Gepardy Biznesu 2010 Przemysłu Elektromaszynowego
30.11.2011.
ImageWśród 988 firm przemysłu elektromaszynowego w okresie 2008-2010 najdynamiczniejsze były DTW Sp. z o.o., Emka Sp. z o.o. i NTP Budowa Maszyn Sp. z o.o.

 

Przedstawiamy ranking 988 firm przemysłu elektromaszynowego, których wartość rynkową i jej dwuletnią dynamikę w listopadzie 2011 r. na zlecenie Magazynu Przedsiębiorców "Europejska Firma" policzyła Wywiadownia Gospodarcza InfoCredit 

Firmy, których wartość rynkowa wzrosła w okresie od 31 marca 2008 r. do 31 marca 2010 r.  o minimum 10 proc. uznajemy za Gepardy Biznesu 2010. Jest ich 505. 

 

Gepardy Biznesu 2010 Przemysłu Elektromaszynowego

 Lp. Nazwa firmy Siedziba Wzrost wartości rynkowej w latach 2008-2010 w proc.

1    DTW Sp. z o.o.    Zabierzów    8109
2    Emka Sp. z o.o.    Strzebielino    3550
3    NTP Budowa Maszyn Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    3102
4    Sunnyline Computer Products Poland Sp. z o.o.    Przeźmierowo    3044
5    Zamkon-Armaturen K.zamczewski I S-Ka, S.J.    Kędzierzyn-Koźle    2408
6    Interkrąż Sp. z o.o.    Wolbrom    1933
7    Zakład Usług Technicznych i Handlu BB&GT Sp. z o.o.    Tarnowskie Góry    1551
8    MALBO Sp. z o.o.    Wrocław    1393
9    Elektroster Sp. z o.o.    Dzierżoniów    1190
10    Scandinavian Electric Gdansk Sp. z o.o.    Gdańsk    1012
11    Vidis S.A.    Wrocław    787
12    Inel Sp. z o.o. Przeds. Informatyczno - Elektroniczne    Gdańsk    780
13    Eurotech Sp. z o.o.    Bytom    778
14    Przeds. Innowacyjno - Wdrożeniowe Wamet Sp. z o.o.    Bydgoszcz    718
15    Centrum Hydrauliki Otto Hennlich Sp. z o.o.    Bytom    694
16    Unirol S.J.    Borek Wielkopolski    685
17    Ice Group Sp. z o.o.    Rybnik    675
18    Plastic Components And Modules Poland S.A.    Sosnowiec    674
19    Remontex Sp. z o.o.    Rybnik    628
20    SKK Sp. z o.o.     Puck    628
21    Wakum Świdnica Sp. z o.o.PPPH    Świdnica    621
22    Armatura Kraków S.A.    Kraków    614
23    HTEP Polska Sp. z o.o.    Gdańsk    595
24    JUKS - POL Sp. z o.o.    Wrocław    575
25    WILK ELEKTRONIK S.A.    Łaziska Górne    547
26    Fabryka Maszyn i Urządzeń FAMAK S.A.    Kluczbork    527
27    INSTALCOMPACT Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    508
28    Magneti Marelli Exhaust Systems Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    504
29    FLEXTRONICS INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.    Tczew    502
30    FORMTEC BP Sp. z o.o.    Sitno    501
31    Sirocco Polska Sp. z o.o.    Zabrze    490
32    PKE Polska Sp. z o.o.    Warszawa    488
33    J.A.M. Inox Produkt Sp. z o.o.    Kalisz    478
34    Elektro - Eko S.J.    Kołobrzeg    473
35    Inmet Sp. z o.o. Przeds. Innowacyjno - Wdrożeniowe    Mikołów    457
36    GKN Driveline Polska Sp. z o.o.    Oleśnica    444
37    Lightnet Sp. z o.o.    Kobiernice    441
38    ATS Sp. z o.o.    Kraków    434
39    Bruker Polska Sp. z o.o.    Poznań    429
40    Partner Systems Sp. z o.o.    Człuchów    424
41    DAMEN SHIPYARDS KOŹLE Sp. z o.o.    Kędzierzyn-Koźle    415
42    DAMEN SHIPYARDS GDYNIA S.A.    Gdynia    413
43    Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Techniczne PROMET Sp. z o.o.    Toruń    406
44    Schreder Polska Sp. z o.o.    Warszawa    404
45    DIEHL CONTROLS POLSKA Sp. z o.o.    Namysłów    398
46    MW LUBLIN Sp. z o.o.    Lublin    397
47    Demag Cranes And Componetnts Sp. z o.o.    Warszawa    390
48    Flsmidth Maag Gear Sp. z o.o.    Elbląg    387
49    Sunex S.A.    Racibórz    381
50    Mazowieckie Centrum Maszyn Sadowniczych Wiadrowski Bąk S.J.    Warka    379
51    Kinna Production Sp. z o.o.    Gdańsk    376
52    Ariel S.J.    Poznań    376
53    Avionic S.J.    Górki Wielkie    376
54    POLMOTORS Sp. z o.o.    Mazańcowice    369
55    Kinekspert S.J.    Łódź    366
56    Elar Sp. z o.o.    Łubniany    366
57    Zakład Produkcyjny Aparatury Elektrycznej Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    365
58    SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    359
59    GARO Sp. z o.o.    Warszawa    348
60    Solbet - Zremb S.A.    Solec Kujawski    337
61    Armapol S.J. PPHU    Poznań    333
62    EVK Sp. z o.o.    Dylaki    327
63    Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.    Chorzów    326
64    Partner Sp. z o.o.    Głuchołazy    321
65    Pacomp Sp. z o.o.    Piaseczno    316
66    Magneti Marelli Suspension Systems Bielsko Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    316
67    MAN TRUCKS Sp. z o.o.    Niepołomice    310
68    Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Dźwigowych DŹWIGPOL S.A.    Mława    306
69    PPH MANDAM Sp. z o.o.    Gliwice    305
70    Weremczuk FMR Sp. z o.o.    Niedrzwica Duża    305
71    Joskin Polska Sp. z o.o.    Trzcianka    300
72    PPHU Promech Sp. z o.o.    Pionki    293
73    TR - Poland Sp. z o.o.    Lipiany    293
74    SOLARIS BUS & COACH S.A.    Bolechowo-Osiedle    289
75    Smart - Tech Sp. z o.o.     Rawa Mazowiecka    289
76    ALU INTERNATIONAL - SHIPYARD Sp. z o.o.    Gdańsk    288
77    SDK Sp. z o.o.    Ostróda    286
78    FEERUM S.A.    Chojnów    275
79    An - Elec Sp. z o.o.    Gdynia    271
80    Autopart Jacek Bąk Sp. z o.o. PPUH    Mielec    266
81    COROPLAST Sp. z o.o.    Dylaki    256
82    HYDROTECH S.A.    Rybnik    256
83    Transformex Sp. z o.o.    Warszawa    256
84    Chłodnictwo S.J. B. Sułkowski, A. Gągała, R. Gągała    Józefów    253
85    Fibox Sp. z o.o.    Warszawa    251
86    KONGSKILDE - POLSKA Sp. z o.o.    Kutno    249
87    JBG - 2 Sp. z o.o.    Warszowice    249
88    Sotronic Sp. z o.o.    Balice    248
89    AVISTA Sp. z o.o.    Warszawa    248
90    Zakład Produkcji Doświadczonej Automatyki Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    241
91    SGL Carbon Polska S.A.    Racibórz    235
92    Przedsiębiorstwo Pastuszko Sp. z o.o.    Chwaszczyno    233
93    Stoll Polska Sp. z o.o.    Słupsk    229
94    WS Kooperacja PZL - Mielec Sp. z o.o.    Mielec    228
95    Halogen Light Tech Sp. z o.o.    Głuchołazy    227
96    Zakł. Budowy Urządzeń i Aparatury Naukowo Doświadczalnej Sp. z o.o.    Katowice    227
97    Krummenauer Sp. z o.o.    Tychy    223
98    Lumotech Poland Sp. z o.o.    Wólka    221
99    Wytwórnia Urządzeń Komunalnych WUKO S.A.    Łódź    220
100    BIAZET S.A.    Białystok    215
101    Dagtech Sp. z o.o.    Kotla    214
102    SEWS - CABIND POLAND Sp. z o.o.    Żywiec    214
103    Liftbud Sp. z o.o.    Katowice    214
104    Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.    Bydgoszcz    210
105    PPU Marlech Sp. z o.o.    Kielce    210
106    Zakłady Mechaniczne Przemysłu Ceramiki Budowlanej Cerama we Wrocławiu Sp. z o.o.    Wrocław    197
107    PRECISION MACHINE PARTS POLAND Sp. z o.o.    Radom    195
108    Coal - Bud Sp. z o.o. PPUH    Olkusz    194
109    Łysoń Sp. z o.o.    Sułkowice    194
110    Technokontakt Sp. z o.o.    Szreńsk    193
111    ZBUD Sp. z o.o. Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych    Dąbrowa Tarnowska    191
112    JOY Maszyny Górnicze Sp. z o.o.    Tychy    190
113    Zakład Remontów Produkcji i Handlu Resuma Sp. z o.o.    Łódź    189
114    Kaufmann Sp. z o.o.    Rypin    189
115    Pro-Cars Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Tychy    187
116    ABB Entrelec Sp. z o.o.    Nowa Wieś Lęborska    186
117    REMAG S.A.    Katowice    184
118    VTS Sp. z o.o.    Warszawa    183
119    AGROMET PILMET Sp. z o.o.    Brzeg    183
120    Maszyny Górnicze - Serwis Sp. z o.o.    Polkowice    181
121    PATENTUS S.A.    Pszczyna    176
122    ES SYSTEM K Sp. z o.o.    Wolbrom    176
123    Kopras Sp. z o.o.    Wronki    175
124    Biuro Projektów i Usług Inwestycyjnych Energia Sp. z o.o.    Gdańsk    175
125    Elokon Polska Sp. z o.o.    Warszawa    174
126    Rorets Polska Sp. z o.o.    Pniewy    174
127    WIKPOL Sp. z o.o.    Motycz    174
128    Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o.    Toruń    174
129    Heraeus Electro-Nite Polska Sp. z o.o.    Sosnowiec    173
130    GÓRECKI S.J.    Kęty    168
131    Taurus - Technic S.J.    Osielsko    165
132    PBPH TECHGLASS Sp. z o.o.    Kraków    165
133    POJ-KON S.J.    Małachowo    164
134    Wika Polska S.A.    Włocławek    164
135    Przedsiębiorstwo Budowy Maszyn Drogowych S.A.    Wrocław    162
136    Rawag Sp. z o.o. Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów    Rawicz    162
137    Zakład Budowy Aparatury Chemicznej ZBACH Sp. z o.o.    Tarnów    161
138    TUGEB POLBUD Sp. z o.o.    Sławoszowice    157
139    Cassioli Polska Sp. z o.o.    Łódź    156
140    Wytwórnia Urządzeń Komunalnych Wuko Handel Sp. z o.o.    Łódź    155
141    Przedsiębiorstwo Produkcji Łożysk Ślizgowych S.J.    Elbląg    155
142    Fabryka Wentylatorów FAWENT S.A.    Chełm Śląski    154
143    SORELPOL Sp. z o.o.    Warszawa    153
144    Sogewalot Sp. z o.o.    Krzemieniewo    152
145    MAN BUS Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    152
146    ALU INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Gdańsk    149
147    SOLARIS LASER S.A.    Warszawa    146
148    WAKMET S.J. Fabryka Armatury Przemysłowej    Bodzanów    144
149    Tehaco Sp. z o.o.    Gdańsk    143
150    Magna Automotive Poland Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    143
151    Agilent Technologies Poland Sp. z o.o.    Wrocław    142
152    SIMEX Sp. z o.o.    Gdańsk    139
153    Eda - Serwis Sp. z o.o.    Warszawa    139
154    Kalmet S.A.    Gliwice    137
155    Altrad Poland S.A.    Białystok    137
156    WIX - FILTRON Sp. z o.o.    Gostyń    136
157    ZUH Termospec Sp. z o.o.    Żory    133
158    PMPoland S.A.    Jelenia Góra    133
159    Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.    Kraków    132
160    Koga Sp. z o.o.    Miastko    132
161    UESA POLSKA Sp. z o.o.    Lubsko    132
162    FPH Art - Metal S.J.    Łapino Kartuskie    131
163    Altbit Sp. z o.o.    Nowa Iwiczna    130
164    Testmer Warszawa S.A.    Reguły    130
165    Turbocare Poland S.A.    Lubliniec    130
166    Awrol Sp. z o.o.    Barwice    129
167    SCITEEX Sp. z o.o.    Warszawa    128
168    SAMET Sp. z o.o.    Opole Lubelskie    128
169    NIBE BIAWAR Sp. z o.o.    Białystok    127
170    TOWIMOR Toruńskie Zakłady Urządzeń Okrętowych S.A.    Toruń    126
171    PPU UNION Sp. z o.o.    Gdańsk    126
172    VALVEX S.A.    Jordanów    125
173    Erich Stallkamp Polska Sp. z o.o.    Wrześnica    125
174    Navikor Sp. z o.o.    Szczecin    124
175    AGREMO Sp. z o.o.    Skarbimierz    123
176    DELFO POLSKA S.A.    Tychy    123
177    BOWA POLSKA Sp. z o.o.    Suchy Las    123
178    ZAP Sznajder Batterien S.A.    Piastów    122
179    Fabryka Transformatorów W Żychlinie Sp. z o.o.    Żychlin    120
180    PPHU FUDIM - POLMO Sp. z o.o.    Dopiewo    120
181    ELTEM Sp. z o.o.    Lublin    118
182    Przedsiębiorstwo Usług Technicznych TEST Sp. z o.o.    Gdańsk    118
183    Fiat Auto Poland S.A.    Bielsko-Biała    117
184    WB Electronics S.A.    Ożarów Mazowiecki    117
185    FIDELTRONIK IMEL Sp. z o.o.    Sucha Beskidzka    116
186    EL-CAB Sp. z o.o.    Bolechowo-Osiedle    116
187    Ekoklimax - Projekt S.J.    Bydgoszcz    115
188    Kolsatpol Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    115
189    Dolnośląskie Zakłady Metalurgiczne DOZAMET Sp. z o.o.    Nowa Sól    115
190    Clima - Produkt Sp. z o.o.    Pszczółki    115
191    Spectra Lighting Sp. z o.o.    Warszawa    114
192    CSN - Stantel - Automatyka Sp. z o.o.    Kraków    114
193    HYDRO-NAVAL ADKONIS, MICHAŁEK, SOBKÓW - S.J.    Ustka    112
194    WINDA Warszawa Sp. z o.o.    Warszawa    111
195    CEZOS S.J.    Gdynia    111
196    Remdźwig Zakład Usług Dźwigowych S.J.    Gdańsk    110
197    FA Krosno S.A.    Krosno    110
198    AG - Projekt S.J.    Wrocław    109
199    International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.    Radom    109
200    Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Metex-C.K. Danuta Kucewicz-Bejgerowska, Henryk Cichy S.J.    Bydgoszcz    108
201    GH INTERTECH Sp. z o.o.    Kłobuck    107
202    INVERTIM Sp. z o.o.    Karczew    106
203    PPW Promex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Gdańsk    106
204    Polon-Alfa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Bydgoszcz    106
205    POM KALISZ Sp. z o.o. PPHiU    Kalisz    106
206    KAROSERIA Sp-nia Pracy    Bydgoszcz    105
207    Gl Poland Sp. z o.o.    Sopot    104
208    PRZYJAŹŃ Spółdzielnia Inwalidów    Słupca    103
209    COMMON S.A.    Łódź    103
210    MONTANA S.A. Śląska Fabryka Urządzeń Górniczych    Katowice    103
211    Sentinel Sp. z o.o.    Poznań    103
212    Makowscy S.J.    Rawa Mazowiecka    102
213    Asco Sp. z o.o.    Gdynia    101
214    Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki CARBOAUTOMATYKA S.A.    Tychy    101
215    Bastra - Bazamech Sp. z o.o.    Witkowo    100
216    NORLYS Sp. z o.o.    Nowy Sącz    100
217    F&F Filipowski S.J    Pabianice    98
218    ZPHU Szron S.J.    Łódź    98
219    Embedos Sp. z o.o.    Warszawa    96
220    PPH Modul Sp. z o.o.    Ostróda    95
221    Eugen Meller Sp. z o.o.    Białogard    95
222    BALT - YACHT K.A.i B. KOZŁOWSCY S.J.    Augustów    94
223    Intercontrol Polska Sp. z o.o.    Warszawa    94
224    REM Sp. z o.o. WPUP    Brześć Kujawski    94
225    Garos Polska Sp. z o.o.    Bydgoszcz    93
226    PPH Akpo S.J.    Laski    93
227    BMCG Sp. z o.o.    Warszawa    92
228    FEDERAL MOGUL BIMET S.A.    Gdańsk    92
229    Partnertech Sieradz Sp. z o.o.    Sieradz    91
230    Fabryka Aparatów Elektrycznych Zwarpol Sp. z o.o.    Warszawa    91
231    Fabryka Obrabiarek RAFAMET S.A.    Kuźnia Raciborska    91
232    Tbmeca Poland Sp. z o.o.    Legnica    90
233    Energomet Sp. z o.o.    Opole    87
234    INWAP Sp. z o.o.    Brzeg    87
235    DREWART - ENERGY Sp. z o.o. PPUH    Otrębusy    87
236    Zetkama S.A.    Ścinawka Średnia    86
237    KK - Electronic Polska Sp. z o.o.    Szczecin    85
238    Bumar Żołnierz S.A.    Warszawa    85
239    Brembo Poland Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    85
240    BKT Elektronik    Bydgoszcz    85
241    FAMA Sp. z o.o.    Gniew    84
242    Federal Mogul Gorzyce S.A.    Gorzyce    84
243    EMITER S.J. Zakład Usługowo - Produkcyjny    Limanowa    84
244    Matusewicz Budowa Maszyn S.J.    Gryfów Śląski    84
245    Sils Centre Gliwice Sp. z o.o.    Gliwice    83
246    ARCHIMEDES S.A.    Wrocław    83
247    Zakład Produkcyjno-Usługowy „En Tech” Ewa Władyczyńska, Ryszard Władyczyński Sp. J.    Kretomino    82
248    COMPREX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Wdrożeniowe    Kraków    81
249    PPUH ALFA SOSNOWSCY S.J.    Nowa Wieś    80
250    SEW - Eurodrive Polska Sp. z o.o.    Łódź    80
251    BELOS - PLP S.A. Zakłady Wytwórcze Sprzętu Sieciowego    Bielsko-Biała    80
252    Lenze Tarnów Sp. z o.o.    Tarnów    80
253    Emix S.J. Torbus    Tychy    80
254    Rolls Royce Poland Sp. z o.o.    Gniew    80
255    WAMTECHNIK Sp. z o.o.    Warszawa    80
256    Artech Chwołka Piotr    Rybnik    78
257    WAMAG S.A.    Wałbrzych    77
258    Valeo Autosystemy Sp. z o.o.    Skawina    77
259    Skoff Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    77
260    IS - POLSKA Sp. z o.o.    Jawor    76
261    MONTSPOŻ Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI I MONTAŻU    Krzepice    76
262    BROEN - ZAWGAZ Sp. z o.o.    Suchy Las    76
263    Breve Tufvassons Sp. z o.o.    Łódź    75
264    Gdańskie Zakłady Elektroniczne UNIMOR S.A.    Gdańsk    75
265    Uniwheels Production(Poland) sp. z o.o.    Stalowa Wola    75
266    Zakład Produkcjj Urządzeń Dźwigowych Frenzak Sp. z o.o.    Mikołów    75
267    CENTROMOST Stocznia Rzeczna w Płocku Sp. z o.o.    Płock    75
268    GEA POLSKA Sp. z o.o.    Świebodzice    74
269    Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o.    Lębork    74
270    FLEXIDER POLAND Sp. z o.o.    Tychy    74
271    Raptor Sp. z o.o.    Białystok    73
272    APATOR METRIX S.A.    Tczew    73
273    WISŁA ALUMINIUM Ltd Sp. z o.o.    Gdańsk    73
274    TRW Polska Sp. z o.o.    Częstochowa    73
275    HYBRYD Sp. z o.o.    Pyskowice    73
276    HYDROSTER Sp. z o.o.    Gdańsk    72
277    Lacroix Electronics Sp. z o.o.    Kwidzyn    72
278    CNH POLSKA Sp. z o.o.    Płock    72
279    EVER Sp. z o.o.    Swarzędz    71
280    Wektor Sp. z o.o.    Nowy Sącz    71
281    EBARA POMPY POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    70
282    AMEX Sp. z o.o. Puckie Zakłady Mechaniczne    Puck    70
283    Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych TYWENT Sp. z o.o.     Tyczyn    70
284    Bydgoskie Zakłady Maszyn Gastronomicznych MA-GA Sp. z o.o.    Bydgoszcz    70
285    AKPIL PPUH    Pilzno    69
286    BIANAR Zakład Produkcji Narzędzi Sp. z o.o.    Białystok    69
287    Tower Automotive Polska Sp. z o.o.    Opole    68
288    Zakłady Produkcyjne B-D Witold Brodzik S.J.    Zawiercie    67
289    PPH JUKA J. i E. Pawłowscy S.J.    Niepołomice    67
290    Meinert Sp. z o.o.    Jelenia Góra    67
291    SILA POLAND Sp. z o.o.    Częstochowa    66
292    Plum Sp. z o.o.    Ignatki    66
293    Spółdzielnia Pionier    Prudnik    66
294    PHILIPS LIGHTING POLAND S.A.    Piła    65
295    PPUH GALMET S.J. Stanisław, Danuta, Robert Galara    Głubczyce    64
296    Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o.    Żarów    64
297    Shim - Pol S.J.    Izabelin    64
298    CANEXPOL Sp. z o.o.    Komorowo    63
299    Fabryka Obrabiarek do Drewna Sp. z o.o.    Bydgoszcz    63
300    KOLSTER Sp. z o.o.    Olsztyn    63
301    ELECTROLUX POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    63
302    AUTO - HAK S.J. PPUH    Słupsk    63
303    SPINKO Sp. z o.o.    Leszno    63
304    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE PRO-BIKE P.OMIECIŃSKI, J. PRZYBYSZ S.J.    Jelenia Góra    63
305    Metrison Sp. z o.o.    Mościska    62
306    Imel Poland Sp. z o.o.    Sucha Beskidzka    62
307    ALBA - SERVICE Sp. z o.o. Przeds. Usług Technicznych    Warszawa    60
308    Plastic Components Fuel Systems Poland Sp. z o.o.    Sosnowiec    60
309    Emar S.J.    Błonie    60
310    Elektroniczny Zakład Innowacyjno - Wdrożeniowy Hybres Sp. z o.o.    Rzeszów    59
311    Bater Sp. z o.o. PW    Warszawa    58
312    Fabryka Aparatury Rentgenowskiej i Urządzeń Medycznych Farum S.A.    Warszawa    58
313    ELEKTROINSTAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Energetyki    Raciąż    58
314    COOPER STANDARD AUTOMOTIVE POLSKA Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    57
315    Intermech Sp. z o.o. PPUH    Stalowa Wola    57
316    HOLMER BUDOWA MASZYN Sp. z o.o.    Środa Śląska    57
317    Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A.    Zabrze    56
318    Unimould Sp. z o.o.    Pieńsk    56
319    Amos-Bis A.mościcki E.supińska S.J.    Mroków    55
320    KOS ELEKTRO SYSTEM Sp. z o.o.    Września    55
321    MEROL Sp. z o.o. Zakład Mechanika Maszyn    Stalowa Wola    54
322    MERAWEX Sp. z o.o.    Gliwice    54
323    EBS INK - JET SYSTEMS POLAND Sp. z o.o.    Wrocław    53
324    Madur Polska Sp. z o.o.    Zgierz    53
325    Polmag Sp. z o.o. PPH    Katowice    53
326    FAMOS Sp. z o.o. Fabryka Mebli Okrętowych    Starogard Gdański    52
327    Optus Sp. z o.o.    Warszawa    52
328    BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.    Warszawa    51
329    TM Technologie Sp. z o.o.    Morawica    51
330    Zakład Łożysk Wielkogabarytowych Kraśnik Sp. z o.o.    Kraśnik    51
331    Famot Pleszew Sp. z o.o.    Pleszew    51
332    Przeds. Badawczo Wdrożeniowe OLMEX S.A.    Barczewo    50
333    ALTER S.A.    Tarnowo Podgórne    49
334    Energo - Silesia Sp. z o.o. PPH    Zawadzkie    49
335    Telzam Sp. z o.o.    Zambrów    49
336    Meyn Polska Sp. z o.o.    Lębork    48
337    Andrzejewski - Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o.    Łódź    48
338    IKM Agropom Sp. z o.o.    Busko-Zdrój    48
339    PPUU EMAG - SERWIS Sp. z o.o.    Katowice    48
340    Morska Stocznia Remontowa S.A.    Świnoujście    48
341    Wentylatory Wentech Sp. z o.o.    Imielin    48
342    AVIO POLSKA Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    48
343    Jar - Met S.J.    Węgrów    48
344    Coffee Service J.V. Sp. z o.o.    Warszawa    47
345    DANFOSS Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    47
346    Zakład Usług Motoryzacyjnych Sp. z o.o.    Łódź    47
347    Carpol Sp. z o.o.    Warszawa    47
348    STAROSIELSKI Fabryka Przekładni Kątowych    Słupsk    47
349    TCM Polska Tool Consulting & Managment Sp. z o.o.    Polkowice    47
350    Europa Systems Sp. z o.o.    Pyrzyce    47
351    HYDROMEGA Sp. z o.o.    Gdynia    46
352    ZDT-GLIMAG Sp. z o.o.    Mikołów    46
353    Antha - Pol Sp. z o.o.    Puck    46
354    TENNECO AUTOMOTIVE EASTERN EUROPE Sp. z o.o.    Gliwice    45
355    Zakład Produkcji Maszyn i Urządzeń RSM Sp. z o.o.    Mielec    45
356    Vrystal Traktor Sp. z o.o.    Sieradz    44
357    Zakład Elementów i Systemów Automatyki Przemysłowej „Mikrob” S.A.    Ostrzeszów    44
358    IPM Sp. z o.o.    Warszawa    44
359    Linker Europa Sp. z o.o.    Tyczyn    43
360    Metalpol Sp. z o.o.    Mielec    43
361    EMC Computer Systems Polska Sp. z o.o.    Warszawa    43
362    Przedsiębiorstwo Wdrażania Innowacji INWET S.A.    Chorzów    43
363    TELZAS Sp. z o.o.    Szczecinek    42
364    Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A.    Dąbrowa Górnicza    42
365    SATEL Sp. z o.o.    Gdańsk    41
366    PW Arkton Sp. z o.o.    Leszno    41
367    Assel Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    41
368    Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o.    Gdańsk    40
369    Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A.    Mińsk Mazowiecki    40
370    IRKO Sp. z o.o.    Gdańsk    40
371    KNOTT Sp. z o.o.    Zdziechowice    39
372    GS Klima Sp. z o.o.    Poznań    39
373    BERKER Polska Sp. z o.o.    Kórnik    38
374    Novo - Poland Sp. z o.o.    Warszawa    38
375    WIROMET S.A. Zakłady Mechaniczne    Mikołów    38
376    Agencja Inwestycyjna FB-Mont S.J.    Kalisz    38
377    Lumen Polska Sp. z o.o.    Wrocław    37
378    Grama S.J. PUH    Kobylnica    37
379    Nauta - Hull Sp. z o.o.    Gdynia    37
380    ZGODA N & Sp Sp. z o.o. PPUH    Sokołów Małopolski    37
381    Spółdzielczy Zakład Zabawkarski Uniwersum    Częstochowa    36
382    ELTEL NETWORKS TELECOM Sp. z o.o.    Warszawa    36
383    GEA Technika Cieplna Sp. z o.o.    Opole    35
384    Powerled Sp. z o.o.    Katowice    35
385    Lis Poland - Sp. z o.o.    Żurawica    35
386    Mirage Boats S.J.    Augustów    35
387    Zakłady Metalowe POSTĘP S.A.    Zabrze    35
388    Pelmet S.J.    Krościenko Wyżne    35
389    Krak - Old Sp. z o.o. PHUP    Kraków    34
390    ELBRO Sp. z o.o.    Rumia    34
391    Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych Sp. z o.o.    Kobyłka    34
392    Grisbi - Tre Sp. z o.o.    Poznań    33
393    Yacht Service Sp. z o.o.    Tanowo    33
394    HEINTZMANN - SILESIA Sp. z o.o.    Bytom    32
395    Merkury Sp. z o.o.    Puszczykowo    32
396    Milk Hydrosan Sp. z o.o.    Warszawa    32
397    PPUH VER - TOM S.J. HELENA PIERZCHAŁA TOMASZ PIERZCHAŁA    Borek Szlachecki    32
398    Remark - Kayser Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    31
399    TARNAVA Sp. z o.o.    Dąbrowa Tarnowska    31
400    POZYTON Sp. z o.o. Zakład Elektronicznych Urządzeń Pomiarowych    Częstochowa    31
401    GEDIA POLAND Sp. z o.o.    Nowa Sól    31
402    AQUAEL Sp. z o.o.    Dubowo Drugie    30
403    TABEMAX S.J. Bernard Grzanka, Maciej Drecki    Białe Błota    30
404    Morska Obsługa Radiowa Statków MORS Sp. z o.o.    Gdańsk    30
405    LIFT SERWIS S.A. Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych    Lublin    30
406    Przedsiębiorstwo Budowy Urządzeń Chłodniczych S.A.    Gdynia    29
407    Olympic Sport Sp. z o.o.    Białystok    29
408    Hydro - Vacuum Wąbrzeźno Sp. z o.o. ZPU    Wąbrzeźno    29
409    Przeds. Instalacji Elektrycznych S.J.    Łomża    29
410    PPHU GELAM S.J. Ryszard i A.K. Geisler    Chodzież    29
411    Fabryka Automatów Tokarskich S.A.    Wrocław    29
412    Fabryka Maszyn Rolniczych Meprozet Sp. z o.o.    Międzyrzec Podlaski    28
413    Ośrodek Badawczo - Szkoleniowy Spaw - Test Sp. z o.o.    Gdańsk    28
414    Cornaglia Poland Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    28
415    MARKOS Sp. z o.o.    Słupsk    28
416    RADWAG Wagi Elektroniczne    Radom    28
417    Rewaco - International Specjalne Pojazdy Sp. z o.o.    Koszalin    28
418    Holm ConstructionLTD Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Okrętowej    Gdańsk    28
419    Energet Sp. z o.o. Przeds. Robót Technicznych    Nowe Czarnowo    27
420    Loxa Sp. z o.o.    Żarki    27
421    KIRCHHOFF POLSKA Sp. z o.o.    Mielec    27
422    ZMER Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne Aparatów i Konstrukcji Energetycznych    Kalisz    27
423    KON - REM Sp. z o.o. PUP    Wrocław    26
424    TRIPUS - POLSKA Sp. z o.o.    Bierutów    26
425    Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.    Tychy    26
426    EMATECH Sp. z o.o.    Mysłowice    26
427    TI POLAND Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    26
428    METAL - CARO - PLAST Sp. z o.o.    Sierpc    25
429    Zakłady Elektromechaniczne Elektra Spółdzielnia Inwalidów    Warszawa    25
430    GEA GRASSO Sp. z o.o.    Gdynia    25
431    PPUH COLD Bogdan Chwastek i Włodzimierz Chwastek S.J.    Bochnia    25
432    GZUT S.A. Gliwickie Zakłady Urządzeń Technicznych    Wadowice    25
433    P.W. Promont Sp. z o.o.    Warszawa    25
434    ELKOMTECH S.A. Przedsiębiorstwo Wdrożeń Postępu Technicznego    Łódź    25
435    Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o.    Mikołów    24
436    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE KLAUDIA Sp. z o.o.    Ustroń    24
437    Adler Polska Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    24
438    Przedsiębiorstwo Carbomasz Sp. z o.o.    Katowice    24
439    TAGOR S.A. Fabryka Maszyn i Urządzeń    Tarnowskie Góry    24
440    ZAKŁAD DOŚWIADCZALNY PIMB Sp. z o.o.    Biskupiec    23
441    APLISENS S.A.    Warszawa    23
442    ZPUE Gliwice Sp. z o.o.    Gliwice    23
443    Alwo 2 Sp. z o.o.    Toruń    22
444    Zakłady Kablowe BITNER - Celina Bitner    Kraków    22
445    Zakłady Elektroniki i Mechaniki Precyzyjnej R & G S.A.    Mielec    22
446    Fabryka Maszyn FAMAZ B.Kłopot S.J.    Zawidów    22
447    DRUT - PLAST Fabryka Kabli i Przewodów Sp. z o.o.    Wałcz    22
448    T.EL. Poland Sp. z o.o.    Wrocław    22
449    ZPU Eko - Partner Sp. z o.o.    Bydgoszcz    22
450    Zem Swarzędz Sp. z o.o.    Swarzędz    22
451    Paradowscy AMP S.J.    Warszawa    22
452    Szawer Sp. z o.o.    Leszno    22
453    MEDCOM Sp. z o.o.    Warszawa    22
454    ETI - POLAM Sp. z o.o.    Pułtusk    21
455    LBF Technika Wentylacyjna Sp. z o.o.    Stara Kamienica    21
456    Remontowa Shipbuilding S.A.    Gdańsk    21
457    SEWS - Components Europe Polska Sp. z o.o.    Leszno    20
458    UNIA Sp. z o.o.    Grudziądz    20
459    Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.    Międzyrzecz    20
460    CZAH - POMIAR Sp. z o.o.    Katowice    20
461    Eltel Sp. z o.o.    Katowice    20
462    EBS Sp. z o.o.    Warszawa    20
463    Tranter Poland Sp. z o.o.    Pruszków    19
464    MEPROZET KOŚCIAN S.A.    Kościan    19
465    PULSAR MOBILE Sp. z o.o.    Radom    19
466    ABB Sp. z o.o.    Warszawa    19
467    Imakor Sp. z o.o.    Łódź    19
468    Kandel Sp. z o.o.    Kraków    18
469    Mobex Tomasz Krzosek, Michał Krzosek S.J.    Łódź    18
470    Igloocar Sp. z o.o.    Dębica    18
471    BOLARUS S.A.    Bochnia    17
472    SIGMA S.A.    Jastków    17
473    Elsteel - Poland Sp. z o.o.    Ozimek    17
474    Sest - Luve - Polska Sp. z o.o.    Gliwice    17
475    OMNIVENT Sp. z o.o.    Lipka    17
476    Teo Term S.J.    Podkowa Leśna    17
477    Motgum S.J.    Józefów    17
478    STARZ POLSKA Sp. z o.o. ELEKTROTECHNIK - ELECTRONIC    Gaj Mały    16
479    Ekologiczna Inżynieria Środowiska Eko - Tech Sp. z o.o.    Poznań    16
480    ZAM KĘTY Sp. z o.o. Zakłady Urządzeń Przemysłowych    Kęty    16
481    Rent Sp. z o.o.    Łódź    16
482    GT Poland Sp. z o.o.    Skoczów    16
483    ELGÓR + HANSEN Sp. z o.o.    Chorzów    15
484    Promotech Sp. z o.o.    Białystok    15
485    Eaton Automotive Components Sp. z o.o.    Tczew    15
486    Maszyny Elektryczne CELMA S.A.    Cieszyn    15
487    EFAWA W. Narożny, E. Pukacka-Mruk, A. Narożna S.J.    Poznań    15
488    EMA - ELFA Sp. z o.o. Fabryka Aparatury Elektrycznej    Ostrzeszów    15
489    Stalkowent Sp. z o.o.    Zabrze    14
490    OSPEL S.A. Z.S.A.     Pilica    14
491    POM - EKO Sp. z o.o. Pomorski Ośrodek Maszynowy    Szczecinek    14
492    Wytwórnia Sprzętu Elektroenergetycznego Aktywizacja Spółdzielnia Pracy    Kraków    14
493    Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o.    Leszno    14
494    Zakład Inżynierii Ruchu - W. Sylwestrzak i Spółka S.J.    Bytom    14
495    ELEKTROMET Zakład Urządzeń Grzewczych    Głubczyce    14
496    PHU Ranet Sp. z o.o.    Warszawa    13
497    Polfer Podzespoły Indukcyjne S.A.    Łosice    12
498    Masterprofi Sp. z o.o.    Rzeszów    12
499    Oktagon Sp. z o.o.    Warszawa    11
500    MSR Traffic Sp. z o.o.    Wysogotowo    11
501    KOSPEL S.A.    Koszalin    11
502    Technika Instalacyjna Top - Projekt Sp. z o.o.    Wrocław    10
503    Temar Sp. z o.o.    Mielec    10
504    Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o.    Swarzędz    10
505    Techniczna Sp. z o.o.    Lublin    10

 

    Pozostałe firmy przemysłu elektromaszynowego       


506    Odra Sp. z o.o.    Opole    9
507    ZAP - ROBOTYKA Sp. z o.o.    Ostrów    9
508    SINTUR Sp. z o.o.    Turek    9
509    Termet S.A.    Świebodzice    9
510    OPA-ROW Sp. z o.o.    Rybnik    9
511    FPM S.A.    Mikołów    9
512    Autotank Sp. z o.o.    Warszawa    8
513    Przedsiębiorstwo SIMET S.A.    Jelenia Góra    8
514    Wesob Sp. z o.o.    Strumień    8
515    MONTOSTAL Sp. z o.o.    Warszawa    8
516    MILLIPORE Sp. z o.o.    Warszawa    8
517    Enpol S.J.    Białystok    8
518    Alltech Sp. z o.o.    Kartoszyno    7
519    OMAG Sp. z o.o. Fabryka Maszyn i Urządzeń    Brzezinka    7
520    Przedsiębiorstwo Chłodniczo-Klimatyzacyjne Prorem-Agro Sp. z o.o.    Gdańsk    7
521    Jakmet S.J.    Osieck    7
522    Platan Sp. z o.o.    Sopot    7
523    Maguin - Chełmża Sp. z o.o.    Chełmża    7
524    Benning Power Electronics Sp. z o.o.    Głosków    6
525    Teleskop Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    6
526    Lubacell Sp. z o.o.    Lubasz    6
527    Jobil Assembly Sp. z o.o.    Kwidzyn    6
528    METALBUD Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    6
529    ELEKTRA S.J.    Warszawa    6
530    BIN Sp. z o.o.    Aleksandrów Kujawski    6
531    Time - Net Sp. z o.o.    Łódź    6
532    LG Display Poland Sp. z o.o.    Biskupice Podgórne    5
533    LOZAMET Sp. z o.o. Łódzkie Zakłady Metalowe    Łódź    5
534    SFM FILTRY ŁUCZAK S.J.    Nadarzyn    5
535    PEG S.A. Przedsiębiorstwo Elektrotechniki Górniczej    Czeladź    5
536    Expom Sp. z o.o.    Krośniewice    5
537    Komnino Sp. z o.o. PPU    Komnino    5
538    Navinvest Sp. z o.o.    Gdańsk    5
539    Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek AIRPOL Sp. z o.o.    Poznań    5
540    LUMAG Sp. z o.o.    Budzyń    4
541    ANGA Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.    Kozy    4
542    CC JENSEN Polska Sp. z o.o.    Warszawa    4
543    TREPKO Sp. z o.o.    Gniezno    4
544    CRIST S.A.    Gdańsk    4
545    MCD ELECTRONICS Sp. z o.o.    Żywiec    4
546    EUROTANKS Sp. z o.o.    Wrocław    3
547    Stalswrwis Batory Sp. z o.o.    Chorzów    3
548    Diamentpol S.J G.Kowalczyk, J. Pijewski     Katowice    3
549    Metertest Sp. z o.o.    Świdnica    3
550    HYDROTOR S.A. Przedsiębiorstwo Hydrauliki Siłowej    Tuchola    2
551    DOSPEL Sp. z o.o.    Częstochowa    2
552    Przedsiębiorstwo Polsko Austriackie PUH FRAPOL Sp. z o.o.    Kraków    2
553    Kreber - Maszyny Budowlane Sp. z o.o.    Radzyń Chełmiński    2
554    Tapflo Sp. z o.o.    Tczew    2
555    Slandi Sp. z o.o.    Michałowice    2
556    Lexmark International Polska Sp. z o.o.    Warszawa    2
557    SECOM Sp. z o.o.    Wrocław    1
558    Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.    Tychy    1
559    SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW ODRODZENIE W GDAŃSKU    Gdańsk    1
560    Nowodworski sp. j.    Częstochowa    1
561    Tensotronic Sp. z o.o.    Warszawa    1
562    Fabryka Urządzeń Sygnalizacyjnych i Teletechnicznych SYGNAŁY S.A.    Rybnik    0
563    ENERGO - MECHANIK Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    0
564    Kreon - Reklama Świetlna Sp. z o.o.    Ozimek    0
565    Limatherm Sensor Sp. z o.o.    Limanowa    0
566    ŁZG ŁĘCZYCA S.A.    Łęczyca    0
567    Konsorcjum FEN Sp. z o.o.    Poznań    0
568    TWELVE ELECTRIC Sp. z o.o.    Warszawa    0
569    Kamex Sp. z o.o.    Opole    -1
570    Kraj Sp. z o.o.    Kutno    -1
571    MIRAMEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Elektronicznych    Gdynia    -1
572    Diuna S.J. Piotr Drabiński, Jerzy Wyporkiewicz    Bydgoszcz    -1
573    InGas Sp. z o.o.    Józefów    -1
574    BECKER - WARKOP Sp. z o.o.    Świerklany    -1
575    INTERLIFT Sp. z o.o.    Kraków    -2
576    EKOWENT Sp. z o.o. PPU    Oświęcim    -2
577    Car - Lift Service Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    -2
578    TELDAT S.J.    Bydgoszcz    -2
579    Flakt BOVENT Sp. z o.o.    Ołtarzew    -3
580    Anga Sp. z o.o.    Gdańsk    -3
581    AMICA WRONKI S.A.    Wronki    -3
582    Broadcast Television Systems Sp. z o.o.    Warszawa    -3
583    SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A.    Szczecin    -3
584    Apator Mining Sp. z o.o.    Katowice    -3
585    Codimex Sp. z o.o.    Warszawa    -3
586    MARAN Sp. z o.o. Zakłady Produkcyjno Usługowe    Gdańsk    -3
587    Arcen Polska Sp. z o.o.    Żory    -4
588    BURY Sp. z o.o.    Mielec    -4
589    Instal Czudec Zakład Systemów Wentylacyjnych, Konstrukcyjnych i Odpylających Sp. z o.o.    Czudec    -4
590    Volkswagen Poznań Sp. z o.o.    Poznań    -4
591    DGT Sp. z o.o.    Straszyn    -4
592    PZL - Warszawa II S.A. Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego    Warszawa    -4
593    Kaja S.J.    Bońki    -5
594    POLMOSTRÓW Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    -5
595    Dora Metal Sp. z o.o.    Czarnków    -5
596    SONEL S.A.    Świdnica    -5
597    Falubaz Polska S.A. Spółka Komandytowo Akcyjna    Zielona Góra    -5
598    TEKA MASZYNY BUDOWLANE Sp. z o.o.    Warszawa    -5
599    Żelmet Sp. z o.o.    Dzierżoniów    -5
600    RADWAR S.A. Centrum Naukowo Produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej    Warszawa    -5
601    Inteva Products Poland Sp. z o.o.    Jasin    -5
602    RAFIZ STRYGNER I DYCZKOWSCY S.J.    Wierzbica    -6
603    Soderhamn Eriksson Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -6
604    Eldorado Computers S.J.    Warszawa    -6
605    COMPUTEX TELECOMMUNICATION Sp. z o.o.    Warszawa    -6
606    TRANSBIT Sp. z o.o.    Warszawa    -6
607    Spółdzielnia Pracy Elektroniki i Informatyki ETA    Poznań    -6
608    ZPUE S.A.    Włoszczowa    -7
609    Wilmex Sp. z o.o.    Gdańsk    -7
610    TB Hydro Sp. z o.o.    Poznań    -7
611    Kizo Sp. z o.o.    Katowice    -7
612    BZWF MOTOR Sp. z o.o.    Ozorków    -7
613    PW Hutnik Bobkiewicz, Cholewiński Spółka Komandytowa    Ostrowiec Świętokrzyski    -7
614    Złotecki Sp. z o.o.    Rojewo    -7
615    HUTA ZABRZE S.A.    Zabrze    -8
616    Basit Sp. z o.o.    Trzebnica    -8
617    Fabryka Urządzeń Przemysłowych Sp. z o.o.    Poznań    -9
618    SIPMA S.A.    Lublin    -9
619    AGRO - SUR Wojciech Surowiec w Rogoźniku    Rogoźnik    -9
620    ZPUH Filtropol S.J.    Brzezinka    -9
621    Kongsberg Automotive Sp. z o.o.    Pruszków    -9
622    Jar - Drew Sp. z o.o. PPUH    Golina    -10
623    ARMAGOR S.A.    Kraków    -10
624    Aircool Sp. z o.o.    Chwaszczyno    -10
625    JESTIC S.J.    Krąplewo    -10
626    P.P.H.U. BOMET    Węgrów    -11
627    DBW - POLSKA Sp. z o.o.    Cigacice    -11
628    HSK DATA LTD Sp. z o.o.    Kraków    -11
629    VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA Sp. z o.o.    Polkowice    -11
630    NAFTOMET Sp. z o.o. Zakład Urządzeń Naftowych    Krosno    -11
631    STOCZNIA WISŁA Sp. z o.o.    Gdańsk    -12
632    BYDGOSKIE KABLE Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -12
633    Grupa POWEN - WAFAPOMP S.A.    Warszawa    -12
634    CONRAD S.A.    Gdańsk    -12
635    WOSTAL Sp. z o.o. Zakłady Mechaniczno - Kuźnicze    Wolbrom    -12
636    APATOR S.A.    Toruń    -12
637    Elgis - Garbatka Sp. z o.o. Zakład Urządzeń Oświetleniowych i Elektrycznych    Garbatka-Letnisko    -13
638    LUKA Sp. z o.o. Wytwórnia Przekładni Zębatych    Warszawa    -13
639    PW Drewmax S.J. T.Sąsiadek i Wspólnicy    Kędzierzyn-Koźle    -13
640    Darkop Corporation Sp. z o.o.    Katowice    -13
641    ZAKŁADY POLCONTACT WARSZAWA Sp. z o.o.    Warszawa    -13
642    Control Process Electric Sp. z o.o.    Kraków    -14
643    PPHP ŚFUP SERVIS Sp. z o.o.    Świdnica    -14
644    SOLGAM Sp. z o.o.    Jasło    -14
645    BGM Sp. z o.o.    Kraków    -14
646    Teknia Rzeszów S.A.    Rzeszów    -14
647    Hager Polo Produkcja Sp. z o.o.    Tychy    -15
648    Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.    Nekla    -15
649    PANASONIC ENERGY POLAND S.A.    Gniezno    -15
650    Neptunia Sp. z o.o.    Skierniewice    -15
651    SPOMASZ BEŁŻYCE S.A.    Bełżyce    -15
652    Leoni Autokabel Polska Sp. z o.o.    Ostrzeszów    -16
653    Zakład Urządzeń Radiolokacyjnych Zurad Sp. z o.o.    Ostrów Mazowiecka    -16
654    PRO Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -16
655    BREMBO Sp. z o.o.    Częstochowa    -16
656    Zakłady Elektrochemiczne Alco - Mot Sp. z o.o.    Czarnków    -16
657    FESTO Sp. z o.o.    Raszyn    -16
658    Elewator Sp. z o.o.    Katowice    -17
659    UN WHA Polska Sp. z o.o.    Pułtusk    -17
660    INERGY AUTOMOTIVE SYSTEMS POLAND Sp. z o.o.    Lublin    -17
661    OZAMET Sp. z o.o.    Olsztyn    -17
662    JEREMY Sp. z o.o.    Warszawa    -17
663    Smile Sp. z o.o.    Korpele    -17
664    Mine Master Sp. z o.o.    Złotoryja    -17
665    PPUH POMAROL S.A.    Biskupiec    -17
666    Ermet Spółdzielczy Zakład Techniczno - Handlowy    Ryki    -18
667    Zakład Mechaniczny PZL WOLA w Siedlcach Sp. z o.o.    Siedlce    -18
668    Perun S.A.    Warszawa    -18
669    Precyzja Technik Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -18
670    ASPEL S.A.    Zabierzów    -18
671    DELTIM Machura, Machura S.J.    Częstochowa    -18
672    FIRMA BIK S.A.    Jasło    -18
673    Towarzystwo Elektrotechnologiczne Qwerty Sp. z o.o.    Łódź    -19
674    Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -19
675    BUMAR - KOSZALIN S.A. Fabryka Maszyn    Koszalin    -19
676    FAMUR S.A.    Katowice    -19
677    EMIT S.A.    Żychlin    -19
678    SKROPOL Spółdzielczy Zakład Usług Technicznych    Siennica    -19
679    M Plus M Frąszczak M. Kruk E. Sp. J.    Września    -20
680    Corning Cable Systems Polska Sp. z o.o.    Stryków    -20
681    KONSTEEL Sp. z o.o.    Częstochowa    -20
682    LEGRAND Polska Sp. z o.o.    Ząbkowice Śląskie    -20
683    SLICAN Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -20
684    Zakład Urządzeń Techniki Powietrza Sp. z o.o.    Mysłowice    -21
685    Fabryka Aparatury Chemicznej CHEMOMET Sp. z o.o.    Kępno    -21
686    Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych Arex Sp. z o.o.    Gdańsk    -21
687    Arkus & Romet Group Sp. z o.o.    Dębica    -21
688    Firma Elektryczna Karwasz S.J.    Wrocław    -21
689    Bouwman Gastro Instal Sp. z o.o.    Żmigród    -21
690    FIAT POWERTRAIN POLSKA Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -21
691    Techno Service S.A.    Gdańsk    -22
692    INDUKTA S.A. Fabryka Maszyn Elektrycznych    Bielsko-Biała    -22
693    METAL - FACH Sp. z o.o.    Sokółka    -22
694    TECHNICAD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wdrażania Diagnostyki Technicznej    Gliwice    -22
695    POLNA S.A. Zakłady Automatyki    Przemyśl    -22
696    Zutech Plus Sp. z o.o.    Warszawa    -22
697    PPPUH Prohamat Sp. z o.o.    Bytom    -23
698    POM - Tyczyn S.J. PPUH    Tyczyn    -23
699    Fortech Sp. z o.o.    Pabianice    -23
700    Eleks Sp. z o.o.    Głogów    -23
701    Bals Polska Elektrotechnika Sp. z o.o.    Brynica    -24
702    HAK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo    Wrocław    -25
703    Specjalistyczne Przeds. Instalacji Alarmowych Ameral Sp. z o.o.    Poznań    -26
704    Portowy Zakład Techniczny S.A.    Gdynia    -26
705    Megaterm Plus Sp. z o.o.    Kielce    -26
706    MARITIM Shipyard Sp. z o.o.    Sopot    -26
707    Spółdzielnia Niewidomych Nadodrze    Bytom Odrzański    -26
708    PUP Pomot Sp. z o.o.    Chojna    -27
709    Sp-nia Pracy SKALA    Warszawa    -27
710    Megaplot S.J.    Sosnowiec    -27
711    Bmeters Polska Sp. z o.o.    Psary    -27
712    Iglootruck Sp. z o.o.    Dębica    -27
713    Zakład Elektroniki Górniczej ZEG S.A.    Tychy    -28
714    Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego Tomaszów Lubelski Sp. z o.o.    Tomaszów Lubelski    -28
715    Link Integrator Sp. z o.o.    Gdańsk    -28
716    SUTCO - POLSKA Sp. z o.o.    Katowice    -28
717    TRAFPOL Sp. z o.o.    Kraków    -28
718    Zakłady Mechaniczne Urządzeń Wiertniczych Sp. z o.o.    Sosnowiec    -28
719    Mototechnika S.J.    Jasienica    -28
720    Makrum S.A.    Bydgoszcz    -28
721    Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej    Warszawa    -28
722    WOLTAN Sp. z o.o. Zakład Aparatury Elektrycznej    Łódź    -29
723    Inochłod - Serwis Sp. z o.o.    Janikowo    -29
724    Liw - Lewant Sp. z o.o. Fabryka Wyrobów z Tworzyw Sztucznych    Bielawa    -29
725    Danfoss Saginomiya Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    -29
726    Przedsiębiorstwo Projektowo Produkcyjne TECHNICAL Sp. z o.o.    Nowa Sól    -29
727    TIMKEN POLSKA Sp. z o.o.    Sosnowiec    -29
728    Małopolska Wytwórnia Maszyn BRZESKO Sp. z o.o.    Brzesko    -29
729    AXIS Sp. z o.o.    Gdańsk    -29
730    NAM - LIFT Sp. z o.o.    Szczecin    -30
731    Pulsar K. Bogusz S.J.    Łapczyca    -30
732    KROMET Sp. z o.o. Fabryka Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych    Krosno Odrzańskie    -30
733    ORWAT FILTERTECHNIK Sp. z o.o.    Mysłowice    -30
734    HYDRO-NAUTA Sp. z o.o.    Gdynia    -30
735    Prevac Sp. z o.o.    Rogów    -30
736    Rewa Sp. z o.o.    Błędowa Tyczyńska    -31
737    Mechatronika S.J.    Warszawa    -31
738    ENCO Sp. z o.o.    Warszawa    -31
739    NEOTECH Sp. z o.o.    Białystok    -32
740    TAREL Sp. z o.o. Tarnowskie Zakłady Osprzętu Elektrycznego    Wola Rzędzińska    -32
741    Brzeska Fabryka Pomp i Armatury MEPROZET Sp. z o.o.    Brzeg    -32
742    GEMALTO Sp. z o.o.    Tczew    -32
743    Nyborg - Mawent S.A.    Malbork    -32
744    GIPO Sp. z o.o.    Koszalin    -32
745    Elektrometal S.A.    Cieszyn    -32
746    FABA S.A.    Baboszewo    -32
747    AGROMET ZEHS Lubań S.A.    Lubań    -33
748    ZELMER S.A.    Rzeszów    -33
749    LDM Electronic Sp. z o.o.    Żuromin    -33
750    Uniwersal Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne I Wdrażania Postępu Technicznego     Katowice    -33
751    Stal - Rem S.A.    Gdańsk    -34
752    REKLAMEX Sp. z o.o.    Warszawa    -34
753    BUMAR - HYDROMA S.A. Fabryka Maszyn Budowlanych    Szczecin    -34
754    KOMPANIA NARZĘDZIOWA HERMES Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -34
755    HERTZ SYSTEMS LTD Sp. z o.o.    Zielona Góra    -34
756    Zakład Handlowo Usługowy Zygmunt Żarna    Olsztyn    -34
757    SOLARIS OPTICS S.A.    Józefów    -35
758    BEFARED S.A. Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów    Bielsko-Biała    -35
759    Waryński Toruń Sp. z o.o.    Toruń    -35
760    Radmor S.A.    Gdynia    -35
761    SITECH Sp. z o.o.    Polkowice    -35
762    BETACOM S.A.    Warszawa    -35
763    H. Cegielski - Fabryka Silników Agregatowych i Trakcyjnych Sp. z o.o.    Poznań    -35
764    WILPO Sp. z o.o. Przeds. Wdrożeń Przemysłowych    Mysłowice    -36
765    Euro-Baltic-Therm Sp. z o.o.    Starogard Gdański    -36
766    Computer Group Pakt S.J.    Warszawa    -36
767    TEKNIA Kalisz sp. z o.o.    Kalisz    -36
768    OMIG S.A.    Warszawa    -36
769    Dolnośląska Fabryka Maszyn Elektrycznych Sp. z o.o.    Wrocław    -36
770    Zakład Produkcji Katalizatorów JMJ Puchalski i Krawczyk S.J.     Nowe Skalmierzyce    -36
771    INTERGAZ Sp. zo.o. Zakład Wytwórczy Urządzeń Gazowniczych    Tarnowskie Góry    -37
772    EL - PUK Produkcja, Dystrybucja i Montaż Materiałów Elektroinstalacyjnych Sp. z o.o.    Konstantynów Łódzki    -37
773    Escort Sp. z o.o.    Szczecin    -37
774    ISUZU MOTORS POLSKA Sp. z o.o.    Tychy    -37
775    Janmor Sp. z o.o.    Pabianice    -37
776    Przeds. Tramp S.J.    Zabrze    -37
777    Omega Sp. z o.o. PPU    Gdańsk    -37
778    Koide Poland Sp. z o.o.    Dąbrowa Górnicza    -38
779    Sotech Sp. z o.o.    Bielawa    -38
780    Forpol Sp. z o.o.    Opole    -38
781    Zakład Produkcji Części Zamiennych Do Maszyn Rolniczych Bogdan Kowalski    Września    -38
782    Systemy Transportu Bliskiego Panda Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -39
783    Armac Sp. z o.o.    Zielonka    -39
784    Metalowiec - Białystok Sp. z o.o.    Białystok    -39
785    JAROMA S.A.    Jarocin    -40
786    Zamel Sp. z o.o.    Pszczyna    -40
787    GRASO Zenon Sobiecki    Starogard Gdański    -40
788    San - Ust Sp. z o.o. PPUH    Ustrzyki Dolne    -40
789    Kursor Horodeńscy S.J.    Białystok    -40
790    Elektron Spółdzielnia Inwalidów    Szydłowiec    -40
791    Ras Polska - Export/ Import Sp. z o.o.    Strzegom    -40
792    Toya Systemy Komputerowe Sp. z o.o.    Łódź    -40
793    Edbak Sp. z o.o.    Strzyżewice    -40
794    PPHU FUMO Ostrzeszów Sp. z o.o.    Ostrzeszów    -40
795    Profilex S.J.    Łask    -40
796    ES SYSTEM WILKASY Sp. z o.o.    Wilkasy    -40
797    Mefa Sp. z o.o.    Błonie    -40
798    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE PORKON Sp. z o.o.    Orneta    -40
799    TSE Laser Light & Sound Sp. z o.o.    Warszawa    -41
800    DESIGN TECHNOLOGIES International D.T.I. Sp. z o.o.    Racibórz    -41
801    Dziedzic Sp. z o.o.    Łapy    -41
802    Przeds. Projektowania i Produkcji Ekomega Sp. z o.o.    Łódź    -41
803    Intec Sp. z o.o. Zakład Automatyki Przemysłowej    Wrocław    -41
804    Wabco Polska Sp. z o.o.    Wrocław    -41
805    BBT Sp. z o.o.    Rzeszów    -41
806    PWP Katowice Sp. z o.o.    Mysłowice    -41
807    HYDEX Sp. z o.o. PPU    Wadowice    -41
808    Manex Sp. z o.o.    Kraków    -41
809    POLAM REM S.A.    Gdańsk    -42
810    Pek-Mont sp. z o.o.    Bielsk    -42
811    Nicad Sp. z o.o.    Golęczewo    -42
812    Famad Sp. z o.o.    Paczków    -42
813    Wieland Electric Sp. z o.o.    Poznań    -43
814    ERICSSON Sp. z o.o.    Warszawa    -43
815    S.I.A.P. Sp. z o.o.    Gliwice    -43
816    Hulanicki Bednarek Sp. z o.o.    Chełm    -43
817    MADROG CONSTRUCTION Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    -43
818    Fabryka Maszyn Introligatorskich Introma Sp. z o.o.    Łódź    -43
819    Transrem Sp. z o.o.    Opole    -43
820    KAMIR Sp. z o.o.    Słupsk    -43
821    ASCO CO Ltd Sp. z o.o.    Toruń    -43
822    Spółdzielnia Inwalidów Metalowo - Elektro - Chemiczna SIMECH    Oświęcim    -43
823    KLIPPAN SAFETY Polska Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    -43
824    UNIMASZ Sp. z o.o. Zakład Urządzeń Technicznych    Olsztyn    -43
825    Aluteam Polska Sp. z o.o.    Biała Podlaska    -43
826    MBS S.J.    Opole    -44
827    METRON - SERVICE Sp. z o.o.    Toruń    -44
828    JUWENT S.J.    Ryki    -44
829    Zuptor Sp. z o.o.    Gostyń    -45
830    Miflex - Masz Sp. z o.o.    Kutno    -45
831    Firma Herb Sp. z o.o.    Sanok    -45
832    MOJ S.A.    Katowice    -45
833    TELVIS Sp. z o.o. PUP    Katowice    -45
834    Kriosystem Sp. z o.o.    Wrocław    -45
835   26nbsp;  -34

836    Karko Lighting S.A.    Oława    -45
837    Progress Wagotronic S.A.    Katowice    -46
838    PC - Factory S.A.    Warszawa    -46
839    Inventronics Sp. z o.o.    Jawor    -47
840    Segepo - Refa Sp. z o.o.    Świebodzice    -47
841    Zakład Produkcji Urządzeń Sanitarnych i Elektrycznych PPRI Żegrze Sp. z o.o.    Poznań    -47
842    Niedźwiedź - Lock S.J. R.Niedźwiedź, Z.Niedźwiedź    Luboń    -47
843    AWAT Sp. z o.o. Przeds. Projektowo - Wdrożeniowe    Warszawa    -47
844    MIKROMA S.A.    Września    -48
845    Przedsiębiorstwo Hydromel S.A.    Siemianowice Śląskie    -48
846    Zakłady Metalowe Erko R. Pętlak Sp. J. Bracia Pętlak    Jonkowo    -48
847    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Politech Sp. z o.o.    Świdnica    -48
848    Inst-Wat Sp. z o.o.    Poznań    -48
849    NARMOD Sp. z o.o. Zakład Narzędziowy    Żychlin    -49
850    Fristam Sp. z o.o.    Warszawa    -49
851    Elmontaż BG S.J. PPU    Białe Błota    -49
852    JM- Tronic Sp. z o.o.    Warszawa    -49
853    Fabryka Maszyn Górniczych PIOMA S.A.    Piotrków Trybunalski    -49
854    BIERUTOWSKA SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH BIERSIN - ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ    Bierutów    -49
855    AKSON Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -49
856    Prometra Sp. z o.o.    Kraków    -49
857    IBIS Ltd. - International Bakery Industries - Spomasz Sp. z o.o.    Szubin    -49
858    BLAKS S.A.    Warszawa    -49
859    Spółdzielnia Inwalidów Elektromet    Dzierżoniów    -49
860    PRZEDSIĘBIORSTWO TELETRANS-ELCOMP Sp. z o.o.    Kraków    -50
861    MPM Hotele Spa Sp. z o.o.    Milanówek    -50
862    Unidex J. Kania, J. Wiktor Sp.J.    Straszęcin    -50
863    LIFT - TECHNIKA Sp. z o.o.    Wrocław    -50
864    Centrum Produkcyjne Pneumatyki PREMA S.A.    Kielce    -50
865    TEXSIM Spółdzielnia Inwalidów    Milicz    -51
866    Matbud S.J.    Piątnica Poduchowna    -51
867    Wielobranżowe Przedsiębiorstwo 3 D Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -51
868    Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. z o.o.    Brześć Kujawski    -52
869    Fabryka Urządzeń Wentylacyjno - Klimatyzacyjnych Konwektor Sp. z o.o.    Lipno    -52
870    OPTOMETR S.J.    Łódź    -52
871    FUGOR Sp. z o.o. Fabryka Urządzeń Górniczych    Krotoszyn    -52
872    KH KIPPER Sp. z o.o.    Zagnańsk    -52
873    GLINIK Sp. z o.o. Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze    Gorlice    -53
874    PMP FAST SERVICE Sp. z o.o.    Świecie    -54
875    BROEN S.A.    Dzierżoniów    -54
876    Vikstrom - Betz S.A.    Warszawa    -54
877    Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Produkcyjne i Handlowe OBRAM Sp. z o.o.    Olsztyn    -54
878    POSTEOR Sp. z o.o. Przeds. Wdrażania i Upowszechniania Postępu Technicznego i Organizacyjnego    Wrocław    -54
879    FADROMA Development Sp. z o.o.    Wrocław    -54
880    Wytwórnia Zespołów Kooperacyjnych Sp. z o.o.    Mielec    -55
881    Energo - Inwest Sp. z o.o.    Ruda Śląska    -55
882    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE EKOPOL MARZANNA KOWALSKA, MAREK KOWALSKI S.J.    Nowy Sącz    -55
883    Przedsiębiorstwo Aparatury Spawalniczej ASPA S.A.    Wrocław    -56
884    Luximex Sp. z o.o.    Niedomice    -56
885    Multimoto Sp. z o.o.    Poznań    -56
886    Tabor Szynowy Opole S.A.    Opole    -56
887    Laser - Sinex Sp. z o.o.    Łódź    -56
888    Molndals Industriprodukter Polska Sp. z o.o.    Chojnów    -56
889    Termopol Ice Sp. z o.o. PPHU    Raszyn    -57
890    ZREMB S.A. Strzegomskie Zakłady Mechaniczne    Strzegom    -57
891    REMID S.J.    Częstochowa    -58
892    PROMET Sp. z o.o. Produkcja Metalowa    Człuchów    -58
893    Simena Spółdzielnia Zakład Pracy Chronionej    Radzyń Podlaski    -58
894    PUH IMPERIAL ZPCHR S.J. Donat Król, Dariusz Król    Białogard    -58
895    Marpro Sp. z o.o.    Gdańsk    -58
896    Andrychowska Fabryka Maszyn S.A.    Andrychów    -59
897    Zakład Produkcjo - Remontowy Rem-Suw Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -59
898    Kemar S.J.    Sułków    -60
899    Elektrobud S.A.    Wschowa    -60
900    Apator Control Sp. z o.o.    Toruń    -60
901    Stazen Sp. z o.o. PHU    Gdańsk    -60
902    Bolid Sp. z o.o. PPHiU    Radom    -60
903    CH Technika Chłodnicza Sp. z o.o.    Kolbudy    -61
904    Skibicki.Technika Transportowa Sp. z o.o.    Skępe    -61
905    ELSE TECHNICAL & RESEARCH SERVICE Co. Ltd Sp. z o.o.    Gdańsk    -61
906    COLD SYSTEM Sp. z o.o.    Gdańsk    -62
907    TECHNOKABEL S.A.    Warszawa    -62
908    Spółdzielnia Inwalidów SPAMEL    Twardogóra    -62
909    Jenox Akumulatory Sp. z o.o.    Chodzież    -62
910    ULTRAMARE Szwedzkie Filtry Sp. z o.o.    Szemud    -62
911    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „Metpol” Wieczorek Sp. J.    Wilcza    -62
912    POMET Przedsiębiorstwo Przemysłu Metalowego    Wronki    -63
913    DELAVAL OPERATIONS Sp. z o.o.    Wrocław    -63
914    LENA LIGHTING S.A.    Środa Wielkopolska    -63
915    ECKERT Sp. z o.o. Automatyka Spawalnicza    Legnica    -64
916    Wytwórnia Aparatury Mleczarskiej Sp. z o.o.    Sianów    -64
917    Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe VOX Sp. z o.o.    Warszawa    -65
918    Zorin Sp. z o.o.    Gołuski    -65
919    Promax Sp. z o.o.    Polkowice Dolne    -65
920    Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A.    Warszawa    -65
921    Brodd Products Polonia Przeds. Szwedzko - Polskie Sp. z o.o.    Chorzów    -65
922    MAKRUSZ S.A.    Bydgoszcz    -66
923    Luxiona Poland S.A.    Sadowie    -66
924    Zakład Narzędziowy Wytwórnia Urządzeń Chłodniczych PZL-Dębica Sp. z o.o.    Dębica    -67
925    B&P Engineering Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Przeworsk    -67
926    KME Sp. z o.o.    Zgierz    -67
927    J.W. ŚLEPSK Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Budowlane    Augustów    -67
928    Zakład Produkcji Form Łabędy Sp. z o.o.    Gliwice    -67
929    HYDRO - VACUUM S.A.    Grudziądz    -68
930    TAMTRON S.A.    Katowice    -68
931    LOGTECH Sp. z o.o.    Radzionków    -68
932    Emmarol Sp. z o.o.    Słupsk    -68
933    Nelba Lutomił Trząsalski S.J.    Werkowo    -69
934    Precia Polska Sp. z o.o.    Kraków    -69
935    UNICARD S.A.    Kraków    -69
936    PW Jupol S.A.    Bytom    -69
937    Zakłady Urządzeń Kotłowych STĄPORKÓW S.A.    Stąporków    -69
938    Jarocińska Fabryka Obrabiarek S.A.    Jarocin    -69
939    Smay Sp. z o.o.    Kraków    -70
940    Spartherm Sp. z o.o.    Strzelce Krajeńskie    -70
941    Schneider Polska - Technika Samochodowa i Kontenerowa Sp. z o.o.    Ostrów Mazowiecka    -70
942    Zakład Produkcyjno Usługowo handlowy Besko - Met Sp. z o.o.    Besko    -71
943    PRALMA Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Urządzeń Pralniczych    Kielce    -71
944    Hibernatus Sp. z o.o.    Wadowice    -71
945    ALSTOM POWER Sp. z o.o.    Warszawa    -72
946    Elektromontaż - Gdańsk S.A.    Gdańsk    -72
947    Comsat International Sp. z o.o.    Poznań    -72
948    C & T ELMECH Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    -72
949    Zakład Usług Sieciowych SIGMA S.J. Bednarek    Kraków    -72
950    BMM Sp. z o.o.    Buk    -72
951    Promotech - KM Sp. z o.o.    Łapy    -72
952    Zakład Produkcyjno Usługowy Remat Sp. z o.o.    Warszawa    -73
953    Luc - Product Sp. z o.o.    Chróścice    -74
954    Kopex - Famago Sp. z o.o.    Zgorzelec    -74
955    Metal - Bit Sp. z o.o.    Chorzów    -75
956    AGROMET Sp. z o.o.    Ostrzeszów    -75
957    FAMOR S.A.    Bydgoszcz    -75
958    Proelco S.A.    Pruszcz Gdański    -76
959    PROMAL Sp. z o.o.    Wieruszów    -76
960    PAFAL S.A. Fabryka Aparatury Pomiarowej    Świdnica    -76
961    PW Serwis - Centrum Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -77
962    Diko Polska - Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.    Zabrodzie    -77
963    OZAS - ESAB Sp. z o.o.    Opole    -77
964    POMTOR Sp. z o.o. PPUH    Rypin    -77
965    Horus - Energia Sp. z o.o. PPUH    Sulejówek    -78
966    Astal Sp. z o.o.    Gorzów Śląski    -79
967    F.A.B. Sp. z o.o.    Czaplinek    -79
968    Waryński Żelechów Sp. z o.o.    Żelechów    -79
969    Farmer Sp. z o.o.    Sokółka    -79
970    REMIX S.A.    Świebodzin    -79
971    Eltek Valere Sp. z o.o.    Szczecin    -81
972    Mrauto Sp. z o.o.    Toruń    -81
973    Zabrzańskie Zakłady Mechaniczne S.A.    Zabrze    -82
974    Elcam Sp. z o.o. PPUH    Świętochłowice    -83
975    Cablelettra Poland Sp. z o.o.    Mikołów    -83
976    Model ART Sp. z o.o.    Ostróda    -83
977    Bekpolmasz S.J. Krzysztof Bełza Władysław Koźlak    Bydgoszcz    -83
978    Besi Marine Systems Polska Sp. z o.o.    Reda    -83
979    VBW ENGINEERING Sp. z o.o.    Gdynia    -83
980    ITO Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -84
981    Elster Kent Metering Sp. z o.o.    Zgierz    -84
982    SPOMASZ ZAMOŚĆ S.A.    Zamość    -86
983    Agro Sp. z o.o.    Kraków    -88
984    Mega Sp. z o.o. Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych    Nysa    -90
985    Elseko Stachowiak i Wspólnicy S.J.    Wrocław    -92
986    SOLIS Sp. z o.o.    Warszawa    -93
987    Elgór + Hansen + SBS Sp. z o.o.    Katowice    -93
988    Optimum - Lasota I S-Ka S.J.    Warszawa    -96
 

źródło: Magazyn Przedsiębiorców "Europejska Firma" na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Gospodarczą InfoCredit.   

Więcej na ten temat:

Regulamin Konkursu Gepardy Biznesu