceprezes zarządu tej firmy. Wręczył go Jerzy Krajewski, dyrektor Instytutu Bankowości Spółdzielczej

 

 

Zdjęcia z Balu Gepardów Biznesu:

Image
Uroczystość wręczenia nagród na balu prowadził Robert Bernatowicz, prezenter TV Biznes. Przy stole po jego prawej stronie siedział Rafał Abratański, prezes zarządu Domu Maklerskiego IDMSA, który był Głównym Sponsorem Kongresu i Balu Gepardów Biznesu.

 

Image
W balu uczestniczył zapalony kibic Antoni Bigos, prezes Metalzbyt Sp. z o.o. Wspaniale bawił się na balu z żona Marią.

 

Image
Antoni Bigos wspaniale bawił się na balu z żona Marią. Nie żałował, że nie oglądał meczu, w którym Polska przegrała z Ekwadorem 0:2.

 

Image
Marcin Gieros, Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży Wywiadowi Gospodarczej InfoCredit, przedstawił metodologię rankingów Gepardy Biznesu.

 

Image
W kategorii najbardziej dynamiczne małe i średnie przedsiębiorstwo w latach 2003-2005 wygrała firma budowlana STENDA Sp. z o.o. z Warszawy. Nagrodę dla niej odebrał prezes Jerzy Dmochowski.

 

Image
W kategorii najbardziej dynamiczne małe i średnie przedsiębiorstwo w latach 2003-2006 wygrało Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej B.J. Stasik D. Stasik SJ z Poznania. W jego imieniu statuetkę odebrał prezes Bolesław Stasik, który na Kongresie Gepardów Biznesu i Balu Gepardów Biznesu zachęcał do wdrażania w firmach programów jakości ISO.

 

Image
W kategorii najbardziej dynamiczna SKOK zwyciężyła SKOK z Wołomina. W jej imieniu nagrodę odebrał prezes Mariusz Gazda, który następnie świetnie bawił się na balu ze swoją piękną żoną.

 

Image
Dla Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie, który zajął drugie miejsce w kategorii najbardziej dynamiczny bank spółdzielczy nagrodę odebrała pełnomocnik zarządu Izabela Gnych.

 

Image
Janina Pilarek, prezes Banku Spółdzielczego w Przemkowie odebrała statuetkę z rąk Katarzyny Kasztelan z Grupy Concordia.

 

Image
Prezes Janina Pilarek długo bawiła się na balu.

 

Image
W imieniu Banku Spółdzielczego w Gnieźnie statuetkę odebrał prezes zarządu Wiesław Zyk.

 

Image
Prezes zarządu Banku Spółdzielczego w Gnieźnie Wiesław Zyk (pierwszy z prawej) podziękował za nagrodę. Zapewnił, że jego bank również w przyszłości będzie rozwijał się dynamicznie. Obok niego stoją osoby wręczające statuetki (od lewej): Pawel Kapuściński, redaktor naczelny 'Wiadomości Handlowych'¸ Iwona Surdykowska-Huk, dyrektor i właściciel Wywiadowi Gospodarczej InfoCredit, Włodzimierz Sobczak, wiceprezes Krajowej Izby Gospodarczej i Katarzyna Kasztelan, dyrektor Biura Obsługi i Wsparcia Sprzedaży WTUŻiR Concordia Capital SA.

 

Image
W kategorii Człowiek Biznesu Dekady 1995-2005 Kapituła Konkursu Gepardy Biznesu wybrała Krzysztofa Olszewskiego, prezesa i właściciela Solaris Bus & Coach Sp. z o.o. W jego imieniu nagrodę odebrał przedstawiciel firmy Janusz Mirowski.

 

Image
W kategorii Człowiek Roku Sektor Małych i Średnich Przedsiębiorstw wybrany został Artur Kasner, przewodniczący rady nadzorczej PoloMarket Sp. z o.o. i twórca tej firmy. Nagrodę odebrał na balu osobiście. Aby wziąć udział w uroczystości skrócił swoją podróż zagraniczną.

 

Image
W kategorii Człowiek Roku Sektora Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych laureatem został Antoni Stadnicki, prezes zarządu SKOK im. Kopernika w Ornontowicach, który wraz z żona wziął udział w Kongresie Bankowości Spółdzielczej i Balu Gepardów Biznesu.

 

Image
W kategorii Człowiek Roku Sektora Banków Spółdzielczych dyplom za nominowanie i wyróżnienie osobiście odebrał na balu Mirosław Potulski, prezes Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie.

 

Image
Jerzy Krajewski, dyrektor Klubu Gepardów Biznesu i jego żona Elżbieta tańczyli razem do północy.

 

Sponsorzy:

Image
Głównym Sponsorem Balu Gepardów Biznesu i Kongresu Gepardów Biznesu był Dom Maklerski IDMSA.

 

Image
Sponsorem balu była Warszawska Wytwórnia Wódek Koneser.

 

Image
Fundatorem statuetek była Grupa Concordia.

 

  Image

Wzór dyplomu dla firm w Konkursie Gepardy Biznesu A.D. 2006

 
designed by www.madeyourweb.com