Menu Content/Inhalt
Witaj w serwisie

Menu główne

Witaj w serwisie

Konferencje

Konferencje

Klub Gepardów

Klub Gepardów

Gepardy Biznesu

Konkurs

Efektywna Firma

Konferencje
Mazowieckie
InfoCredit

Członkowie

Członkowie

Wyróżnieni

Wyróżnieni

Przyjazna gmina

Przyjazna gmina

Przyjazny bank

Przyjazny bank

Magazyn

Magazyn

Instytut Wolności

Instytut Wolności
Uczestnicy II Ogólnopolskiej Konferencji Gepardów Biznesu 1 października 2008 r. Drukuj
02.07.2008.
ImageZapraszamy na II Ogólnopolską Konferencję Gepardów Biznesu, która odbędzie się 1 października 2008 r.   w sali konferencyjnej im. Stanisława Wojciechowskiego w budynku Krajowej Rady Spółdzielczej w Warszawie przy ulicy Jasnej 1 (Dom pod Orłami). Zgłosiło się na nią 150 uczestników.

 

Zostaną na niej  nagrodzeni zwycięzcy branżowi Konkursu Gepardy Biznesu i ogłoszone wyniki konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy.

Konferencja ma charakter szkoleniowo-referencyjny.

Główne tematy szkolenia to pozyskiwanie informacji gospodarczych.

W czasie konferencji firmy i banki spółdzielcze wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu i Konursie Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy otrzymają dyplomy i statuetki.

Ponadto każdy przedstawiciel dynamicznej firmy lub banku (członek zarządu czy rady nadzorczej lub kierownik działu), który weźmie udział w konferencji, otrzyma imiennym dyplom za przyczynienie się do szybkiego rozwoju firmy lub banku i będzie mógł zostać członkiem Klubu Gepardów Biznesu.

Firmy i banki spółdzielcze będę też mogły zaprezentować siebie i swoje produkty.

Kto szybciej zgłosi się, będzie miał więcej czasu na prezentację. Pierwsze 30 zgłoszonych podmiotów otrzyma po 3 minuty na prezentację, następne 30 podmiotów – po 2 minuty, a kolejne po minucie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Relacja z konferencji ukaże się na stronie www.gepardybiznesu.pl , w Magazynie "Gepardy Biznesu" i być może w lokalnych mediach.

Udział w  konferencji  kosztuje  300 zł netto od osoby.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem pod adres Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .

Wystarczy podać imiona i nazwiska zgłoszonych osób, adres i NIP firmy czy banku.

UWAGA: Zgłoszenie udziału w konferencji oznacza wyrażenie zgody na podanie imienia i nazwiska uczestnika konferencji w serwisach www.gepardybiznesu.pl oraz www.ibs.edu.pl.


Lista uczestników II Ogólnopolskiej Konferencji Gepardów Biznesu

1 Alfred Domagalski  Prezes Krajowej Rady Spółdzielczej (www.krs.com.pl),
2 Roman Dera Prezes Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług  (www.kupiec.org.pl)
3 Mariusz Mielnik Pełnomocnik Zarządu Gospodarczego Banku Wielkopolski SA w Poznaniu (www.sgb.pl)
4 Roman Rak Kandydat w wyborach na prezesa zarządu KZBS
5 Rafał Romaniuk Zastępca Dyrektora – Pełnomocnik Zarządu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej we Wrocławiu (www.krd.pl)
6 Robert Baćko Specjalista ds. Klientów Strategicznych Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej we Wrocławiu (www.krd.pl)
7 Roman Pawłowski Specjalista ds. Klientów Strategicznych Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej we Wrocławiu (www.krd.pl)
8 Adam Latocha SIMPLE SA (www.simple.com.pl),
9 Przedstawiciel SIMPLE SA (www.simple.com.pl),
10 Przedstawiciel SIMPLE SA (www.simple.com.pl),
11 Katarzyna Kasztelan Dyrektor  Bancassurance Grupy Concordia (www.grupaconcordia.pl)
12 Przedstawiciel Grupy Concordia (www.grupaconcordia.pl)
13 Przedstawiciel Grupy Concordia (www.grupaconcordia.pl)
14 Mariusz Gryżewski Właściciel wydawnictwa  Maxmedia (www.maxmedia.org.pl
15 Barbara Michorowska Redaktor magazynów "VIP" i "Fakty"
16 Jerzy Krajewski,  Dyrektor Klubu Gepardów Biznesu (www.gepardybiznesu.pl),
17 Karolina Żabińska Klub Gepardów Biznesu (www.gepardybiznesu.pl),
18 Rafał Żabiński Klub Gepardów Biznesu (www.gepardybiznesu.pl),
19 Andrzej Malanowski Klub Gepardów Biznesu (www.gepardybiznesu.pl),
20 Krzysztof Kolterman  Prezes Zarządu P.H.P.U. "Arkol" Sp. z o.o. w Warszawie (www.arkol.com.pl),
21 Bożenna Guzanek Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego "Mazowsze" w Płocku (www.bsmazowsze.pl),
22 Witold Mosak Prezes Zarządu "PZT-Inwestel" SA w Warszawie (www.inwestel.com.pl)
23 Małgorzata Zaława-Dąbrowska  Dyrektor Samodzielnego  Publicznego Zespołu Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz (www.spzzlo.pl),
24 Zdzisław Grzegorczyk Prezes Zarządu Zag Sp. z o.o. w Busku Zdroju (www.zag.com.pl),
25 Alicja Grzegorczyk Prokurent Zag Sp. z o.o. w Busku Zdroju (www.zag.com.pl),
26 Zbigniew Radek,  Zespół Usług Finansowo-Księgowych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce BILANS-SERVIS Spółka z o.o. GRUPA FINANS-SERVIS W Kielcach (www.bilans-servis.com.pl),
27 Maria Wawrzaszek-Gruszka Prezes  Zarządu "Społem" PSS"Robotnik"  w Zamościu (www.spolem-zamosc.pl),
28 Maria Gałka Główny Księgowy "Społem" PSS"Robotnik"  w Zamościu (www.spolem-zamosc.pl),
29 Bernarda Iwanicka Kierownik Działu Personalnego "Społem" PSS"Robotnik"  w Zamościu (www.spolem-zamosc.pl),
30 Małgorzata Wołoch Kierownik Działu Marketingu "Społem" PSS"Robotnik"  w Zamościu (www.spolem-zamosc.pl),
31 Sławomir Czerwieniec Kierownik Działu Technicznego "Społem" PSS"Robotnik"  w Zamościu (www.spolem-zamosc.pl),
32 Henryk Choryngiewicz Kierownik Działu Technicznego "Społem" PSS"Robotnik"  w Zamościu (www.spolem-zamosc.pl),
33 Robert Wojdakowski Współwłaściciel Przedsiębiorstwa Handlowego MILO S.J. w Białej Podlaskiej,
34 Krzysztof Skruczaj Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego SA w Łodzi,
35 Marian Sobański  Przewodniczący Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego SA w Łodzi,
36 Władysław Borowiec Bank Spółdzielczy w Połańcu  (www.bspolaniec.pl),
37 Bartłomiej Wilczyński Solidex SA w Krakowie (www.solidex.com.pl),
38 Elżbieta Lesiak Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej (www.bsbr.pl),
39 Amadeusz Czajor Prezes Zarządu Centrum Językowego IDEA Sp. z o.o. w Poznaniu (www.idea-polska.com),
40 Krzysztof Kajko Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Kolnie (www.bskolno.pl),
41 Julian Porębski Dyrektor Oddziału Małopolskiego Banku Spółdzielczego w Wieliczce (www.bs-wieliczka.com.pl),
42 Izabela Wróbel Nemiroff Polska Sp. z o.o. w Zabrzu (www.nemiroff.com.pl),
43 Roman Gramza Przewodniczący Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Oławie (bs.olawa.pl),
44 Ryszard Żuraw Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Oławie (bs.olawa.pl),
45 Leopold Płudowski Wiceprezes Zarządu Tarbonus Sp. z o.o. w Krakowie   (www.tarbonus.pl),
46 Jan Gołąbek Prezes Zarządu Mlektar SA w  Tarnowie  (www.mlektar.com.pl),
47 Maria Kowalik Społem PSS w Zawierciu
48 Sabina Załupska  Inspektor ds. Marketingu Banku Spółdzielczego w Limanowej (www.bs.limanowa.pl)
49 Robert Szyler  Departament Dewizowy Banku Spółdzielczego w Limanowej (www.bs.limanowa.pl),
50 Liudmila Mikheikina Prezes Zarządu KRISMAR Sp.z o.o.(j.v.) w Białej Podlaskiej,
51 Marian Juchimiuk Przewodniczący Rady Nadzorczej KRISMAR Sp.z o.o.(j.v.) w Białej Podlaskiej,
52 Jan Siejka Przewodniczący Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Skierniewicach (www.bsskierniewice.pl),
53 Władysław Klażyński Prezes Zazrądu Banku Spółdzielczego w Skierniewicach (www.bsskierniewice.pl)
54 Helena Nitkowska Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Skierniewicach (www.bsskierniewice.pl),
55 Beata Fijałkowska Specjalista ds. Marketingu firmy ANKOL Sp. z o.o. w Chorzelowie (www.ankol.com.pl),
56 Janusz Lis P.P.H.U. ROSE-WIN Sp. z o.o. w Bełchatowie (www.rosewin.pl)
57 Małgorzata Jaroszuk Lubelskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. w Lublinie.
58 Piotr Kasprzycki Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Staszowie (www.bs.staszow.com),
59 Przedstawiciel  Banku Spółdzielczego w Sandomierzu,
60 Jan Klimkiewicz Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Grodzisku Mazowieckim,
61 Krystyna Jurowska Centrum Medyczne UJASTEK Sp. z o.o. w Krakowie (www.cm.krakow.pl),
62 Marek Kowalski Centrum Medyczne UJASTEK Sp. z o.o. w Krakowie (www.cm.krakow.pl),
63 Andrzej Michalski UJASTEK Sp. z o.o. w Krakowie (www.cm.krakow.pl),
64 Jan Kosacz UJASTEK Sp. z o.o. w Krakowie (www.cm.krakow.pl),
65 David Bratož  Dyrektor Generalny Krka Polska Sp. z o.o. w Warszawie  (www.krka.biz),
66 Klaudia Wnuk Zastępca Dyrektora Generalnego Krka Polska Sp. z o.o. w Warszawie  (www.krka.biz),
67 Witold Biernacki Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Różanie,
68 Krzysztof Sadurski Prezes Zarządu Południowo-Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Jedlińsku,
69 Jan Bajno Prezes Zarządu Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa (www.sbrzr.pl),
70 Elżbieta Kubuj Wiceprezes Zarządu  Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa (www.sbrzr.pl),
71 Małgorzata Denis Członek Zarządu. i Sprzedaży Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa (www.sbrzr.pl),
72 Tadeusz Pieńkowski Pracownik Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa (www.sbrzr.pl),
73 Krzysztof Jóźwiak Prezes Zarzadu Banku Spółdzielczego w Koninie (www.bskonin.pl),
74 Lidia Osada Dyrektor Banku Spółdzielczego w Koninie (www.bskonin.pl),
75 Ryszard Fedyk Prezes Zarządu Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM" Sp. z o.o. we Wrocławiu, 
76 Robert Pilch Właściciel Grupy ATNT - R.Pilch Spółka Komandytowa w Krakowie (www.atnt.pl),
77 Piotr Fitowski Członek Zarządu, Dyrektor ds. Realizacji Kontraktów ELSTA Sp. z o.o. w Wieliczce (www.elsta.pl),
78 Roman Dawidowski Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sierakowicach,
79 Andrzej Zawalski Prezes Zarządu RAF-Energia Sp. z o.o. w Jedliczach,
80 Paweł Bobusia  Prokurent RAF-Energia Sp. z o.o. w Jedliczach,
81 Tomasz Kujawa Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Czerwińsku z siedziba w Wyszogrodzie (www.banknbs.pl),
82 Dorota Piotrowska Dyrektor Oddziału Warszawskiego firmy Dom Wina Sp. z o.o. w Krakowie (www.domwina.pl),
83 Janina Moraczyńska Wiceprezes Zarządu Gospodarczego Banku Spółdzielczego Międzyrzecz w Międzyrzeczu (www.gbsmiedzyrzecz.pl),
84 Andrzej Buczek Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego "Pałuki" w Żninie (www.bspaluki.pl),
85 Paolo Cozza Dyrektor Handlowy Bottari Polska Sp. z o.o. w Ożarowie Maz. (www.bottari.pl),
86 Iwona Górska-Cozza Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Bottari Polska Sp. z o.o. w Ożarowie Maz. (www.bottari.pl),
87 Antonio Angott Dyrektor ds. Logistyki Bottari Polska Sp. z o.o. w Ożarowie Maz. (www.bottari.pl),
88 Magdalena Michnowska Prokurent Bottari Polska Sp. z o.o. w Ożarowie Maz. (www.bottari.pl),
89 Wiesława Radziak  Prezes Zarzadu Banku Spółdzielczego w Nadarzynie,
90 Anna Nowakowska Wiceprezes Zarzadu Banku Spółdzielczego w Raszynie,
91 Czesław Swacha Spółdzielczego Banku Ogrodniczego w Warszawie,
92 Zbigniew Krutczenko Prezes Zarzadu Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej,
93 Stanisław Tracz  Banku Spółdzielczego w Grabowie,
94 Adam Rydlewicz Prezes Zarzadu Banku Spółdzielczego w Witkowie
95 Grzegorz Poniatowski Zarządu Prezes Banku Spółdzielczego Ziemi Kaliskiej w  Koźminku
96 Piotr Muszyński Kierownik Zespołu Organizacyjnego Banku Spółdzielczego Ziemi Kaliskiej w  Koźminku
97 Wioletta Brzozowska Banku Spółdzielczego w Stalowej Woli
98 Przedstawiciel  Banku Spółdzielczego w Skórczu
99 Anna Kaczmarek Wiceprezes Zarzadu  Piastowskiego Banku Spółdzielczego w Janikowie (www.piastowskibs.com.pl)
100 Przedstawiciel  Banku Spółdzielczego w Krościenku
101 Wiktor Lachowicz Wiceprezes Zarządu Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku (www.gbsbank.pl),
102 Mieczysław Chachóła Prezes Zarządu Polskiego Związku Motorowego Okręgowego Zespołu Działalności Gospodarczej Sp.z o.o. we Wrocławiu (www.pzmot.wroc.pl),
103 Jan Hajduk  Sigma SA w Jastkowie (www.sigmasa.pl),
104  Krzysztof Lisiecki  Sigma SA w Jastkowie (www.sigmasa.pl),
105 Andrzej Wójtowicz  Prezes Zarządu Biura Informatyczno-Wdrożeniowego "Koncept" Sp. z o.o. w Krakowie (www.koncept.pl),
106 Andrzej Kuder Prezes Zarządu  Grupy Południe Sp.z o.o. w Krakowie (www.grupapoludnie.pl),
107 Ryszard Chmielewski Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych w Poznaniu (www.pimr.poznan.pl)
108 Tomasz Sękiewicz  Członek Zarządu Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego "KARTEL" S.A. w Jędrzejowie (www.kartelsa.com.pl)
109 Justyna Bogdał   Księgowy - Analityk Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego "KARTEL" S.A. w Jędrzejowie (www.kartelsa.com.pl)
110 Czesław Wilczyński Prezes Zarządu Akopol Sp. z o.o. w Krakowie (www.akopol.com)
111 Zbigniew Bodzioch Prezes Zarządu Krakowskiego Banku Spółdzielczego w Krakowie (www.kbsbank.com.pl)
112 Iwona Czachorowska P.P.H. Elektro-Plast w Nasielsku (www.elektro-plast.com.pl)
113 Dariusz Szady Dyrektor ds. Marketingu Centrum Usług Szkoleniowych LIDER Sp.z o.o. w Lublinie
114 Mariusz Gazda  Prezes Zarządu SKOK w Wołominie (www.skok.wolomin.pl)
115 Mieczysław Chołuj  Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Zwoleniu
116 Karol Borycki Prezes Zarządu  Benteler Distribution Poland Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej (www.benteler-distribution.pl)
117 Zbigniew Jaworski Dyrektor Warmińskiego Banku Spółdzielczego w Jonkowie (www.wbs-jonkowo.pl)
118 Tadeusz Wypych  Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Drogowego "Lambdar" Sp. z o.o. w Łodzi (www.lambdar.com)
119 Krystyna Jelska "Prezes Zarządu PREFABET EŁK"" Sp.z o.o. w Ełku
"
120 Andrzej Cieśluk  Dyrektor ds. Sprzedaży PREFABET EŁK" Sp.z o.o. w Ełku
121 Augustyn Roch  Wiceprezes Agro Food SA w Pilicy (www.aft.com.pl)
122 Anna Lechowska Fabryki Armatury "Jafar" SA w Jaśle (www.jafar.com.pl)
123 Przedstawiciel Banku Spółdzielczego w Strzelinie
124 Ewa Maruszak Prezes Zarządu Iskra Zakład Budowlano Montażowy Sp z o.o. w Kielcach
125 Eugeniusz Jacek Woźniak Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej "Nasz Dom" w Radomiu
126 Tadeusz Krzemiński             Zastępca Prezesa Zarządu d/s Technicznych  Spółdzielni Mieszkaniowej "Nasz Dom" w Radomiu
127 Wiesław Rosa Prezes Zarządu  Terplast Sp. z o.o. w Sieradzu (www.terplast.com.pl)
128 Małgorzata Szydłowska-Rosa  Terplast Sp. z o.o. w Sieradzu (www.terplast.com.pl)
129 Marek Wojtasik  Prezes Zarządu "Społem" PSS "Jedność" w Częstochowie
130 Janusz Mazurowski Firmy Księgarskiej Jacek Olesiejuk Sp. z o.o. w Ożarowie Mazowieckim
131 Małgorzata Piątek Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu
132 Czesław Kuźniawski Gospodarstwa Rolnego Chocicza Sp. z o.o. w Chociczy
133 Janusz Łuczak S.F.M. FILTRY  Łuczak SJ w Nadarzynie (www.sfm.pl)
134 Dominika Owczarczyk Dyrektor PPH POLDAUN Sp. z o.o. w Bilczy (www.poldaun.pl)
135 Zbysław Gabrylewicz Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Wisznicach (www.bswisznice.pl),
136 Mariusz Jaszczuk Banku Spółdzielczego w Wisznicach (www.bswisznice.pl),
137 Jacek Drzyzga Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Pszczynie (www.bspszczyna.pl)
138 Roman Chrószcz Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Pszczynie (www.bspszczyna.pl)
139 Zdzisław Kiełkowski architekt
140 Bogumiła Żyłka architekt
141 Anna Baprawska Członek Zarządu Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie (www.powislanski.pl)
142 Maciej Jankowski Dyrektor Wydziału  Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie (www.powislanski.pl)
143 Bernard Kucz   Dyrektor Naczelny MetalCo Sp. z o.o. w Katowicach (www.metalco.com.pl)
144 Zbigniew Pawulski  Prezes Zarządu EP Serwis Sp. z o.o. w Łyczynowie (www.epserwis.com.pl)
145 Grażyna Biała  "Wiceprezes Zarządu, Główny Księgowy Novamed Sp. z o.o. w Brodnicy (www.novamed.pol.pl)
"
146 Piotr Białowicz  Wiceprezes ds. Finansowych Novamed Sp. z o.o. w Brodnicy (www.novamed.pol.pl)
147 Tadeusz Suleja Przedsiębiorstwo Budowlane Budotex Sp. z o.o. we Wrocławiu (www.budotex.pl)
148 Monika Bartoszak Lug SA w Zielonej Górze (www.lug.com.pl)
149 Daniel Olech architekt
150 Marcin Janur P.L. Energia SA w Karlinie ( www.plenergia.pl)


 

Więcej na ten temat:

Program Ogólnopolskiej Konferencji Gepardów Biznesu

Branżowe Gepardy Biznesu

 
designed by www.madeyourweb.com